BOON-ÉLŐ – DVTK vs. Bp. Honvéd 2-1 (2-0)

Miskolc – A labdarúgó OTP Bank Liga NB I 21. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája a Budapest Honvéd együttesét fogadta szombaton 15.00-tól az Andrássy úton. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on!

Diósgyőri VTK vs. Budapest Honvéd

2 – 1

BOON-LIVE - DVTK vs. Bp. Honvéd - 2016.02.20., 15:00
18:37 | live

„Többet hoztunk ki magunkból, mint az előző mérkőzésen” - nyilatkozta Egervári Sándor, a Diósgyőri VTK vezetőedzője a Budapest Honvéd elleni, 2-1-es győzelemmel zárult hazai bajnoki után.

16:53 | live

90+3' Vége: 2-1.
16:51 | live

90+2' Koman helyett Bognár.
16:49 | live

90' 3 perc hosszabbítás.
16:48 | live

90' Kamber tüzelt 25 méterről, fölé, mellé.

88' Rados cipőt köt, Kassai sárgát adott időhúzásért.
16:46 | live

88' Kamber kezezett a DVTK 16-osán belül, kifelé szabadrúgás.
16:43 | live

84' Prosser beadása után kalamajka, újabb szöglet, majd újabb, ezen másodiknál Rados húzta le a labdát.
16:41 | live

83' A Honvéd küzd, a DVTK védi az eredményt.
16:39 | live

81' Tamás M. sárga lap.
16:38 | live

79' Lipták szabadrúgás, Griffiths elfejelte a labdát, de nem talált társat.
16:34 | live

76' Gazdag sárga lap, eljátszott egy 11-est.
16:32 | live

74' Kissé paprikásabb a meccs. A Honvéd az egyenlítésért, a DVTK az előny növeléséért hajt.

74' Nagy G. kapott sárga lapot.
16:29 | live

71' Kovács G. sárga lap.
16:28 | live

70' Barczi helyett Tamás M. a DVTK-nál.

69' Szépített a Honvéd! Bobál D. játszott közelről keresztbe, Kamber volt üresen, aki közelről a hálóba továbbított, 2-1.
16:26 | live

67' A Honvéd jön, de nem túl meggyőző, a DVTK pedig már 2-3 alkalommal is megszerezhette volna a 3. gólt.
16:24 | live

66' Hidi adott be, Rados a levegőben úszva védett.
16:23 | live

64' Elekkel szemben szabálytalankodtak, előnyszabály, Koman játszott Griffiths elé, akinek a nagy helyzetéből nem lett gól.
16:21 | live

64' Botka helyett Gazdag a Honvédnál.
16:19 | live

60' Elek ugratta ki Komant, Horváth jött ki jól.
16:18 | live

59' Novothny helyett Griffiths a DVTK-nál.
16:14 | live

56' DVTK kontra után Nemes lőtt 14 méterről fölé.
16:13 | live

55' Vernes lőtt 15 méterről, Egerszegi blokkolt.

53' Prosser adott be a jobb oldalról, Okuka mellel hazatette a labdát.
16:10 | live

51' Vernes szabadrúgás, Rados szedte le a labdát.
16:09 | live

51' Koman-Okuka-Bacsa volt a labda útja, egy Honvéd védő közbe nyúlt.
16:08 | live

49' Koman keresztlabdáját Ikenne-King fülelte le.
16:06 | live

2991 a hivatalos nézőszám
16:05 | live

47' Ikenne-King volt szabálytalan, máris sárga lapot kapott.
16:04 | live

46' Elkezdődött a 2. félidő, kispesti kezdőrúgással.
16:03 | live

Honvéd cserék a szünetben: Ignjatovic helyett Ikenne-King és Szilágyi helyett Prosser.
15:47 | live

45+2' Vége az első félidőnek: 2-0.

45+2' Kamber-Bobál akció után Lipták szerelt.
15:45 | live

45+1' Barczi adta Eleknek a labdát, de nehéz helyzetben volt, így nem tudott lőni.

45' 2 perc hosszabbítás.
15:43 | live

44' Vernes baloldali szöglete után Rados húzta le a labdát.
15:42 | live

43' Nagy G. került lövőhelyzetbe 18 méterről, de nem találta el jól a labdát.
15:40 | live

41' Bacsa-Okuka-Novothy volt a labda útja, gól, csak éppen lesről.
15:38 | live

38' Most egy kicsi nyugalom az egyébként pörgős mérkőzésen.
15:36 | live

35' Honvéd baloldali szögletet után Kamber fejelt, de diósgyőri játékost talált el.
15:34 | live

33' Újabb diósgyőri gól! Bacsa piszkálta a labdát 4 méterről a Honvéd kapujába, 2-0.
15:30 | live

31' Okuka és Vernes csatája után állt a játék.
15:28 | live

28' Koman szabarúgás, Lipták fejelt 7 méterről, Horváth már verve volt és bal kapufáról pattant vissza a labda a mezőnybe.

28' Szilágyi kapott sárga lapot.
15:26 | live

26' Egy hazai eladott labda, de lefülelte az indulást a DVTK védelem.
15:23 | live

23' Ignjatovics sárga lap. Novothnyt tarolta le.
15:21 | live

21' Novothy emelte át a kapuson a labdát, Bobál D. mentett a gólvonalról.
15:20 | live

21' Botka lőtt 16 méterről, a helyén volt a DVTK hálóőre.

20' Rákezdett a hazai publikum az éneklésre, jó a hangulat.

19' Vernes jobboldali szöglete nem okozott zavart.
15:17 | live

17' Vezet a Diósgyőr! Bacsa egyéni akció után 10 méterről a kapu bal alsó sarkába lőtt, 1-0.
15:16 | live

16' Nemes beadása után Horváth fogta magához a labdát.
15:15 | live

15' Nemes szabálytalan, Kassai érkezett őt fegyelmezni nagy rössel.
15:13 | live

13' Eppel volt a 16-oson belül, de szerelték.
15:11 | live

12' Újabb hazai szöglet, nem okozott veszélyt.
15:10 | live

10' Elek játszott be az alapvonalról, a vendégek szögletre tisztáztak.
15:08 | live

9' Baloldali szabadrúgás után Rados szedte le a labdát Lovrics elől.

8' Vernes jobboldali szögletet után Elek fejelte ki a labdát.

7' Eppel tette be a labdát, Vernes elől tisztáztak a hazaiak.
15:06 | live

6' Novothny harcolt ki szögletet a jobb oldalon, Koman adott be Eppel fejelte ki a labdát.
15:05 | live

4' Nagy G. ugratta volna ki Eppelt, résen volt a hazai védelem.

3' A Honvédnál van többet a labda egyelőre.
15:00 | live

1' Elkezdődött a meccs.
14:59 | live

A DVTK fekete mezben, a Honvéd sárgában játszik.
14:57 | live

Lezajlott a bemutatás.
14:49 | live

Eddig jó ha 1000-en vannak a stadionban, ebből nagyjából 30-an Honvéd szimpatizánsok.

A kezdőcsapatok:

DVTK: Radoš - Okuka, Lipták, Kovács G., Nemes - Koman, Egerszegi, Elek - Bacsa, Novothny, Barczi.

Budapest Honvéd: Horváth A. - Botka, Lovrics, Bobál D., Kamber, Ignjatovics - Nagy G., Hidi, Vernes - Szilágyi Eppel.

DVTK vs. Bp. Honvéd - Ön mit tippel a mérkőzésre?

Eredmények megtekintése

Loading ... Loading ...

2 – 1   (2 – 0)

Miskolc, 2991 néző. V.: Kassai (Tóth II., Szpisják.

Diósgyőri VTK: Radoš – Okuka, Lipták, Kovács G., Nemes – Koman, Egerszegi, Elek – Bacsa, Novothny, Barczi. Vezetőedző: Egervári Sándor.

Budapest Honvéd: Horváth A. – Botka, Lovrics, Bobál D., Kamber, Ignjatovics – Nagy G., Hidi, Vernes – Szilágyi Eppel. Vezetőedző: Marcos Rossi.

Gólszerző: Bacsa (1-0) a 17., Bacsa (2-0) a 33., Kamber (2-1) a 69. percben.

Sárga lap: Ignjatovics a 23., Szilágyi a 28., Ikenne-King a 47., Kovács G. a 71., Nagy G. a 74., Gazdag a 76. , Tamás M. a 81., Rados a 88. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Ignjatovic helyett Ikenne-King a 46., Szilágyi helyett Prosser a 46., Novothny helyett Griffiths az 59., Botka helyett Gazdag a 64., Barczi helyett Tamás M. a 70., Koman helyett Bognár a 90+2. percben.

Ön szerint hanyadik helyen végez a Diósgyőri VTK az NB I 2015/2016-os idényében?