BOON-ÉLŐ – DVTK vs. Bp. Honvéd 2-0 (1-0)

DVTK vs. Bp. Honvéd 2-0 (1-0)
DVTK vs. Bp. Honvéd 2-0 (1-0) - © Fotó: Homoky György
Mezőkövesd, Miskolc – A labdarúgó OTP Bank Liga NB I 26., hétközi fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája a listavezető Budapest Honvéd együttesét fogadta hazai pályán kedden 18 órától Mezőkövesden. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on!

Labdarúgó OTP Bank Liga, 26. forduló

Diósgyőri VTK vs. Budapest Honvéd

2 – 0

Ön szerint mi lesz a Diósgyőri VTK - Budapest Honvéd mérkőzés végeredménye?

View Results

Loading ... Loading ...

BOON-LIVE - DVTK vs. Bp. Honvéd - 2017. 04. 11. kedd, 18:00
21:52 | live

„A játékosok hozzáállása szenzációs”

„Kapott gól nélkül hoztuk le a meccset, rúgtunk kettőt, a védekezésünk masszív volt” – nyilatkozta Bódog Tamás, a DVTK vezetőedzője a Bp. Honvéd elleni, 2-0-ás diósgyőri sikert hozó mezőkövesdi hétközi bajnoki mérkőzés után.
19:53 | live

90+4' Vége a mérkőzésnek, a Diósgyőr legyőzte a listavezetőt.
19:52 | live

90+3' Ugrai ment el a bal oldalon, a kapus mellett is elhúzta a labdát, kisodródva megpróbált középre adni, de ott egy vendégvédő lába útját állta a labdának.
19:50 | live

90+3' Az utolsó diósgyőri csere: Novothny helyett Tucsa.
19:49 | live

90+1' Busai kapott sárga lapot, mert megrúgta Kambert.
19:48 | live

90' 4 perc a hosszabbítás.
19:47 | live

89' Busai tette le a labdát lövésre Novothnynak, aki keresztbe ellőtte a jatékszert a Honvéd kapuja előtt.
19:46 | live

89' Baráth kapott sárga lapot, mert felrúgta Eperjesit.

86' Próbálkozik a Honvád, de helyzetük nem adódik.
19:39 | live

82' Vasiljevic kapott sárga lapot Novothny felvágásáért.
19:37 | live

79' A harmadik Honvéd-csere: Holander helyett Tömösvári a pályán.
19:24 | live

65' Csere mindkét oldalon: a vendégeknél Hidi helyett Vasiljevic, valamint Gazdag helyett Koszta, a Diósgyőrben pedig Makrai helyett Busai állt be.
19:22 | live

61' Újabb diósgyőri gól! Tamás M. szerzett labdát a vendégek térfelén, majd jól indította Novothnyt, aki balról 17 méterről a hosszú alsó sarkot célozta meg. A bombát Gróf kapus hárította, a kipattanóra viszont Vela érkezett, aki 15 méterről a kapu bal felső sarkába lőtt, 2-0.
19:19 | live

60' Nono Vilar jobb oldali szabadrúgása vágódott veszélyesen középre, ahol Lipták 7 méterről a kapu fölé lőtt.
19:14 | live

54' Karan kapott sárga lapot, mert a felezővonalnál felrúgta a kiugrani készülő Eppelt
19:10 | live

51' Nono Villar végzett el szabadrúgást a jobb oldalon: a legtöbben beívelésre számítottak, ám a középpályás a kapust kivéve mindenkit megtréfált és rálőtte.
19:06 | live

47' Ugrai indításával Makrai ment el az alapvonalig, középre tett labdájáról a feladó lemaradt, de érkezett Vela, aki 16 méterről magasan a kapu fölé lőtt.
19:05 | live

46' A játékvezető útjára indította a labdát, ám még csak ekkor futott ki Gróf kapus. A hiányát sem a játékostársai, sem a bíró, sem a vendégkispad nem vette észre.
19:04 | live

A szünetben cserélt a DVTK: Fülöp helyett Ugrai állt be.
18:48 | live

45+1' Vége az első félidőnek.

45+1' Egy jobb oldali vendégszöglet után támadt zavar a diósgyőri kapu előtt, de végül a hazai védelem tisztázott.
18:47 | live

45' 1 perc a hosszabbítás.
18:45 | live

43' Holandernek a bal oldalról a kapu elé a hosszú oldalra ívelt szabadrúgását Kamber lőtte be a kapu előterébe, de Lanzafame előtt elszállt a labda, Antal pedig vetődve elcsípte a lasztit.
18:43 | live

41' Lanzafaménak a DVTK térfelének közepén elvégzett szabadrúgására Baráth futott be a 16-oson belülre és esett el miután Antal kapus fogta meg a labdát, de a játékvezető szerint sem történt szabálytalanság.
18:39 | live

38' Hidi ívelése után Lanzafame felé szállt a labda, aki nem teketóriázott, egyből kapura szúrta a labdát, amit Antal tenyerelt szögletre.
18:35 | live

33' Ikenne-Kingnek volt egy jó cselsorozata a jobb oldalon, a kapu elé belőtt labdáját Antal kapus lehúzta.
18:27 | live

24' Vezet a Diósgyőr! Fülöp végezte el a sarokrúgást a bal oldalon, a kapu elé ívelt labdáját Karan 6 méterről fejelte a hálóba, 1-0.
18:26 | live

23' A második nagy hazai gólszerzési lehetőség: Nono Villar remek indításával Makrai lépett ki a bal oldalon, elhúzta a labdát a kifutó kapus mellett, majd megcélozta az üres kaput, de a visszafutó Bobál a gólvonal elől szögletre vágta a labdát.
18:22 | live

20' Az első hazai gólhelyzet: Eperjesi adott jó labdát középen Nono Villarnak, aki hasonló jó passzal ugratta ki Novothnyt, a csatár néhány lépés után 15 méterről küldte kapura a játékszert, amit Gróf kapus tenyerelt szögletre.
18:14 | live

12' Bobál iramodott meg a bal oldalon, egészen az alapvonalig futott: még beadás is csapattársat talált, ám a kaputól 10 méterre Lanzafame kapásból a léc fölé durrantott.
18:11 | live

8' Lipták indult meg középen és lőtte be ballal a védők mögé a labdát, ám a szélről beinduló diósgyőriek nem érték el, a kapus ölelte azt mellre.
18:03 | live

1' A DVTK kezdte a mérkőzést.

Szól a Diósgyőr-induló, a csapatok már a pályán. Kezdődik a mérkőzés.
18:02 | live

A kezdőcsapatok:

Labdarúgó OTP Bank Liga, 26. forduló

Diósgyőri VTK vs. Budapest Honvéd

2 – 0   (1 – 0)

Mezőkövesd, 2625 néző. V.: Bognár T. (Lémon, Takács G.).

Diósgyőri VTK: Antal – Eperjesi, Lipták, Karan, Tamás M. – Mevoungou – Vela, Nono Villar, Fülöp – Novothny, Makrai. Vezetőedző: Bódog Tamás.

Budapest Honvéd: Gróf – Bobál, Kamber, Baráth – Ikenne-King, Gazdag, Hidi, Holander, Zsótér – Eppel, Lanzafame. Vezetőedző: Marco Rossi.

Gólszerző: Karan (1-0) a 24., Vela (2-0) a 61. percben.

Sárga lap: Karan az 54., Vasiljevic a 82., Baráth a 89., Busai a 90+1. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Fülöp helyett Ugrai a 46., Hidi helyett Vasiljevic a 65., Gazdag helyett Koszta a 65., Makrai helyett Busai a 65., Holander helyett Tömösvári a 79., Novothny helyett Tucsa a 90+3. percben.

DVTK vs. Bp. Honvéd – Így állhat fel a Diósgyőr Mezőkövesden

A kedden 18 órakor kezdődő Diósgyőri VTK – Budapest Honvéd NB I-es mérkőzés előtt megnéztük milyen összeállításban léphet pályára a DVTK a mezőkövesdi városi stadionban.

DVTK vs. Bp. Honvéd – Kövesden, a listavezető ellen a piros-fehérek

A Diósgyőrre újabb kemény dió vár, az első helyen lévő Budapest Honvéd ellen meccsel kedden.