A megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság Közép csoportjának tavaszi sorsolása – 2016/2017

Nyékládháza vs. Emőd
Nyékládháza vs. Emőd
Miskolc – A 2016/2017-os Borsod-Abaúj-Zemplén megyei II. osztályú bajnokság Közép csoportjának tavaszi órarendje.

17. forduló (március 11-12.)

Sz., 14.30: Igrici (Mezőcsát) – Vatta
V., 14:30: Alsózsolca – Mezőnagymihály
V., 14.30: Nyékládháza – Cserépfalu
V., 14.30: Bükkzsérc – Sajószöged
V., 14.30: Hernádnémeti – Ónod
V., 14.30: Tiszalúc – Emőd
V., 14.30: Mezőzombor – Tibolddaróc
V., 14.30: Harsány – Kisgyőr

18. forduló (március 18-19.)

Sz., 15.00: Kisgyőr – Tibolddaróc
Sz., 15.00: Ónod – Tiszalúc
Sz., 15.00: Sajószöged – Hernádnémeti
Sz., 15.00: Mezőnagymihály – Igrici (Mezőcsát)
Sz., 15.00: Emőd – Mezőzombor
V., 15.00: Vatta – Nyékládháza
V., 15.00: Cserépfalu – Bükkzsérc
V., 15.00: Harsány – Alsózsolca

19. forduló (március 25-26.)

Sz., 15.00: Igrici (Mezőcsát) – Harsány
Sz., 15.00: Hernádnémeti – Cserépfalu
V., 16.00: Nyékládháza – Mezőnagymihály
V., 16.00: Bükkzsérc – Vatta
V., 16.00: Tiszalúc – Sajószöged
V., 16.00: Mezőzombor – Ónod
V., 16.00: Tibolddaróc – Emőd
V., 16.00: Alsózsolca – Kisgyőr

20. forduló (április 1-2.)

Sz., 16.30: Kisgyőr – Emőd
Sz., 16.30: Ónod – Tibolddaróc
Sz., 16.30: Sajószöged – Mezőzombor
Sz., 16.30: Mezőnagymihály – Bükkzsérc
V., 16.30: Vatta – Hernádnémeti
V., 16.30: Cserépfalu – Tiszalúc
V., 16.30: Harsány – Nyékládháza
V., 16.30: Alsózsolca – Igrici (Mezőcsát)

21. forduló (április 8-9.)

Sz., 16.30: Igrici (Mezőcsát) – Kisgyőr
Sz., 16.30: Hernádnémeti – Mezőnagymihály
V., 16.30: Tiszalúc – Vatta
V., 16.30: Mezőzombor – Cserépfalu
V., 16.30: Tibolddaróc – Sajószöged
V., 16.30: Emőd – Ónod
V., 16.30: Nyékládháza – Alsózsolca
V., 16.30: Bükkzsérc – Harsány

22. forduló (április 15-16.)

Sz., 16.30: Kisgyőr – Ónod
Sz., 16.30: Sajószöged – Emőd
Sz., 16.30: Mezőnagymihály – Tiszalúc
Sz., 16.30: Igrici (Mezőcsát) – Nyékládháza
V., 16.30: Vatta – Mezőzombor
V., 16.30: Cserépfalu – Tibolddaróc
V., 16.30: Harsány – Hernádnémeti
V., 16.30: Alsózsolca – Bükkzsérc

23. forduló (április 22-23.)

Sz., 17.00: Ónod – Sajószöged
Sz., 17.00: Hernádnémeti – Alsózsolca
V., 17.00: Mezőzombor – Mezőnagymihály
V., 17.00: Tibolddaróc – Vatta
V., 17.00: Emőd – Cserépfalu
V., 17.00: Bükkzsérc – Igrici (Mezőcsát)
V., 17.00: Tiszalúc – Harsány
V., 17.00: Nyékládháza – Kisgyőr

24. forduló (április 29-30.)

Sz., 17.00: Kisgyőr – Sajószöged
Sz., 17.00: Mezőnagymihály – Tibolddaróc
Sz., 17.00: Igrici (Mezőcsát) – Hernádnémeti
V., 17.00: Vatta – Emőd
V., 17.00: Cserépfalu – Ónod
V., 17.00: Harsány – Mezőzombor
V., 17.00: Alsózsolca – Tiszalúc
V., 17.00: Nyékládháza – Bükkzsérc

25. forduló (május 5-6.)

Sz., 17.00: Sajószöged – Cserépfalu
V., 17.00: Ónod – Vatta
V., 17.00: Emőd – Mezőnagymihály
V., 17.00: Nyékládháza – Hernádnémeti
V., 17.00: Tiszalúc – Igrici (Mezőcsát)
V., 17.00: Mezőzombor – Alsózsolca
V., 17.00: Tibolddaróc – Harsány
V., 17.00: Bükkzsérc – Kisgyőr

26. forduló (május 13-14.)

Sz., 17.00: Kisgyőr – Cserépfalu
Sz., 17.00: Mezőnagymihály – Ónod
Sz., 17.00: Igrici (Mezőcsát) – Mezőzombor
V., 17.00: Vatta – Sajószöged
V., 17.00: Harsány – Emőd
V., 17.00: Alsózsolca – Tibolddaróc
V., 17.00: Nyékládháza – Tiszalúc
V., 17.00: Bükkzsérc – Hernádnémeti

27. forduló (május 20-21.)

Sz., 17.00: Sajószöged – Mezőnagymihály
Sz., 17.00: Ónod – Harsány
Sz., 17.00: Hernádnémeti – Kisgyőr
V., 17.00: Cserépfalu – Vatta
V., 17.00: Tiszalúc – Bükkzsérc
V., 17.00: Mezőzombor – Nyékládháza
V., 17.00: Tibolddaróc – Igrici (Mezőcsát)
V., 17.00: Emőd – Alsózsolca

28. forduló (május 27-28.)

Sz., 17.00: Kisgyőr – Vatta
Sz., 17.00: Mezőnagymihály – Cserépfalu
Sz., 17.00: Hernádnémeti – Tiszalúc
Sz., 17.00: Igrici (Mezőcsát) – Emőd
V., 17.00: Harsány – Sajószöged
V., 17.00: Alsózsolca – Ónod
V., 17.00: Nyékládháza – Tibolddaróc
V., 17.00: Bükkzsérc – Mezőzombor

29. forduló (június 3-4.)

Sz., 17.00: Ónod – Igrici (Mezőcsát)
Sz., 17.00: Sajószöged – Alsózsolca
V., 17.00: Vatta – Mezőnagymihály
V., 17.00: Mezőzombor – Hernádnémeti
V., 17.00: Tibolddaróc – Bükkzsérc
V., 17.00: Emőd – Nyékládháza
V., 17.00: Cserépfalu – Harsány
V., 17.00: Tiszalúc – Kisgyőr

30. forduló (június 11.)

V., 17.00: Ónod – Bükkzsérc
V., 17.00: Sajószöged – Nyékládháza
V., 17.00: Vatta – Alsózsolca
V., 17.00: Mezőnagymihály – Harsány
V., 17.00: Tibolddaróc – Tiszalúc
V., 17.00: Emőd – Hernádnémeti
V., 17.00: Cserépfalu – Igrici (Mezőcsát)
V., 17.00: Mezőzombor – Kisgyőr

Megjegyzés

  • Az Igrici (Mezőcsát) hazai találkozóit Mezőcsáton rendezi
  • A Nyékládháza hazai mérkőzéseit Mályiban játssza
  • Az Emőd a 29. és a 30. forduló hazai mérkőzését Kisgyőrben, a többit pedig Vattán játssza



Bőcs.
BOON.HU






hirdetés