„A csapat és a nézők egymásra találtak”

© Fotók: Kozma István
Miskolc – A labdarúgó megyei I. osztály 24. fordulójában hat mérkőzést rendeztek meg vasárnap.

Önnek melyik a kedvenc csapata a B.-A.-Z. megyei I. osztályban?

Eredmények megtekintése

Betöltés ... Betöltés ...

Sajóbábony – Gesztely 6-0 (1-0)

Sajóbábony, 200 néző. V.: Belicza.

Sajóbábony: Varsányi – Tóth, Komlósi, Tátrai, Hronyecz, Kerényi (Tamás), Kovács Á. (Balogh), Sebők, Icsó, Titkó (Bodnár), Lakatos. Edző: Huszák Géza.

Gesztely: Szegő – Mida, Nagy M., Katona, Tamók, Gyöngyösi, Hajdú (Szűcs), Varga (Bacsó), Demkó, Papp, Tóth (Erdélyi). Edző: Orlóczki Tibor.

G.: Icsó (5), Lakatos. Jók: Icsó (a mezőny legjobbja) és az egész csapat, ill. Szegő. Ifi: 1-1.

Huszák Géza: – Amit eddig nem rúgtunk be helyzeteket ma nagy százalékban kihasználtuk. Eddig is megvoltak a lehetőségeink.

Orlóczki Tibor: – Az első félidő rendben volt, a második félidő elején nem tudom mi történt.

sajobabony_gesztely_focimeccs_07_650

Bőcs – Bogács 2-1 (0-0)

Bőcs, 80 néző. V.: Gergely.

Bőcs: Mertus – Nyircsák G., Pálinkás, Molnár Zs., Macsó, Vadász (Nyircsák A.), Balázs, Tóth T., Tóth B., Gaál (Blaskó), Török (Kerekes). Edző: Zsiga Gyula.

Bogács: Sopronyi – Molnár T. (Panyi), Gál, Kovács G. (Sivák), Czeglédi, Dudás, Fuckler, Szeberin, Kovács I., Stefanecz, Hornyák. Játékos-edző: Sivák Sándor.

G.: Tóth B., Balázs, ill. Kovács I. Jók: az egész csapat, ill. Kovács I. Ifi: 2-3.

Zsiga Gyula: – Nagyot küzdöttünk és taktikus játékkal sikerült itthon tartani a három pontot, gratulálok a fiúknak.

Sivák Sándor: – Az ellenfél két hibánkat kihasználta és így megérdemelten nyerte a meg a mérkőzést.

Bánhorváti – Varbó 3-0 (0-0)

Bánhorváti, 120 néző. V.: Molnár G.

Bánhorváti: Elek – Hallgató, Rézműves, Mátyás J. (Dócs), Láposi, Kazvinszki, Máthé, Mátyás Zs., Siskó, Márton, Bicskey Á. (Bicskey B.). Edző: Kócsi József.

Varbó: Viszóczki – Szaniszló, Gulyás, Hlavács, Asszony, Kovács A. (Lubai), Dobos, Balogh (Szőke), Tóth P., Antal, Rákos (Ábrahám). Játékos-edző: Asszony Béla.

G.: Máthé (2), Kazvinszki. Jók: Elek, Máthé, Kazvinszki, ill. Hlavács, Dobos, Szaniszló. Ifi: 13-1.

Kócsi József: – Gratulálok a csapatnak a győzelemhez, a második félidőben góllá értek a helyzeteink. További sok sikert a Varbónak.

Kovács Szabolcs, csapatvezető: – Az első tíz percben eldönthettük volna a mérkőzést a mi javunkra, a hazaiak ezt megtették az utolsó tízben. Jó volt a játékvezetés.

Ózd – Szerencs 10-0 (7-0)

Ózd, 1000 néző. V.: Nagy L.

Ózd: Fodor – Marczis, Kis, Sóskúti (Havasi), Ádám, Nagy Cs. (Kurunci), Péchy, Zöllei (Ambrus), Szemere (Csák), El-Sherif, Tönkő. Edző: Farkas Simon.

Szerencs: Kristóf (Madarasi) – Suller, Margitai (Molnár), Rábai, Ternyik, Nagy L., Kiss K. (Tímár), Szabó (Gyökös), Buri (Sohajda), Tóth T., Berecz. Edző: Tóth István, Lukács Bertalan.

G.: Ádám (4), Zöllei (3), Kis (2), Péchy. Jók: az egész csapat, ill. senki. Ifi: 5-0.

Farkas Simon: – Gratulálok a csapatomnak közönségszórakoztató mérkőzésen megérdemelten gyűjtöttük be a három pontot. Annak külön örülök, hogy a csapat és a nézők egymásra találtak.

Tóth István: – 1-0-ás ózdi vezetésnél volt egy óriási lehetőségünk, és más semmi. Gratulálok az Óznak ilyen arányban is megérdemelten nyertek nagyon tartalékos csapatunk ellen.

Felsőzsolca – Karcsa 4-1 (1-0)

Felsőzsolca, 100 néző. V.: Nagy F.

Felsőzsolca: Roza – Kupcsik, Sikur, Boczki, Csendom, Lippai (Sipos), Csattos (Burinda), Szala, Germán (Heinrich), Boros, Varga (Szárnya). Edző: Sándor Zsolt.

Karcsa: Dankó – Petercsák (Rendes), Rostás, Fodor, Horváth, Kovács M. (Pósa), Váradi I., Matisz, Sveda (Váradi G.), Kovács D., ifj. Petercsák. Játékos-edző: Petercsák Márton.

G.: Boros, Lippai (11-esből), Boczki, Sikur, ill. Kovács M. Jók: Szala, Csendom, Roza, Csattos, Szárnya, ill. senki. Ifi: 18-2.

Sándor Zsolt: – Egy kulturáltan játszó csapatot sikerült magabiztosan megverni, bár a játékon és a helyzetkihasználásunkban van egy kis hiányérzetem.

Petercsák Márton: – Gratulálok a hazaiaknak megérdemelt győzelmet arattak.

Hidasnémeti – Edelény 1-2 (1-1)

Hidasnémeti, 150 néző. V.: Tóth I T.

Hidasnémeti: Hutkay – Kovács A., Eperjesi, Fülöp N., Konya, Kocai, Sztankovics, Hankó R. (Czingely), Fülöp G., Hankó N., Bortnyák. Edző: Susnyak Ladislav.

Edelény: Lövey – Homonnay, Tóth N., Komjáti, Mészáros, Kótai, Fűzi, Nadanicsek J. (Marsalkó), Hanász, Nadanicsek P., Huszti. Edző: Szlifka Csaba.

G.: Konya, ill. Komjáti (2). Jók: Konya, Kovács A., ill. Fűzi, Mészáros, Komjáti, Kótai, Nadanicsek P. Ifi: 2-0.

Bóni Tamás, elnök: – Ha leírnám amit a mai játékvezetésről gondolok, akkor engem zárt osztályra, Hidasnémetit meg karanténba tennék. Mindezektől függetlenül az első félidőben gyengébben játszottunk, a másodikban viszont több helyzetet dolgozunk ki, ám a befejezéseknél nem koncentráltunk eléggé. Gratulálok ificsapatunk győzelméhez.

Szlifka Csaba: – Szikrázó összecsapáson az első félidőben kihagyott tizenegyes miatt kiélezett végjátékot láttunk.

– ÉM –

Edelény vs. Felsőzsolca - Illusztráció
Miskolc - Elkészítették a 2017/2018-as Borsod-Abaúj-Zemplén megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság tavaszi idényének a sorsolását és órarendjét. [poll id="1486"] 18. forduló (március 11.) V., 14.30: Edelény – Szerencs V., 14.30: Sajóbábony – Varbó V., 14.30: Bőcs – Felsőzsolca V., 14.3...

Miskolc - Az MLSZ megyei igazgatóságának fegyelmi bizottsága a következő büntetéseket osztotta ki az elmúlt heti fordulóban kiállított játékosoknak: 3 felnőtt bajnoki mérkőzéstől eltiltva: Túróczi Loránt (Hidasnémeti). 2 felnőtt bajnoki mérkőzéstől eltiltva: Lázi Győző (Dédestapolcsány) – 1 mé...