BOON-ÉLŐ – DVTK vs. Bp. Honvéd 1-1 (1-0)

DVTK vs. Bp. Honvéd
DVTK vs. Bp. Honvéd - © Fotó: Homoky György
Debrecen, Miskolc – A labdarúgó OTP Bank Liga NB I 24. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája a Budapest Honvéd együttesét fogadta „hazai pályán” Debrecenben, szombaton 17 órától. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on!

Labdarúgó OTP Bank Liga NB I, 24. forduló

Diósgyőri VTK – Budapest Honvéd

1 – 1 (1 – 0)

Ön szerint mi lesz a DVTK vs. Bp. Honvéd mérkőzés végeredménye?

Eredmények megtekintése

Betöltés ... Betöltés ...

BOON-LIVE – DVTK vs. Bp. Honvéd – 2018.03.31., szombat 17:00
19:52 | live

Bódog Tamás: „Szorgalmas, és szürke csapatunk van, a kiesés ellen fogunk küzdeni”
Debrecen, Miskolc – „Belementünk az adok-kapokba, kaphattunk is volna, és rúghattunk is volna gólt” – nyilatkozta Bódog Tamás, a DVTK szakmai igazgatója a Budapest Honvéd elleni döntetlennel zárult találkozó után.
18:53 | live

93' Vége a találkozónak. 1-1 a végeredmény!
18:52 | live

92' Hasani kiugratásával Ioannidis ment el a baloldalon. Védője mellett elhúzta a labdát, majd 10 méterről lövését Gróf hárította.
18:49 | live

90' 3 perc hosszabbítás következik.
18:46 | live

87' A meccs utolsó cseréje. Bánó-Szabó helyett Májer a pályán.
18:44 | live

85' Lanzafame lőtt 18 méterről, méterekkel a kapu fölé.
18:41 | live

82' Csere a DVTK-nál. Ugrai helyett Óvári lépett fel.

81' Sárga lapot kapott Szarka Ákos.

18:40 | live

80' Ugrai baloldalról szabadrúgásba ívelt a kapu elé. Szarka csúsztatta fejjel tovább a labdát. Gróf kapus pedig szögletre öklözte a játékszert.
18:38 | live

78' Lanzafame jobboldali szabadrúgását Baráth befejelte a jobb alsó sarokba. A játékvezető lesállás miatt nem ítélt gólt.
18:36 | live

77' Csere a Honvédnál. Ikenne-King jött le. Danilo jött fel.
18:33 | live

74' Eppel átadása után Lanzafame lőhetett. 22 méteres bombája centikkel kerülte el a bal felső sarkot.
18:29 | live

70' Csere a DVTK-nál. Bacsa helyett Szarka jött be.
18:26 | live

67' Holender a baloldalról indult meg befelé középre. Nem lépett ki rá senki. 19 méterről eleresztett lövését Antal kapus öklözte ki.
18:21 | live

62' Megvan a meccs hivatalos nézőszáma is: 1723 fő.
18:20 | live

61' Cserél a Diósgyőr. Shestakov helyett Florent Hasani a pályán.
18:19 | live

59' Jobb oldalon futó diósgyőri támadásnál Ugrai passzolt Ioannidishez. Utóbbi jól tette a kapu elé a labdát, az érkező Busairól azonban a jobb kapufa mellé pattant a labda.
18:15 | live

56' Gazdag lövését meg kellett védenie Antal B. kapusnak.

55' Bacsa viharzott el a bal oldalon, de nem Ugrait hanem a 2. hullámban érkező Shestakovot kereste a labdával. A középpályás előtt pedig összezártak a védők, nem sikerült kapuralövéssel befejezni a támadást.
18:12 | live

53' Eppel 18 méterről a kapu fölé lőtt.
18:11 | live

51' Ikenne-King futott el a jobb oldalon. Kapu elé lőtt labdáját Busai vágta szögletre.
18:07 | live

47' Egyenlített a Honvéd. Lanzafame baloldali szabadrúgása érkezett a kapu elé, Eppel felé, a támadó a kaputól 3 méterre beleért a labdába, így a vonalon túlra pattant. 1-1
18:06 | live

46' Elkezdődött a második félidő.
17:50 | live

45+1' Vége az első félidőnek.
17:49 | live

45' 1 perc hosszabbítás következik.
17:45 | live

40' Óriási egyenlítési lehetőség maradt ki. A Honvéd támadása a baloldalon futott. Nagy G. újította középre a labdát Gazdagnak, akinek a 12 méterről eleresztett lövése Antal kezéről száguldott a léc fölé.
17:42 | live

38' Lipták kapott sárga lapott mert felrúgta Ikenne-Kinget.
17:41 | live

37' Ugrai vesztette el a labdát. Lanzafame fordult le és ugratta ki. A csatár kapura lőtt, de a visszafutó Lipták a lövés pillanatában becsúszva mentett előre.
17:38 | live

33' Szabadrúgáshoz jutott a Honvéd. A diósgyőri kaputól 17 méterre a jobb oldalon Lanzafame végezte el, aki a jobb felső sarokra lőtt, de Antal B. szögletre tenyerelte.
17:37 | live

32' Tonći Kukoč helyett Holender Filip lép a pályára.

17:34 | live

30' 1-0 a Diósgyőr javára! Gólszerző: Nikolaos Ioannidis
17:33 | live

29' Újra 11-essel nyitott a Diósgyőr. Bacsa próbál betörni a 16-oson belülre a jobb oldalon, de Lovric megakasztotta. A védő sárga lapot kapott, a DVTK pedig büntetőt.
17:29 | live

25' Lipták hosszan előrevágott labdáját Ioannidis tette Shestakov elé. Középről, 19 méterről durrantott a kapu fölé.
17:27 | live

23' Busai 19 méterről lőtt nem sokkal a jobb felső sarok fölé.
17:26 | live

19' Eperjesi a jobb oldalról mívelte a labdát a kapu elé, de átment a védők felett. Így lett jó Ioannidisnek, aki éles szögből, közelről Gróf kapusba lőtt.
17:21 | live

15' Eppel visszatért. Ugrai jobb szöglete után adódtak meleg pillanatok a vendégkapu előtt. Ioannidis balról elé tette a labdát, aki az ötösről tisztán lőhetett, ám Gróf belevetődött az útjába, akinek a testéről elvetődött a labda.
17:18 | live

12' Eppel sérülése miatt áll a játék. A támadó mintha Karan kezével találkozott volna és vérző füllel jött le a pályáról.
17:14 | live

8' Ugrai bal szögleténél mentett a Honvéd védelem.
17:10 | live

A bíró 11-est ítélt. A büntetőt Ugrai végezte el a kapu bal alsó sarkára. Gróf bravúrral hárította.
17:09 | live

3' Eperjesi lövellte a labdát a 16-oson belülre, amire Ioannidis indult, majd Lovric követte.
17:04 | live

1' A DVTK kezdte a mérkőzést.
17:00 | live

Szól a DVTK-induló, a csapatok érkeznek a kezdésre.
16:52 | live

Kellemes idő van Debrecenben, 17 Celsius fok, felhős, tavaszias.
16:50 | live

A Diósgyőr kezdő 11-e öt helyen változott az előző fordulóhoz képest, amikor a Vasas vendégeként 1-1-et értek el: Hasani, Óvári, Nagy T., Kocsis és Brkovic a mostani meccs kezdetén nem lesz a pályán, Eperjesi, Karan, Tamás M., Busai és Ioannidis viszont igen.

A Honvéd kezdőcsapata egy helyen tér el a legutóbbi, két héttel ezelőtt lejátszott, a Haladás ellen 2-1-re megnyert együttestől: Bobál kimaradt a védelemből Lovric pedig bekerült.
16:48 | live

Vége a bemelegítésnek. Már kevesebb, mint 15 perc múlva kezdődik a mérkőzés.
16:47 | live

Kispadon: Radoš, Nagy T., Tóth B., Kocsis, Hasani, Óvári, Szarka.

A DVTK kezdőcsapata: Antal - Eperjesi, Lipták, Karan, Tamás - Vela, Busai, Shestakov - Bacsa, Ugrai, Ioannidis. Szakmai igazgató: Bódog Tamás.

Diósgyőri VTK vs. Budapest Honvéd

Debrecen, 1723 néző. V.: Erdős József (Berettyán Péter, Varga Gábor).

Diósgyőri VTK: Antal B. – Eperjesi, Karan, Lipták, Tamás M. – Vela, Shestakov, Busai, Ugrai – Bacsa, Ioannidis. Szakmai igazgató: Bódog Tamás.

Budapest Honvéd: Gróf – Ikenne-King, Lovric, Kukoc, Baráth – Heffler, Nagy G., Bánó-Szabó, Gazdag – Eppel, Lanzafame. Vezetőedző: Supka Attila.

Gólszerző: Ioannidis a 30., Lanzafame a 47. percben.

Sárga lap: Lovric a 29., Lipták a 38., Szarka a 81. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Kukoc helyett Filip a 32., Shestakov helyett Hasani a 61., Bacsa helyett Szarka a 70., Ikenne-King helyett Daniló a 77., Ugrai helyett Óvári a 82., Bánó-Szabó helyett Májer a 87. percben.

Ön szerint hányadik helyen végez a DVTK a 2017/2018-as szezonban?

Októberben a DVTK legyőzte a kispestieket Debrecenben
Miskolc - Ha sikerül legyőznie a Honvédot a DVTK-nak a Nagyerdei Stadionban, akkor a tabella első felébe lépnek. A labdarúgó NB I 24. fordulójában szombaton 17.00-tól Diósgyőri VTK – Budapest Honvéd mérkőzést rendeznek Debrecenben, a Nagyerdei stadionban. Hogy mennyiszer kel még útra kelniük a pi...

Bódog Tamás, a DVTK szakmai igazgatója
Miskolc - A szombati DVTK - Bp. Honvéd bajnoki mérkőzést felvezető sajtótájékoztatón szóba került az a lapértesülés, amely szerint Bódog Tamást megkereste a Puskás AFC együttese, hogy náluk folytassa edzői pályafutását. Az érintett azt mondta, hogy nem tud ilyenről, sem ő, sem a DVTK. – Ha val...