BOON-ÉLŐ – Bp. Honvéd vs. DVTK 1-0 (0-0)

© Fotó: Homoky György
Budapest, Miskolc – A labdarúgó OTP Bank Liga NB I 10. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája a Budapest Honvéd együttesének vendége volt Budapesten, szombaton 14.45 órától. Az összecsapásról élőben tudósítunk a Borsod Online-on!

Labdarúgó OTP Bank Liga NB I, 10. forduló

Budapest Honvéd vs. Diósgyőri VTK

1 – 0

Honvéd vs. DVTK - Mi lesz a mérkőzés végeredménye?

Eredmények megtekintése

Betöltés ... Betöltés ...

BOON-LIVE – Bp. Honvéd vs. DVTK - 2018.10.06., szombat 14:45
18:22 | live

Fernando: „Jól jön a szünet”

„Tudtuk, hogy kiegyensúlyozott meccs vár ránk, ahol végül az a csapat nyert, amelyik jobban használta ki a lehetőségeit”
16:35 | live

90+3' Vége a mérkőzésnek
16:32 | live

90' 3 perc a hosszabbítás
16:26 | live

85' Cserél a Honvéd: Hidit Fousseni váltja

84' Gazdag távoli lövése kijött Antalról, de Brkovic még időben el tudta rúgni a labdát
16:25 | live

83' Tischler lőtt balról, egy védő lábán lelassult a labda, amit Antal szedett föl
16:22 | live

80' Banó-Szabó lövése megpattant egy sarkon, így tekeredett a hosszú alsó mellé
16:18 | live

76' Hazai csere: Tischler érkezik Kukoc helyére
16:17 | live

75' Juhár lőtt 30 méterről, de messze a keresztléc fölött ment ki a labda
16:13 | live

70' Shestakov ment el a jobb szélen, majd Bacsát találta meg beadása, aki hatalmas helyzetben 5 méterről centikkel fejelt a jobb kapufa mellé
16:09 | live

67' Egy beadás után szerencsével került Holender elé a 16-os bal oldalán a labda, majd lövése Karanon megpattanva a rövid oldalon került a kapuba 1-0
16:05 | live

63' Újabb vendég csere: Tajti helyett Hasani a pályán

62' Karan mentett kétszer, előbb Danilo elől egy beadást, majd Heffler lövését az ötösön
16:01 | live

58' Cserél a Honvéd: Banó-Szabó váltja Piliket
16:00 | live

58' Cserél a DVTK: Bacsa érkezik Vernes helyére
15:59 | live

56' Gyors diósgyőri támadás a jobb oldalon, ahol Makrai röviden adta, így Shestakovot szerelték a 16-oson belül
15:52 | live

50' Gazdag passzolt Danilonak a vendég 16-oson belül, utóbbi remekül tálalt Holender elé, aki 14 méterről kapásból lőtt centikkel mellé
15:50 | live

47' Holender ment el több csellel a jobb oldalon, beadását Karan mentette szögletre. A beadást kifejelték a védők, Pilík eltörte 18 méterről a labdát, lövése messze elcsorgott a kapu mellett
15:47 | live

15:32 | live

45' Vége az első félidőnek
15:31 | live

43' Mihajlovic fejét kereste a beadás, de a védők fejelték ki, amit Makrai szedett le a levegőből a 16-os vonala előtt. Átemelte egy védő lába fölött, majd balra betört a büntetőterületen belülre, és egy lépés után lőtt, Gróf hatalmas bravúrral védett
15:26 | live

39' Egy távolról érkező beadást Antal elvétett, de Brkovic segített az ötösön, kifejelte a labdát
15:24 | live

37' Tajti lőtt 25 méterről nagyon gyengén, Gróf könnyen hárított
15:22 | live

35' Holender indult meg a kapu felé, a vendég védők nem túl nagy elánnal támadták meg, így lőtt, de kapu mellé
15:16 | live

29' Holender húzta meg szépen a bal oldalon, beadása Danilot találta meg, aki lövésre akarta lekészíteni a labdát, de az rövid lett és egy vendég védő szerelni tudott
15:12 | live

25' Kukoc szabadrúgása után ezúttal Batik fejelt üresen, Antal ezt is fogta
15:08 | live

21' Kukoc beadása után 11 méterről teljesen tisztán tudott fejelni Holender, Antal védeni tudott
15:06 | live

18' Makrai esett el a 16-oson belül, de a játékvezető nem ítélt büntetőt
15:00 | live

13' Makrai szaladt el a bal szélen, körülményesen de eljutott a labda Mihajlovichoz, aki azonban eltörte a labdát, így Gróf könnyedén hárított
14:56 | live

10' Tajti próbálkozott 25 méterről, de messze fölé szállt a labda
14:55 | live

9' Baráth adott be bal oldalról, Holender lekészítette a labdát Danilonak, aki 16 méterről mellé lőtt
14:51 | live

3' Kamber szöglettel felérő bedobását Brkovic fejelte ki oldalra az ötös előterében
14:46 | live

1' A DVTK kezdte a mérkőzést
14:36 | live

A kezdőcsapatok

Budapest Honvéd: Gróf - Batik, Kamber, Baráth, Kukoc - Heffler, Hidi, Gazdag - Holender, Pilík, Danilo.

Diósgyőri VTK: Antal - Shestakov, Brkovic, Karan, Juhar - Márkvárt, Mazalovic, Tajti M. - Vernes, Mihajlovic, Makrai.
13:56 | live

A Hungária körúton 18 °C és bárányfelhős ég várja a csapatokat és a szurkolókat

1 – 0 (0 – 0)

Budapest, 2069 néző. V.: Szőts (Albert, Buzás).

Budapest Honvéd: Gróf – Batik, Kamber, Baráth, Kukoc – Heffler, Hidi, Gazdag – Holender, Pilík, Danilo. Vezetőedző: Supka Attila

Diósgyőri VTK: Antal – Shestakov, Brkovic, Karan, Juhar – Márkvárt, Mazalovic, Tajti – Vernes, Mihajlovic, Makrai. Vezetőedző: Fernando Miguel Fernandez Escribano.

Gólszerző: Holender a 67. percben.

Sárga lap: -.

Kiállítás: -.

Csere: Vernes helyett Bacsa az 58., Pílik helyett Banó-Szabó az 58., Tajti helyett Hasani a 63., Kukoc helyett Tischler a 76., Hidi helyett Fousseni a 85. percben.

Ön szerint hányadik helyen végez a DVTK a 2018/2019-es idény őszi szezonjában?

Ön szerint hányadik helyen végez a DVTK a 2018/2019-as szezonban?

Márkvárt (balra) biztatóan játszott a Vidi ellen
Miskolc - Szombaton idegenben, 14.45-től játssza soron következő bajnoki találkozóját a DVTK labdarúgócsapata. Az NB I 10. fordulójában a Budapest Honvéd vendége lesz a diósgyőri alakulat, az összecsapást az MTK Hidegkuti stadionjában rendezik meg. A piros-fehérek legutóbb, hazai pályán kikaptak ...

stadion070721
Miskolc - A Google Earth-nek köszönhetően műholdfelvételeken követhetjük végig, hogyan változott a Diósgyőri stadion és közvetlen környezete 11 év alatt. Igazi stadiontörténelmi utazást sűrít egy gif-be a 10 kép. Az első, 2007. júliusi képen még nem áll a régi stadion napos oldali lelátója, amit ...