BOON-ÉLŐ – DVTK vs. Bp. Honvéd 1-2 (1-1)

DVTK vs. Budapest Honvéd
DVTK vs. Budapest Honvéd - © Fotó: Ádám János
Miskolc – A labdarúgó OTP Bank Liga NB I 31. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája hazai pályán fogadta a Budapest Honvéd együttesét szerdán 19.00-tól Miskolcon. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on!

Labdarúgó OTP Bank Liga NB I, 31. forduló

Diósgyőri VTK vs. Budapest Honvéd

1 – 2

BOON-LIVE – DVTK vs. Bp. Honvéd – 2016.04.20., 19:00
21:45 | live

„Az álmoskönyv szerint sem jelent jót az, ha a tengelyből három ember hiányzik”

„Tompább volt ma a csapat a megszokottnál” - fogalmazott Egervári Sándor, a Diósgyőri VTK vezetőedzője a Honvéd ellen elszenvedett 1-2-es hazai vereséget követően.
20:55 | live

90+3' Vége a mérkőzésnek, 2-1-re nyert a Bp. Honvéd.

90' Három perc a ráadás.
20:50 | live

89' Óriási egyenlítési lehetőség maradt ki. Nikházi jobb oldali szabadrúgása után Lipták tüzelt, Horváth bravúrral védett.
20:46 | live

84' Cserélt a Honvéd: Vasiljevic helyett Constantinescu érkezett a pályára.
20:40 | live

80' Hidi lőtt távolról, jó két méterrel a bal kapufa mellé.
20:39 | live

78' Barczi kiugratása hosszú volt Novothny felé, így Horváth megkaparintotta a labdát.
20:37 | live

77' Holender kapott sárga lapot, mert egy szabálytalanság után elrúgta a labdát.
20:36 | live

75' Gazdag került helyzetbe a tizenhatoson belül, de ő tovább passzolt. Youla fordulásból lőtt, Rados bravúrral szögletre mentett.
20:31 | live

72' Baráth beadása után Youla fejelt, de a labda elkerülte a kaput.
20:30 | live

70' Őrzi vezetését a fővárosi együttes, a Diósgyőrben kevés az átütőerő.
20:26 | live

66' Cserélt a Honvéd. Lejött a pályáról Kamber, helyére Gazdag D. érkezett.
20:22 | live

62' Grumics lőtt, a labda megpattant egy fővárosi védő lábán, így Horváth könnyedén védett.
20:21 | live

59' Gól, vezet ismét a Bp. Honvéd. Youla lépett ki a jobb oldalon, lendületesen betört a tizenhatoson belülre, majd jól passzolt középre. Kamber levette a labdát, igazított egyet, majd laposan a jobb alsóba gurított, 1-2.
20:14 | live

54' Kovács buktatta Kinget, a megmozdulásért sárga lapot kapott.
20:10 | live

50' Az eset után Novothnyt kellett ápolni, de folytatni tudja a játékot.
20:09 | live

49' Novothny kapott indítás a jobb szélen, kissé kisodródva egyből lőtt, Horváth a rövid saroknál védett.

46' A DVTK kezdte a második félidőt.

A szünetben cserélt mindkét csapat. A Bp. Honvédnál Vernes helyett Youla érkezett. A Diósgyőrnél Bognár helyett Grumics lépett a pályára.
20:00 | live

Az OTP Bank Liga 31. fordulójának további mérkőzésein:

Kedden játszották:

Békéscsaba - Vasas 1-1

Szerdai mérkőzések:

Haladás - Debreceni VSC 2-2 (végeredmény)
MTK - Puskás Akadémia 0-1 (a félidőben)
Újpest - Paks 0-1 (a félidőben)

Később kezdődik:

Videoton - Ferencvárosi TC 20:00
19:52 | live

45+2' Vége az első félidőnek.
19:51 | live

45+2' Góóól! Egyenlített a Diósgyőr! Bognár harcolt meg a labdáért, majd egy finom passzal ugratta ki Novothny Somát. A csatár estében, okosan a jobb alsó sarokba gurított, 1-1.
19:50 | live

45+1' Holender tört be a tizenhatoson belülre, ahol gyanús körülmények között a földre esett. A tizenegyes azonban elmaradt.
19:49 | live

45' 2 perc a ráadás az első félidő végén.
19:47 | live

44' Bognár ívelt fel egy szabadrúgást, amit Kovács G. fejelt kapura, de Horváth vetődve védeni tudott.
19:44 | live

40' Kovács egy tetszetős csel után, harminc méteren keresztül vezette a labdát, majd kiugratta Bacsát, akit lesen fogott meg az asszisztens.
19:42 | live

39' Bognár indította Barczit, de amikor a tizenhatoson belül lőhetett volna, becsúszva szereltek előle.
19:39 | live

35' A tizenhatoson belülről kifejelt labdát Hidi lőtte egyből vissza, de célt tévesztett.
19:37 | live

33' Bacsa passza után Bognár mélységi indítása mindenkinek hosszú volt, Horváth a kapujából kilépve tisztázott.
19:34 | live

30' Barczit buktatták a tizenhatos csücskénél, de Iványi játékvezető nem fújt a sípjába.
19:32 | live

28' A bal oldalon futott a Honvéd akciója, majd egy pontos beadás után Vernes fejelhetett, de a labda a kapu mellé szállt.
19:25 | live

19' Holender lépett ki a diósgyőri térfél bal oldalán, begyalogolt a tizenhatoson belülre, majd telibe találta a jobb oldali kapufát.
19:21 | live

17' Bognár szöktette Bacsát, aki az alapvonal előtt még középre tudott adni, a Honvéd védelem azonban szögletre mentett.
19:19 | live

15' Cserélt a DVTK: A megsérült Koman Vladimir helyett Nikházi érkezett a pályára.
19:16 | live

12' Újabb veszély a diósgyőri kapu előtt: a jobbról élesen belőtt labda azonban keresztben elsuhant mindenki előtt.
19:12 | live

7' Gól! Vezet a Bp. Honvéd. Egy jobb oldali beadás után a tizenhatoson belül teljesen üresen érkező Holender zavartalanul fejelhetett a bal felső sarokba, 0-1.
19:07 | live

4' Vernes hosszú ívelése lecsúszott, így a labda zavartalanul hagyta el a pályát az alapvonalnál.
19:03 | live

1' A Bp. Honvéd kezdte a találkozót.
18:54 | live

A 31. fordulót megelőzően a két együttest csupán egy helyezés választja el a táblázaton: a DVTK a 8. 38 ponttal, a 9. Bp. Honvéd pedig 37 pontot gyűjtött.
18:38 | live

A DVTK és a Bp. Honvéd harmadik alkalommal találkozik egymással az OTP Bank Ligában: mindkét alkalommal 2-1-es hazai siker született a két együttes találkozóján.
18:35 | live

A kezdőcsapatok:

DVTK: Rados - Okuka, Lipták, Kovács G., Nemes - Egerszegi - Barczi, Koman, Bognár, Bacsa, Novothny. Vezetőedző: Egervári Sándor

Bp. Honvéd: Horváth A., - Lovrics, Bobál, Kamber, Baráth - Vernes, Nagy G., Hidi, Vasiljevic - King, Holender. Vezetőedző: Marco Rossi

Ön mit tippel a Diósgyőri VTK - Budapest Honvéd mérkőzésre?

Eredmények megtekintése

Loading ... Loading ...

1 – 2  (1 – 1)

Miskolc, 3340 néző. V.: Iványi (Buzás B., Szpisják Zs.).

Diósgyőri VTK: Rados – Okuka, Lipták, Kovács G., Nemes – Egerszegi – Barczi, Koman, Bognár, Bacsa, Novothny. Vezetőedző: Egervári Sándor

Budapest Honvéd: Horváth A., – Lovrics, Bobál, Kamber, Baráth – Vernes, Nagy G., Hidi, Vasiljevic – King, Holender. Vezetőedző: Marco Rossi

Gólszerző: Holender (0-1) a 7., Novothny (1-1) a 45., Kamber (1-2) az 59. percben.

Sárga lap: Kovács a 54., Holender a 77. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Koman helyett Nikházi a 15., Vernes helyett Youla a 45., Bognár helyett Grumics a 45., Kamber helyett Gazdag D. a 66., Vasiljevic helyett Constantinescu a 84. percben.

Ön szerint hanyadik helyen végez a Diósgyőri VTK az NB I 2015/2016-os idényében?

DVTK vs. Bp. Honvéd – Így állhat fel a Diósgyőr a Kispest ellen

Miskolc – A szerdán 19 órakor kezdődő Diósgyőri VTK – Budapest Honvéd NB I-es mérkőzés előtt megnéztük milyen változás várható a DVTK összeállításában, felépültek-e a sérültek.

DVTK vs. Bp. Honvéd – Még több szurkolót várnak az “oroszlánbarlangba”

Miskolc – A Budapest Honvédot fogadja szerdán 19 órától hazai pályán a DVTK a labdarúgó NB I-ben. A mérkőzésről élőben tudósítunk a Borsod Online-on.