Miskolc – A labdarúgó OTP Bank Liga NB I 13. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája az ősi rivális Ferencvárosi TC együttesét fogadta szombaton 17.30-tól az Andrássy úton. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on!

Diósgyőri VTK vs. Ferencvárosi TC

0 – 2

BOON-LIVE - DVTK vs. FTC - 2015.10.24., 17:30
21:20 | live

"... és le a kalappal a közönség előtt, végig biztatták a csapatot" - nyilatkozta Bekő Balázs, a Diósgyőri VTK vezetőedzője a Ferencváros elleni vesztes hazai bajnoki után.

19:25 | live

90+3' Vége a mérkőzésnek. Nyert a Ferencváros.
19:23 | live

90' 2 perc a hosszabbítás.
19:20 | live

85' Busai került helyzetbe a bal oldalon, 17 méterről eleresztett bombáját a jobb felső sarok elől Rados öklözte szögletre.
19:18 | live

85' Nagy Á. jobb oldali beadása után a kapu torkában Böde lőtt estében, lábáról a léc fölé vágódott a labda.
19:16 | live

83' Vendég akció végén Böde adott be jobbról, a hosszú oldalon két ferencvárosi is érkezett, végül Lamah fejelt a labdába, a jobb saroknál Rados megfogta a játékszert.
19:15 | live

82' A meccs utolsó cseréje: Gera helyett Pintér Á. jött be.
19:13 | live

79' Újabb vendég gól! Haraszti jobb oldali szögletét visszafelé lőtte Dilavernek, ő tovább tolta Lamah elé, aki 23 méterről laposan a kapu bal alsó sarkába bombázott, 0-2.
19:10 | live

77' Az első diósgyőri kapura lövés: Barczi passza után Koman középről 24 méterről bombázott, lövését Dibusz magabiztosan fogta.
19:08 | live

75' Csere a Diósgyőrben: Novothny helyett Takács T. a pályán.
19:06 | live

73' Nikházi kapott sárga lapot reklamálásért.

72' Csere a vendégeknél: Sestak helyett Haraszti, Varga helyett Busai jött be.
19:05 | live

71' A diósgyőri 16-oson belül a jobb oldalon Varga alakított ki magának lövőhelyzetet, lapos lövésénél Rados ezúttal is résen volt.
19:02 | live

68' Lamah labdafelhozatal után a jobb oldalra Vargának tette ki a labdát lövésre, akinek lapos kísérletét Rados hárította.
18:59 | live

A diósgyőri ultrák megemlékeztek az '56-os forradalomról
18:55 | live

62' Egy gyorsan elvégzett vendég szabadrúgás után Lamah lőtt középről 21 méterről, bombája Rados testéről pattant ki, Böde ismételhetett, ő azonban 17 méterről a jobb kapufa mellé lőtt.
18:53 | live

59' Csere a hazaiaknál: Kitl helyett Nikházi állt be.
18:52 | live

59' A bal oldalon Ramírez futott el és tört be a 16-oson belülre, a kapura tartó lapos lövése Rados testről vágódott szögletre.
18:50 | live

57' Lamah passza után Böde lőhetett 18 méterről, lapos a kapu jobb alsó sarkába tartó lövését Rados tolta szögletre.
18:48 | live

55' Kitl kapott sárga lapot, mert felrúgta Nagy Ádámot.
18:44 | live

50' Dilaver elcsúszása után Barczihoz került a labda a bal oldalon, aki felnézett és úgy 40 méterről megpróbálta Dibusz felett a kapuba ívelni a játékszert, ám a kapus visszafutott és a bal felső saroknál elcsípte a labdát.
18:38 | live

46' Folytatódik a mérkőzés.

A szünetben cserélt a DVTK: Bognár helyett Koman állt be.
18:21 | live

45' Vége az első félidőnek, egy másodpercet sem hosszabbított a játékvezető.
18:15 | live

38' Varga jobbról érkező szabadrúgását a jobb kapufával szemben Nalepa fejelte a felső sarok fölé.
18:13 | live

36' James vesztette el a labdát a felezővonalnál, ebből lett helyzete a az FTC-nek, ám a Bödét gólhelyzetben kereső labdát Lipták a lövés előtt szép mozdulattal kivágta.
18:08 | live

32' Ramírez kapott sárga lapot, mert a hazai alapvonalnál tarkón vágta Bacsát.
18:05 | live

29' Vezet a Ferencváros! Ramírez csapta be a bal oldalon Bacsát és tisztán adhatott be, az ívelés is remekül sikerült, az érkező Sestak pedig 8 méterről a kapu jobb alsó sarkába fejelt, 0-1.
18:02 | live

24' Egy bal oldali vendégszöglet után úgy tűnt felszabadít a DVTK, de aztán hátulról középről a ferencvárosiak előreívelték a labdát a 16-oson belül a bal oldalon álló Vargához, aki lesgyanús helyzetben lőhetett kapura, a bal alsó sarokra tartó lövését Rados tenyerelte ki.
17:56 | live

19' Bacsa a jobb oldalon ment el, majd adott be a 16-oson belül érkező Kitlnek, aki 14 méterről három vendég játékos között próbált lőni, az egyikben elakadt a labda.
17:55 | live

18' A Pontrúgást Varga végezte le a kaputól 23 méterre középen, a jobb alsó sarok felé tartó labdája pár centivel célt tévesztett és kizúgott a léc mellett.
17:54 | live

17' Lamah indította középen Bödét, akit Tamás megpróbált utolérni, kézzel visszahúzta és miután a csatár elesett a játékvezető szabadrúgást ítélt és a diósgyőri védőt kiállította, így 10 főre fogyatkozott a hazai csapat.
17:47 | live

10' Lamah jó indításával Ramírez lépett ki a bal oldalon, a kapu elé lőtt labdáját Varga R. 10 méterről szorongatott helyzetből lőtte a kapu fölé.
17:46 | live

8' A Ferencváros szabadrúgását a kaputól 28 méterre a jobb oldalon Varga R. ívelte a hosszú oldalra, Sestak 7 méterről fejelhetett kapura, a bal alsó sarokra tartó labdát Rados ütötte ki. Ezzel nem szabadult fel a kapu, a visszalőtt labdát Gera fejelte fölé.
17:40 | live

4' A két 16-os között fociznak a csapatok.
17:36 | live

1' A DVTK kezdte a mérkőzést.
17:35 | live

Gyászszünettel kezdődik a mérkőzés.
17:31 | live

Kijöttek a csapatok a kezdésre.
17:28 | live

Van körítés, felhajtás is a meccs előtt: a mérkőzés labdáját a Diósgyőr egyik fő támogatója, a sörgyáras szponzor helikopterrel hozta a kezdőkörbe.
17:27 | live

Az már biztos h nem lesz telt ház, mert a hazai oldalra sem fogyott el minden jegy, és a vendég szektorban is maradt még hely.

Kezdőcsapatok:

Ön szerint mi lesz a DVTK - FTC mérkőzés végeredménye?

Eredmények megtekintése

Loading ... Loading ...

0 – 2   (0 – 1)

Miskolc, 7300 néző. V.: Szabó Zs. (Berettyán, Medovarszki).

Diósgyőri VTK: Rados – Okuka, Lipták, Tamás, Nemes – James, Kitl – Bacsa, Bognár, Barczi – Novothny. Vezetőedző: Bekő Balázs.

Ferencvárosi TC: Dibusz – Dilaver, Nalepa, Leandro, Ramírez – Nagy Á., Gera – Varga R., Sestak, Lamah – Böde. Vezetőedző: Thomas Doll.​

Gólszerző: Sestak (0-1) a 29., Lamah (0-2) a 79. percben.

Sárga lap: Ramírez a 37., Kitl az 55., Nikházi a 73. percben.

Kiállítás: Tamás a 17. percben.

Csere: Bognár helyett Koman a 46., Kitl helyett Nikházi a 59., Sestak helyett Haraszti a 72., Varga helyett Busai a 72., Novothny helyett Takács T. a 75., Gera helyett Pintér Á. a 82. percben.

Ön szerint hanyadik helyen végez a Diósgyőri VTK az NB I 2015/2016-os idényében?

DVTK vs. FTC – Így állhat fel a Diósgyőr a Ferencváros ellen

Miskolc – A szombaton 17.30-kor kezdődő Diósgyőri VTK – Ferencvárosi TC NB I-es mérkőzés előtt megnéztük milyen változás várható a DVTK összeállításában, felépültek-e a sérültek.

DVTK vs. FTC – Emlékkép: tavaly – 33 év után – sikerült győzni

Miskolc – A 32 bajnokin át veretlen FTC, legutóbbi vereségének helyszínén, Diósgyőrben szerepel.

DVTK vs. FTC – Telt ház lesz?

Miskolc – Szépen fogytak a jegyek elővételben a mai összecsapásra, a hazai oldalon mintegy 5400 hely talált gazdára péntek estig.

DVTK vs. FTC – Ön szerint mi lesz a mérkőzés végeredménye?

Miskolc – Szombaton a listavezető és veretlen Ferencváros látogat Diósgyőrbe, ahol a piros-fehérek szeretnék megismételni az egy évvel ezelőtti sikert, amikor is három évtized után győzték le hazai pályán a fővárosiakat. Az FTC egyébként pontosan azóta, 2014. október 4-e óta nem talált legyőzőre a honi bajnokságban. Ön szerint mi lesz a mérkőzés végeredménye?

DVTK vs. FTC – Az MVK is készül a mérkőzésre

Miskolc – Igény szerint október 24-én, szombaton rásegítő járatok indulnak a drukkerek számára, illetve útlezárás lesz a vendégszurkolók parkoltatása érdekében, emiatt a 15:30-17:30, illetve a 19:30-21:00 között a 29-es járatok nem fogják érinteni a Diósgyőri Ipari Park és a Diósgyőri Kórház megállóhelyeket.

DVTK vs. FTC – Rendőrségi felhívás: Fokozott ellenőrzés a mérkőzés napján

Miskolc – Miskolcon 2015. október 24-én, szombaton 17 óra 30 perckor rendezik a DVTK – FTC OTP Bank Liga NB I-es labdarúgó-mérkőzést. A rendőrség a rendezvény helyszínét és az oda vezető közlekedési útvonalakat is biztosítja.

Labdarúgó NB I – Legutóbbi veresége helyszínére látogat az FTC

Budapest – Legutóbbi veresége helyszínén, Diósgyőrben lép pályára a Ferencváros az OTP Bank Liga szombati, 13. fordulójában.