BOON-ÉLŐ – DVTK vs. Haladás 0-1 (0-0)

© Fotó: Ádám János
Miskolc – A labdarúgó OTP Bank Liga NB I 27. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája a Szombathelyi Haladás együttesét fogadta hazai pályán, szombaton 17 órától. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on!

Labdarúgó OTP Bank Liga NB I, 27. forduló

Diósgyőri VTK – Szombathelyi Haladás

0 – 1

DVTK vs. Haladás - Mi lesz a mérkőzés végeredménye?

Eredmények megtekintése

Betöltés ... Betöltés ...

BOON-LIVE – DVTK vs. Haladás - 2019.04.06., szombat 17:00
20:18 | live

Fernando: „Fel kell állnunk a földről”

„Büszke vagyok a játékosokra, mindent megpróbáltak elsősorban a második félidőben, nem lehet azt mondani, hogy ne akartak volna”
18:50 | live

90+3' Vége a mérkőzésnek
18:47 | live

90' 3 perc a hosszabbítás

90' Diósgyőri szöglet balról, Juhar beadását Mihajlovic visszafejelte, Polgár lekészítette neki, a szerb támadó lövése a kapufáról jött ki
18:44 | live

88' Cserélnek a vendégek, Rui Pedro helyett Mohl a pályán
18:41 | live

84' Hazai csere: Tajtit váltja Mihajlovic
18:38 | live

81' Bacsa kapott sárga lapot műesésért
18:37 | live

80' Priskin kapott sárga lapot
18:36 | live

79' Prosser lőtt 15 méterről ballal, Rózsa bravúrral védett
18:34 | live

77' Vendég szöglet balról, a beadás után Antal csak leütni tudta Priskin feje elől a labdát a földre, éppen Rui Pedro elé, aki közelről nem hibázott 0-1
18:33 | live

76' Újabb vendég csere: Ofosu helyére Bamgboye érkezik
18:32 | live

76' Shestakov kapott sárga lapot
18:31 | live

74' 20 méterről enyhén jobbról tekert Szabó a jobb felső sarok fölé
18:29 | live

72' Vendég szabadrúgás balról, a 16-os oldalvonala mellől, Golodiuk rálőtte, a kapu fölött szállt el a labda
18:25 | live

68' Cserél a Haladás: Rabusicot váltja Priskin
18:24 | live

67' Tajti kapott sárga lapot
18:22 | live

65' Shestakov beadása Juhart találta meg a hosszú oldalon, akinek lövése Habovda melléről vágódott le
18:18 | live

62' Cserél a DVTK: Prosser érkezik Mazalovic helyére
18:17 | live

60' Rui Pedro lövése pattant szögletre
18:15 | live

59' Ofosu beadását fejelte ki Brkovic
18:14 | live

57' Hasani kapott jó labdát Szabótól, a koszovói vitte egy darabig majd lőtt, de egy védő blokkolt
18:12 | live

55' Jobb oldali diósgyőri oldalszabadrúgás után a hosszúról Szabó emelte középre a labdát, ahol az érkező Brkovic feje fölött szállt el centikkel a labda
18:11 | live

54' Németh kapott sárga lapot
18:10 | live

53' Diósgyőri szöglet jobbról, Hasani beadásának Rózsa alászaladt, Juhar egyből lőtt, Rózsa fogta a lövést
18:06 | live

50' Hasani távoli lövését védte magabiztosan Rózsa

48' Tajti szögletét Szabó megcsúsztatta a röviden, de a hosszún egy védő fedezte, amíg ki nem gurult a labda
18:05 | live

47' Diósgyőri szöglet jobbról, a kisszöglet után még egy. Hasani beadását kifejelték, Juhar beadása után oldalra pattant a labda
18:02 | live

46' Elkezdődött a második félidő
17:46 | live

45' Vége az első félidőnek

45' Hasani lőtt 20 méterről fölé
17:45 | live

43' Hasani szöglete után Tamás M. lőtt pont Rózsa kezébe
17:43 | live

43' Shestakov beadását fejelte ki Habovda
17:41 | live

41' Holdampf lőtt 25 méterről mellé
17:40 | live

39' Jobb oldali beadás után Mazalovic tisztázott
17:38 | live

37' Vendég szöglet balról, a hosszúról visszafejelt labdát az ötösön belül Bacsa szintén fejjel tisztázta, az újabb beadást Polgár fejelte ki a mezőnybe
17:36 | live

35' Rui Pedro kapott sárga lapot reklamálásért
17:30 | live

29' Holdampf rúgta fel Hasanit, sárga lap
17:29 | live

28' Mintaszerű vendég támadás végén Németh adott be középre, Rabusic elől az utolsó pillanatban mentett Tamás M.
17:27 | live

26' Habovda adott be jobbról, nem sokkal szállt el Rabusic feje fölött a labda
17:25 | live

23' Tajti távoli lövése szállt el a keresztléc fölött
17:24 | live

22' Ezúttal Tamás M. adta el a labdát a saját térfelén, Habovda adott be ezt követően, ahol Rabusicot találta meg a labda, akinek közeli lövését Antal nagy bravúrral lábbal hárította
17:21 | live

20' Golodiuk kapott sárga lapot
17:19 | live

18' Hasani szabadrúgása után Brkovic fejelt a 16-os vonaláról mellé
17:16 | live

15' Brkovic adta el a labdát a saját térfelén, Habovda indult el a jobb szélen, középre tett labdáját Szabó rúgta oldalra
17:14 | live

12' Ofosu kapott jó labdát a hazai 16-oson belül bal oldalon, befelé tolta a labdát, majd nem sokkal a bal felső sarok fölé tekert
17:10 | live

9' Pedro távoli lövését fogta magabiztosan Antal
17:08 | live

6' Hasani passzolt balra Juharnak, akinek beadása lepattant egy védőről, Rózsa gyorsan kapcsolt és övé lett a játékszer
17:04 | live

2' Shestakov beadását kivágták oldalra a vendég védők
17:01 | live

1' A DVTK kezdte a mérkőzést
16:34 | live

A kezdőcsapatok

Diósgyőri VTK: Antal - Polgár, Brkovic, Tamás M. - Shestakov, Szabó B., Mazalovic, Tajti M., Juhar - Bacsa, Hasani.

Szombathelyi Haladás: Rózsa - Habovda, Jagodics, Tamás L., Németh - Holdampf, Ivanov, Pedro, Golofiuk - Ofosu, Rabusic.
16:04 | live

Márkvárt Dávid 5 sárga lapot követő eltiltás miatt nem játszhat ma
16:03 | live

Diósgyőrben borult ég és nyirkos 15°C várja a csapatokat és a szurkolókat. A délelőtti eső viszont elállt

Diósgyőri VTK vs. Szombathelyi Haladás

0 – 1 (0 – 0)

Miskolc, 4117 néző. V.: Farkas (Ring, Buzás).

Diósgyőri VTK: Antal – Polgár, Brkovic, Tamás M. – Shestakov, Szabó B., Mazalovic Tajti M., Juhar – Bacsa, Hasani. Vezetőedző: Fernando Fernandez Miguel Escribano.

Szombathelyi Haladás: Rózsa – Habovda, Jagodics, Tamás L., Németh – Holdampf, Ivanov, Pedro, Golodiuk – Ofosu, Rabusic. Vezetőedző: Horváth Ferenc.

Gólszerző: Pedro a 77. percben.

Sárga lap: Golodiuk a 20., Holdampf a 29., Pedro a 35., Németh az 54., Tajti a 67., Shestakov a 76., Priskin a 80., Bacsa a 81. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Mazalovic helyett Prosser a 62., Rabusic helyett Priskin a 68., Ofosu helyett Bamgboye a 76., Tajti helyett Mihajlovic a 84., Pedro helyett Mohl a 88. percben.

Ön szerint hányadik helyen végez a DVTK a 2018/2019-es szezonban?

Tóth Barnabás (15) döntötte el a tavaly augusztusi miskolci meccset
Miskolc - Szombaton 17 órától a Szombathelyi Haladás a vendég a Diósgyőri Stadionban. Lassan, de biztosan közeledik a 2018/2019-es élvonalbeli bajnokság vége, már csak hét kör van hátra, és a táblázaton elfoglalt helyezések, a megszerzett pontok alapján a 7. MTK Budapest „alatt” lévő csapatok min...

A DVTK-nak a pályán is van tennivalója
Miskolc - Már javában folyamatban van a licenceljárás a következő szezonra. Bár még a jelenlegi, 2018/2019-es NB I-es bajnokság sem ért véget, azért nem árt szót ejteni az élvonal következő idényéről. Az NB I. 2019/2020-as szezonjában is 12 csapat vesz részt, szerepel mindez a szövetség honlapján...