BOON-ÉLŐ – DVTK II. vs. Nyíregyháza 0-1 (0-0)

DVTK II. vs Nyíregyháza
DVTK II. vs Nyíregyháza - © Fotó: Homoky György
Miskolc – A labdarúgó NB III. Keleti csoportjának 31. fordulójában a Diósgyőri VTK II. gárdája hazai pályán fogadta a Nyíregyháza Spartacus FC együttesét szombaton 17.30-tól Miskolcon. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on!

Labdarúgó NB III. Keleti csoport, 31. forduló

Diósgyőri VTK II. vs. Nyíregyháza

0 – 1

BOON-LIVE – DVTK II. vs. Nyíregyháza– 2016.05.15., 17.30
19:20 | live

90+3' Vége a mérkőzésnek. DVTK II. - Nyíregyháza 0-1.

90+3' Egyed végezhet el szabadrúgást a saját térfeléről, a labda azonban nem talál hazai társakat.
19:19 | live

90+2' Még egy nyíregyházi szöglet a végére: Kapacina passzolt Kostichoz, a labda azonban a hazaiaknál kötött ki.
19:18 | live

90+1' Cserélnek a vendégek: Rezes helyett Kis G. a pályán.
19:15 | live

90' Csúnya belépő után a vendégek jöhetnek szabadrúgással.
19:13 | live

87' Egy erősen előrevágott labdát a diósgyőri védők nem tudtak megszelídíteni, így bedobással jöhetnek a vendégek.
19:11 | live

86' Farkas jól tolta ki szélre a labdát az érkező Rezes elé, azonban az átadás során közbelépett egy diósgyőri középpályás.
19:09 | live

83' Bodnár, majd Oláh küzdhetett a labdáért, nem is adják, ennek eredményeként a nyíregyháziak most beszorultak.
19:07 | live

82' Oláh labdája nem talált játékostársait, azonban a hazaiaknál maradhatott a labda. A játékszer azonban nem találta Bacsát, így a támadás megszakadt.
19:06 | live

81' Közel tíz perc van hátra a találkozóból, a Diósgyőri VTK jöhet jobb oldalról szabadrúgással.
19:04 | live

79' A kapott gól láthatólag nem törte meg a hazaikat, tovább küzdenek a labdákért, azonban a találat "felpaprikázta" a nyíregyházi együttest is.
19:02 | live

77' Vezet a Nyíregyháza! A 16-oson belül Pölöskei érte el Kostic beadását, fejjel a hálóba továbbított. 0-1.
19:00 | live

76' Kostic-Farkas-Pálinkás volt a labda útja, utóbbi lövés közben megcsúszott, így a labda messze a kapufa mellett hagyta el a játékteret.
18:59 | live

75' Törtei próbált lendületet venni a szélen, próbálkozása közben a labda elhagyta az alapvonalat.
18:58 | live

Megtelt az egyenes is
18:57 | live

72' Cserél a Diósgyőr: Ternován helyett Icsó a pályán.
18:56 | live

72' Pálinkás bal oldali beadása szállt el a kapu felett, Egyed azért biztosított.

A nyíregyházi szurkolók
18:54 | live

69' A nyíregyházi szöglet nem talált társakat, a labda a kapun túl, az alapvonalon át távozott a játéktérről.
18:51 | live

66' Ígéretes helyről jöhet a Diósgyőr, a szabadrúgás 26 méterről mehet a vendég kapura.
18:48 | live

63' Szokol sárgult be, ezzel megszerezve a vendégek második sárga lapját.
18:47 | live

62' A nyíregyháziak próbálkozását Egyed könnyedén ölelte magához, jöhetnek a hazaiak.
18:45 | live

58' Pálinkás adhatott volna középre balról, azonban a beadása túl erősre sikerült: a helyzet így kimaradt.
18:43 | live

57' Rezes bedobása nem talált társat, így a kapu közelében pattogó labda a hazaiaknál kötött ki.
18:42 | live

55' Diósgyőri nyomás alatt a vendégek, egy ígéretes helyzetet fújt le a játékvezető les miatt.
18:41 | live

54' A nyíregyházi együttes rúghatott szögletet, a beadást Egyed nem érte el rendesen, kiejtette a kezéből a játékszert, azonban a védelem tisztázni tudott.
18:39 | live

53' A lap után járó szabadrúgást könnyen lehúzta Ovszijenko. Indítása a hazaiaknál kötött ki, de a diósgyőriek támadása sem volt eredményes.
18:38 | live

52' Az első sárga is a vendégeké: Rakovic akasztott a középpálya közepén, a játékvezető rögtön felmutatta a sárga kártyát.
18:35 | live

50' A vendégek cserélnek először: Ramos helyett Pálinkás a pályán.
18:33 | live

49' A lendület mit sem változott a második félidőre, továbbra is kiélezett, nyílt küzdelem folyik a pályán.

48' Többszöri próbálkozásra sem tudott kijönni a nyíregyházi együttes, Szokol labdája elakadt a hazai középpályások gyűrűjében.
18:31 | live

47' Bodnár fejelt az oldalvonal mellett, de Farkas elcsípte a földre érkező labdát, a vendégek építhettek ebből támadást.
18:30 | live

46' Megkezdődött a második játékrész.
18:15 | live

45' Nincs hosszabbítás, vége az első félidőnek. Abszolút kiegyenlített a párharc, a hazaiak legalább annyi támadást építettek fel, mint amennyit a nyíregyháziak, noha utóbbiak előtt adódott a legnagyobb helyzet eddig.
18:14 | live

44' A vezetőedzők a pálya szélén, közben mindkét szurkolótábor énekel - az eső pedig jobban rákezdett.
18:13 | live

44' Ramos építhetett volna fel egy nyíregyházi támadást, azonban a keresztpasszt Egyed felszedte.
18:12 | live

43' A beadás rögtön újabb szögletet eredményezhetett, a második próbálkozás a hosszúra ment volna, de Ovszijenko magabiztosan lehúzta a labdát.
18:11 | live

43' Oláh indította remekül Bacsát, akit Rubus fékezett, meg szögletre pattant a játékszer, jöhetnek a hazaiak.
18:09 | live

42' Eperjesi maradt le egy előreívelésről, kirúgással jöhet a félidő vége előtt a vendég együttes.
18:06 | live

40' Pölöskei beadása lecsúszott, kirúgással jöhet a Diósgyőr.
18:05 | live

39' Ternován indulhatott meg nagy lendülettel a nyíregyházi kapu felé, a védők azonban megállították.
18:04 | live

36' Kostic szöktette Pölöskeit, aki két csel után nem tudott a diósgyőri 16-oson belülre kerülni, viszont egy szögletet kiharcolt.
18:03 | live

34' Oláh felé érkezett egy előreívelés, Szokol fejjel tisztázhatott.
18:00 | live

Megtelt a hazai ultraszektor.

32' Eperjesi iramodhatott meg középen, Szalai V. állította meg szabályosan.
17:59 | live

31' Most nyom a Nyíregyháza, Egyednek kellett lehúznia egy, a kapu jobb oldalára tartó labdát.
17:58 | live

30' Kostic veszélyes beadását nem tudta elérni Pölöskei, kirúgással jöhetett a Diósgyőr.
17:57 | live

28' Kostic iramodhatott meg a szélen, átfordította a labdát a másik oldalra, majd a bal oldalról érkező, életerős beadás elsuhant mind a vendég, mind a hazai játékosok lába alatt. Nagy helyzet volt!
17:55 | live

26' A szögletet kifejelték a hazai védők, már Lőrincz jöhet bedobással. Oláh szaladt alá a próbálkozásnak, újra a vendégeknél a labda.
17:54 | live

25' Kostic elől tisztázott remekül Lőrincz, a nyíregyháza szöglettel jöhet.
17:51 | live

23' A próbálkozás lökés miatt már a labda földre érkezése előtt elhalt. A bíró jelzett, kifelé jöhet a labda.

22' Oláh és Rubus találkozott össze, a Nyíregyháza jöhet szabadrúgással.
17:50 | live

20' A beadásnak tűnő lövésbe senki nem ért bele, így a játékszer Ovszijenko kezében kötött ki.
17:49 | live

20' Veszélyes helyről jöhet szabadrúgással a hazai együttes, a távolság jó 28 méter.
17:47 | live

A vendégegyüttes szurkolói szép számban képviseltetik magukat a rangadón
17:45 | live

15' Csúnyán összetalálkozott Ramos és Kövér, előbbi a földön maradt. Szabadrúgás nem járt az esetért, a diósgyőriek jöhetnek.
17:42 | live

13' A diósgyőri előreívelést Farkas engedte hátra kapusához, a labda pedig máris Kosticé, aki Ramosnak továbbít. A bal oldali beadást a hazai védők kivágták.
17:41 | live

12' Egyelőre a hazaiak támadásai jobban felfejlődnek, a vendégek erővel próbálják tartani a ritmust.
17:40 | live

11' A remek beadást Ovszijenko szögletre öklözte. Újabb szöglet.
17:39 | live

10' Az első szöglet a találkozón a diósgyőrieké.

10' Kostic került a földre, a Nyíregyháza jöhet szabadrúgással a félpályáról.
17:38 | live

8' Ternován és Szokol küzdött meg egymással a félpályához közel, az erőfelmérőből nem lett semmi, mehet tovább a játék.
17:34 | live

7' Bacsa cselezgetett, próbálta áthámozni magát a vendégek védelmén, ám próbálkozásai meghiúsultak.

5' Egyelőre ismerkedik egymással a két együttes, most a nyíregyháziak jöhetnek bedobással.
17:32 | live

3' Kostic indíthatott, a labda azonban elpattant tőle, diósgyőri kirúgás.
17:31 | live

2' Nagyon szép akciót vezethetett a hazai együttes, az utolsó passzok is jók voltak, azonban a lövés eltévesztette a kaput.
17:30 | live

1' Diósgyőri szabadrúgás a középpálya közepén, most hátul adogatnak a hazaiak.
17:29 | live

Elkezdődött a találkozó, a Nyíregyháza indította útjára a labdát.
17:28 | live

Mindkét oldalon megy a szurkolás, a hazai ultrák szektora teljesen megtelt, a vendégeknél is szép számmal gyülekeznek.
17:27 | live

A csapatok már a pályán, lassan kezdődik a találkozó.
17:22 | live

A szakadó eső ellenére sok szurkoló lesz a mérkőzésen, a hangulatra sem lehet panasz.
17:21 | live

A Diósgyőri VTK együttese 11 saját nevelésű játékossal kezd pár perc múlva.
17:16 | live

A kezdőcsapatok:

DVTK II: Egyed - Bodnár, Csicsvári, Mahalek, Eperjesi - Szabó, Kövér, Lőrincz, Oláh - Ternován, Bacsa. Vezetőedző: Sütő Szilárd

Nyíregyháza: Volodimir - Szokol, Rakovic, Szalai V., Farkas - Törtei, Rubus, Ramos, Rezes, Kostic - Pölöskei. Vezetőedző: Mátyus János

DVTK II. vs. Nyíregyháza - Ön szerint mi lesz a mérkőzés végeredménye?

Eredmények megtekintése

Loading ... Loading ...

Diósgyőri VTK vs. Nyíregyháza Spartacus FC

0 – 1   (0 – 0)

Miskolc, 2874 néző. V.: Farkas M. (Temleitner K., Sándor Z.).

Diósgyőri VTK tartalék.: Egyed – Bodnár, Csicsvári, Mahalek, Eperjesi – Szabó, Kövér, Lőrincz, Oláh – Ternován, Bacsa. Vezetőedző: Sütő Szilárd

Nyíregyháza Spartacus FC: Volodimir – Szokol, Rakovic, Szalai V., Farkas – Törtei, Rubus, Ramos, Rezes, Kostic – Pölöskei. Vezetőedző: Mátyus János

Gólszerző: Pölöskei (0-1) a 77. percben.

Sárga lap: Rakovic az 52., Szokol a 63. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Ramos helyett Pálinkás az 50., Ternován helyett Icsó a 72., Rezes helyett Kis G. a 91. percben.

DVTK II. vs. Nyíregyháza – Ön szerint mi lesz a mérkőzés végeredménye?

Miskolc – Újra keleti rangadóra kerül sor, de ezúttal az NB III-ban, ahol vasárnap délután a DVTK tartalék gárdája a Nyíregyháza Spartacus együttesét fogadja. A hangulatra nem lehet majd panasz, hiszen több mint 2000 jegy kelt el elővételben. A mérkőzésről élőben tudósítunk a portálunkon 17.30-tól. Ön mit tippel a meccsre?

DVTK tartalék vs. Nyíregyháza: változik a 29-es útvonala

Miskolc – 2016. május 15-én, vasárnap útlezárás lesz a DVTK tartalék – NYSFC labdarúgó mérkőzésre érkező vendégszurkolók miatt, így 16:15 – 17:30, illetve 19:30 és 20:30 óra között a 29-es járatok nem érintik a Diósgyőri Ipari Park és a Diósgyőri Kórház megállóhelyet.

DVTK II. vs. Nyíregyháza – Fokozott ellenőrzés Miskolcon

Miskolc – A rendőrség fokozott figyelemmel készül a 2016. május 15-én 17 óra 30 perckor kezdődő DVTK tartalék – Nyíregyháza Spartacus NB III. labdarúgó mérkőzésre.

DVTK II. vs. Nyíregyháza – Több ezer néző az NB III-as meccsen?

Miskolc – Vasárnap 17.30-tól Diósgyőrben rendezik meg a DVTK-tartalék – Nyíregyháza SFC NB III-as focimeccset.