BOON-ÉLŐ – DVTK vs. DVSC 3-2 (2-1)

Debrecen, Mezőkövesd, Miskolc – A labdarúgó OTP Bank Liga NB I. 19. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája a Debreceni VSC együttesét fogadta „hazai pályán” szombaton 16 órától a Mezőkövesdi Városi Stadionban. Az összecsapásról élőben tudósítottunk portálunkon!

Labdarúgó OTP Bank Liga NB I, 19. forduló

Diósgyőri VTK vs. Debreceni VSC

3 – 2

Ön szerint mi lesz a DVTK vs. DVSC mérkőzés végeredménye?

Eredmények megtekintése

Betöltés ... Betöltés ...

BOON-LIVE – DVTK vs. DVSC - 2017.12.09., szombat 16:00
20:13 | live

A Diósgyőri VTK vs. Debreceni VSC (3-2) NB I-es mérkőzés után a két edző, Bódog Tamás és Herczeg András értékelte a látottakat.

17:55 | live

90+7' Vége a mérkőzésnek

90+6' Ferenczi második sárga lapjáért kapott piros lapot.
17:53 | live

90+5' Hazai csere: Tóth B. érkezik Ugrai helyére
17:48 | live

90' 5 perc a hosszabbítás
17:46 | live

88' Cserél a DVTK: Busait Eperjesi váltja
17:45 | live

87' Sárga lapot kapott Szatmári
17:44 | live

86' Cserél a DVSC: Sós B. érkezik Bényei helyére
17:43 | live

84' Egy debreceni szögletet Antal öklözött ki, a kipattanót Könyves egy átvétel után lőtte kapu fölé
17:40 | live

81' Tőzsér állt a labda mögé és magabiztosan középre a léc alá bombázott. A balra vetődő Antalnak esélye sem volt 3-2
17:39 | live

81' Vendégszögletet követően Karan rántotta le Tőzsért a 16-oson belül, 11-es a DVSC-nek
17:35 | live

77' Nagy vezette a bal oldalon a kontrát, Ugrainak tette, aki keresztbe passzolt Velának, aki egy higgadt csellel elküldte a védőjét, majd visszatette Busai Attila elé. A 20-as játékos kapásból kilőtte a jobb alsó sarkot 3-1
17:33 | live

75' Szarka állt be Ioannidis helyére

74' A Mengolo álltal lekészített labdát Ferenczi vágta 17 méterről a kapufára
17:32 | live

73' Sárga lapot kapott Kocsis Gergő
17:29 | live

71' Mengolo érkezik Takács helyére
17:24 | live

66' Ugrai lőtt 20 méterről, Novota nagyot védett, a kipattanó után Vela ívelt Ioannidis elé, aki viszont elvesztette a fejpárbajt, így oda a helyzet
17:23 | live

63' Két diósgyőri szöglet jobbról, Ugrai második beadása, illetve már a harmadik után Karan előtt maradt ott a labda, aki laposan 10 méterről a jobb alsó sarok mellé gurított
17:22 | live

61' Debreceni szöglet balról, a kisszöglet után a hosszún Nagy vágta ki a labdát. Az újabb szöglet után jó volt a védők blokkja
17:16 | live

57' Vendégszöglet jobbról, a hosszú oldali kapufánál Ioannidis akadályozta meg, hogy a debreceni játékos lőni tudjon két lépésről
17:14 | live

55' Ugrai szabadrúgása után Lipták fejelt 5 méterről kapu főlé
17:13 | live

54' Kinyik kapott sárga lapot
17:12 | live

53' Vela és Könyves kakaskodott egymással. Mindkét játékosnak járt a sárga lap
17:11 | live

52' Ioannidis adott parádés kiugratást Ugrainak két védő közül, aki 18 méterről keresztbe rúgta a labdát, ebben is több volt
17:09 | live

50' Bódi beadását Filip passzolta egyből óriási ziccerben a kapu mellé
17:07 | live

48' Diósgyőri szöglet jobbról, Vela beadása földet ért a 16-oson belül, de Novota utána ki tudta öklözni, végül Nagy T. lövése szállt jócskán fölé
17:04 | live

46' Folytatódik a mérkőzés
17:03 | live

46' A szünetben cserél a DVSC: Varga helyett Filip a pályán
16:50 | live

A játékrész lefújását követően több játékos is összeszólalkozott, majd hatalmas lökdösődés vette kezdetét a játékoskijáró előtt, aminek az lett a vége, hogy Jovanovicot kiállította a játékvezető, így a Debrecen 10 emberrel vághat neki a második félidőnek
16:47 | live

45+1' Vége az első félidőnek
16:45 | live

45' 1 perc a hosszabbítás
16:42 | live

41' Jobb oldali diósgyőri szöglet, Ugrai beadását kivágták a védők a rövid oldalon
16:40 | live

39' Nagy beadásába Tamás csúsztatott bele, elkerülte a labda a kaput
16:38 | live

36' Szépít a Debrecen! Vendégszöglet jobbról, a beadás után pedig Takács Tamás lábáról vánszorgott a bal alsó sarokba a labda 2-1

16:36 | live

35' Debreceni szöglet jobbról, Nagy kivágta a röviden, a a kontrát Ugrai passza után Vela vezette. Középen ketten kísérték, azonban Ferenczi szögletre blokkolta. Ugrai beadását végül kifejelték a védők
16:30 | live

29' Hatalmas Ugrai-cselek 3 védő között a 16-os előtt, szabadrúgás. Ugrai állt a 20 méterre, kissé balra letett labda mögé, és nagy erővel a jobb fölső fölé bombázott
16:28 | live

26' Oldalszabadrúgás balról, szinte a 16-os vonaláról, az alapvonaltól 11 méterre. Ugrai az oldalhálóba vágta, többen gólt kiáltottak a túlsó oldalon
16:26 | live

24' Ferenci adott be balról laposan, Antal vetődve fogta a labdát
16:20 | live

19' Lipták bombázott távolról, Novota védett, és annyira nem jött ki róla, hogy odaérjen Vela a szabad labdára
16:18 | live

17' Megduplázza előnyét a Diósgyőr! Ugrai bal oldali oldalszabadrúgását tudta Karan az 5-ös előterében a hosszú alsó sarokba csúsztatni a labdát 2-0

16:15 | live

13' Diósgyőri szöglet balról, Ugrai beadását előbb a kapu mögé, a másodikat a mezőnybe fejelték ki a védők
16:13 | live

12' Gól! Megszerzi a vezetést a DVTK! Tamás bal oldali bedobását Karan csúsztatta meg, Ioannidis a kapunak háttal visszatette, és Ugrai Roland 10 méterről a hálóba lőtt 1-0
16:11 | live

11' Lipták óriási nyesett labdája egy fél lépéssel lett hosszú Ugrainak

10' Jovanovic lőtt a 16-os előteréből, de jócskán mellément a lepörgő labda
16:09 | live

9' Előbb Lipták, majd Karan tisztázott egy-egy lapos beadást
16:07 | live

6' Ugrai keresztlabdáját Bacsa vette át mellel, majd Ugrainak pöckölte volna, azonban egy védő hamarabb ért oda a 16-oson belül
16:06 | live

5' Könyves lőtt 21 méterről jobbról, 6-7 méterrel ment mellé
16:01 | live

1' A DVSC kezdte a mérkőzést
15:54 | live

A kezdőcsapatok

Diósgyőri VTK: Antal - Nagy T., Lipták, Karan, Tamás - Vela, Busai, Kocsis - Ugrai, Ioannidis, Bacsa.

Debreceni VSC: Novota - Kinyik, Szatmári, Bényei, Ferenczi - Tőzsér, Jovanovic, Bódi - Varga, Takács, Könyves.
15:13 | live

Mezőkövesden pillanatnyilag 3°C várja a csapatokat és a szurkolókat, éppen semmilyen csapadék nem esik

3 – 2 (2 – 1)

Mezőkövesd, 1655 néző. V.: Bognár (Buzás, Kóbor).

Diósgyőri VTK: Antal – Nagy T., Lipták, Karan, Tamás – Vela, Busai, Kocsis – Ugrai, Ioannidis, Bacsa. Szakmai igazgató: Bódog Tamás.

Debreceni VSC: Novota – Kinyik, Szatmári, Bényei, Ferenczi – Tőzsér, Jovanovic, Bódi – Varga, Takács, Könyves. Vezetőedző: Herczeg András

Gólszerző: Ugrai a 12., Karan a 17., Takács a 36., Busai a 77., Tőzsér a 81. percben.

Sárga lap: Vela az 53., Könyves az 53., Kinyik az 54., Kocsis a 73.,Ferenczi a 90+4., Ferenczi a 90+6. percben.

Kiállítás: Jovanovic a 45+1., Ferenczi a 90+6. percben.

Csere: Varga helyett Filip a 46., Takács helyett Mengolo a 71., Ioannidis helyett Szarka a 75., Bényei helyett Sós B. a 86., Busai helyett Eperjesi a 88., Ugrai helyett Tóth B. a 90+5. percben.

Ön szerint hányadik helyen végez a DVTK a 2017/2018-as szezonban?

Ön szerint hányadik helyen végez a DVSC a 2017/2018-as szezonban?

Balett a szeptemberi debreceni mérkőzésen
Miskolc - Diósgyőri idényzáró meccs: a Debrecen ellen újra Mezőkövesden. A labdarúgó NB I-ben szombaton zárul a 2017-es esztendő. A csapatok a 19. forduló keretében lépnek pályára, és ennek során a Diósgyőri VTK együttese a Debreceni VSC csapatát fogadja. Mégpedig Mezőkövesden, a városi stadionba...

Szatmári Csaba
Debrecen - Utolsó idei bajnokijára készül a DVSC: az OTP Bank Liga 19. fordulójában, szombaton 16 órától a DVTK csapatával mérkőzik meg a Loki, a találkozót Mezőkövesden rendezik. A Debrecen múlt hétvégén bebiztosította a helyét a dobogón, bárhogy is végződik a szombati derbi, tuti, hogy a DVSC a...