Bogács – Szirmabesenyő 3-1 (0-1)
Bogács, 150 néző. V.: Nagy L.

Bogács: Bencsik – Huszár, Béres, Szamosi, Derda, Dudás, Nagygyörgy, Somogyi (Bakondi), Kovács G. (Tóth R.), Pintér (Kiss K.), Kémeri (Kada). Edző: Nyikes Mátyás.
Szirmabesenyő: Polyák – Kriston, Kristóf, Nyitrai, Balogh, Burai (Sváb), Fejes, Hozdik (Miskolczi), Tóth (Kollár), Gável, Szabó. Edző: Békési Ferenc.

G.: Szamosi, Kovács G., Nagygyörgy (11-esből), ill. Szabó. Kiállítva: Nyitrai (60.), Balogh (80.). Jók: Szamosi (a mezőny legjobbja) és az egész csapat, ill. Polyák. Ifi: 3-7.

Nyikes Mátyás: – A korai kapott gól után nem tört össze a csapat, és a második félidőben nagyszerű játékkal sikerült megfordítani az eredményt.
Békési Ferenc: – A mai mérkőzésen csak a kapusunk dicsérhető. Ezt a meccset gyorsan el kell felejteni, és a jövő hetivel kell foglalkozni.

Harsány – Tiszakeszi 5-2 (1-2)
Harsány, 200 néző. V.: Fiderák.

Harsány: Petró – Kiss, Budaházi, Nagy G., Titkó, Soltész, Pataki, Markov, Bihari (Hegedűs L.), Székely (Balázs), Hegedűs P. (Farkas Gy.). Edző: Markov Tamás.
Tiszakeszi: Potyka – Szabó, Borza, Ládi (Simon), Makó (Rezsabek), Bakó, Kopasz, Ágoston (Nagy), Perge, Sepsi, Glonczi. Játékosedző: Kántor Róbert.

G.: Titkó (2), Bihari (2), Markov, ill. Makó, Szabó. Jók: Bihari, Pataki, Soltész, Budaházi, ill. Bakó, Sepsi, Szabó, Makó. Ifi: 1-3.

Markov Tamás: – Az első félidőben még a búcsúban voltunk, a második játékrészre megérkeztünk. Köszi Pataki.
Kántor Róbert: – Az első félidőben jól játszottunk és eldönthettük volna a mérkőzést, a második játékrészben egy perc alatt elintéztük magunkat, és megint állva haltunk meg. Jó volt a játékvezetés.

Nyírjes-Szirma – Megyaszó 4-1 (4-1)
Szirma, 50 néző. V.: Gál V.

Nyírjes-Szirma: Szabó S. – Beregszászi, Varga P., Tóth V., Benke, Jakab D., Máté, Szőcs (Gulyás R.), Jakab Sz., Balogh A. (Jakó), Madaras. Edző: Jakó Imre. Megyaszó: Bányiczki – Kardos (Halász), Kónya, Morvai, Bodnár, Szabó, Balogh, Gondos (Csáki Zs.), Tamás (Csáki G.), Vadászi, Ondó. Elnök: Szabó Zsolt.

G.: Máté, Szőcs, Jakab D., Madaras, ill. Vadászi. Jók: az egész csapat, ill. senki. Ifi: 3-3.

Jakó Imre: – Az első félidő rendben volt. Mondtam én, hogy itt az időI! Isten éltesse a Viktorokat!
Szabó Zsolt, elnök: – Játékosaink hiánya meglátszott a harmatgyenge játékunkon. Gratulálok az ifinek.

Mezőkeresztes – Tiszapalkonya 5-2 (1-2)
Mezőkeresztes, 100 néző. V.: Kassai Á.

Mezőkeresztes: Bordás – Lovász, Kaló, Boros, Molnár, Lengyel (Okos), Vass, Ficsor, Nagy, Lója, Tarnóczi, (Vaszilkó). Edző: Szűcs Géza.
Tiszapalkonya: Putnoki – Kovács (Gyenge), Mészáros, Kiss K., Kiss T., Stegerán (Huszár), Kiss R., Kosina, Kiss K. (Balogh), Hangácsi, Aranyász. Edző: Imre Gyula.

G.: Lója (3), Ficsor (2), ill. Aranyász (2). Jók: Lója (a mezőny legjobbja), Ficsor, Lovász, Nagy, ill. Aranyász, Mészáros, Kiss T. Ifi: 2-2.

Szűcs Géza: – Már negyedszer adtunk előnyt az ellenfélnek, de sok energiát mozgosítva a második félidőben megnyertük a mérkőzést.
Imre Gyula: – A második félidő játéka alapján megérdemelt a hazai győzelem.

Tibolddaróc – Sajószöged 0-0
Tibolddaróc, 100 néző. V.: Kiss Zs.

Tibolddaróc: Majnár – Tóth, Balázs, Panyi, Cseh, Varga (Molnár), Szűcs, Kuzma, Nagy (Dósa), Lengyel, Lázár. Edző: Szűcs Levente.
Sajószöged: Gergely – Vas (Majoros), Kovács, Galambossy, Hajas, Sztrakon, Kondor, Gulyás (Tábori), Lengyel, Dudás (Ternován), Rakaczki (Katona). Szakmai vezető: Ládi Balázs.

Jók: Panyi, Cseh, Varga, ill. Gergely, Kovács, Sztrakon, Tábori, Lengyel. Ifi: 4-1.

Szűcs Levente: – Gratulálok a csapatnak az 1 pont megszerzéséhez, és örülök, hogy végre kapott gól nélkül tudtuk lejátszani a mérkőzést.
Ládi Balázs: – Helyzet itt, helyzet ott, 1 pont itt, 1 pont ott. A jó iramú mérkőzés jó játékvezetéssel párosult. A megszerzett egy pontot Hajas Bálint újszülött iker gyermekeinek ajánljuk, testvériesen osztozzanak el rajta. Ha nem sikerül, remélem a jövő héten szerzünk még hozzá hármat.

Vatta – Szentistván 1-5 (0-3)
Vatta, 100 néző. V.: Dósa.

Vatta: Vida – Bartók, Vas, Köműves R., Harsányi, Offenbecker, Paczók (Berceli), Juhos, Pelyhe (K. Tóth Sz.), Kőműves J., Juhász K. (Balázs). Edző: Kovalik Mihály.
Szentistván: Bukta – Baranyi, Bacsik, Tóth (Gilányi), Kispál, Kovács T. (Aranyosi), Ferenczi A., Ferenczi Gy., Kovács P. (Szepesi), Karancsi (Nagy), Sajtos. Edző: Kubinyi József.

G.: Pelyhe, ill. Sajtos (3), Karancsi, Ferenczi A. Jók: senki, ill. Sajtos (a mezőny legjobbja), Bukta, Tóth, Kispál. Ifi: 0-6.

Kovalik Mihály: – A játékvezető és az I-es számú asszisztens nagyban befolyásolták a mérkőzés kimenetelét, még jó hogy az első első féldiőben nem történt botrány. Az igazsághoz az is hozzátatozik, hogy ezúttal mi is kevesebbet tettünk hozzá a játékhoz.
Kubinyi József: – 5 meccs 22 gól, alakul a támadójáték. A mostani, szikrázóan kemény meccsen a fiatalok is odatették magukat és ennek meg is lett az eredménye.

Bükkzsérc – Sajóvámos 2-2 (1-1)
Bükkzsérc, 100 néző. V.: Sipos A.

Bükkzsérc: Szurkos – Lénárt, Szemán I., Oborzil, Csuhai, Kriston B. (Bajzát), Szemán P., Rémiás, Orosz, Mikita, Murányi. Edző: Kovács József.
Sajóvámos: Mitterpach – Pető, dr. Hajkó, Varga, Paszternák, Körtvélyesi G., Nagy (Bodvánszki), Kémedi (Hugli), Bodnár, Mohácsi (Ambrus), Szatmári (Husonyicza). Edző: Balogh Attila.

G.: Rémiás (2), ill. Mohácsi, Varga. Jók: Rémiás (a mezőny legjobbja) és az egész csapat, ill. az egész csapat. Ifi: 1-5.

Kovács József: – A mai napon nagy jól- és jó mérkőzést játszottunk, egy kuturáltan és szintén jól futballozó ellenféllel szemben. Remélem, a jövő héten már a megszokott felállásban tud pályára lépni a csapat.
Balogh Attila: – Úgy érzem, egy izgalmas mérkőzésen győzelmet szalasztottunk el az utolsó pillanatban. Sok sikert kívánok a hazaiaknak!

Sajósenye – Emőd 4-1 (2-0)
Sajóvámos, 100 néző. V.: Ocsenda.

Sajósenye: Mag – Tóth G., Horváth, Fehér, Balogh, Ambrus, Váradi, Janó N. (dr. Oláh), Rőczei (Hankó), Sugár, Janó Z. (Szögedi). Edző: Takács István.
Emőd: Onder – Petruska, Török, Schmidt (Kozma), Veres, Vass, Tóth, Szöllősi, Ivánkai (Lakatos K.), Halász (Valóczki), Vitárius. Edző: Szepesi Zsolt.

G.: Sugár (2), Váradi, Balogh, ill. Lakatos K. Kiállítva: Kozma (66.). Jók: Sugár (a mezőny legjobbja), Váradi, Horváth, Janó Z., ill. senki. Ifi: 2-2.

Takács István: – Lelkes játékunkkal fontos győzelmet arattunk.
Szepesi Zsolt: – Nyolc perc alatt sikerült kivégezni magunkat, és lerombolni mindazt, amit elkezdtünk építeni.