Budapest, Miskolc – A labdarúgó OTP Bank Liga NB I 6. fordulójában az Újpest FC gárdája a Diósgyőri VTK csapatát fogadta szombaton 20.30-tól Budapesten. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on!

Újpest FC vs. Diósgyőri VTK

1 – 1

BOON-LIVE - Újpest FC vs. DVTK - 2017. 08. 19., 20.30
22:21 | live

94' Vége a mérkőzésnek. Döntetlen született.
22:20 | live

93' Angelov kapott sárga lapot.
22:19 | live

92' Egy újpesti jobboldali szöglet után a túloldalon Mohl elé került a labda, de a játékos 12 méterről fölé lőtt.
22:16 | live

4 perc hosszabbítás következik!

90' Szarkát kiállította a játékvezető reklamálásért, aki szerint akadályozták az Újpestiek a DVTK szabadrúgását és a játékvezető nem avatkozott közbe.
22:15 | live

89' Szarka perdítése után Óvári került a védők mögé, ellőtte a labdát a bal kapufa mellé.
22:14 | live

88' Vela passza után Szarka tette vissza lövésre a labdát Nono Villarnak. A játékos azonban nagy helyzetben az egyik védőbe lőtte a labdát.
22:12 | live

86' Angelov passza után Simon K. lőhetett. Bombája a kapu felett hagyta el a játékteret.
22:10 | live

85' A meccs utolsó cseréje. Ugrai helyett Nono Villar állt be.
22:09 | live

82' Simon K. jobbról középre tette a labdát lesen álló társának, akik közül Viktor Angelov fejelt az üres kapuba, 1-1.
22:08 | live

82' Egyenlített az Újpest. Egy hazai szöglet után röviden szabadított a Diósgyőr. A labda visszakerült a kapu elé.
22:07 | live

81' Zsótér szabadrúgásánál mindenki beadást várt. Azonban a kapuralövést választotta, amit Antal kivédett.
22:05 | live

80' Dejan Karan kapott sárga lapot, mert feltartotta Tischlert.

79' Csere a Diósgyőrnél. Kocsis helyett Oláh B. jött be.
22:02 | live

77' Simon K. jobboldali felfutása után Tischler próbálkozott lövéssel, de a labda elkerülte a kapu bal oldalát.
22:01 | live

75' Kocsis is besárgult egy buktatás után.
22:00 | live

73' Kettős csere az Újpestnél. Novothny Soma helyett Viktor Angelov, Alassane Diallo helyett Simon Krisztián állt be.
21:59 | live

73' Ugrai kivételes kiugratására Busai startolt. A 16-os vonalánál találkozott a kapussal, az Újpesti érte el hamarabb a labdát ütközésük előtt, így hazai szabadrúgással folytatódott a meccs.
21:55 | live

69' Zsótér kapott sárga lapot mert elsodorta Velát.
21:50 | live

64' Csere a DVTK-nál. Makrai jött le, Szarka ment fel helyette.
21:48 | live

61' Szűcs K. a jobb oldalról jól ívelt a diósgyőri kapu elé. Ott Tischler tisztán, 6 méterről nagy helyzetben nem a kapura, hanem méterekkel mellé fejelte a labdát.
21:47 | live

60' A diósgyőri kaputól 18 méterre középen szabadrúgáshoz jutott az Újpest. A pontrúgást Tischler végezte el, nagy erővel bombázott a bal felső sarok mellé.
21:42 | live

57' A meccs első cseréje. Nagy D. helyett Tischler Patrik érkezett.
21:35 | live

50' Zsótér baloldalról 13 méterről Lipták mellől lőtte el a labdát, Antal kapus pedig hárított.
21:31 | live

46' Folytatódik a mérkőzés a 2. félidővel.
21:17 | live

45' Vége az első félidőnek.
21:15 | live

43' Vela is besárgult. Egy lerántásért kapott figyelmeztetést.
21:14 | live

42' Nagy Diósgyőri gólszerzési lehetőség maradt ki. Vela a jobb oldalról remekül adta be a labdát középre, Óvári tisztán senkitől sem zavartatva fejelhetett, ám 5 méterről nem találta el a kaput. A léc fölé küldte a labdát.
21:12 | live

41' Nagy D. kapott sárga lapot Karan buktatásáért.
21:08 | live

36' Novothy kapott sárga lapot, mert rátartott Antal kapus lábára.
21:07 | live

35' Egy hazai szabadrúgás után Mohl a bal kapufával szemben állva nem találta el jól a labdát.
21:04 | live

32' Litauszki vállakozott távoli lövésre, a labda méterekkel elkerülte a diósgyőri kaput.
21:02 | live

30' Tart a mérkőzés, az elmúlt percekben a kapuk nem forogtak veszélyben.
20:55 | live

24' D. ívelte be a vendégkapu elé a labdát a védők és a kapus közé. A vendégek részéről nem mozdult rá senki, de érkezett W. akinek a lábával a kaputól 5 méterre a léc fölé pattant a játékszer.
20:54 | live

22' Makrai a kaputól 16 méterre középen nem tudta jól átvenni a labdát és Diallo kivágta előle, mielőtt lőhetett volna.
20:49 | live

17' Óvári próbálkozott balról, távoli lövéssel, de kísérlete messze elkerülte a kaput, az oldalvonalon túl ment ki a labda.
20:46 | live

12' Bojović és Pajović egymásra várt egy hosszan előrevágott labdával, Makrai Gábor 26 méterről az üres kapuba rúgta a labdát, 0-1!

12' Gól! Vezet a Diósgyőr!

11' Makrai egész félpályán keresztül vezette föl a labdát, elvitte Bojović mellett, majd éles szögből Pajovićot találta el.
20:45 | live

9' Zsótér sarkalt az alapvonalról vissza egy labdát, amit Pauljević 8 méterről éles szögből a rövid fölső sarok mellé vágott.
20:42 | live

8' Novothny beadásáról Nagy lemaradt, de egy védőről szögletre került a labda.
20:37 | live

5' Diósgyőri szöglet balról, Ugrai beadása után Lipták a jobb kapufa mellé fejelte a labdát.
20:35 | live

2' Makrai indult meg a labdával, ám a rúgás után a labda 13 méterrel elkerülte a kapu bal oldalát.
20:33 | live

1' A Diósgyőr kezdte a mérkőzést.
20:21 | live

Véget ért a bemelegítés, hamarosan kezdődik a találkozó.
20:20 | live

Kocsis Gergő először tagja a DVTK kezdőcsapatának.
20:18 | live

Fekete nap ez a Szusza Ferenc stadion büféit üzemeltetőinek, és nem utolsósorban a magyar labdarúgásnak, amiatt, hogy zárt kapus mérkőzést kell játszaniuk a csapatoknak.

Majdnem minden olyan, mint a többi meccs előtt, van hangosítás, üvölt a zene, miközben a csapatok melegítenek, de a szurkolók nem gyülekeznek, sem egyik, sem másik oldalon.

1 – 1 (0 – 1)

Budapest, zárt kapuk mögött. V.: Vad II. (Albert, Berettyán).

Újpest FC: Pajovic – Szűcs K., Bojovic, Litauszki, Mohl – Windecker, Diallo – Pauljevic, Nagy D., Zsótér – Novothny. Vezetőedző: Nebojsa Vignjevic.

Diósgyőri VTK: Antal – Nagy T., Karan, Lipták, Tamás M. – Kocsis – Vela, Busai, Óvári – Makrai, Ugrai. Szakmai igazgató: Bódog Tamás.

Gólszerző: Makrai a 12., Angelov a 82. percben.

Sárga lap: Novothy a 36., Nagy D. a 41., Vela a 43., Zsótér a 69., Kocsis a 75., Karan a 80., Angelov a 93. percben.

Kiállítás: Szarka a 90. percben.

Csere: Nagy D. helyett Tischler Patrik az 57., Makrai helyett Szarka a 64., Novothny Soma helyett Viktor Angelov, Alassane Diallo helyett Simon Krisztián a 73., Kocsis helyett Oláh B. a 79., Ugrai helyett Nono Villar a 85. percben.

Újpest vs. DVTK - Ön szerint mi lesz a mérkőzés végeredménye?