BOON-ÉLŐ – Balmazújváros vs. DVTK 4-0 (1-0)

Illusztráció - Balmazújváros vs. DVTK
Balmazújváros, Miskolc – A labdarúgó OTP Bank Liga NB I. 2017/2018-as szezonjának 4. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája a Balmaz Kamilla Gyógyfürdő vendégeként lépett pályára szombaton 18.00-tól. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a portálunkon!

Labdarúgó OTP Bank Liga NB I, 4. forduló

Balmaz Kamilla Gyógyfürdő vs. Diósgyőri VTK

4 – 0

Ön szerint mi lesz a Balmaz Kamilla Gyógyfürdő – Diósgyőri VTK mérkőzés végeredménye?

Eredmények megtekintése

Loading ... Loading ...

BOON-LIVE - Balmazújváros vs. DVTK - 2017.08.05.
19:54 | live

93' Vége a meccsnek: 4-0.
19:50 | live

92' Rácz 18 méterről a kapu bal oldalába bombázott, 4-0.
19:49 | live

3 perc a hosszabbítás.
19:48 | live

90+1' Andric helyett Belényesi a pályán.
19:45 | live

87' Tóth B. tartotta fel Uzomát amiért sárga lapot kapott.
19:44 | live

85' Rácz ugrott ki és 8 méterről a jobb sarokba lőtt, 3-0.
19:43 | live

84' Kovács Á. helyett Rácz. a Balmazban.
19:42 | live

83' Vajda jobboldali szöglete után hazai fejes, Tamás L., fölé.
19:35 | live

77' Újabb hazai kontra, Kovács lőtt fölé 14 méterről.
19:33 | live

76' Arabuli helyett Zsiga a pályán.
19:31 | live

73' Nono 17 méterről két métert tévedett, ennyivel ment el a labda a balmazi kapu jobb alsó sarka mellett.
19:27 | live

70' Ivószünet ebben a félidőben is.
19:26 | live

68' Nagyon nagy hajrá kellene a DVTK-tól, még a pontszerzéshez is.

65' Vajda 15 méterről tekert a jobb felső sarok mellé.
19:21 | live

62' Busai helyett Oláh B. a pályán.
19:20 | live

61' Kovács-Andric összejáték után utóbbi visszahúzta a labdát Eperjesi mellett és 6 méterről jobbal a rövid sarokba lőtt, 2-0.

59' Vela akciója után Szarka elől mentett Póti.
19:16 | live

58' Arabuli lépett ki középen, Tamás mellett, 17 méterről a bal alsó sarok mellé gurított.
19:13 | live

56' Andric lőtt 15 méterről, blokkolták.
19:11 | live

52' Andric fordult be, 13 méterről lőtt, Rados védett vetődve. Aztán nem sokkal ezután Kovács lőtt, ő nem talált kaput.
19:09 | live

51' Vela jobboldali beadása után Szarka 3 méterről a jobb sarok mellé csúsztatott.
19:07 | live

49' Uzoma sprintelt fel a bal oldalon, mély volt a beadás, Rados fogta.
19:05 | live

46' Karan sárga lap egy rossz belépőért.
19:04 | live

46' Elkezdődött a második félidő, 11 másodperc után Karan lőtt 3 méterrel mellé.
18:49 | live

45+3' Rus szabadrúgása után 3 méterrel ment mellé a labda.
A félidő: 1-0.
18:46 | live

45' 2 perc a hosszabbítás
18:45 | live

44' Vela jobb oldali szabadrúgása után Horváth L. bokszolta ki a labdát.
18:42 | live

40' Vezet a Balmaz! Arabuli húzott el a bal oldalon kontrából, egy rossz lövés után Vajda Haris elé játszott, aki 11 méterről jobbal a vendégkapu bal oldalába lőtt, 1-0.
18:39 | live

38' Vajda lőtt 22 méterről, Eperjesi testén, fején megpattant a labda, a lehulló játékszert Rados fogta.

A Szinva-teraszon is szurkolnak a Diósgyőrnek

18:38 | live

35' Póti adott be jobbról Arabuli feje felett középen elment a labda.
18:34 | live

33' Óvári lőtt kiszorított helyzetből, a rövidre, laposan, Horváth L. fogta.
18:31 | live

31' Óvári adott be a bal oldalról, túl mélyen, Horváthé lett a labda.
18:29 | live

29' Nagybedobás után a hosszú oldalon Szarka fejelhetett, kicsit ívelten, de a kapu mögött esett le a játékszer.
18:28 | live

26' Ivószünet
18:25 | live

24' Ioannidis kapott beadást a jobb oldalról, de kicsit magas volt neki, így 7 méterről nem tudott kapura fejelni.
18:23 | live

21' Andric kavargatott a 16-oson belül, Vajda szorításban lőtt, közben elesett, de sikerült tisztázniuk a vendégeknek.
18:22 | live

20' Andric végzett el szabadrúgás a bal összekötő helyéről, Lipákról pattant ki a labda szögletre.
18:19 | live

16' Haris húzott el a jobb szélen, Vajdához játszott, aki mögé jött egy kicsit a labda, és 13 méterről magasan a kapu fölé perdített.
18:14 | live

13' Uzoma baloldali beadása után a lecsorgó labdát kellett tisztáznia a diósgyőri védelemnek.
18:10 | live

9' Szarka kapott jó labdát a leshatáron, amikor már 10 méterről lőhetett volna, Rus szerelte.

7' Vela lőtt 21 méterről laposan, a blokkoló lábon lelassult a labda, így a hazai kapusé lett.
18:06 | live

5' Andric szöglete nem okozott veszélyt a DVTK kapuja előterében.

4' A Diósgyőr „fenn” próbál labdát szerezni, de a Balmaz is nyíltan kezdett.
18:02 | live

1' Andric maradt a földön, amikor Eperjesi hozzáért.
18:01 | live

1' Elkezdődött a mérkőzés.

4 – 0 (1 – 0)

Balmazújváros, 1800 néző. V.: Pintér (Ring, Király).

Balmazújvárosi FC: Horváth – Rus, Tamás L., Póti, Uzoma – Vajda, Sigér, Haris – Arabuli, Kovács Á., Andric. Vezetőedző: Horváth Ferenc.

Diósgyőri VTK: Rados – Eperjesi, Karan, Lipták, Tamás – Busai – Vela, Tóth B., Óvári – Szarka, Ioannidis. Szakmai igazgató: Bódog Tamás.

Gólszerző: Vajda Haris (1-0) a 40., Andric (2-0), Rácz (3-0) a 85., Rácz (4-0) a 90+2. percben.

Sárga lap: Karan a 46., Tóth B. a 87.  percben.

Kiállítás: .

Csere: Busai helyett Oláh B. a 62., Arabuli helyett Zsiga a 76., Andric helyett Belényesi a 90+1. percben.

Ön szerint hányadik helyen végez a DVTK a 2017/2018-as szezonban?