BOON-ÉLŐ – DVTK vs. Balmazújváros 1-2 (1-1)

© Fotó: Homoky György
Balmazújváros, Debrecen, Miskolc – A labdarúgó OTP Bank Liga NB I. 15. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája a Balmazújváros együttesét fogadta „hazai pályán” szombaton 15.30 órától Debrecenben, a Nagyerdei Stadionban. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on!

Labdarúgó OTP Bank Liga NB I, 15. forduló

Diósgyőri VTK vs. Balmaz Kamilla Gyógyfürdő

1 – 2

Ön szerint mi lesz a Diósgyőri VTK vs. Balmaz Kamilla Gyógyfürdő mérkőzés végeredménye?

Eredmények megtekintése

Betöltés ... Betöltés ...

BOON-LIVE – DVTK vs. Balmazújváros - 2017.11.04., szombat 15:30
19:44 | live

DVTK vs Balmazújváros – Edzői nyilatkozatok

A DVTK vs. Balmazújváros (1-2) NB I-es mérkőzés után a két edző, Bódog Tamás és Horváth Ferenc értékelte a látottakat.
17:22 | live

90+5' Vége a mérkőzésnek.
17:20 | live

90+4' Arabuli értékesíti a megítélt tizenegyest. 1-2
17:19 | live

90+3' Idő húzásért sárga lapot kap Antal Botond.

90+3' Piros lapot kapott Lipták Zoltán, tizenegyes a Balmazújvárosnak.
17:18 | live

90+3' Vajda találta el a kpufát, majd Arabuli fejese Lipták kezéről ment a kapu mellé.
17:16 | live

90' Négy perc a ráadás.
17:15 | live

90' Cserél a Balmazújváros, Rácz helyett Batarelo a gyepen.
17:12 | live

86' Rácz cselezgetett a bal oldalon a 16-os sarkánál, egyet befelé tolt, majd kapura lőtt, de Antal könnyedén hárított.
17:09 | live

83' Eperjesi beadás után Bacsa próbálkozott félollóval, egy védőről kijött.
17:07 | live

82' Tamás L. húzta vissza Ugrait, újabb sárga lap.
17:06 | live

80' Óvári borította fel Arabulit, a játékvezető sárga lapot mutat fel.
17:04 | live

78' Rácz kapott parádés kiugratást, Eperjesi éppen annyira szorongatta meg a 16-oson, hogy fölé lője a labdát.
17:01 | live

75' Vela forgatta védőjét, majd amikor az elesett szabadrúgás kifelé.
16:57 | live

72' Cserél a Diósgyőr is, Óvári érkezik Ioannidis helyére.
16:56 | live

71' Haris kapott sárga lapot.
16:54 | live

68' Újra cserél a vendég együttes, Orovecz helyett Haris a pályán.
16:52 | live

66' Lipták kap sárga lapot reklamálásért.
16:48 | live

62' Nono távoli szabadrúgása után Lipták fejelte 8 méterről jóval a kapu mellé a labdát.
16:46 | live

60' Vendég szöglet jobbról, Vajda beadása után Kocsis fejelte ki a labdát a mezőnybe.

60' Cserél a Balmazújváros, Zsigát Rácz váltja.
16:45 | live

59' Nono jobb oldali szöglete után Karan a kapu jobb oldalát célozta fejjel, Pogacsics ezúttal elérte a labdát.
16:44 | live

58' Uzoma tartotta föl Velát az ötös sarkánál, nem szólalt meg a síp.
16:41 | live

56' Vela jobb oldali beadása veszélyesen érkezett középre, ahol azonban nem érte el Ioannidis.
16:39 | live

54' Vela jobb oldali bepasszát Ioannidis 17 méterről lötte nem túl erősen kapura, Pogacsics védett.
16:37 | live

52' Vendég oldalszabadrúgás jobbról, Antal mellre ölelte a labdát.
16:31 | live

46' Elkezdődött a második félidő.

46' A szünetben cserél a DVTK: Szakra helyett Bacsa a pályán.
16:16 | live

45' Vége az első félidőnek.

45' Vendég szöglet balról, egy támadó szabálytalansága miatt szabadrúgás kifelé.
16:13 | live

43' Sokadik szabálytalansága után megkapta megérdemelt sárga lapját Vadja.

42' Szarka tálalt a vendég 16-oson belül Vela elé, aki megpróbálta beemelni a kapu bal oldalába a labdát, de pontatlanul célzott.
16:10 | live

39' Ugrai végzett el szabadrúgást 25 méterről, nem sokkal suhant el a keresztléc fölött a labda.
16:07 | live

37' Ugrai ezúttal Velának adott nagy labdát a 16-oson belül, de a beadás nem sikerült jól.
16:05 | live

35' Forgács kapott sárga lapot.
16:03 | live

32' Gól! Egyenlít a Diósgyőr! Ugrai szabadrúgása érkezett a 16-oson belülre jobboldalról, Karan 12 méterről fejelt védhetetlenül a bal alsó sarokba. 1-1
16:00 | live

29' Forgács eresztett meg életerős bombát 35 méterről, a labda éppen hogy kapu fölé szállt.
15:57 | live

27' Zsiga ugratta ki remekül Arabulit, akinek a lövése egy védőről pattant szögletre.
15:53 | live

23' Ismét Ugrai tört be a 16-oson belülre, amikor szerelték Vela lőtte rá 17 méterről a labdát, de az felpörgött a védőkön, a játékvezető egy szabálytalanság miatt szabadrúgást ítélt kifelé.
15:51 | live

20' Megszerzi a vezetést a Balmazújváros. Vajda jobboldali beívelését követően Tamás Lászlóról pattant a labda a hazai kapuba. 0-1
15:47 | live

17' Lipták tört előre, Ioannidis és Szarka játékba avatkozása után kapta vissza a labdát, amikor a kaputól 25 méterre szerelték.
15:43 | live

13' Vajda tekert 18 méterről fordulásból a hazai kapu mellé.
15:42 | live

12' Egy balmazújvárosi kontra végén Zsiga jó ütemben passzolt Vajda elé, aki a 16-oson belül jobb oldalról befelé cselezett, majd ballal lőtt, Antal ütötte kap fölé a labdát.
15:34 | live

4' Labdavesztés után Arabuli kapott nagyszerű labdát a 16-oson belül, Lipták szorításában elesett, de szabályos volt a szerelés.
15:33 | live

3' Egy vendég kontra végén Vajda három védő közül 15 méterről a keresztlécet találta el.
15:32 | live

2' Előbb Ugrai tört be a bal oldalon két védőt átverve az ötösig, lövését Pogacsics védte, a kipattanót Karan nem tudta erővel kapura tenni.
15:31 | live

1' A Balmazújváros kezdte a mérkőzést.
15:04 | live

A kezdőcsapatok

Balmazújváros: Pogacsics – Tamás L., Póti, Rus Adrián, Uzoma – Vajda, Sigér, Orovecz, Maisuradze – Zsiga, Arabuli.
14:47 | live

Először Andrusch József vezetésével Antal Botond és Bukrán Erik, majd a vendégkapusok jelentek meg a gyepen.
14:46 | live

Busai Attila Sopronban begyűjtötte ötödik sárga lapját, ezért nem léphet pályára.

1 – 2 (1 – 1)

Debrecen, 1968 néző. V.: Farkas Á. (Medovarszki, Szalai D.).

Diósgyőri VTK: Antal B. – Eperjesi, Lipták, Karan, Forgács – Kocsis – Vela, Nono Villar, Ugrai – Szarka, Ioannidis. Szakmai igazgató: Bódog Tamás.

Balmaz Kamilla Gyógyfürdő: Pogacsics – Tamás L., Póti, Rus Adrián, Uzoma – Vajda, Sigér, Orovecz, Maisuradze – Zsiga, Arabuli. Vezetőedző: Horváth Ferenc

Gólszerző: Tamás L. a 20., Karan a 32., Arabuli a 90+4. percben.

Sárga lap: Forgács a 35., Vajda a 43., Lipták a 66., Haris a 71., Óvári a 80., Tamás L. a 82., Antal a 90+3. percben.

Kiállítás: Lipták a 90+3. percben.

Csere: Szarka helyett Bacsa a 46., Zsiga helyett Rácz a 60., Orovecz helyett Haris a 68., Ioannidis helyett Óvári a 72., Rácz helyett Batarelo a 90. percben.

Ön szerint hányadik helyen végez a DVTK a 2017/2018-as szezonban?

Van miért visszavágnia a DVTK-nak...
Miskolc - Szombaton 15.30-tól DVTK – Balmazújváros NB I-es futballmérkőzést rendeznek Debrecenben. A 15. fordulót bonyolítják le a hétvégén a honi élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban, melynek keretén belül a Diósgyőr „hazai” meccset vív, a debreceni Nagyerdei stadionban az újonc balmazújvárosiak l...

mlsz-logo
Budapest - A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága kedden másfél millió forintra, valamint két zártkapus mérkőzésre büntette az Újpestet a Videoton elleni szombati találkozó miatt. Az MLSZ honlapján nyilvánosságra hozott indoklás szerint a lila-fehér klub szurkolói visszaesőként a...