BOON-ÉLŐ – Magyar Kupa: Puskás Akadémia vs. DVTK 0-1 (0-1)

© Fotó: Homoky György
Felcsút, Miskolc – A labdarúgó Magyar Kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén a Diósgyőri VTK együttese a legjobb 4 közé jutásért a Puskás Akadémia gárdájának vendége volt kedden 17 órától Felcsúton. Az összecsapásról élő videós közvetítésben tudósítottunk a Borsod Online-on!

Labdarúgó Magyar Kupa, 10. forduló

Puskás Akadémia FC vs. Diósgyőri VTK

0 – 1

Magyar Kupa: DVTK vs. Puskás Akadémia - Ön szerint melyik csapat jut tovább?

Eredmények megtekintése

Betöltés ... Betöltés ...

BOON-LIVE – Magyar Kupa: Puskás Akadémia vs. DVTK – 2018.03.13., kedd 17:00
19:43 | live

Bódog Tamás: „Így, hogy nyertünk oké, de a magabiztos győzelem az valami más”

„Hogy nem kaptunk gólt, az szenzációs, de van még mit javítani”
18:51 | live

90+4' Vége a mérkőzésnek, a DVTK 1-0-ás előnyből várhatja a visszavágót!
18:50 | live

90+4' Bacsa kapott sárga lapot
18:48 | live

90+1' Hazai szöglet jobbról, Hegedűs J. fejelt kapu mellé
18:46 | live

90' 4 perc a hosszabbítás
18:43 | live

86' Hasani bal oldali oldalszabadrúgását Brković fejelte távolról a kapu fölé
18:41 | live

85' Zsidai kapott sárga lapot
18:37 | live

81' Bacsa a gyepen Ioannidis helyett
18:34 | live

77' Hazai szöglet balról, Knežević beadása után középen megcsúsztatta egy felcsúti játékos, majd Radó szinte a gólvonalról fejelt a hálóba de lesről
18:30 | live

72' Cserél a Puskás Akadémia: Molnár helyére Radó érkezik
18:29 | live

71' Hazai oldalszabadrúgás jobbról, Knežević beadása után Perošević elé került a labda, 6 méterről leadott lövésébe Ioannidis vetődött bele önfeláldozóan
18:26 | live

69' Ioannidis passza után Hasani lőtt jobbal laposan 19 méterről, Hegedüs fogta a labdát
18:21 | live

64' Markvárt kapott jó labdát a 16-os előterében, tolt egyet rajta, majd kissé jobbról a hosszú alsó sarok mellé lőtt
18:18 | live

60' Cserél a PAFC: Madarászot váltja Perosevic
18:13 | live

55' Ioannidis lőtt 24 méterről, kissé balról, Hegedüs mellel védett, de nem pattant messzire a labda
18:08 | live

51' Brkovic kapott sárga lapot

50' Henty jobb oldali beadása ment el keresztbe veszélyesen, de nem ért bele senki középen
18:03 | live

46' Folytatódik a mérkőzés

46' Cserél a Puskás Akadémia is: Prosser helyett Knezevic a pályán
18:02 | live

46' Szünetben cserél a DVTK: Ugrait Vela váltja
17:47 | live

45+1' Vége az első félidőnek
17:45 | live

45' 1 perc a ráadás

45' Sárga lapot kapott Tóth B.
17:39 | live

39' Ugrai kapott sárga lapot
17:37 | live

34' Megszerzi a vezetést a Diósgyőr, Nikolaos Ioannidis csapott le egy szabad labdára a 16-os bal oldali sarkánál, tolt egyet-kettőt rajta, majd élesen kilőtte a kapu bal oldalát 0-1
17:31 | live

30' Molnár húzott egy kontra végén balról befelé, 17 méterről lőtt, Antal a levegőben úszva tenyerelte ki a labdát a jobb alsó sarok elől
17:29 | live

29' Ugrai bal oldali oldalszabadrúgása után Hegedüs a hosszú oldalon érkező Lipták elől húzta le a labdát
17:28 | live

28' Klinar kapott sárga lapot
17:23 | live

23' Sérülés miatt cserél a DVTK: Kocsis helyére érkezik Hasani
17:20 | live

19' Henty lépett ki a leshatáron, Antallal állt egyedül szemben, a diósgyőri kapus azonban földöntúli bravúrral védett
17:19 | live

18' Ugrai lőtt 24 méterről, a blokkon felpörgő labdát Hegedüs fogta a jobb fölső sarok előtt
17:15 | live

15' Ugrai jobb oldali szöglete közvetlenül nem jelentett veszélyt, de utána a másik oldalról érkező beadás alól Tóthot kilökték az ötös előterében, majd Ioannidis lőtt közelről, Hegedüs jól zárta a szöget
17:14 | live

14' Ugrai jobb oldali beadását Szarka fejelte 11 méterről kapura, Hegedüs hatalmas bravúrral védett
17:10 | live

8' Hazai szöglet balról, középen Szarka fejelte újra szögletre egy Hegedűs elől. A második beadás után már nem alakult ki veszély
17:09 | live

6' Kocsis és Molnár fejelt össze, a diósgyőri játékos turbánban, de tudja folytatni a játékot
17:07 | live

5' Molnár ívelt középre, Lipták fejelte ki a mezőnybe a labdát az érkező felcsúti játékos elől
17:00 | live

1' A DVTK kezdte a mérkőzést
16:47 | live

A kezdőcsapatok

Puskás Akadémia FC: Hegedűs L. - Klinar, Hegedűs J., Spandler, Trajovski - Zsidai, Márkvárt, Madarász - Prosser, Molnár, Henty.

Diósgyőri VTK: Antal - Eperjesi, Lipták, Brković, Forgács - Tóth B., Kocsis, Shestakov - Ugrai, Szarka, Ioannidis.
16:19 | live

A DVTK a Veszprém (3-0), a Balassagyarmat (1-0), a Soroksár (3-1) és a Vác (2-0, 1-0); míg a PAFC a Kaposvár (3-1), Eger (6-0), Kisvárda (1-0) és a ZTE (0-1, 2-0) legyőzésével jutott el a Magyar Kupa 10. fordulójába.

0 – 1 (0 – 1)

Felcsút, 778 néző. V.: Szőts (Bornemissza, Garai).

Puskás Akadémia FC: Hegedűs L. – Klinar, Hegedűs J., Spandler, Trajovski – Zsidai, Márkvárt, Madarász – Prosser, Molnár, Henty. Vezetőedző: Pintér Attila.

Diósgyőri VTK: Antal – Eperjesi, Lipták, Brković, Forgács – Tóth B., Kocsis, Shestakov – Ugrai, Szarka, Ioannidis. Szakmai igazgató: Bódog Tamás.

Gólszerző: Ioannidis a 34. percben.

Sárga lap: Klinar a 28., Ugrai a 39., Tóth B. a 45., Brković az 51., Zsidai a 85., Bacsa a 90+4. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Kocsis helyett Hasani a 23., Ugrai helyett Vela a 46., Prosser helyett Knezevic a 46., Madarász helyett Perosevic a 61., Molnár helyett Radó a 72., Ioannidis helyett Bacsa a 81. percben.

A Puskás Akadémia nem tűnik olyan ellenfélnek a DVTK számára, amelyen ne lehetne túljutni
Miskolc - A DVTK kedden a Puskás AFC vendégeként játszik Magyar Kupa negyeddöntő első mérkőzést. A Diósgyőri VTK csapata a labdarúgó Magyar Kupában kedden 17.00-tól Felcsúton lép pályára, a negyeddöntő első találkozóján a Puskás Akadémia FC vendégei lesznek. A piros-fehérek három napja ugyanitt ját...

Szarka Ákos egy tizenegyest kiharcolt a DVTK javára
Miskolc - Az FTC-t egy hete legyőző DVTK-nak a másik bajnokaspiráns ellen nem volt igazi esélye. A labdarúgó NB I 22. fordulójában szombaton este Videoton FC – Diósgyőri VTK mérkőzést rendeztek Felcsúton. A két csapat egyaránt 2-1-es ­sikerrel érkezett erre a találkozóra, a vendégek a listavezető F...