Debrecen, Miskolc – A labdarúgó OTP Bank Liga NB I. 14. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája a Debreceni VSC együttesét fogadta szombaton 14.30 órától Miskolcon. Az összecsapásról élőben tudósítottunk portálunkon!

DVTK vs. DVSC - Mi lesz a mérkőzés végeredménye?

Eredmények megtekintése

Betöltés ... Betöltés ...

BOON-LIVE – DVTK vs. DVSC - 2018.11.10., szombat 14:30
16:20 | live

90+3' Vége a mérkőzésnek. DVTK vs. DVSC 1-0
16:17 | live

90+2' DVTK csere: Tajti helyett Mazalovic a gyepen

90+1' Mihajlovic kapott hatalmas labdát, 1 az 1-ben ment a kapura, de mellé lőtt
16:16 | live

90' 3 perc a hosszabbítás

89' Diósgyőri kontra végén Márkvárt szeretett volna az üresen álló Mihajlovichoz passzolni, de Kinyik az utolsó pillanatban becsúszva szerelt
16:11 | live

85' Avdijaj könyökölte le Tamást, sárga lap
16:08 | live

82' Hazai kontra végén Tajti lőhetett teljesen tisztán 15 méterről, de nem találta el a kaput
16:07 | live

81' Hazai csere: Bacsát váltja Vernes
16:03 | live

76' Cserél a DVSC: Jovanovic érkezik Takács helyére

76' Szécsi lövése pattant meg, majd Bódihoz került a labda, de mielőtt lőtt volna, Juhár szerelt
16:01 | live

75' Szabó lábát kaszálta el Bódi, sárga lap
15:59 | live

73' Szabó kapott sárga lapot
15:57 | live

72' Cserél a Diósgyőr: Hasani helyére Mihajlovic érkezik
15:54 | live

69' Kinyik kapott sárga lapot
15:51 | live

65' Újabb vendég csere: Varga helyett Avdijaj a pályán
15:50 | live

64' Tajti lövése egy vendég védő lábán pattant meg, Nagy bravúrral hárított
15:42 | live

57' Tőzsér tekert 18 méterről centikkel a jobb kapufa mellé
15:41 | live

55' Cserél a Debrecen: Könyvest váltja Szécsi
15:40 | live

53' Shestakov jó beadása a hosszún egyedül találta Juhart, aki levette a labdát, lövése levágódott
15:38 | live

52' Haris kapott sárga lapot
15:32 | live

46' Folytatódik a mérkőzés
15:17 | live

45+2' Vége az első félidőnek
15:15 | live

45' 1 perc a ráadás
15:13 | live

43' Könyves kapott sárga lapot
15:12 | live

43' Juhar lapos beadását Kinyik tudta tisztázni
15:11 | live

41' Varga vérszegény próbálkozását szedte fel a földről Antal
15:10 | live

39' Bacsa kapott sárga lapot
15:09 | live

38' Vezet a Diósgyőr! Márkvárt passzolt Hasanihoz aki lefordult emberéről majd ballal egy hatalmas gólt akasztott Nagy hálójába 1-0
15:06 | live

37' Tőzsér lőtt 25 méterről, Antal magabiztosan hárított
15:05 | live

36' Shestakov beadását Nagy ütötte Kusnyír elé, aki oldalra rúgta a játékszert
15:03 | live

33' Haris lőtt balról, a 16-os oldalvonala közeléből nem sokkal keresztléc fölé
14:59 | live

30' Vendég szabadrúgás, Tőzsér a sorfalat találta el
14:56 | live

26' Juhar beadása után Bódi hátára mászott fel Shestakov, szabadrúgás kifelé
14:54 | live

24' Tajti szabadrúgása nem rejtett semmiféle veszélyt magában, Nagy ölébe hullott a labda
14:52 | live

23' Tajti kiugratásával Hasani indult meg, de a lövés előtt elcsúszott
14:48 | live

19' Shestakov beadását Kusnyír csúsztatta oldalra
14:47 | live

17' Kusnyír beadása Könyvesnek volt kissé hosszú, így kirúgás következik
14:44 | live

13' Könyves visszagurítása után Tőzsér a keresztléc fölé lőtt
14:40 | live

11' Tőzsér szabadrúgása után Karan fejelte ki a labdát
14:38 | live

9' Tőzsér találta meg Könyvest a hazai 16-oson belül, utóbbi kapásból lőtt messze kapu fölé
14:37 | live

A hazai szurkolók véleménye a Diósgyőr idei teljesítményéről
14:35 | live

5' Shestakov beadását Kusnyír a hosszú oldali kapufánál tudta tisztázni
14:31 | live

2' Hazai szögletet követően Bacsa fejelt kapu fölé
14:30 | live

1' A DVTK kezdte a mérkőzést
14:20 | live

Vendég bemelegítés
14:02 | live

A kezdőcsapatok

Diósgyőri VTK: Antal - Brkovic, Karan, Tamás M. - Shestakov, Szabó B., Márkvárt, Tajti, Juhar - Hasani, Bacsa.

Debreceni VSC: Nagy - Kusnyír, Kinyik, Barna, Pávkovics - Varga, Haris, Tőzsér, Bódi - Takács, Könyves.
13:36 | live

Diósgyőrben hűvös idő, mindössze 7 °C, és ködszitálás várja a csapatokat és a szurkolókat

1 – 0 (1 – 0)

Miskolc, 2553 néző. V.: Iványi (Medovarszki, Csatári).

Diósgyőri VTK: Antal – Brkovic, Karan, Tamás M. – Shestakov, Szabó B., Márkvárt, Tajti, Juhar – Hasani, Bacsa. Vezetőedző: Fernando Miguel Fernández Escribano.

Debreceni VSC: Nagy – Kusnyír, Kinyik, Barna, Pávkovics – Varga, Haris, Tőzsér, Bódi – Takács, Könyves. Vezetőedző: Herczeg András

Gólszerző: Hasani a 38. percben.

Sárga lap: Bacsa a 39., Könyves a 43., Haris az 52., Kinyik a 69., Szabó a 73., Bódi a 75., Avdijaj a 85. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Könyves helyett Szécsi az 55., Varga helyett Avdijaj a 65., Hasani helyett Mihajlovic a 72., Takács helyett Jovanovic a 76., Bacsa helyett Vernes a 81., Tajti helyett Mazalovic a 90+2. percben.

Ön szerint hányadik helyen végez a DVTK a 2018/2019-as szezonban?

Ön szerint hányadik helyen végez a DVSC a 2018/2019-es szezonban?

Ki tudja, mi következhetne egy újabb vereség után...
Miskolc - A szombati, kora délutáni meccsen a Debrecent fogadja a Diósgyőri VTK labdarúgócsapata. A labdarúgó NB I 14. fordulójában szombaton 14.30-kor a Diósgyőri stadionban Diósgyőri VTK – Debreceni VSC mérkőzést rendeznek. A két csapat hasonló párosításban lejátszott legutóbbi meccsét Mezőköve...

Fotó: Kovács Péter
Debrecen - A Loki támadója, Könyves Norbert szerint úgy ér valamit a Kövesden szerzett egy pont, ha Miskolcon győznek. A jövő heti válogatott mérkőzések előtti utolsó körre kerül sor a hétvégén az OTP Bank Ligában, a DVSC a 14. fordulóban a Diósgyőr vendége lesz szombaton 14 óra 30 perctől. A deb...