BOON-ÉLŐ – DVTK vs. Bp. Honvéd 2-1 (1-1)

© Fotó: Derencsényi István
Debrecen, Miskolc – A labdarúgó OTP Bank Liga NB I. 13. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája a Honvéd FC együttesét fogadta „hazai pályán” szombaton 18 órától Debrecenben, a Nagyerdei Stadionban. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on!

Labdarúgó OTP Bank Liga NB I, 13. forduló

Diósgyőri VTK vs. Honvéd FC

2 – 1

DVTK vs. Bp. Honvéd - Ön szerint mi lesz a mérkőzés végeredménye?

View Results

Loading ... Loading ...

BOON-LIVE - DVTK vs. Bp. Honvéd 2017.10.21., szombat 18:00
21:46 | live

Bódog Tamás: „Küzdelmes mérkőzés volt, hála Istennek a végén slusszpoénnal zárult”

„Az első 11-es előtt is a játékosoknak kellett volna eldönteni, hogy ki végzi el, de beszóltam, azért rúgta Ugrai, de soha többet ilyet. Ha őszinte akarok lenni, akkor kiheréltem volna magam, ha emiatt nem nyerünk. ” – nyilatkozta Bódog Tamás, a DVTK szakmai igazgatója az 2-1-es diósgyőri győzelemmel zárult debreceni „hazai” találkozó után.
19:54 | live

90+3' Vége a mérkőzésnek.

90+3' Gól! Ioannidis berúgta! Gróf a bal sarokra vedődött, Ioannidis a jobb sarokra rúgta a labdát. 2-1
19:52 | live

90+2' Bobál volt szabálytalan Busaival szemben a vendég 16-oson belül. Újabb 11-es és második sárga lapját is megkapta Bobál, így ő kiáll.
19:51 | live

90+1' Kihasználja harmadik cserelehetőségét is a Honvéd, Laczkó váltja Holendert.
19:50 | live

90' 2 perc a ráadás
19:49 | live

90' Cserél a Honvéd gárdája is, Pölöskei érkezett Gazdag helyére.
19:48 | live

89' Cserél a Diósgyőr, Ugrai helyett Óvári a pályán.

89' Ugrai szöglete után Kocsis fejelt 3 méterről fölé.
19:45 | live

85' Ioannidis fordult kapura Baráth mellett, lövését Gróf csak kiütni tudta.
19:42 | live

83' Lanzafame beadására jött ki magabiztosan Antal, és övé a labda.
19:37 | live

78' Ugrai állt a labda mögé, és Gróf megfogja a tizenegyest!
19:36 | live

77' Bacsa Patrikot rúgták fel a 16-oson belül, büntetőt kapott a Diósgyőr.
19:33 | live

73' Lanzafame a sorfalat találta el, elhárult a veszély a hazai kapu elől.
19:31 | live

72' Lanzafame szerezte meg a labdát a hazai 16-osnál, Kocsis már csak szabálytalanul tudta megállítani. Szabadrúgás veszélyes helyről.
19:30 | live

70' Oldalszabadrúgás után Baráth fejelt a keresztléc fölé 8 méterről.
19:27 | live

68' Ugrai életerős szabadrúgása 25 méterről szállt méterekkel kapu fölé.
19:25 | live

66' Kettős cserét hajt végre a Diósgyőr, Szarka helyére Bacsa, Nono helyett pedig Kocsis érkezik.
19:24 | live

64' Vendég oldalszabadrúgás balról, Lanzafame tekerését Karan fejelte ki, majd segítettek a társak.
19:22 | live

62' Eppel kapott sárga lapot, a Karannal szembeni lökéséért.
19:14 | live

55' Cserél a Honvéd, Banó-Szabót Herjeczki váltja.
19:13 | live

54' Kamber kapott sárga lapot.
19:12 | live

51' Lipták szabadrúgása után Szarka mellel tette le a labdát a 16-oson belül, Ioannidis elől Gróf szedte föl.
19:09 | live

49' Gróf rúgott oda Ioannidisnak, ezt sem vette észre a játékvezető, így tovább engedte a játékot.
19:07 | live

47' Bobál rúgott oda Ioannidisnak, sárga lap a jutalma.
19:06 | live

46' A szünetben nem történt csere egyik oldalon sem.
19:04 | live

46' Folytatódik a mérkőzés.
18:49 | live

45+1' Vége az első félidőnek.
18:48 | live

45' 1 perc a hosszabbítás.
18:47 | live

44' Vela próbált kapura törni, Latifu állta útját.

43' Újabb diósgyőri oldalszabadrúgás jobbról, ismét Ugrai állt a labda mögé, és beadása a Lovric által lökdösött Szarka feje előtt ment el.
18:46 | live

43' Diósgyőri oldalszabadrúgás jobbról, Ugrai beadása Gróf ölében halt el.

42' Vendég szöglet balról, Antal öklözte ki a mezőnybe a labdát.
18:44 | live

41' 2 percen belül 3 sárga lapot kapnak a hazaiak, ezúttal Busai kapta a büntetést.
18:43 | live

40' Sárga lapot kapott Nono Villar.
18:42 | live

39' Szarka kapott sárga lapot.

38' Gól! Egyenlít a Honvéd! Másodjára sikerült elvégeznie Lanzafaménak a szabadrúgást, beadását kifejelték, ám a labda Holender elé került aki a levegőből bődületesen nagy gólt akasztott a hosszú felsőbe. 1-1
18:40 | live

37' A szabadrúgás elvégzése előtt Lovricot saját csapattársa öklelte fel a 16-oson belül, ő mégis reklamál a bírónál.
18:38 | live

35' Gazdag Dániel ellen elkövetett szabálytalanság után kisebb lökdösődés alakult ki a pályán.

34' Busai passzával Eperjesi fordult a 16-oson belül kapu felé, lövését blokkolták.
18:34 | live

31' Lanzafame szabadrúgása szállt 1 méterrel kapu fölé.
18:33 | live

30' Baráth csapott Ioannidis arcára, de a játékvezető nem vette észre és tovább engedte a játékot.
18:30 | live

28' Lanzafame beadását fejelte ki Szarka.
18:28 | live

25' Ugrai tálalt volna külsővel zseniálisan Vela elé, Bobál az utolsó pillanatban becsúszva tudott menteni.
18:24 | live

20' Gól! Megszerzi a vezetést a Diósgyőr! Ioannidis, Vela, Ugrai volt a labda útja, a DVTK válogatott játékosa pedig senkitől sem zavartatva, 10 méterről a kapuba passzolta Gróf mellett a labdát. 1-0
18:22 | live

19' Ioannidis és Szarka kényszerítőzött szépen, előbbi 18 méterről lőtt kapu mellé.
18:20 | live

18' Holender tört be a hazai 16-oson belülre, Karan állt bele a lövésébe.
18:18 | live

14' Ugrai tolt befelé a labdán a 16-os bal oldali sarkánál, majd lőtt, de a labdát blokkolták.
18:13 | live

10' Ioannidis jobb oldali beadását követően Szarka lába alatt csúszott el a labda.
18:09 | live

6' Gazdag kapott remek mélységi indítást, térült fordult a labdával, majd Eppelhez passzolt akinek lövését könnyedén fogta Antal.
18:04 | live

2' Holender kapott jó labdát a jobb szélen, de beadását szögletre mentették a hazaiak.
18:03 | live

1' A Diósgyőr kezdte a mérkőzést.
17:53 | live

A Honvéd játékosai már visszatértek az öltözőbe, a DVTK labdarúgói most fejezték be a bemelegítést, és megtapsolták a szurkolókat.
17:45 | live

A kezdőcsapatok

Budapest Honvéd: Gróf – Latifu, Lovric, Baráth, Bobál – Holender, Kamber, Gazdag, Banó-Szabó – Eppel, Lanzafame.
17:36 | live

Hol nagyobb, hol kisebb intenzitással, de szitál az eső Debrecenben.

Diósgyőri VTK vs. Honvéd FC

2 – 1 (1 – 1)

Debrecen, 6805 néző. V.: Szabó (ifj. Tóth, Szalai).

Diósgyőri VTK: Antal B. – Eperjesi, Lipták, Karan, Forgács – Busai – Vela, Nono Villar, Ugrai – Szarka, Ioannidis.  Szakmai igazgató: Bódog Tamás.

Honvéd FC: Gróf – Latifu, Lovric, Baráth, Bobál – Holender, Kamber, Gazdag, Banó-Szabó – Eppel, Lanzafame. Vezetőedző: Erik van der Meer

Gólszerző: Ugrai a 20., Holender a 38., Ioannidis a 90+3. percben.

Sárga lap: Szarka a 39., Nono a 40., Busai a 41., Bobál a 47., Kamber az 54., Eppel a 62. percben., Bobál a 90+2. percben.

Kiállítás: Bobál a 90+2. percben.

Csere: Banó-Szabó helyett Herjeczki az 55., Szarka helyett Bacsa a 66., Nono helyett Kocsis a 66., Ugrai helyett Óvári a 89., Gazdag helyett Pölöskei a 90., Holender helyett Laczkó a 90+1. percben.

Ön szerint hányadik helyen végez a DVTK a 2017/2018-as szezonban?

Az előző körben ötször volt ok az örömre
Debrecen, Miskolc - Szombaton 18 órától DVTK – Honvéd meccs Debrecenben, a DVSC – Haladás csata után. Négy mérkőzéses nyeretlenségi szériát zárt le a diósgyőri labdarúgócsapat azzal, hogy az NB I legutóbbi, 12. fordulójában a debreceni Nagyerdei Stadionban 5-0-ra „lemosta” a Vasast. A piros-fehér...

Szabó Tamás
Miskolc - Szabó Tamás távozásáig közel négy éven keresztül 2014 januárjától irányította DVTK labdarúgó szakosztályát. Ezen időszak alatt a csapat Ligakupát nyert, Magyar Kupa döntőt játszott és emlékezetesen szerepelt az Európa Ligában is, de voltak kevésbé sikeres, sőt viharos időszakok is. A l...