BOON-ÉLŐ– DVTK vs. FTC 2-1 (0-1)

© Fotó: Homoky Györg
Debrecen, Miskolc – A labdarúgó OTP Bank Liga NB I. 21. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája a Ferencvárosi TC együttesét fogadta „hazai pályán” szombaton 17 órától Debrecenben, a Nagyerdei Stadionban. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on!

Labdarúgó OTP Bank Liga NB I, 21. forduló

Diósgyőri VTK vs. Ferencvárosi TC

2 – 1

Ön szerint mi lesz a DVTK vs. FTC mérkőzés végeredménye?

Eredmények megtekintése

Betöltés ... Betöltés ...

BOON-LIVE – DVTK vs. FTC - 2018.03.03., szombat 17:00
20:15 | live

Bódog Tamás: „A csapat hozzáállása szenzációs volt”

„Nehéz mérkőzésen, úgy gondolom, hogy megérdemelt 3 pontot szereztünk, annak ellenére, hogy egy parádés Ferencvárossal találkoztunk, akik nem véletlenül vannak az élen”
18:59 | live

Piros lapot kapott Dušan Brković a lefújás után
18:56 | live

90+5' Vége a mérkőzésnek
18:51 | live

90' 4 perc a hosszabbítás
18:50 | live

90' Vendég szöglet jobbról, Lovrencsics beadását kifejelték a védők, majd Vela vágta ki a mezőnybe. Az újabb beadást Antal húzta le
18:48 | live

87' Utolsó cseréjét is végrehajtja a DVTK: Karan a pályán Ugrai helyett
18:43 | live

83' Ioannidis is besárgult
18:42 | live

82' Kocsis Gergő kapott sárga lapot
18:41 | live

81' Cserélnek a hazaiak is, Tóth B. váltja Hasanit
18:40 | live

80' Blazic kapott sárga lapot reklamálásért
18:38 | live

78' Kihasználja harmadik cserelehetőségét is Thomas Doll: Leandro helyett Georgijevic a pályán
18:35 | live

75' Ugrai indítása után Óvári és Lovrencsics birkózott a 16-oson belül, utóbbi nyerte a csatát
18:32 | live

72' Ioannidis váltja Bacsát
18:31 | live

69' Lovrencsics beadását középen Böde egyedül fejelhette kapura, Antal lábbal védett
18:28 | live

67' Vela kapott sárga lapot
18:25 | live

63' Kettős cserét hajt végre az FTC: Spirovski helyett Nagy, Pedroso helyett Moutari a pályán
18:23 | live

61' Lipták kapott sárga lapot
18:21 | live

59' Fordít a Diósgyőr! Shestakov húzott balról középre, a jobb oldalon érkező velának passzolt, aki Florent Hasani elé tette a labdát. A koszovói középpályás jobbról, 8 méterről lőtt a hálóba 2-1
18:18 | live

56' Egyenlít a Diósgyőr! Diósgyőri szöglet balról, Ugrai beadását Dušan Brković az ötösről a kapu hosszú oldalába csúsztatta 1-1
18:13 | live

52' Ugrai rendkívül finom cselekkel tört be a 16-oson belülre, egészen az ötösig jutott, de nem tudott lőni a védők között
18:08 | live

46' Folytatódik a mérkőzés
17:50 | live

45+2' Vége az első félidőnek
17:49 | live

45' 2 perc a ráadás
17:48 | live

45' Böde került helyzetbe, miután többen gyötörték, de Antal védte a lövését
17:44 | live

41' Vela tette volna Óvári elé a labdát a 16-oson belül, de utóbbi egy lépéssel lemaradt róla
17:42 | live

39' Eperjesi beadását tisztázták középen Bacsa elől
17:36 | live

33' Óvári lőtt 30 méterről, Dibusz a léc alól tornázta kapu fölé a labdát
17:31 | live

27' Vendég oldalszabadrúgás balról, Lovrencsics beadását Brković vágta a kapu torkából szögletre.
17:27 | live

24' Vela kapott nagyszerű indítást a bal oldalon, kissé kisodródva lőtt, de Dibusz jól zárta a szöget, és védett
17:26 | live

23' Újabb távoli próbálkozás, ezúttal Hasani kínálta meg Dibuszt, aki ujjheggyel szögletre tolta a labdát
17:24 | live

21' Ugrai távoli szabadrúgását Dibusz nagy bravúrral hárította
17:22 | live

19' Diósgyőri szöglet balról, Hasani beadása a röviden Kocsis fejéről ment a kapu mellé
17:17 | live

15' Diósgyőri szöglet balról, Ugrai beadásának Dibusz aláfutott, de a védők kisegítették

13' Egy ferencvárosi szöglet után Bödét találta meg a labda aki kapásból lőtt, de lövését blokkolni tudták a hazaiak
17:13 | live

9' Megszerzi a vezetést a Ferencváros. Paintsil játszott össze Spirovskival, majd az üresen maradt Bödéhez került a labda, aki 10 méterről nem hibázott 0-1
17:09 | live

6' Diósgyőri szöglet jobbról, Ugrai begurítását Hasani szintén laposan gurította a 16-os előteréből Kocsisnak, aki egy védővel megküzdött, végül a felpörgő labdát Eperjesi fejelte kapura, Dibusz fogta
17:02 | live

1' A Diósgyőr kezdte a mérkőzést
16:39 | live

A kezdőcsapatok

Diósgyőri VTK: Antal - Eperjesi, Lipták, Brković - Vela, Hasani, Kocsis, Óvári, Shestakov - Ugrai, Bacsa.

Ferencvárosi TC: Dibusz - Botka, Otigba, Blazic, Leandro - Lovrencsics, Pedroso, Gorriaran, Spirovski - Paintsil, Böde.
16:29 | live

A vendégjátékosok is kimerészkedtek a hidegbe
16:27 | live

A két csapat kapusai és a diósgyőri mezőnyjátékosok elkezdték a bemelegítést
16:06 | live

Debrecenben 0 °C várja a csapatokat és a szurkolókat, a gyep szinte teljesen hómentes, de a pályamunkások még dolgoznak rajta

2 – 1 (0 – 1)

Debrecen, 3652 néző. V.: Farkas (Ring, Becséri).

Diósgyőri VTK: Antal – Eperjesi, Lipták, Brković – Vela, Hasani, Kocsis, Óvári, Shestakov – Ugrai, Bacsa. Szakmai igazgató: Bódog Tamás.

Ferencvárosi TC: Dibusz – Botka, Otigba, Blazic, Leandro – Lovrencsics, Pedroso, Gorriaran, Spirovski – Paintsil, Böde. Vezetőedző: Thomas Doll.

Gólszerző: Böde a 9., Brković az 56., Hasani az 59. percben.

Sárga lap: Lipták a 61., Vela a 67., Blazic a 80., Kocsis a 82., Ioannidis a 83. percben.

Kiállítás: Brković a lefújás után.

Csere: Spirovski helyett Nagy a 63., Pedroso helyett Moutari a 63., Bacsa helyett Ioannidis a 72., Leandro helyett Georgijevic a 78., Hasani helyett Tóth B. a 81., Ugrai helyett Karan a 87. percben.

Ön szerint hányadik helyen végez a DVTK a 2017/2018-as szezonban?

Fordított párosításban 2-0-ra nyert az FTC a DVTK ellen
Miskolc - Szombaton debreceni hazai mérkőzést játszik a DVTK a Ferencváros ellen. A labdarúgó NB I 2017/2018-as szezonjának tavaszi részét egy 2-1-es paksi vereséggel nyitotta múlt szombaton a Diósgyőr. Bár Szakály góljára Szarka válaszolt, az utolsó percben Haraszti eldöntötte a meccset, azt a m...

Fotó: Bujdos Tibor
Miskolc - Az öt megyei NB III-as csapat közül négy biztosan nem lép pályára. Bár az időjárás miatt a pályák állapota sok helyen nem teszi lehetővé mérkőzés lebonyolítását, a Magyar Labdarúgó Szövetség versenybizottsága nem tartotta indokoltnak, hogy kompletten elhalassza az NB III hét végi, 17. f...