BARCIKAI MAJÁLIS – két napon át

Az Inform Média Kft. is hagyományosan kitelepül a majálisokon
Az Inform Média Kft. is hagyományosan kitelepül a majálisokon
Április 30. – május 1. között rendezik meg a Barcikai Majális programsorozatát. Hétfőn a Városháza mögötti Völgy-parkban zajlanak az események délelőtt tíztől délután négyig.

Sajókazinci kutya korzó volt (Szeretem Barcikát, és a kutyákat is) Az Elit Guard rendezvénye. Kutya szépség- és ügyességi verseny, bemutatók stb…

A május 1-i, keddi program, 10.00-22.00, Csónakázó-tó
Majális

  • 10.00 Térzene – Mazsorettek
    A Kodály Zoltán Alapfokú Művészetoktatási Intézmény Ifjúsági
    Fúvószenekara és a Kazincbarcikai Mazsorettek
  • 11.00 A Bóbita Együttes gyermekkoncertje
  • 12.30 Operettek, magyar nóták
    A Miskolci Nemzeti Színház és az Operettszínház művészeinek műsora
  • 13.30 A Defekt Duó kabaréja
  • 14.30 Akrobatikus rock and roll bemutató
  • 15.00 A KVSE karate és birkózó szakosztályának sportbemutatója
  • 15.45 A Lazúr Formációs Táncegyüttes műsora
  • 16.30 Musical összeállítás
    Jancsó Dóra színművész (Miskolc) és Kovács Zoltán színművész (Győr)
  • 17.15 Pacsirták – mulatós slágerek
  • 18.00 Köszöntők
  • 18.15 Princess
  • 19.15 Show Time Divat- és Táncstúdió
  • 20.00 Fresh
  • 20.45 Csepregi Éva
  • Délelőtt: A Nimród Íjász Sportegyesület, a Tűzoltóság és a Rendőrség
    bemutatója (10.00-12.00)
  • Délután: A Szabad Íjász Sportegyesület bemutatója (15.00-17.00)
  • Egész nap: Játszóház – Lovaglási lehetőség – Vidámpark – Óriáscsúszda –
    Csónakázás – Sportolási lehetőség (lábtenisz, streetball, foci…)
    Mászófal – Kirakodóvásár – Vendéglátás

Putnok
Május 1, kedd

  • 10.00 Meghívásos sakktorna
    helyszín: Serényi B. G és Mg. Szk.
  • 10.00 Labdarúgótorna
    helyszín: Péczeli J. ÁMK sportpályája
  • 10.00 Zenei csokor, fellépnek Szentendrei Klára és Albert Dezső
  • 13.00 B.-A.-Z. Megyei Önk. Foglalkoztató Rehabilitációs Intézménye és Fogyatékosok Otthona lakóinak önálló műsora
  • 14.00 Majális – a putnoki oktatási intézmények és a Foglalkoztató Rehabilitációs Intézmény részvételével
  • 15.30 Énekelj velünk – a Vidám Vándorok előadása
    sztárvendég: Sanyi bohóc
  • 16.15 II. Gömör Kupa teniszverseny eredményhirdetése és a „Népi Kézművesség” – a HEFOP 1.3.1 projekt képzési tanúsítványainak átadása
  • 16.30 Ajala humorista és Anita közös produkciója
  • 19.00 R-Go és a gidák
    helyszín: Posta előtti tér
  • 20.00 Utcabál
    helyszín: Posta előtti tér
  • 22.00 Tűzijáték és lézershow
    helyszín: Posta előtti tér

Kapcsolódó cikkek: