„Ballag már a vén diák…” – Íme a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei végzősök névsora!

Akt.:
„Ballag már a vén diák...”
„Ballag már a vén diák...” - © Fotó: Bujdos Tibor
Miskolc – Keresd magad és barátaidat a Borsod Online-on! Íme a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei középiskolák végzőseinek névsora!

Abaújszántó

Bárczay János Mezőgazdasági Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium

12/A
Osztályfőnök: Pásztorné K. Szabó Mária

Ambruzs Csilla, Batyi Alexandra, Batyi Vivien Angelika, Berencsi Eszter, Budai Eszter, Csengő Péter, Gulyás Mónika, Kardos Attila, Kiss Marcell Tibor, Klein Félix, Lantos Kristóf, Mikó Benjámin, Nyiri Dominik, Suhajda Krisztián, Szajkó Martin, Szilvási Vanessza Klaudia, Szőllősi Julianna Mária, Takács Szabolcs József, Tirpák Milán, Varga Enikő, Varga Krisztina, Visegrádi Péter, Zinger Bence Zoltán, Zsarnai Béla, Zsarnai Richárd

11/B
Osztályfőnök: Lengyel Ottó

Barati János, Bojtos Patrik, Borai Márk, Budai Zoltán, Czikó Roland, Dávid Bianka, Glonci Krisztián, Gyenes Zsolt, Győrfi Bertalan János, Haáz Ádám, Horváth Edit, Mata Dominik, Nagy Márk, Németh Gergő, Rafael Melinda, Sipos Cintia Filoména, Tama Árpád


Encs

Encsi Váci Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium

12. A
Osztályfőnök: Malinkóné Molnár Ágnes

Bencze Balázs, Bihari Bálint, Borai Gabriella, Bujnóczki András, Bujnóczki Bence, Csáji Viktor, Éliás Dorottya, Jakab Fanni, Kádár Szabolcs, Kádas Martin, Karsai Réka, Katona Kitti Krisztina, Kecskés Anna, Kéki-Luterán Hajnalka, Kiss Gerda, Lencsés Dorottya, Majoros Levente, Majoros Lilla, Molnár Levente, Palczer Krisztina, Palczer Viktória, Répási Anna, Soltész Rita Dorina, Szarka Bence, Szolyák Fanni, Szunyogh Róbert , Tomkó Viktória, Trinácz Judit, Urbán Christopher, Varga Ágota, Vörös Fanni

12.B
Osztályfőnök: Kléri Bertalan

Bodnár Anita, Bodnár Dávid, Bóna Bence, Fazekas Petra Ida, Galyas Nikoletta Cintia, Glonczi Adrienn, Hancsák Bálint, Hegedüs Fanni, Horváth Barbara, Hrabovszki Richárd, Kardos Alexandra Zsuzsanna, Kardos Edina, Kassai Réka, Kavasánszki Gergő, Kiss Adrienn, Kiss László Botond, Kövér Ádám, Magyar Boglárka, Mata Adrienn Nikolett, Novák Anna, Nyitrai Zsombor, Orosz Eszter Virág, Prokop Márton, Staviarszki Kata, Szabó Dorina Frida, Szakács Mátyás, Tengely Roland, Tilimon István, Tóth András Lajos, Varga Dominik, Zsolcsák Tamás

12. D
Osztályfőnök: Péter Judit

Árvai Anna, Czentnár Márk, Csehovics Gábor, Csikja Viktória, Csillik Laura, Gulyás Kristóf, Hankó Krisztina, Iván Orsolya, Jaskó Petra, Juhász Regina Karolina, Kis Andrea, Kozma Dávid, Kubiczki Martin, Mátrai Zsuzsanna, Pusztai Fanni, Szanyi Ádám, Szurdán Dorottya, Takács Gabriella, Tarr Márk, Tilles Laura, Tóbiás Zsolt, Tóth Márk, Varga Viktória, Vilk Szabolcs, Virág Jenifer, Zádeczki Boglárka


Kazincbarcika

Irinyi János Református Oktatási Központ

12.A
Közgazdaság ágazat
Osztályfőnök: Kerekes Anita

Áll Abigél Marianna, Andó Ivett Boglárka, Ando Megan Diana, Bárdi Tünde, Biró Friderika, Biró Orsolya, Borbély Dorina, Fehér Mirtill Bettina, Forgony Petra Zsanett, Garan Anna, Hajdu Ádám Dániel, Harzsó Richárd Patrik, Horváth Boglárka, Kassai Fanni, Kasza Viktória, Katona Laura, Kövesdi Darinka, Mancza Zsófia, Mátyás Ildikó, Mihalik Glória, Molnár Mercédesz, Sütő Viktória, Szabó Eszter, Szűcs Dominika, Takács Enikő, Tóth Máté Martin, Vida Zsuzsanna, Zöldi Dorottya

12.B
Közgazdaság ágazat
Osztályfőnök: Tóthné Poczok Julianna

Antal Dorottya, Balázs Fanni, Basa Annamária, Bencs Regina, Csordás Alexandra Zsanett, Győrfi Boglárka, Horváth Adrienn, Huszák Ivett Pálma, Kónya Barbara, Kovács Zsófia Vivien, Kökény Petra, Németh Nikoletta, Pintér Evelin Boglárka, Pócsi Cintia Mercédesz, Pummer Dávid, Roza Dániel, Süttő Bettina, Szabó Bence, Szabó Nikoletta, Szendi Mirtill, Takács Cintia, Udvari Péter, Váradi Henrietta, Varga Cintia

12.C
Informatika ágazat
Osztályfőnök: Krappai Barbara

Bagoly Dániel, Balázs Laura, Bári Zsolt, Békési Bence, Belső Ádám, Béres Dániel, Csengeri Bence, Csillik Alexandra, Edl Levente Tibor, Fórizs Dániel, Gór Barbara, Góré Gergő, Gulyás Dénes, Kerékgyártó István, Kovács Laura Erzsébet, Nagy Bence Dávid, Nagy Máté, Pirityi Márk Dénes, Pogonyi Dominik, Pongó Rebeka, Porcs Dávid, Szeidl Henrietta Regina, Tóth Martin, Varga Péter

12.D
Informatika ágazat
Osztályfőnök: Molnár Gábor

Barta Máté, Bata Dániel, Bodnár Martin, Bolló Martin József, Bujdos Krisztián, Csabai Máté, Csinyi Tamás, Csizmadia Csenger, Dienes Dominik, Jaskó Jácint, Kasza József Krisztián, Kismarton Tamás, Lehóczki Patrik, Lezák Tamás, Lóczi Kristóf, Matisz Máté, Molnár Ádám Tamás, Molnár Balázs, Szabó Áron, Szathmári Huba Pál, Tóth Balázs, Tóth Máté

12.E
Villamosipar és elektronika ágazat
Osztályfőnök: Tóth Máté

Bartók Botond, Csikász Tamás, Herczeg Viktor Dominik, Kántor Péter, Keller Balázs, Kőszegi Bence, Kőszegi Norbert, Liktor Adrián, Lipták Dominik, Szitai Márk Oszkár

Vegyész ágazat

Baráth Bence, Hényel Dávid, Hora Nikolett, Márkus Boglárka, Palásti Róbert, Sándor Bence, Sarok Alexandra, Simkó Milán, Slíz Patrik József, Szabó Judit Fanni, Szabó Orsolya, Szert Bálint, Tasnádi Viktória, Tóth Gábor, Varga Csaba Péter

Szalézi Szent Ferenc Gimnázium

12.A hat évfolyamos osztály
Osztályfőnök: Bárdos-Dorkó Ágnes

Alföldi Erik, Andrejkó Bettina, Andrékó Tamás Dániel, Balla Patrícia, Boros Bettina, Czövek Nikoletta, Csorba Kamilla, Dányi Evelin Dominika, Dávid Bence Milán, Dolap Szathmáry-Király Elmaz Dardara, Fodor Laura, Gordon Richárd, Haraszti Liliána, Harsányi Szabolcs, Kajuha Eszter, Kárpi Antónia, Kovács Balázs, Kovács Nikolett, Makranczi László, Molnár Kinga, Németh Norbert, Okolicsányi Péter, Paulin Krisztián, Pécsi Máté Pál, Polonkai Ádám, Sóki Dávid János, Szabó Szandra, Szajcz Petra, Székely Levente, Szolnoki Nelli Noémi, Tamók Gábor, Tokár Ádám, Tóth Melinda, Vágási Dorka, Vincze Fédra

12.C történelem-matematika- informatika specifikációs osztály
Osztályfőnök: Kondor István

Andó Viktória, Antal András, Barna Eszter Kriszta, Barta Tamás, Bartók Bianka, Deme Fanni, Dusza Zsanett, Emri Márton, Gazsó Péter Bánk, Gyöngyösi Márk, Hajdu Bernadett, Harnócz András, Hódos Patrik, Holló Szilárd Dávid, Horváth Erik, Jakab Ákos, Kalocsai Annamária, Keller Petra, Kondás Anikó, Kovács Rebeka, Kurkó Ákos, Lázók Máté, Magyar Ivett Evelin, Majoros Dávid, Méhész Zoltán, Milicz Ádám Bendegúz, Pethő Orsolya, Roskó Martin, Szabó Olivér, Varga Dániel, Venczel Dániel, Visy Evelin

12.D öt évfolyamos nyelvi tagozatos osztály
Osztályfőnök: Petrócziné Marsi Irén

Ádám Róbert, Adorján Martin Bálint, Andó Bálint, Balla Alexandra, Csorba Dorottya, Debreceni Bence, Dékány Péter, Dorony Hanna, Fodor Lívia, Fóris Edina, Földi Szilvia, Kapalkó Réka Ágnes, Klarianka-Zelena Vivien, Konyecsik Klára Karina, Kozsla Virág, Krizsán Gerda, Lantos Lili, Papp Petra, Pásztor Szilárd Gábor, Puruczki Arnold, Rátóczi Kristóf, Schäffer Zsuzsanna, Szabados Pál Donát, Szabó Tamás, Szesze Gábor, Szomolya Krisztina, Szynal Jonatán, Tóth Zsanett Anna, Varga Viktória, Viszokai Marcell

Ózdi SZC Surányi Endre Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

12.A
Osztályfőnök: Mátyás József
Közlekedésgépész ágazat
Bajusz Balázs, Berzi Milán, Busnyák Gergő, Csopa Gábor Zsolt, Hájas István Ferenc, Holló László Ákos, Holló Sándor Áron, Jancsurák Gábor, Kerekes Balázs, Kovács Máté, Miklósi Erik, Molnár Ákos, Sándor Áron, Szepesi Levente László, Tóth Dávid, Váradi Dávid, Varga Dominik

12.B
Osztályfőnök: Fodor Viktória
Szépészet ágazat
Czirbusz Fanni, Kiss Klaudia, Lázár Bianka, Újj Fanni Boglárka
Kereskedelem ágazat
Bartos Bernadett, Kis Alexandra Katalin, Kocsis Polett, Lukács Mária Zsófia, Mészáros Marcell, Páhy Bernadett, Patkó Anett, Soltész Bernadett, Suhai Mária, Török Alexandra, Veres Tamás, Veres Zoltán

12.C
Osztályfőnök: dr Szilvási Natália
Vendéglátóipar ágazat
Csipkés Vivien, Csitári Mónika, Dányi Adrienn , Jeszenszki Tamara, Káló Vivien, Kocsi Szabina, Kupcsik Károly, Lóczi Szimonetta, Puskás Alexandra, Ruszó Balázs, Suha Rebeka, Szakál Eszter, Szaniszló Adrienn Anett, Szanyi Dávid, Szendrei Ildikó, Tamás István Szabolcs, Várnai Adrián, Vas Daniella Irén, Viktor Lilla, Zelena Balázs

12.D
Osztályfőnök: Fóris Edina
Egészségügy ágazat
Budai Brigitta, Dániel Dzsenifer, Dányi Gabriella, Farkas Alexandra, Hájas Bianka, Kaló Zita Gizella, Kasza László, Kincses Dorina, Kiss Zsanett, Kurucz Réka, Mészáros Gábor, Németh Kitti, Németh Zita, Preg Vivien, Sipos Angelika Marianna

3/11/1
Osztályfőnök: Rosza Pál
Gépi forgácsoló

Ádám Mátyás, Báder Levente, Bartha Viktor, Bubenkó Dániel, Csépányi Gergely László, Dániel Dávid, Kállai Tibor, Káló Attila, Kormos Balázs Márk, Márián János Dániel, Preg József, Tóth Olivér

Villanyszerelő
Csizmadia Tibor, Csonka Botond, Csonka Máté, Fiderák Gyula, Glonczi Milán Ivó, Héger Gábor Márton, Kiss Csaba, Oláh Erik, Oláh Márk, Osztermann Sándor, Réti Imre, Szenyita Gábor, Váradi Valentin

3/11/2
Osztályfőnök: Erdélyiné Reményi Hajnalka
Eladó
Bagoly Bettina, Balog Róbert, Czakó Kristóf, Danó Ernő, Fodor Csilla, Horváth Sztella Letícia, Kiss Eszter, Lakatos Adrienn, Lakatos Dániel Sándor, Lakatos Emese Mónika, Lakatos Szandra, Pénzes Ágnes, Pribél Réka Bernadett, Rézműves Emese, Ruszó Csaba, Ruszó Mariann, Várnai Alexandra, Vass Zsuzsanna

3/11/3
Osztályfőnök: Tóth Józsefné
Eladó
Bogdál Szimonetta, Galyas Zsolt, Gráf Dávid, Horváth Bianka, Juhász Anikó Ilona, Kálló Marietta Mária, Kévés Bianka, Koncsos István, Matyi Bernadett, Orgován Angelika ,Radics Beatrix Julianna, Szabó Cintia, Szabó Fanni , Takács Laura, Váradi Nelli

3/11/4
Osztályfőnök: Csák Tamásné
Pincér
Ander Csaba Krisztián, Császár József, Káló Gábor, Kalocsai Dzsenifer, Lukács Klaudia, Pusoma Katalin, Rácz Antónia, Valkai Barbara Ilona, Váradi Mirella Rozália, Virág Márió

3/11/5
Osztályfőnök: Kis-Molnár Csilla
Szakács
Adamecz Gábor, Bágyi Valentina, Csízi Alex Attila, Dajka Bence, Dojcsák Fanni, Ferkel Attila, Hajdu Viktória, Horváth Andor, Martinkó Tamás, Megyesi Olivér, Molnár Dávid, Nagy Krisztián, Olcsvári Döniz, Ruszó Dominika, Szabó Áron, Szendrei Marcell, Valkai Krisztián Bence, Váradi Karolina, Varga Xavér

3/11/6
Osztályfőnök: Perjési Zoltán
Karosszérialakatos
Ádám Levente, Doró Levente, Erős Márton, Farkas Ádám, Jankovics Márk, Juhász Attila, Kozár Ákos, Lakatos Kevin, Márton Tibor, Mida Bence, Németh Ákos, Poszuk Attila, Reményi Roland, Stiber Péter, Tóth Alex , Virágh Adrián

Ózdi SZC Deák Ferenc Szakképző Iskolája és Művészeti Szakgimnáziuma, Kazincbarcika

11/1
Osztályfőnök: Darainé Marcelli Zsuzsanna
Központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelő

Anga Máté, Borbás Szilveszter, Emri Attila Richárd, Gillányi Dominik, Gyuró Gábor, Kovács István Krisztián, Krehlik Marcell, Kucskár Attila, Lakatos Dániel, Lakatos Tibor, Martinkó Máté, Márton Norbert, Mátyás István, Nagy Máté, Nagyházi Sándor, Pénzes Krisztián, Takács Gábor

11/2
Osztályfőnök: Judákné Borsos Nikoletta
Hegesztő

Ádám Tibor, Bagonyi Lajos Ákos, Barna Viktor, Gál László, Hanász Dávid Dominik, Hornyák Patrik, Jancsurák Ádám, Káló Ákos, Molnár Dominik, Pap Erik, Princz László, Princz Tamás, Ratuszni Roland Jenő, Simon András Richárd, Steckl István, Szőke István, Tóth Gábor András, Vadász Dávid, Valeán Zsolt

12/A
Osztályfőnök: Kozsup Beáta Ilona
Grafikus

Bak Noémi, Betóri Dalma Jeccica, Fodor Ildikó, Gál Zsanett Brigitta, Jakab-Kelemen Gergely, Karsai Evelin, Kerepesi Dóra, Orosz Andrea, Sándor Zoltán Richárd, Szűcs Melinda, Tollas Vanda Judit, Vaskó Julianna Krisztina, Végső Dávid

12/B

Osztályfőnök: Szabó Lászlóné
Irodai asszisztens 4+1 év

Asztalos Petra, Glonczi Dzsenifer, Janocsik Péter, Mata Márta, Debreczeni Luca, Simon Ágnes, Szajkó Evelin, Székely Mercédesz Anna, Turó Evelin Tímea

Épületgépész technikus 4+1 év

Duzsik István, Földi István György, Gazdig Ádám, Kovács Csaba, Nyiri László, Parcz Alex, Putnoki Patrik, Sándor János, Szaniszló Bence Ernő, Szmerek Bence

13/C
Osztályfőnök: Hernádi Ádám
Szakiskolások szakközépiskolája

Bartók Mónika, Grenella Nándor, Hornyák Bence, Kenéz Laura Klaudia, Kis Gergő, Kiss Gréta, Kőhalmi Erik, Kriston Tamás, Orosz László, Pénzes József, Péterhegyi Rita, Tóth Márk, Váradi Roland


Mezőcsát

Miskolci Szakképzési Centrum Mezőcsáti Gimnáziuma és Szakképző Iskolája

12. b
Osztályfőnök: Simon Gábor.
Barna Kevin Kornél, Dely Barbara, Fodor Barbara, Gyuricskó András, Hadari Ádám, Rontó Krisztián, Seres Csaba.

12. c
Hornyák Péter István osztályfőnök; Mester Éva volt osztályfőnök
Baba Vanessza, Horváth Dávid Martin, Kazai Petra, Kiss Norbert, Kovács Judit, Kovács Krisztián, Kovács Nikolett, Lakatos Dávid, Lengyel Bence, Molnár Andrea, Nemes Cintia, Nemes Petra, Rádai Leonóra, Szajkó Beatrix, Szeghő Krisztina, Terbócs Vivien, Tóth Judit Vanessza, Tóth Réka, Végh Nikolett.


Mezőkövesd

Mezőkövesdi Széchenyi István Katolikus Középiskola

12. A
Informatika–kereskedelem-marketing
Osztályfőnök: Juhász Éva.
Balog Beatrix, Banka Beatrix, Berengyán Adrienn, Csóka Ákos, Csóka Erik, Csomor Barbara, Danyi Alexandra Margit, Fügedi Csaba, Gál Brigitta, Gulyás Mónika Gréta, Hegyi Virág, Kocsis Viktor, Lázár Melinda, Ócsai Renáta, Pusomai Barbara,,Rostás Szandra, Szabó Ádám, Szilágyi Robin, Szucskó Bianka Judit, Theis Luca Zita, Tóth Krisztina,

12. B
Gépész szakközép
Osztályfőnök: Lakatos Etelka.
Bana Károly, Daróczi Márk, Dózsa Tibor, Farkas András, Fónagy Máté, Hudák Balázs, Jersey Máté, Kádár Balázs, Kovács Gergő, Lakatos Balázs Ádám, Leskó Dániel, Nagy István, Oláh Réka, Pásztor István, Simon Péter, Sipeki Tamás, Somodi Dániel, Teleki Szebasztián, Turtóczki Nándor, Varga Ákos, Vass Dániel.

12. G
Ifjúsági tagozat – gimnázim
Osztályfőnök: Vinterné Bérczes Petra.
Ádám Gyöngyi, Durda Henrietta Erika, Gazsó Iván, Király Lázár Balázs, Kispál József, Kiss Attila, Kleszó Szilvia, Kovács Szabolcs, Kriston Márk, Molnár Ildikó, Nardai Richárd, Póhl Anna Mária, Szabó Stella, Vágási Viktória, Váradi Zoltán, Varga Róbert, Zakar Ferenc Albert, Zubor Károly.

13. J
Szakközépiskola – érettségi
Osztályfőnök: Györbíró Réka
Antoni Szabolcs, Barna Bence, Giga Miklós, Győri Gergő, Hankó Gabriella, Lázár Viktória, Nagy Péter, Pázmándi Lionel, Tóth Noémi.

11. D
Gépi forgácsoló
Osztályfőnök: Ádám János.
Baranyi Dominik, Berki Nataniel Joel, Bredák Zoltán, Cseh András, Dargai Dávid Ernő, Erdei Szabolcs, Gál Bálint, Kállai Dániel, Lengyel Dániel, Pelyhe Patrik József, Pintér Szabolcs, Szóráth Levente, Tintér Renátó, Tóth Bence, Tóth Péter Tamás, Vágási Ákos.

11. E
Eladó
Osztályfőnök: Tőrösné Péter Mária
Abóczki Alexandra, Baba Mercédesz, Balogh Ferenc, Burka Kitti Rebeka, Dósa Norbert, Dósa Szilvia, Farkas Alexandra, Halkó Valentina, Juhász Patrícia Lilla, Lakatos Krisztina Gyöngyi, Lassú Adrienn, Nagy Vanda, Sipeki Anna Katalin, Szalai Boglárka, Tóth Ramóna.

11. F
Aszatalos-központifűtés szerelő
Osztályfőnök: Aranyosi Péter.
Balogh Richárd, Dósa Ferenc, Farkas Gábor Patrik, Kovács Márk, Lovász Szilveszter, Lukács Dominik, Mátyás Norbert, Sarkadi Gábor, Pummer Krisztián, Szitai József, Teleki Dávid, Vámosi Dániel, Varga Levente, Virágh Csaba.

11. H
Villanyszerelő – női szabó
Osztályfőnök: Bajzáthné Kiss Piroska.
Bozsik István Márk, Csécs Péter János, Emődi Dávid József, Farkas Borbála, Farkas Friderika, Farkas Richárd, Farkas Rómeó, Horváth Bertalan, Horváth Erik, Kiss Csaba, Lakatos László Alex, Markó József Imre, Nagy Ádám, Nagy Gyöngyi, Nagy Nikolett, Paczók Dorottya Edit.

11. I
Mezőgazdasági gépész – ipari gépész
Osztályfőnök: Szlatkiné Szajcz Tímea.
Baranyi Viktor, Bari Barnabás, Barna Gergely, Bartók Bence, Berecz Péter, Bódi Ádám Lajos, Dósa Zsolt Jenő, Hajdu Máté Zsolt, Horváth Balázs, Koncz Medárd, Kovács Levente, Ladányi Dominik, Magyar Gyula Viktor, Molnár Bálint, Nagy Péter, Orosz Dominik, Riczkó Bence István, Sattmann Mihály, Sipeki Marcell, Suszter Martin, Szabó Patrik.

12. L
Felnőttképzés, esti tagozat – gimnázium
Osztályfőnök: Barta Judit.
Boldizsár Dóra, Borosné Simon Csilla, Cserei Réka, Csirmazné Tóth Barbara, Csőkéné Poczik Hajnalka, Emődiné Szabó Tímea, Gazda Marina, Halászné Vacsi Etelka, Halász László, Molnár József Alfréd, Tóth Petra Szilvia, Remenyik Zoltán.

Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma, Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma

12.A
Osztályfőnök: Reményi Gyuláné.
Abuczki Réka, Baranyi Szonja, Beraxa Lili, Bódi Angéla, Borza Levente, Jakab Alexa, Kaló Dániel, Karuczka Gábor, Katyina Gabriella, Kelemen Máté, Kriston Marcell Ákos, Ladányi Dorina, Lukács Tamás, Mezei Benjámin, Moczó Eliza Eleonóra, Nagy Zoltán, Novák Zsolt, Nyeste Réka, Palla Kíra, Pap Kíra, Papp Réka, Sándor Loisz, Szabó Zsófia Viola, Szél Kristóf, Váradi Vendel, Veres Csilla Laura.

12.C
Osztályfőnök: Varga Ivánné.
Antal Alexa, Dudás Dorottya Laura, Egyed Patrik, Eötvös Miklós, Figeczki Levente, Guba Lili, Hajdu Gréta, Hajnal Eszter Virág, Kis Dominika, Koós Krisztián, Mayer Fanni, Molnár Alexandra Erzsébet, Murányi Tímea, Nagy Ádám, Nagy Ivett, Nyeste Szabina, Pribéli Tamás, Szigetközi Tibor, Teleki Patrícia, Tóth Dzsesszika, Tóth Renáta, Vályi Laura, Vanczák Eszter, Viszneki Stella.

12.D
Osztályfőnök: Gallik Gáborné.
Ambrus Liliána, Bai Bence, Bartók Botond, Bertók Tamara, Bódi Zsolt, Csáji Attila, Guba Virág, Jakab Kinga, Kása Viktória Ágnes, Kecskés Nikoletta, Kerekes Dorina, Kerékgyártó Evelin, Keresztesi Zsolt, Kiss Tamás, Kovács Mercédesz, Kovács Patricia, Kovács Roland, Kupcsik Eszter, Márton Csaba, Morvai Máté, Nagy Boglárka, Nagy Gergő, Orsó Bernadett, Ölyüs Alexandra, Pető Tamás, Szabó Petra, Takács Erzsébet, Tóth Máté Viktor, Tóth Tímea Viktória, Ujhelyi Balázs, Varga Fruzsina, Vizi Tímea, Zubor Bálint Attila.


Miskolc

Avasi Gimnázium

12/1
Osztályfőnök: Ónodi Katalin

Behunszky Zsuzsanna, Borbély Zita, Czakó Fanni, Csépes János, Farkas Lilla, Farkas Renáta, Gulybán Simon Márk, Hunyadi Emese, Kiss Petra Dorina, Kovács Kristóf, Kujbus Fanni, Lajhó Lilla, Lenkei Márk, Madácsi Dorina, Marczi Sándor Ákos, Márkus Csaba, Pál Adrienn, Panyik Tamás, Pavlik Ajsa Rita, Schuller Péter, Skribanek Petra, Szabó Lili, Szakál Dániel, Szilágyi Tamás, Tóth József Lukács, Turóczi Réka, Újmári-Tóth Zsófia, Varga Attila

12/2
Osztályfőnök: Barta Péterné

Balázs Eszter, Balogh Petra, Bene Anna Gréta, Bodgál Anna, Bodnár Anett, Bordás Hanna, Csabai Dávid, Csabai Márk, Daruka Luca Flóra, Fehér Csilla Fanni, Fehér Panna Sára, Gyócsi Veronika Emese, Koncz Péter, Kovács Eszter, Márton Levente, Molnár Gyöngyi, Oláh Regina Mónika, Orosz Fruzsina, Oszterman Fanni, Pavlikovics Rebeka, Pető Virág, Sipos Vivien, Sliz Virág, Szűcs Petra, Takács Anett, Tátrai Szilveszter, Tóth Gyöngyvér, Tóth Tamara, Turi Fanni, Vojtkó Vanda

12/3
Osztályfőnök: Cseh Tünde

Anderkó Ádám, Bari Dominika Panna, Berlinszky Zalán Zsombor, Billik Réka, Csorni Kinga, Dániel Adrienn, Dicsuk Petra, Faragó Délia, Flaskó Bernadett Éva, Gál Edina Panna, Gergely Virág Panna, Habi Rafael, Hatvani-Nagy Gergő Máté, Izrók Zsombor, Képes Tamara, Kiss Roland, Kláben Lili Györgyi, Kósik Panna Vanda, Kovács Milán, Ládi Brigitta, László Nikolett, Lehoczki Bettina, Lenyhárt Dávid, Lövei Allegra Lili, Rákosi Vanessza Vivien, Szegfű Adrienn, Szűcs Rebeka, Takács Viktória Katalin, Tóth Réka

12/5
Osztályfőnök: Azari Henriette

Balla Nikolett, Barna Bernadett, Barta Valentin, Bojti Ákos Patrik, Bozzay Anita, Csombor Dániel, Domonkos Réka, Dózsa Gergely, Elek Zsófia, Fellegi Dorina, Fügedi Regő, Gál Eszter, Hajdu Kata, Kiss Daniel, Kosztoványi Kíra Anna, Kovács Réka, Kővári Fanni, Lakatos Fanni, Liptai Laura, Losonczi Benjámin, Marczis Bence István, Méhész Zsófia, Müller Bence, Onda Bence, Pataki Dávid, Sysot Szonja, Szemán Dávid, Szepesi Dávid, Tóth Fanni, Üveges Dominik

Diósgyőri Gimnázium

12. A – általános tantervű, emelt szintű testnevelés tagozat
Osztályfőnök: Kormány Emese
Balázs Róbert, Baranzó Ákos, Bencsik Kitti, Berta Dóra, Bitó Márk, Búza Csenge, Fehér Fanni, Fehér Gergő, Fehérvári Viktória, Géringer László, Géringer Tamás, Gönczy Ákos, Halász Zsófia, Heinrich Máté István, Huszár Levente, Kapusi Dominika, Kitl Krisztián, Koncz István, Koroly Ábel, Kovács Zsolt, Körmöndi Dániel, Krakovszky Tamás Áron, Lovász Tamás, Matyi Konrád, Mészáros Kinga, Németh Viktória, Palácsik Vanda, Pocsai Márk Zsolt, Somody Dóra, Szatmáry Zsanett, Szilágyi Gergő, Tarján Iván Dániel, Tatár Péter Patrik, Tóth Gergő, Tóth Norbert Mihály, Veres Réka

12. H – angol-magyar két tanítási nyelvű osztály
Osztályfőnök: Tóthné Számadó Éva
Áfra Patrícia, Bertók Adrienn, Fekete Róbert, Földi Eszter, Gantner Bence, Gecse Enikő Rebeka, Karlinger Martin, Kató Gitta, Kendi Bálint László, Kiss Roberta Barbara, Kolozs Krisztián, Lánczi Evelin Nikolett, Mádai Zita, Martossy Georgina Menta, Mezőssy Laura, Molnár Anna, Molnár Márk, Nagy Katalin, Nógrádi László Krisztián, Omaszta Zsolt, Palkó Petra Dorina, Szabó Krisztina, Szarvasi László, Toldi Dominik, Valaska Gergő, Vanczák Gyöngyvirág Mercédesz, Varga Petra, Világi Marcell, Vimmer Viktor

12. C – angol 5 évfolyamos nyelvi előkészítő, német 5 évfolyamos nyelvi előkészítő
Osztályfőnök: Kovács Miklós
Bendász Balázs, Borsodi Gergő, Bosnyák Marcell, Csurgai Ádám János, Egerszegi Tekla, Háger Petra, Jobbágy Péter, Jónás Roland, Kavasánszki Réka, Kiss Fanni, Kondás Gabriella, Krompaszki Patrik, Molnár Szabolcs, Ónodi Eliza, Orliczki Bence Barnabás, Roskó Nelli, Sári Dávid, Sári Patrik, Simon Eszter, Sulkovszki Marcell Ferenc, Szabó Ábel Patrik, Szabó Bence, Szambanisz Jorgosz Balázs, Szilvási Balázs, Tamáskó Róbert, Troznai Nóra Csilla, Vincze Balázs, Vincze Dóra

Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium

12.A
osztályfőnök: Földházi Tamás
Balajti Melinda, Batuczki Szabolcs, Csokai Lilianna Judit, Debreceni Eszter, Demjén Borbála, Dobai Gabriella, Dudás Borbála, Dudás Katalin, Hirkó Hanna, Hutka József, Juhász Anna, Kakuk Zita, Kmetz Fanni, Kollár Kitti, Kovács Áron, Németh Csenge, Németh Máté, Németh Mihály, Ötvös Anna, Pacsai Kristóf, Pető András Bence, Piskóti Liliána, Piskóti Patrik Dominik, Sike Gábor, Szemán Szabina, Szemerszki Anna, Szepessy Marcell, Tilk Zsombor, Váczy Lili

12.B
osztályfőnök: Vályné Gál Csilla
Ács Kristóf, Bajáky András Olivér, Berindza Petra, Bóka Zsombor, Chamorro Carreras Vivien, Csapó Dóra Gabriella, Dabasi-Halász Zsigmond, Fogarasi Zengő, Gilányi Anna, Homolya Panni, Imregh András István, Juhász Eszter, Kis Luca Bianka, Kovács Nikoletta Sarolta, Lucák Laura, Mádli Boglárka, Madzin Botond, Molnár Ivonn Kíra, Nagy Valentina, Pecze Máté, Pistai Titusz, Polyák Dominika, Révész Eszter, Szabados Natália, Szabó András Miklós, Szrenka Gergely, Szunyogh Kata, Taksár Tamás, Tóth Klára, Tucsek Máté, Vibranyec Márton, Zsimala Fanni

12.C
osztályfőnök: Soltész Ágnes
Anducska Anna, Bazsó Anna, Benke Zsófia, Beszkid Mátyás, Bölkény Zsuzsanna, Breuer-Lábady Veronika, Buséter Zsombor, Demjén Csenge, Dudás Dorina, Erős Lúcia, Fógel Blanka Kinga, Forrai Katalin, Gál Anna, Hajas Tamás Boldizsár, Hámori Márton, Janka Anasztázia, Jeviczki Damján, Király Luca, Klausz Veronika, Kollár Alexandra, László Boglárka Annarita, Makláry Izidor Demeter, Nónay Kamilla Katalin, Poncsák Ádám, Pós Bertalan, Rékó Szabolcs, Szabó Dániel Márk, Szögeczki Luca, Tóth Levente, Tóth Milán Áron, Tóth-Szántai Kristóf

Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakgimnázium

12. A
Osztályfőnök: Adorjánné Krakkai Mária
Baranyi Réka Lilla, Bordás Edina, Gera Marianna, Görcsös Gábor, Hocza Patrik, Horváth Fatime, Kiss Nikolett, Kun Dorottya, Magyar Fruzsina, Nagy Bálint László, Pauló Krisztina Zsuzsanna, Pilik Blanka Tímea, Somogyi Eszter, Szedelényi Dorka, Sztollár Zsófia, Szűcs Julianna Jusztina, Tomkai Boglárka, Vincze Annamária, Vismeg Flóra

12. B
Osztályfőnök: Pappné Hruscsák Erzsébet
Albrecht Ádám, Bajó Alexandra Ildikó, Balázs Ádám, Balogh Boglárka, Béres Bence, Bikki Laura, Böjtös Petra, Csikós Milán, Dari Levente József, Elek Balázs, Erdős Laura, Fekete Bettina, Gönczi Dávid, Károly Daniella, Kerekes Dárius, Kiss László, Koleszár Réka, Lengyel Norbert, Link Szilvia Petra, Lukács Brigitta, Matta Melissza, Pereverzia Zoltán, Pogány Márk, Stefán Milán Dániel, Takács Zsanett, Tóth Bernadett, Török Erik László, Urbán Henriett

12. C
Osztályfőnök: Prekopné Hriczó Mária
Balogh Alex, Bencsik Patrik, Bucsi Kristóf, Burai Krisztián József, Glonczi Csilla, Gyöngyösi Gábor Bence, Holló Cintia, Horváth Csongor, Illés Lajos Márk, Jakab Gizella, Kardinál Cintia, Kocsis Nikoletta, Koppány Ákos, Kótai Marcell, Lapos Gergő, Mitruska Zsolt, Mózes Roland, Németh Polett, Orliczki Péter, Orosz Dániel, Repka Dániel Vince, Sebő Mónika, Soltész Loretta, Szabó Laura, Sztankovics Gabriella, Tóth Flóra, Turi Krisztina Marietta, Verba Balázs Gábor

12. D
Osztályfőnök: Skernyókné Jeddi Katalin
Balla Alexandra Ilona, Bene Barbara, Csaba Réka, Herbák Szilvia, Kerekes Petra, Kovács Eszter, Kurucz Henrietta, Máté Orsolya, Molnár Dorina, Mudra Katalin, Nagy Zsófia Janka, Németh Bodza, Novák Flóra , Rónaszéki Tímea , Sipos Andrea , Szücs Cintia , Szücs Erika, Török Anita , Váradi Dzsenifer Nikolett , Zsíros József

12. E
Osztályfőnök: Szalontainé Domokos Éva
Azari Klaudia , Csaba Dóra, Csipi Izabella , Eperjesi Fruzsina , Guba Fanni , Iván Dorina, Jávorkai Szilvia, Karikó Fruzsina Martina, Maksa Adrián, Mélypataki Vivien , Mészáros Kamilla , Orosz Dzsenifer , Szitka Zsanett, Teleki Barbara, Tesbér Tímea , Tőzsér Vivien , Turóczi Luca, Varga Mária Borbála , Veres Laura

Fókusz Gimnázium és Szakképző Iskola

12/16/N osztály

Bakó Patrícia Vanessza, Bodnár Klaudia, Farkas Gergő, Gál Gyula Lajos, Jámbor Ildikó Evelin, Kádár Lili Zsófia, Kallósi Fanni, Kelemen Dominik, Kiss Alexandra, Kövesdi Vivien, Lőrincz Krisztina Aletta, Lövei Dominika Lea, Monori Gréta Mercédesz, Nikell Dávid, Pankó Ádám, Sápi Klaudia, Sinka Ádám, Sipos Lajos Gábor, Szalóki Patrik Dominik, Takács Dalma

12/17/N osztály

Abdull Kareem Ádám, Anda Tamás, Balogh Attila, Bujdos Róbert, Csanya Klaudia, Csanya Róbert, Csendi Eleni Atina, Dániel Vanessza, Dankó Amarilla Dorina, Dankó Máté, Demjén Emese Réka, Dienes Martin, Fazekas Martin, Géczi Attila, Horváth Erika Vivien, Horváth Tibor, Jordán Dominik János, Kis Gergely Tamás, Knyizsák Tamás, Koncz Máté Gábor, Márton Ábris, Pálkovics Dániel, Révész Bálint, Sándor Viktor, Szálkai Patrik, Tóth Milán, Tóth Szilveszter Csanád, Varga Renáta Borbála, Varga Dániel Zsolt, Vincze Fruzsina Gréta

Földes Ferenc Gimnázium

12. C
Spec. matematika-fizika tagozat
Osztályfőnök: Kovács Benedek

Apró Dániel, Balogh Artúr Botond, Bidlek Márton, Bukovenszki Réka, Czakó Dorina, Czél László Dávid, Detki Benedek, Fehér József Viktor, Györki Bianka, Hudák Márk, Kárpáti Fanni Laura, Kocsis Donát, Kovács Erik, Magyari Zoltán Endre, Márton Kornél, Martos Letícia, Mengyán Márton, Mihalik Márk, Mihók Márton, Molnár Ádám, Péter Gábor, Pocsai Henrietta, Pónus Gergely, Robotka István Adrián, Sárvári Bálint, Sólyom Balázs, Szmorad Gergely, Szuhai Beáta Barbara, Telihay Szilárd, Tierra Coral Luis Geovanny, Tóth Sebestyén Lajos,Váradi Martina, Vezse Botond, Zsiros Levente

12.D
Biológia-kémia tagozat
Osztályfőnök: Szentesi Csilla

Berki Zsófia, Csiszár Anna, Demján Máté, Dobrosi Mária, Éles Vivien, Gecse Ákos, Hegedüs Botond László, Hevér Adrián, Horváth Máté József, Hudi Máté, Ignácz Bendegúz, Kiss Gábor, Kovács Fanni, Kovács Viktória Jozefa, Kun Péter, Ligeti Henriett, Lükő Levente, Mészáros Ágoston, Molnár Réka, Nagy Radó Péter, Orosz Dávid, Országh Kamilla, Ötvös Ábel, Rozmán Miklós, Sajgó Dorina, Sajgó Mátyás, Simkó Kornél, Sóvágó Mihály, Sőregi Soma Sándor, Szabó Levente, Szarvas Csenge Anna, Sziszkosz Teodóra, Tamás Szabina Cintia,Turóczki Réka, Varga Zsolt, Vígh Roland, Vörös Lili, Zakár Adrienn, Zlaczki Zalán

12.E
Arany János Tehetséggondozó Program – nyelvi előkészítő
Osztályfőnök: Dr. Miklós Erika, Koncz Tamásné

Bártfai Evelin, Borbély Petra, Burkovics Anna, Gerőcs Fanni, Gulyás Debóra, Hajdu Boglárka, Hegedűs Ákos, Hegedűs Szabolcs, Jambrich Sámuel János, Juhász Luca, Katinszki Boglárka, Kecskeméti Martin Mihály, Kertész Bence, Kiss Csenge, Kraf Tímea Gyöngyi, Kun Boglárka, Lencsés Fanni, Marosi Márk Sándor, Naár Eszter Petra, Nagy Dóra, Nemes Dzsenifer, Németh Zsófia, Nyulak Melinda, Paczera Mercédesz, Poós Klaudia, Rachev Patrik, Radócz Nikolett, Rémiás Márton, Simon Norbert Péter, Sipos Diána, Szuhai Kitti, Tóth András, Tóth Fanni, Vincze Ádám

12.H
Hatosztályos, spec. matematika-általános tagozat
Osztályfőnök: Kovács Attiláné

Almássy Tekla Krisztina, Bubenkó Lilla, Bunda Boldizsár, Debreczeni Ákos, Dombi Márton, Fürjész Péter, Galajda Eszter, Gáspár Attila, Halász Petra, Kádár Bálint, Kiss Dorina, Kocsák Boglárka, Kondás Zsuzsanna, Kovács Levente, Kovács Zsófia, Lencsés Tamás Viktor, Lukács Tünde, Martin Norbert, Mócz Márton, Nagy Klaudia
Pallai Balázs István, Pásztor Hanna, Pető Anita, Poncsák Ákos, Riczkó Alexandra Zsófia, Sebestyén Máté Attila, Sipeki Máté, Somosi Fanni Luca, Soós Gergő, Szálkai Félix, Tóth Réka Boglárka, Tóth Tamás, Török Ábel Tamás, Vadon Enikő, Varga Dániel, Varga Vanessza, Veres Marcell, Vincze Vanessza

Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium

12.A.
Osztályfőnök: Németh Gergely

Ahokainen Attila Tapani, Arató Balázs, Bárdos Szabolcs, Bári Petra, Bihi Bence, Blahut Szimonetta Erzsébet, Bodnár Dóra, Bodolai Péter, Fekete Blanka, Filipko Bernadett, Kaczur Szimonetta, Katona Ninetta Krisztina, Majoros Eszter Edit, Molnár Balázs, Morvai Anna, Nagy Kristóf István, Oszlovics Martin, Papp Dániel, Popovics Máté, Szakálos Balázs, Szegyor Bence, Szitás Balázs, Tóth Csenge Emese, Viszoki Blanka

12.B
Osztályfőnök: Edöcsény Levente

Bánkuti Nándor, Borbély Bianka Brigitta, Böszörményi Berill Nóra, Czibrik Gábor, Czurkó Fanni, Deák Levente István, Ferkó Réka, Fetter Marcell, Filyó Dominik, Francuz Ádám, Franku Réka, Gyulai Soma, Ináncsi Evelin, Kiss Bence, Kocsis Benedek, Kocsis Gergő, Lippai Vivien Andrea, Marosvölgyi Zita Zoé, Nagy Eszter, Petró Kornélia, Simkó László, Szedlák Lili, Sztahura Eszter, Szűcs Bence, Tóth Nándor

12.C
Osztályfőnök: Regős Zsolt – Jablonkainé Ajtonyi Angéla

Berecz Marcell, Bubenkó Bianka, Deregi Boglárka, Dornfeld Zoltán, Frei Gréta, Gaál Dénes, Gál Dominik, Godó Szilárd, Hajas Ákos, Hogya Boglárka, Javorek Mátyás, Juhász Ákos, Jurecz Anna Kincső, Kántor Tibor Péter, Kisida Veronika, Kiskun Lajos, Kiss Richárd, Mikita Dorka Júlia, Nagy Dorottya, Orosz Boglárka, Palotás Laura, Pecasz Anna Éva, Pelyhe Dénes, Porkoláb Panna Klára, Schneider Henrik, Selmeczi Ágnes, Sipos Anna, Szokoly Bettina, Szűcs Laura Hunorka, Tóth Sára, Vachter Dorina Gerda, Váradi Attila

Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon

12. A (matematika-informatika emelt szintű/általános tantervű)
Osztályfőnök: Papp Róbert
Bucsi Áron, Csordás Evelin Anett, Devera Dorina, Filip Fanni , Flekács Réka, Fülöp Fanni Fruzsina, Irhás Péter, Kántor Bettina, Kéri Dóra Zita, Kertész Bálint, Kürti Alexandra, Lőrinczi Klaudia, Mihalik Judit, Mogyorósi Veronika, Molnár Dalma Laura, Molnár Levente Álmos, Nagy Pálma Eszter, Nahaj Máté, Sólyom Bálint Lajos, Sóron Dávid András, Szedlák Viktor, Szemán Csaba, Szemán Gréta Diána, Tóth Dalma, Tóth Jonatán, Zákány Benjámin Attila, Zékány Balázs

12.B (angol/német emelt szintű)
Osztályfőnök: Borosné Répási Rita
Berdó Zsuzsanna, Einbeck Dóra Éva, Farkas Emese Vivien, Gerőcs Kamilla, Görgei Nikolett, Gyüre Lili Mónika, Ignácz Enikő, István Bálint, Kovács Judit Klára, Lévai Lilla Viktória, Madarász Abigél, Molnár Ivett, Nagy Anett Valentina, Papp Zsófia Ilona, Petránszki Edina, Petró Máté, Pusztai Klára, Rabi József Martin, Sándor Péter György, Sántha Vivien, Schmidt Gréta, Serfőző Dorottya, Szilágyi Andrea, Takács Nikoletta, Taracközi Dániel, Tóth Dóra Dalma, Tóth Márk, Tóth Soma, Török Liliana, Vaszily Olimpia, Zsák Andrea

12.C (emelt szintű, történelem, média-kommunikáció, magyar)
Osztályfőnök: Dr. Vonáné Vincze Viktória
Aranyosi Zoltán, Balázs Zsófia, Barna Benedek, Berzi Barbara, Bodnár Csaba Bendegúz, Burai Boglárka, Czikó Tivadar, Csoma Eszter Borbála, Eperjesi Nóra, Fodor Kitti, Galyas Stella, Horváth Petra Eszter, Kiss Balázs, Kovács Blanka, Kozma Tamás András, Magyar Gyula József, Matolay Viktor László, Mezőfi Péter Csaba, Papp Nóra Boglárka, Petró Balázs, Puskás Eszter, Richvalszky Ádám, Sontra Boglárka, Szabó Marianna Eszter, Szalay Cintia, Szonda Boglárka, Takács Balázs, Tiszolci Gréta Ténia, Tóth Virág

12. D (matematika- fizika, biológia-kémia tagozat)
Osztályfőnök: Taskó Márta
Bánfalvi Bálint, Bányai Réka, Bencs Gábor, Bubenkó Ákos, Csató Zita Viktória, Csehi Máté, Deák Máté Tibor, Egri Dominika, Fehér Anna, Földesi Zsófia, Gál Bertalan Soma, Gazdik Melinda Erika, Gönczi Soma, Halász Mercédesz, Juszkó Jusztin Ajdár, Kádas Máté, Kalydy Barnabás Kántor Zsaklin Zsuzsa, Kovács Levente, Kulcsár Kristóf, Magyar Máté, Nagy Máté Bence, Nemesházi Árpád, Németh Zsaklin Petra, Sándor Dávid, Sukály Dominik, Sziráczki Soma, Szmutku Zoltán, Téglás Bence Noel, Tőzsér Luca, Tőzsér Sára, Valkó Zsuzsanna, Visnyovszky Gergely

12. E (emelt szintű angol, emelt szintű német)
Osztályfőnök: Dr. Rózsáné Nagy Mónika
Bodolai Veronika Luca, Borbély Tamás, Bubenkó Áron, Csehes Ádám, Danyluk Anna, Gaál Zsófia Eszter, Gonda Lolita, Gulyás Martin, Hajnal Ágota Tünde, Marschalkó Kristóf, Illyés Emília, Jurák Eszter Réka, Kiss Bálint László, Kobzos Viktória, Lőrincz Boglárka, Lőrincz Zsuzsanna, Madarász Ruben László, Nagy Kristóf, Orbán Eszter, Sipos Levente István, Soós Botond, Stefán Eszter, Szabó Helga, Szentimrei Márk, Szűcs Anna Fruzsina, Ujházi Péter Béla, Varga Dóra, Wachter Lilla

Miskolci SZC Andrássy Gyula Gépipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

12. A osztály
Osztályfőnök: Tatárné Cselei Csilla

Balázs Tibor, Békési Flórián, Birinyi Máté Imre, Boczkó Bence, Bujdosó Balázs, Csele László, Fodor Bence Bálint, Hajós Martin István, Hegedűs Patrik, Kacsándi Adrián, Kisiczki Balázs, Klinkó Kristóf, Kondor Ákos Lóránt, Ladányi Ramóna, Lossó Levente, Lovas Gábor, Mihalik Péter, Nagy Nándor, Novák Rajmund, Nyilas Mihály, Ráczkövy Erik, Rózsa Patrik, Simon Milán, Szendrey Márton, Szonda Szilárd, Tóth Csaba, Zakhar Ákos Péter

12. B osztály
Osztályfőnök: Drabon Enikő
Berecz László, Budai János, Fodor Ádám Attila, Gönczöl Levente, Győr Ádám, Kálna Kristóf Richárd, Kerekes Dániel, Kormány Richárd,Kovács Kristóf, Krajnyák Szabolcs, László Árpád János, Madarasi Attila Bence, Madarász Bence, Máté Alex, Nagy Bálint, Németh István, Orbán Tibor, Orosz Gábor, Papp Lívia, Rónai József,
Sándor Attila, Szabó Bence István, Szabó Márton Zsolt, Varga Dániel Zsolt

12. C osztály
Osztályfőnök: Bacsa Péter
Bálint Valentin, Béres Márton, Budai Martin, Daubek Bence Béla, Dezső Tamás, Farkas Bertalan, Gál Viktor, Györkei Attila, Halász Levente Arnold, Katona Máté István, Kerékgyártó Martin, Kléri Tamás, Kovács Tamás Krisztián, Lach Richárd, Lakatos Dániel, Lapis Miklós Meliton, Lövei Márk, Mátyus Márk, Molnár Benjámin, Németh Márk Tamás, Papp Kornél, Papp Tibor, Pintér Ákos Zoltán, Pintér Viktor, Polgári Levente, Ruscsák László, Sivák Attila, Tóth Roland, Tóth Tamás, Varga Kevin Márk, Verbovszki Máté, Vincze Bence János

12. D osztály
Osztályfőnök: Vargáné Takács Ágnes
Biri Máté, Boronkay Dániel Viktor, Daróczi Gábor, Doszpoly Milán Márk, Fekete Richárd, Ferencsik Róbert, Gácsi Márk László, Galovics Bernadett Erzsébet, Gyurkota Bálint, Hatrágyi Tamás, Kádas Milán, Kállai Richárd, Klecskó Bence, Koppán Richárd, Kőszegi István János, Kovács Tamás, Kuttor Patrik, Ludvig Levente, Mudri Alexandra, Nagy Dávid, Orosz Péter Márk, Pecsenye Márton, Tarnóczi Dominik, Tóth Alexandra, Tóth Krisztián Dávid, Türk Norbert, Vacsi Bálint, Vajda Tamás

3/11. G osztály
Osztályfőnök: Tóth Lourdes Mária
Balogh Krisztofer, Balogh Mihály, Bognár Dávid, Egerszegi Árpád, Hamza Krisztofer Sándor, Lakatos Róbert, Makkay Ádám Bence, Nagy Krisztián, Paulik Tamás, Ruha Patrik Zoltán, Sándor Ottó, Szemán Róbert, Turró Krisztián, Varga Attila, Vig Levente, Zelenák Ádám

Miskolci SZC Baross Gábor Szakgimnáziuma

12/A
Közlekedésgépészet/Közgazdaság
Osztályfőnök: Kresák Gergely
Balogh Loretta, Balog Klaudia Eszter, Bártfai Krisztián Jenő, Báthori Bence, Beri Réka Petra, Bodó Levente, Buday Ádám , Galovics Réka, Gombkötő Dávid Sámuel, Horváth Attila János, Jancsó Dániel, Kalocsai Vilmos Péter, Kota Dominik, Kovács Dávid, Laczi Martin, Minárcsik Bence, Molnár Attila, Remák Krisztina Leila, Reményi Klaudia Kitti, Rónai Vanessza Anikó, Szabó Ádám, Váradi Nóra, Váradi Zoltán, Varga Katinka, Vas László Richárd

12/C
Közlekedés ágazat
Osztályfőnök: Varga Enikő
Borza Dániel, Bottyán János, Burda Brigitta, Gorszki Máté, Kiss Valentin, Máté Valentina, Pastéka Regina, Radóczi Zsuzsanna, Szalontai Valentin, Szentesy Martin, Várallyai Tamás, Varga Richárd, Vas Nikolett, Veres István

12. E
Kereskedelem – marketing
Osztályfőnök: Faragóné Csacsovszky Krisztina
Angyal Ádám Norbert, Béres Adrienn, Burányi Vivien, Diószeghy Viktor, Garda Boglárka, Haraszti Richárd, Kárász Csilla Boglárka, Kéki Viktor István, Kiss Virág Krisztián, Krabák Attila Adrián, Lakatos Alexandra, Mizser Ádám Mihály, Tóth Dzsenifer, Tóth Nóra Mónika, Vadászi Cintia, Varga Fanni

13/NY
Nyelvi előkészítő – közgazdaságtan
Osztályfőnök: Petőné Tóth Ildikó
Berkiné Lovász Vivien, Bitó Bianka Livia, Drótos Boglárka, Lakatos Krisztina, Medve Inez, Oláh Bettina, Pálinkás Anita, Sajti Szabina Cintia, Szabó Cintia, Szabó Viktória, Szegedi Nikolett, Timkó Tamás, Zima Cintia

Miskolci Bartók Béla Zeneművészeti Szakközépiskola

12. osztály
Osztályfőnök: Farkas János, a zenei osztályfőnök: Kassai Ágnes
Bihari Klaudia, Budai Cintia, Bundzik Lénárd, Buri Jenő Áron, Halmai Zsófia, Hegedűs, Hajnalka, Józsa Ádám, Kalina, Fruzsina, Kiss István, Méhes, Lili Anna, Mihályi György, Nagy Krisztofer, Pintér Lea, Susányi Márk, Szajkó Tomás, Szalovszky Zsófia, Tasi László Renátó, Vámosi Viktória, Varga Zsuzsanna

13. osztály
Osztályfőnök: Hajdú Nóra
Bari Zsolt, Boczó Tamás, Gyöngyösi József, Katlan Enikő, Kavesánszki Máté, Kövér Aida, Ladányi Tamás, Marton Lóránd, Mészáros Gréta, Nagy Klaudia, Polányi Zalán, Zamatoczki Floriána

Miskolci SzC Berzeviczy Gergely Szakgimnáziuma

12. A
Kereskedelmi szak
Osztályfőnök: Zinger Béla

Ágfalvi Marcell, Albert Gábor, Barcsák Szabina, Béres Zsuzsanna, Bodor Brigitta, Csótka Péter, Gönczi Dániel, Heidrich Marysol, Kádas Réka, Kánya Alexander Milán, Kardos Ákos, Kiss Ákos, Kiss Bence Gábor, Kocsis Bernadett, Kohut Brigitta, Lakatos Levente Erik, Leczkóczki Helga, Mátrai Evelin, Nagy Fanni Rózsa, Nátter Viktória, Péter Gergő, Polgár Anna Laura, Pozsgai Dominik, Sejkóczki Vivien, Sivák Ágnes, Szentpéteri Tünde, Tóth Balázs Pál, Valkó Dominik, Zsiga Vendel, Zsóka Vendel János, Zsóka Véta

12. B
Pénzügy szak angol nyelvi előkészítő évfolyammal
Osztályfőnök: Erdélyiné Novák Gabriella

Bartkó Gréta, Bernáth Milán Kristóf, Bíró Dávid, Bódi Viktória, Bodnár Eszter, Bodnár Evelin, Csécsi Dávid, Csege Martin, Demkó Fruzsina, Endrész Réka, Eszenyi Martin, Finta Bence Béla, Garai László, Girhiny Regina, Gulya Gergely, Győri Angelika Petra, Homoki Virág, Jakkel Dániel, Kiss Fanni, Kovács Máté Dénes, Kovács Patrícia Anita, Kovács Patrik, Kövesdi Viktor, Lénárt Noémi, Márton Róbert László, Molnár Dzsenifer Beatrix, Nagy Evelin, Nemes Balázs, Országh Olívia, Sólyom Dániel Attila, Szabó Eszter Enikő, Szőcs Alexa, Tóth Cintia,Varga Bettina

12. C
Német két tanítási nyelvű turisztika szak
Osztályfőnök: Szabó Péter

Antal Petra, Báder Luca, Bagi Alexandra, Buza Laura Fanni, Csenge Zita, Egerszegi Máté, Fazekas Eszter, Fodor Ágnes Evelin, Forrai Patrik, Földesi Kristóf, Jakab Olivér, Jakkel Fruzsina, Kádas Eszter, Kamarási Kamilla, Kaplonyi Benjámin, Kazai Gyöngyvér, Koleszár Ivett, Kovács Kristóf, Marok Gabriella, Molnár Rebeka, Nagy Noémi, Nyistyák Fanni, Pósa Gergely Tibor, Purda Réka, Radványi Norbert, Rimán Eszter, Sulyok Vivien Alexa, Szabó Dóra, Szegedi Gréta Lili, Szklenár Eszter, Szűcs Vanda Melinda, Urbán Daniella Zsófia, Visegrádi Mónika Anikó

Miskolci SZC Bláthy Ottó Villamosipari Szakgimnáziuma

12. A osztály – Informatika szakmacsoport
Osztályfőnök: Alexy Iván Zoltán
Balla Zsolt, Berta Zsolt, Bodolai Gergő Béla, Délceg Marcell, Dobiász Martin, Ducsai Kristóf, Flekács Dénes Gergő, Heinisch Csaba, Ignácz István Gergő, Jámbor László, Kalmár Kristóf, Kása Marcell, Kemény Máté, Kiss Máté, Kolozsvári Márk, Lukács Ákos, Nagy László, Nagy Máté, Nyilas Viktor Balázs, Pálkovács Vendel, Paulo Barbara, Rendes Mátyás, Szajkó Cintia, Sztankovics Bence, Vári László

12. B osztály – Informatika szakmacsoport
Osztályfőnök: Kovácsné Hajdú Andrea
Balogh Richárd Szabolcs, Csorba Gábor, Erdei Dávid Tibor, Gyenes Balázs, Icsó Gyula, Jacsó Dávid, Kádas Kristóf, Kakszi Gergely, Kalóczkai Erik, Kató Attila, Koppány Zoltán, Kovács Arnold János, Mészáros Máté, Mihalik László, Papp Kornél, Radics Patrik, Schmiedt Adrián, Slemmer Ákos, Szilágyi Arnold, Thurzó Bence, Zelenák Tibor Dániel

12. C osztály – Elektrotechnika-elektronika szakmacsoport
Osztályfőnök: Kurucz Tamás
Bárdos Tamás, Bencs Gergő, Bencze Levente Gábor, Béres László, Dányi Martin, Druzsba Béla, Gulyás Bencze, Gyöngyösi Márk, Horváth Dávid, Kiszel István, Kocsis Nándor Kristóf, Koleszár Ákos, Kovács Bence, Lakatos Szabolcs, László Viktor, Molnár Kristóf, Nácsa Ádám, Nagy Zsombor, Pávai János, Szabó Gergő, Udvari Gergő, Váradi Attila, Zsiros Csaba

12. D osztály – Elektrotechnika-elektronika szakmacsoport
Osztályfőnök: Zsipi Zsuzsanna
Barczi Emánuel, Csikja Zoltán, Egri Tamás, Erdélyi Milán, Fodor Ádám, Hochvárt Bence, Juhász Péter, Lakatos Csaba, Medve Bence, Papp Ádám, Pintér Krisztián, Rémiás Ágoston, Sima Patrik, Smer Patrik, Szirmai Szabolcs, Viszlai Gergő

Miskolci Szakképzési Centrum Fazola Henrik Építőipari és Művészeti Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Miskolc

12/M osztály, Grafikus, kerámiaműves
Osztályfőnök: Kudlákné Balogh Nóra
Ankli Marcell Gábor, Barna Evelin Virág, Bodolóczki Gergő, Bukovics Réka, Csomár Vanda, Dukát Diána, Lónyai Liliána, Oláh Márta, Petercsák Ildikó, Ricsák Judit, Szabó Dalma, Técsi Réka, Trizsi Vanda, Varga Bojána, Varga Zsófia, Vincze Martina

11/1 osztály, Központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelő
Osztályfőnök: Veláczkiné Prókátor Ágnes
Balog Martin, Balogh Botond, Biri Dániel Adrián, Dolányi László, Gáspár Attila, Képes Dávid, Kinik Sándor Dániel, Kun József Zoltán, Molnár Béla, Nagy Norbert, Szalina Dávid, Tóth Kristóf, Zobolyák Erik

11/2 osztály, Ács, Kőműves és hidegburkoló
Osztályfőnök: Tisserné Szemán Zsuzsa
Bakó János, Fekete János, Kónya Norbert István, Molnár Dávid, Pap-Gazsi Patrik, Rácz József Ferenc, Révész Krisztián, Szamkó Gyula Richárd, Szendrei Máté János, Tokaji Bálint, Tomory Csaba Erik, Tóth Marcell, Verdes Ádám

Miskolci Herman Ottó Gimnázium

12/1 osztály
Nyolc évfolyamos
Osztályfőnök: Dr. Fegyvernekiné Kovács Alice

Balogh Gergő, Cserba Lajos Levente, Duzsik Virág Eszter, Fürjes Dóra, Fürtös Anna, Hajnal Márk, Halász Szilárd, Jósvai Marcell, Karsza Petra, Kondor Máté, Krakkai Benedek, Lajos Panna, Lakatos Levente, Lovas Petra, Makó Péter, Mogyorósi Marcell, Pap Lili, Papp Marcell, Pólik Ádám, Révai Máté, Révai Orsolya Valéria, Sáji Evelin Kitti, Sallai Dóra, Soltész Péter, Soós Attila Bálint, Szabó Kristóf, Szarka Viktória, Takács Lili Eszter, Tamás Bence Benedek, Toronyi Aliz, Tóth Dániel, Varholik Anna Mária, Vass Eszter, Vincze Noémi, Vitelki Balázs

12/2 osztály
Magyar-angol két tanítási nyelvű – Magyar-spanyol két tanítási nyelvű
Osztályfőnök: Kövi Judit

Ábrahám Petra, Babos Zsófia, Bajnóczy-Biró Klára, Bajnok Cintia Klaudia, Balázs Anna Sarolta, Bártfay Lilla, Berentés Boglárka, Bodnár Bálint, Czehelszki Lilla, Dédesi Mátyás Benedek, Dolycsák Bence László, Dovák Dorka, Fedor Eszter, Földi Krisztián, Gál Fanni, Gyenge Levente, Horváth Kende, Juhász Enikő, Kerekes Roland, Kerékgyártó Lilla Szilvia, Kiss Réka, Kocsis Krisztián, Kopcsó Máté Levente, Lakatos Dávid, Laki Gerda Dorottya, Lescsinszky Flóra, Lindt Roland, Lovas Katinka, Mikulecz Noémi Nikola, Molnár Ábel, Nagy Vanessza Anna, Németh Míra Laura, Terjék Fanni, Tóth Zsombor, Vozár Anna

12/3 osztály
Emelt szintű német – Angol előkészítő éves általános
Osztályfőnök: Csákány Ágnes

Balla Réka, Béres Zsófia Laura, Bóna Zsuzsanna, Budai Petronella, Császár Marcell, Gyöngyösi Ákos Róbert, Horváth Enikő Rebeka, Kakuk Milán, Kántor Boglárka, Kardos Luca, Kassay Lilla, Kiss Bianka Mónika, Kiss Viktória, Lányi Anna Zsófia, Ledniczky Anna, Loj Balázs, Lubinszki Zsombor, Nagy Alexandra, Nagy László Gergő, Porcsalmi Marcell, Szentmiklóssy Alíz, Szilágyi Árpád Péter, Tassi Timián Áron, Tondora Nikolett, Tószegi Vivien, Tóth Szilárd Péter, Vörösházi Jázmin

12/4
Emelt szintű biológia – Emelt szintű matematika
Osztályfőnök: Farkas István

Antalffy Réka, Barta Dénes, Bartus Ildikó, Berecz Boglár Kamilla, Belley Klaudia, Béres Zoltán, Bódi Regina, Bujtás Anna Melinda, Csiklya Boglárka, Csugány Eszter, Esztián Fanni, Fodor Nikolett, Fülöp Fanni, Göbler Balázs Benedek, Jacsó Boglárka Anna, Juhász Gréta, Kabai Máté, Koppány Zsombor Csaba, Kovács Pálma, Lukács Domonkos, Marosi Márk, Orbán Dénes Dorián, Pogácsás Panna, Shah Daniella Golaf, Szilágyi Anna, Szintai Gréta, Szobota Anna, Takács Zsófia, Tamás Gergő, Tóth Brigitta

szerenad-a-hermanban13-stFotók: Szerenád a Hermanban >>>

Miskolci SZC Kandó Kálmán Informatikai Szakgimnáziuma

12.A
Elektrotechnika-elektronika szakmacsoport
Osztályfőnök: Illésné Zsemberi Betti

Balogh Bálint, Bari Szabrina Klaudia, Bialkó Fruzsina, Blaskó Gergő, Blaskó Gergő, Csontos Dániel, Csuhai Soma, Czipszer Ottó, Farkas Bence, Juhász Márk, Kákóczki Martin, Kardos Ferenc Máté, Kavasánszki Konrád, Kecskés Áron, Kertész Richárd, Kopcsó Erik Zsolt, Kovács Krisztián, Kovács Márton, Kovács Róbert Máté, Máthé Zalán, Nagy Gábor, Potyka Szabolcs, Pusztai Dániel János, Sipeki Endre, Szabó István Dávid, Torma Ferenc, Vad Gergely, Vadnai Péter, Zsámba Szimonetta

12.B
Informatikai szakmacsoport
Osztályfőnök: Szalma Anna Mária

Bacsó Gábor, Baráth Gergő, Béke Martin, Boda Balázs, Csernikovics Krisztián, Farkas Gyula, Fekete Csaba, Ferencz Zoltán, Gonda Gergő, Hegedűs Tamás, Juhász Krisztián, Juhász Marcell, Kaló Kornél, Koreny Gergő, Madarász Máté, Pál Vajk, Rusz Attila, Smidt Gábor, Strázsa Benjámin Valentin, Szabó Bence, Takács Bence, Zsigó Dávid István

12.C
Informatikai szakmacsoport
Osztályfőnök: Szabolcsné Oláh Anikó

Borbély Dávid Csaba, Borjus János, Demeter József Balázs, Dobi Bence Szabolcs, Dublinszki Iván Zsolt, Gábor Benjamin, Hunyák Martin Szabolcs, Juhász Attila, Kundra Melissza Martina, Lós Márk Levente, Lövei Máté, Makranczi Enikő Andrea, Mezei Marcell, Mohai Ferenc, Nagy Péter, Petró Richárd, Püspöki Attila, Szabó Gergő, Szarka Tamás, Szűcs Tamás, Tóth Tamás, Török Gábor, Verba Levente

Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Pedagógiai Szakgimnázium

12. A
Krajnyákné Juhász Hilda
Antalffy András Attila, Béres Judit, Bodai Kristóf, Debreczeni Zsanett, Dudás Róbert Endre, Fekete Gergő Gábor, Fodor Fatime, Lipták Anikó, Lukács Eszter, Maczkó Balázs, Orosz Levente Márk, Pásztor Beáta, Sabbadin Laura, Sárvári Virág, Subai Réka, Szabó Máté, Szalai Brigitta, Uraky Noémi

12. B
Soltészné Bodzás Judit
Ár Bence, Bányácski Szabina, Barkóczi Réka, Béres Eszter, Dancsy Adrienn Karolina, Demeter Attila, Farkas Evelin, Gergely Enikő, Horváth Bettina, Horváth Lilla, Kertész Tamara, Kiss Bettina, Kónya Kitti, Mahmoud Isra, Makó Petra, Mida Bettina, Pataki Bernadett, Pataki Gréta Anita, Szabó Dániel, Szabó Dorina, Szalóki Dóra, Szilágyi Tamás Marcell, Temesvári Réka, Tóth Dominika, Urbán Ádám, Urbán Tamás, Urszuly Anett, Varga Amanda, Varga Daniella, Zámborszky Márk

12. C
Erdődi Zita Klára
Bernáth Patrik, Csanálosi Bence, Czerlau Alexandra Mercedes, Domoszlai Zsanett, Egerszegi Alexandra, Firkala Krisztián, Gáspár Péter Gergő, Halász Laura, Haraszin Balázs, Hoblyák Balázs, Hutka Olívia, József Tímea, Kovács Kristóf István, Lengyel Laura Letícia, Marton Lucia Rozina, Maticsek Réka, Mátyás Vivien Bianka, Mérai Dorina, Németh Máté, Paksy Áron, Reichert Erik Ernő, Seres Dominik, Sinku Balázs, Szakál Dorina, Szilágyi Lajos, Tóbis Martin, Varga Szilárd, Veszprémi Ramóna, Zoltai András Bence

12. D
Dévai Orsolya
Ancsák Lejla Szulamit, Asztalos Tünde, Bári Fanni, Czumbil Dániel, Gurzó Zsófia, Farkas Eszter, Hegedűs Eszter, Kapros Ivett, Kocsis Renáta, Lipusz Milán, Mezei Petra, Nyárádi Adrienn, Pintér Boglárka, Popik Zsanett, Posta Miklós István, Sebők Lilla, Szabó Bence, Szaniszló Veronika, Szemán Ramóna, Szilágyi Teodóra Terézia, Tamás Orsolya, Tóth Bianka, Tucsa Vivien, Ujj Laura

12. E
Horváthné Rácz Mária
Balog Patrícia, Batta Titanilla, Demeter Szabolcs, Gyöngyösi Lilla, Hajdú Petra, Harsányi István, Horváth Viktor, Jankovics Loretta, Juhász Petra, Kovács Zsófia, Lengyel Mercédesz Éva, Majdanics Vivien Katalin, Palocsai Eszter, Pamlényi Andrea, Saláta Vivien, Schvarcz Viktória, Sepsi Alíz Zsófia, Soltész Alexandra, Tóth Bianka, Tóth Gréta Gabriella, Tóth Renáta Orsolya, Várföldi Vanessza

MIOK József Nádor Gimnázium és Szakképző Iskola

11.C.
Osztályfőnök: Lőrincz Adrienne
Aranyi Csaba Dániel, Balog Viktor, Barna Adrián , Bódi Richárd, Budai Adrián, Demeter Péter, Erdei Nagy Adrián Renátó, Glonczi Andor, Gulyás Szabolcs, Horváth Bertalan, Kis Zalán, Nagy Adrián Gyula, Rontó Alex, Rontó Gergő, Vadász Márk, Vadász Patrik

11.D
Osztályfőnök: Molnár Gábor
Balogh Szabolcs Bertalan, Éliás Gyula, Farkas Benjámin, Gulyás Patrik, Lakatos Krisztofer Attila, Spilinger Dániel Zoltán, Urbán Róbert, Vilk Dániel

12.E Asztalos, Hegesztő
Osztályfőnök: Tóth Szilvia
Barna Kálmán István, Bodnár Márk, Czipszer Erik, Csordás Gergő, Deák Botond Péter, Kasnyik Tamás, Kisev Illés Gábor, Kovács Máté, Kozma Lajos, Kuhárcsik Balázs, Lakatos Sándor, Mata Gyula Sándor, Molnár Norbert, Nagy Martin, Pácza János, Ruszinkovics Dániel, Smizsánszki Máté, Szarvas Erik, Szávold Mátyás, Zsíros Alex, Gulácsi Csongor

12/A.
Osztályfőnök: Lukács Szilvia
Antal Tícia, Balogh Adrienn, Dudás Bettina, Frigyik Szilveszter Egon, Horváth Alexa, Jaczkó Andrea, Pittelka Mirtill, Soltész Marcell

Miskolci SZC Kós Károly Építőipari Szakgimnáziuma

12. A
Osztályfőnök: Pólik Mária

Bartha Kornél, Fekete Krisztián, Fidrus Márk, Hódos Milán, Ladányi Daniella, Máté Péter, Mészáros Dániel, Molnár István, Nagy Rajmund, Pócsik Gyula, Putnoki Zoltán László, Simon Gyöngyi Erzsébet, Spisák Gábor László, Szabó Gabriella, Tranta Martin, Turcsán Gerda, Váradi Patrik Sándor, Vig Dávid Márk

12.B
Osztályfőnök: Szalkó Tibor, Frigyik Erika

Anderkó Zsolt Zoltán, Balázsi Ádám, Bialkó János, Dézsán Soma, Erdélyi Levente, Farkas Patrik, Galajda Gergő, Gulyás Levente, Homoki Zoltán, Hudák Gergő, Krakovszky Krisztián, Lipcsey Gellért Ákos, Molnár Balázs Béla, Molnár Zsolt, Orosz Dávid, Orosz Márk, Soltész Gábor, Urbán Márk, Vanyó Péter, Varkoly Soma, Vattay Roland

12.C
Osztályfőnök: Pekár Sándor

Buliska Erzsébet Mária, Csatlóczki Márk, Fónagy László, Gulyás Tamás, Horváth Zoltán, Kiss István László, Leveleki Dániel, Makkai Balázs, Nagy Márkó, Nechita Filip, Répási Tamás, Serfőző Péter Erik, Szabó Katalin Eszter, Szmolyák Ármin, Tóth Richárd, Tövis Viktor

ballagast-probaltak-a-kosban03-stFotók: Ballagási próba a Kós Károly középiskolában >>>

Miskolci Magister Gimnázium

12/1
osztályfőnök: Lopatovszki Marianna
Balog Bence Károly, Bárdos Martin, Bordás Dávid, Boros Adél Borbála, Gazdag Balázs, György Lajos Rajmond, Ivácson Alfonz, Jaskó Fanni, Juhász Gergő, Kiss László, Kovács Krisztián, Kuzics Lili, Lázár Kain, Lebocky Zoltán, Ligeti Virág, Négyesi Ádám Zoltán, Németh Eszter, Ozsváth Eszter, Polanen Mária Krisztina, Ráduly Norbert, Rigó Renáta, Sebők Zsófia, Sever Ramon, Stefán Gabriella Ildikó, Szegedi Tibor, Szemkó Kevin, Szigeti Alexandra, Szobota Gergely, Tasi Dominik, Tóth Gergely, Tóth Martin, Ványai Eszter, Zay Bence Sándor

12/2.
osztályfőnök: Szabó Attila
Abiad Almahdi Ádám, Balogh Zoárd Dorián, Czagány Ádám, Donga Dániel, Fister Alexandra Csenge, Hornyák Lilla, Horváth Zsuzsa, Kerekes Krisztina, Kormos Boglárka, Koscsó Milán, Ling Patrícia, Molnár Enikő, Mózes Roland, Nagy Zoltán, Oláh Sándor Richárd, Orgona Márk, Orosz Rajmond, Panyik Ingrid, Papp István, Reppei Bianka Kinga, Sajcz Balázs Timót, Sebő László, Sipos Roland Krisztián, Szabó Bianka, Szabó Gitta Niké, Szegő Patrik, Székely Vanda, Szentmarjai Máté, Szobota Csenge, Szűcs Ádám, Szűcs Andrea, Tóth Ákos, Török Bálint, Ujvári Beáta

Miskolci Szakképzési Centrum Szemere Bertalan Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

12. A
osztályfőnök: Kocsányné Guba Anna

Képző- és iparművészeti ágazat

Bukovics Petra, Csengő Krisztina, Gulyás Mária ,Hódosi Regina Aletta, Jakab Fruzsina, Kertész Regina Kocsis Mercédesz, Márton Bianka, Mikli Dorina, Nagy Gréta, Simon Bíborka, Tanyi Martina

Kulturális ágazat (tánc)

Klecskó Szabrina, Lipták Döniz, Rézműves Klaudia, Sonkoly Veronika Vanda, Takács Napsugár, Varga Laura Eszter

12. B
osztályfőnök: Barna Bernadett

Szépészeti ágazat

Bajusz Barbara, Balázsová Alexandra, Berta Bettina, Dávid Nikoletta, Dobos Mirtill, Erős Viktória, Gyenes Boglárka, Horváth Bianka, Horváth Judit Renáta, Kiss Klaudia, Kiss Patrícia, Kovács Hajnalka, Kovács Nikoletta, Lakatos Beatrix Lina, Lakatos Brigitta, Nagy Georgina Judit, Olej Barbara, Palla Gréta Anett, Papp Tifani, Rus Viktória, Sagáth Ivett, Sami Adriána, Szép Dominika Mónika, Tóth Barbara, Tóth Petra, Veres Vivien, Zsofnyák Anikó Mónika

12. C
osztályfőnök: Bánvölgyiné Hortobágyi Hajnalka

Közlekedésgépész ágazat

Bacsó István, Balázs Milán, Éles Martin, Éliás Dominik, Erdélyi Gábor, Erdősi Miklós, Gajdos Tamás András, Hornyák Dávid, Horváth Zoltán Zsolt, Illés László, Kalló László, Kovács Xavér, Lőrincz Dániel, Lupkovics Szabolcs, Pásztor Dominik, Phul Sándor, Seer Milán, Szabó János, Szabó Márk, Szvetlik István

12. D
osztályfőnök: Dargai Krisztina

Sport ágazat

Beri Vivien Mercédesz, Binda Ottó, Bobcsák Balázs, Csáki Eszter, Danyi Alexandra, Danyi Zsanett Fatima, Desinszki Levente, Erdei Dávid, Ficsor Dávid, Földesi Anna, Horváth Szabina, Iváncsik Jenő, Kamarai Miklós István, Kerekes Klaudia, Kovács Judit, Krajnyák Marcell, Márton Richárd, Molcsányi László, Molnár Flóra, Molnár Mónika, Molnár Viktor, Nagy Vanda, Rakaczki Beatrix, Szolnoki Roland, Timár Dorina

12. E
osztályfőnök: Meleg Sándorné

Egészségügyi technikai ágazat

Bangó Boglárka Emília, Bihari Evelin, Lakatos Klaudia, Lizák Cintia, Mészáros Barbara Cintia, Szabó Barbara, Szabó Kitti, Zupkó Réka

Optikai ágazat

Barancsi Henrietta, Bencs Eszter, Herczku Alexandra, Illés Tamás, Juhász Anita, Kálmán Laura, Kovács Petra, Nagy Henrietta Anikó, Ramada Réka, Simon Petra, Tanczik Vivien, Tuza Vivien, Zavarkó Nikol

3/11. E
osztályfőnök: Borsos Veronika

Szociális gondozó és ápoló

Dsupin Bianka, Fehér Alexandra, Kézér Katrin, Kis Brigitta, Kiss Kamilla, Lakatos Mónika, Lázi Viktória, Liszkovics Vanessza, Lőrincz Viktória, Mátyás Mónika, Molnár Melinda, Rendes Renáta, Sinka Alexandra

3/11. F
osztályfőnök: Fejszák István

Villanyszerelő

Bárdos Róbert, Borbély Márk, Bukta Balázs, Chován Máté István, Dudás Roman, Gulyás Levente, Gulyás Márió, Hankó Béla Richárd, Hegedűs Adrián János, Herperger Ádám, Korhut Ádám, Kovács Levente, Szederkényi Zsolt Marcell, Virág Márk László, Zima Csaba Tamás, Zima Dániel

11. G
osztályfőnök: Kovács Imre

Elektronikai műszerész

Balogh Zoltán Richárd, Gál Milán, Kontrás László, Sárándi Erik, Soltész Kornél, Spisák Levente, Szaladnya Péter, Szkaliczki Richárd

Cipőkészítő

Henyecz Máté, Salap Zita, Szűcs Szilvesztra Bernadett, Tóth Viktor, Veres Máté

Miskolci Szakképzési Centrum Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

11.A
Eladó
Osztályfőnök: Pelsőczi Béláné

Bessenyei Dorina, Csordás Diána, Dienes Milán, Durdon Annamária, Hankó Viktória, Harangozó Erika, Horváth Kinga, Horváth Krisztina, Horváth Mária Magdolna, Horváth Sándor Zoltán, Kollár Péter, Kozma Gergő Balázs, Macsinga Dalma, Molnár Eszter, Pandák Dániel, Szuponyik Erika, Tóth Zsuzsanna

11.C
eladó
Osztályfőnök: Zlaczkiné Szilvási Andrea

Bittó Laura, Bódi Gergő, Borai Nikolett, Horváth Julianna, Juhász Naómi Dafné, Kanalas Vanessza Zsuzsanna, Kaponyi Alex, Kaponyi Dániel, Kocsis Kornél, Macsinga Dzsenifer, Mida Jessica Réka, Szabó Alexandra, Tóth Krisztián Milán.

11.G
Pincér
Osztályfőnök: Mesterné Imri Éva

Balog Vivien, Bitó Izabel, Bori Melinda, Csetkó Diána, Emri Dávid, Halász Barbara, Horváth Martina, Káposzta Tamás Zsolt, Kundráth Krisztina, Mercz Ákos, Molnár Máté, Nagy Sándor Dániel, Nótár Erik Szebasztián, Simon Krisztina Eszter, Varga Cintia Mónika.

11.H
Cukrász
Osztályfőnök: Vargáné Horgonyi Márta

Asztalos Ditta, Balogh Viktória, Bitó Valéria, Bodnár Bianka, Csombók Csilla, Katalin, Debnár Alexandra Vivien, Fekete Eszter, Gazsi Edina, Gulyás Igor, Huszár Márk, Kopcsik Zsuzsanna, Lórincz Lilla, Marczin Marcell, Minga Viktor, Petrik Erzsébet, Polgár Alexandra, Szabó Fanni, Szabó Noémi, Ujfalusi Petra, Zádori Gyula.

11.E
Szakács
Osztályfőnök: Monoki László

Balogh Alexandra, Batta Márk, Bazin Roland Tamás, Csontos Zoltán Csaba, Galyas Richárd, Galyas Zsófia, Harsányi Marcell, Kavecsányszki Márk, Kocsis István, Lakatos Ádám, Lakatos Gergő Béla, Márton Fanni Zoé, Mida Ákos, Molnár Márk, Pataki István, Prokob Dániel Gábor, Spisák Balázs, Stefán Alexandra, Szalados Gábor, Tomorszki Péter, Tóbiás Zoltán, Tóth Anna, Trézsi Dominik.

11. F.
Vendéglátó-eladó
Osztályfőnök: Kormosné Varga Edit

Aleva Gergő János, Batta Fanni, Berdó Krisztina, Bíró Andrea, Czövek Máté, Farkas Felícia, Hímer István Márk, Kós Vivien Erzsébet, Lakatos Anita Dzsenifer, Nótár Károly, Rácz Roland, Simófi Vanessza, Stefán Dávid Erik, Székely Máté

KSZ 12/E
Szakács-cukrász-pincér
Osztályfőnök: Szegeczky Zsuzsanna, volt osztályfőnök: Lengyel Zsuzsanna

Baji Dóra, Bakó Péter, Balázs Dániel Tibor, Balogh Letícia, Bodnár Szabolcs, Boldizsár Boglárka, Bukta Enikő, Csadó Nikolett, Gergeur Nándor, Gertner Ádám, Glonczi Milán, Gyöngyösi Gábor, Hankó Márkó Dávid, Jakab Mária, Juhász Balázs, Kavasánszki Dalma Mária, Kis Viktor, Megyesi Attila, Pál Kornél, Pálinkás Patrik, Pallagi Diána, Pesta Petra, Simon Péter, Szalai Vivien, Székely Dávid, Szopkó Péter, Takács Nóra, Timkó Adrienn, Tomán László, Tóth Henrietta, Váradi Dávid

SZÉ 12/2.
Osztályfőnök: Tariné Gáti Tünde

Balogh Andrea, Bányi Dávid, Béres Milán, Bonta Gergő, Burinda Viktor, Csák Barbara Veronika, Csenger Ferenc, Dienes Szabolcs, Hornyák Gellért László, Kis Cintia, Kürti Ferenc, Ládi Krisztina, Méhész Viktor, Miskovics Tamás, Nagy Dániel, Pandák Ádám, Perényi Vanda, Rusu Roxána, Setét Alex, Takács Tamás, Tatár-Nagy Levente.

12.K
Kereskedelem ágazat
Osztályfőnök: Krajnyák Attila László

Bánkuti Bence, Budai Petra, Fejes Dávid, Guba Zsófia, Gulyás Brigitta, Horváth Alexandra Cintia, Kalmár Andrea, Lipták Tamara, Magyari Gabriella, Miliczki Márk, Németh Evelin Judit, Oláh Gábor, Ottmár Krisztina, Simon Márk, Szabó Klaudia, Vatamány Dóra, Vég-Dudás Dávid.

12.V
Vendéglátás
Osztályfőnök: Guba Péterné

Dezső József Marcell, Gönczy Adrien, György Attila, Illés Fanni, Jászai Dóra, Juhász Károly, Kanócz László, Késely Nikolett, Kökény Bendegúz Tibor, Makranczi Nikolett, Máté Péter, Pöstyéni Levente, Rabócz Dalma, Simon Molli, Simon Szabolcs, Tóth Katalin Zsuzsanna, Váradi András

5/13.K
Kereskedő
Osztályfőnök: Vécsi Edit Anna

Bacsó Hajnalka, Buri Julianna, Csóka Julianna, Deák Mária, Ducza Emese, Gályász Boglárka, Ganyi Nikolett, Kiss Réka, László Bernadett, Oláh Eszter, Őze Sebestyén, Szanyi Vivien

5/13.V
Vendéglátásszervező-vendéglős
Osztályfőnök: Krajnyák Attila László

Asztalos Péter, Bartha Richárd, Bendik Nikolett, Dendel Kitti, Dobai Anita, Dohány Barbara, Dudás Álmos Dániel, Gecsei Andrea, György Péter, Hajdu Benjámin Máté, Harsányi Eszter, Hanyecz Vivien, Holczreiter Melinda, Kalocsai Tünde Ilona, Nagy Norbert, Parkánszki Szandra, Pinczés Dávid, Seper Gréta, Subert Cintia, Sztója Patrik, Törös Roland.

2/14.K
Kereskedő
Osztályfőnök: Vaszily-Tóth Erzsébet

Arlett Boglárka, Balogh Renáta, Bazin Evelin, Béres Rita, Bodnár Zsolt, Bogdán Gábor József, Bozsóki Mária, Csadó Klaudia, Greznerics Péter, Lázár Dalma, Szabó Éva, Szép Szilveszter, Szladics Ádám, Takács Vivien, Tóth Kristóf, Török Mónika

14.V
Vendéglátásszervező
Osztályfőnök: Kissné Péli Szilvia
Antal Márk, Bak Noémi, Csótka Dorottya, Dobó Kornélia, Herczeg Balázs, Juhász Nóra, Kalmár Tibor Alex, Kása Viktória, Kertész Emese Judit, Orosz Alexandra, Pálfi Gergő, Petrus Alexandra, Tóth Flóra

Miskolci Szakképzési Centrum Stúdium Közgazdasági és Üzleti Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

Pénzügyi-számviteli ügyintéző
Bálint Anett, Bodnár Szilvia Marianna, Bogár Viktória, Czine Vanda, Deák Diána, Hankó Zsuzsanna, Kiss Kinga, Lakó Szilveszter Levente, Nagy Bernadett, Nagy Márk, Oláh Alexandra, Plósz Valentin, Rajczi Terézia Lilla, Ruha Anett, Ruha Bernadett, Sinka Franciska, Sütő Zsanett, Tóth Luca Teodóra

Pénzügyi-számviteli ügyintéző (esti)
Balogh Jennifer, Debus Délia Henrietta, Fodor János, Grajz Gréta, Hegedűs Kitti, Kapás Viktória, Pusztai Cintia, Szalai Evelin, Szamosi Beáta, Szendi Barbara, Szőlősi Szelina, Tóth Laura, Veréb Timea

Vám-, jövedéki- és termékdíj ügyintéző
Hódi Patrik, Ivancsó Noémi Beatrix, Jaszik Julia, Molnár Petra, Molnár Rita, Radics Viktória, Tóth Fruzsina, Új-Tózsa Palóma, Urszin Gergő, Varga Rebeka, Vigh Fanni Klarissza

Vállakozási mérlegképes könyvelő (esti)
Aczél Katalin, Belföldi Judit, Benke Tímea Viktória, Bihari Melinda, Biró Nóra, Bodnár-Kiss Viktória, Borsodi Pálma, Csiszárik Emese, Csoma Judit, Derda Vanessza, Dudás Viktória, Gadóczi Ágnes, Hatvani Kinga, Hornyák Hajnalka, Hudák Evelin Ilona, Ilonkáné Holló Enikő, Ilyés Nikolett, Kalóz Hajnalka, Kardos Tímea, Kis Viktória, Kocsis Vivien, Mika Melinda, Naszádi Noémi, Pataki Enikő, Popovics Patrícia, Szabó Szilvia, Szabó Tamás György, Telekes Tünde, Temesvári Éva Rita, Tóth István Ádám, Veres Ábrahám Mózes, Vinter Krisztina

Irodai titkár
Bakos Petra, Csoma Adrienn, Gazdik Evelin, Glonczi Edit, Márton Kinga, Sinka Dorina, Szilvási Szabina Alexandra, Szűcs Cintia, Varga Beatrix, Vasáros Laura, Venczel Vivien

Logisztikai és szállítmányozási ügyintéző
Apostol Balázs, Barsi Dániel Lajos, Egri Mária, Gecse Gábor, Homoki Evelin, Kovács Dávid, Kovács Petra, Kovács Viktor, Kozma István, Labanc Alex József, Lenkei Loretta, Mida Tünde, Nagy Márk, Sepsi Georgina, Setét Norbert, Simon Dóra, Sváb Kitti, Szabó Máté, Tarjányi Zsolt, Tóth Dénes

Logisztikai és szállítmányozási ügyintéző (esti)
Bittner Krisztián, Fazekas Béla, Fekete Nóra Dalma, Koós Bernadett, Sándor Éva Andrea, Szabó Ákos, Szarvas Erika, Tari Krisztián

Fodrász
Czók Judit, Hornyák Gréta, Hudácskó Dániel, Hudi Renáta, Ilyés Felícia, Kerek Alexandra, Kovács Klaudia, Nagy Anna Dominika, Palásthy Petra, Pallagi Bianka, Siska Jakab Balázs, Veszelovszky Zorka Mónika

Kozmetikus
Csipkó Gréta, Csonk Regina Petra, Geda Tamara, Kasza Karina, Kiss Boglárka, Kovács Emese, Kovács Mira, Lövei Blanka, Moklovsky Nelli, Nagy Fanni, Ortó Nikolett, Rédai Viktória, Sebe Loretta, Sebők Emese, Szárnya Brigitta, Tóth Evelin, Virág Csilla

Mentor Baptista Általános Iskola, Gimnázium és Szakképző Iskola

11.Hegesztő/A osztály
Osztályfőnök: Iczkovits Judit
Balogh József, Hankó János, Hornyák Gábor, Horváth Gyula, Lázár Patrik, Mityók Máté, Molnár Erik György, Piroska Gergő, Radics Attila, Rontó Gergő, Sándor Péter, Szőlősi Bence

11. Hegesztő/B osztály
Osztályfőnök: Bodroghy-Szabó Dénes
Arlett Bálint, Demkó Tamás, Farkas Valentin, Horváth Csaba, Irhás Ferenc, Juhász Máté, Kovács István, Lázár Szabolcs Lajos, Mika Márk, Radics Sámuel, Szegedi Gergő, Széles Richárd, Takács Ticián, Túróczi Richárd, Vadász Lajos (1999), Vass Dominik

11. Pincér osztály
Osztályfőnök: Bodroghy-Szabó Dénes
Balog Regina, Bódi Márkó, Molnár Gergő, Muskatal Krisztina, Szilágyi Natália, Tóth Melissza, Tóth Ramóna, Urbán Melinda

Kézfogás Baptista Szakiskola

Szak: Sütőipari és gyorspékségi munkás
Osztályfőnök: Juszkó Edit
Balogh Zsolt, Bertalovics Éva, Csonka Krisztián, Kiss Dávid, Mézes Péter, Sepsi Mária Szabina

Szent Benedek Általános Iskola, Középiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium Miskolci Tagintézménye

3/11. osztály
Eladó – Szakács
Osztályfőnök: dr. Kovács-Pásztor Éva

Balázs Tímea, Horváth Olga, Horváth Zsanett, Molnár Beatrix, Munkácsi Anasztázia, Olej Viktória, Szűcs Boglárka Éva, Vadászi Andrea Napsugár, Gottfried Dániel, Kiss Krisztián, Kovács Bence Miklós, Kucskár Kitti Zsanett, Papp Melinda, Tóth Adrián Zoltán

3/11. osztály
Hegesztő – Szociális gondozó és ápoló
Osztályfőnök: Muha Zsolt

Babos Ábrahám, Farkas Balázs, Fodor Csaba, Fórizs István, Funák Máté Zsolt, Galamb Dávid, Glonczi Krisztián Ábrahám, Hankó Ernő Erik, Horvát Sándor, Horváth Dániel, Horváth Krisztofer, Horváth László, Kótai Ádám, Mida János, Molnár Péter, Pruma Alex, Siroki Krisztián Vilmos, Tóth Róbert Tivadar, Barna Barbara, Bóni Szimonetta, Bozik Vivien, Glonczi Gréta, Kisgergely András, Kovács Erika, Szamkó Attila, Turi Tibor Patrik, Váradi Klaudia, Váradi Szilvia, Váradi Valentina Mirjam

5/13. osztály
Gyakorló ápoló
Osztályfőnök: Veszprémi Balázs Ottóné

Bakaja Tamás Martin, Magyar Vivien, Mészáros Helga, Rendes Ramóna, Szamkó Anita Liliána, Váradi Annamária Melinda, Váradi Béla, Váradi Dominika, Váradi Jolán Borostyán

Miskolci Zrínyi Ilona Gimnázium

12. A
Osztályfőnök: Hencz Andrea
Apáthy Rebeka, Aranyosi NoémiBalázs Bogdán, Csionek Zsófia, Csóré Lilla, Demjén Fanni, Drozda Blanka, Fejes Adél, Fekete Laura Mercédesz, Fiál Eszter Erika, Halmi Noémi Mária, Hidi Boglárka, Hornyák Inez, Kertész Luca, Kovács Kincső Csilla, Lovász Anett, Nussbaumer Petra, Ónodi Réka, Orbán Dorina, Rábai Levente, Salamon Sára Tímea, Somorjai Kinga Cseperke, Szabó Fanni, Szabó Szabolcs, Szabó Zenina, Szakáczki Botond, Szűcs Gerda, Szűcs Laura, Tassi Rebeka, Tóth Veronika, Ujhelyi Zsófia Liza

12. B
Osztályfőnök: Rákosné Szőke Ágnes
Balogh Boglárka, Bencskó Boglárka, Bihari Petra, Csernai Lilla, Dobos Renáta, Herr Krisztián, Hutkai Virág, Ipacs Fanni Virág, Juhász Lilla, Katona Szonja Márta, Kiss Attila László, Kovács Eszter, Kovács Gréta, Krokos Dorina, Kurek Georgina, Mecser Borbála, Nagy Pénelopé, Nagy Rebeka, Orosz Georgina Lilla, Ortó Nóra, Petes Vivien, Rab Polett, Rózsa Balázs Bence, Sákovits Virág, Szaszák Zsuzsanna, Tóth Luca, Tóth Petra Adrienn, Varga Lőrinc, Vizsolyi Nimród Zoltán

12. C
Osztályfőnök: Kunos Nóra
Arouche Zineb Meriem, Boncsér Gréta, Boros Dávid, Éliás Eszter, Fóris Balázs, Girhiny Gréta, Gulyás Péter, Hoffmann Jennyfer, Horkay Gréta, Király Krisztián, Kiss Levente, Kocsis Gergely László, Kóródi Réka Eszter, Kovács Petra, Lélek Kitti Alexandra, Liang Tao, Makár Boglárka, Nagy Zsolt Dániel, Nemcsik Dániel, Orosz Dénes Milán, Pápai Máté Imre, Papp Tamás, Papp Zsófia, Pintér Ádám, Sivák Lilla, Szopkó Bence, Szűcs Gréta Violetta, Tóth Anett, Tóth Vivien, Török Réka, Vanczák Virág Dóra, Varga Réka

ballagasi-riport-a-zrinyiben09-st_650Fotók: Ballagás a Zrínyiben > > >


Ózd

Ózdi Szakképzési Centrum Gábor Áron Szakképző Iskolája Árpád Vezér Úti Telephelye

Osztályfőnök: Kupai Gyuláné

3/11 Cukrász-Szakács osztály

Berta Vanessza, Csakmag Axel, Csóka Eszter, Hürkecz Tamara Barbara, Méhész Szilvia, Mester Máté, Mida Fanni, Mida Fanni, Pókos Katalin Klaudia, Putnoki Matild Dzsenifer, Széles Alexandra, Bolgár Liliána, Gál Roland, Juhász Orsolya, Kiss Orsolya, Markó Milán, Tóth Gábor, Varga Márió Csaba

Széchenyi István Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium

12/A osztály
Osztályfőnök: Szaka Attiláné

Balázs Nikolett, Bárdos Brigitta, Berze László Dávid, Csipkés Laura, Csonka Klaudia, Gáti Krisztina Veronika, Kakuk Dániel, Kanta Viktória, Kuzma István, Mészáros Roland, Molnár Levente, Muszka Dániel, Nagy Csaba, Németh Dominik, Pásztor Imre, Pintér Dominik, Szabó Rebeka, Tomcsik Tibor, Vaszlik Anna, Verbőczi Anita Dominika, Volf Adrienn, Vrabik Barbara

12/C osztály
Osztályfőnök: Miskolczi Orsolya

Albrecht Mariann, Balázs Zoltán, Dankó Anita, Farkas Eszter, Holló Alexandra Fanni, Kisbenedek Szantána, Kovács Kamilla, Kovács Petra, Lázi Norbert, Liktor Péter, Pap Dorka, Rácz Ivett, Sándor Rozalinda Szandra, Szucsányi Viktória, Váradi Richárd

12/E osztály
Osztályfőnök: Kissné Kassai Diána

Ágoston Szabina, Bán Szabina, Bellér Lili, Beri Ádám, Boros Nikolett, Czeber Dóra, Csépányi Anett, Derényi Éva, Flaskó István Dávid, Kameniczki Panna, Kanta Roland, Kerekes Roland, Koós Amanda, Kovács Bence, Kovács Inez, Kovács Zsófi, Köncze Benedek, Lakatos Dzsenifer Eszter, László Ádám, László Fruzsina, Lázár Lilla Bettina, Petrovics Márk, Rása Brigitta, Riger Margaréta Mária, Szegedi Kristóf, Szőke Lilla, Vitányi Bettina

Ózdi József Attila Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium

12.A
Osztályfőnök: Maizer Ágnes

Csehkis Bálint, Danyi Dominik, Erdélyi Martin, Guti Kevin Dominik, Kacsmarik Krisztián, Kiss Bence, Körmendi Erik Attila, Krisztián Leonárd, Mártha Ádám, Póczos Péter, Rubint Patrik, Szabó Evelin Gabriella

12.C
Osztályfőnök: Girászin János, Barczi Zsolt

Csutor Dávid, Gór Eduárd, Gyurán Ádám Gyula, Kacsmarik Milán, Kocsárdi Glenda, Lőke Laura, Oláh Márk, Pakocs Viktória, Papp Ádám, Szántó Szimonetta, Szűcs Máté, Tóth Levente, Tóth Vanessza

12.E
Osztályfőnök: Ambrus Ildikó

Bari Daniella, Bari Eszter, Csapó Gyöngyi, Csutor Fanni, Hajdu Dalma Arabella, Mihály Erika, Száva Vanessza

12.F
Osztályfőnök: Tuzáné Mák Zsuzsanna

Bidlek Zsombor, Bodnár Attila, Budai Kristóf Bence, Csépányi Barbara Eszter, Eke Maja, Faragó Erika, Göndör Viktor, Holló Ákos, Horváth Ingrid, Kovács Kristóf János, Magyar Csenge, Mázik Brigitta Írisz, Nagy Dávid, Nagy Dominik, Polonkai Dávid, Szaniszló Csaba, Vajtó Mercédesz Fatime, Vámos Ivett, Vincze Márk Gyula


Putnok

Serényi Béla Mezőgazdasági Szakgimnázium és Szakközépiskola

12. a osztály, osztályfőnök: Ujváry Ferenc
Ambrus Nikoletta Erzsébet, Csiki Pálma Senon, Dér Levente Imre, Gál Bence, Halász Dávid, Ivády Bence, Kakuk Kristóf, Korecz János, Kormos Dániel, Kovács Zoltán, Kucs Péter, Lázi Fatima, Márton József Márk, Nagy Melánia, Szaniszló Ádám, Vitkó Martin

12. b osztály, osztályfőnök: Kurtánné Komoróczy Judit
Bekecs Patrik, Berki Zsolt, Bétéri Dávid, Csukodi Jácint, Erdei Attila, Götz Krisztián, Gyuricska Bence, Haszon Balázs, Havrán Martin, Huszár Bettina Edina, Kis Krisztián, Komenda Alex, Kunvári Márton Sándor, Lőkös Máté Márk, Markó Orsolya, Nagy Gábor, Nagy Krisztián Márk, Nazareczki Dániel, Ónodi Vanda, Patvaros Dézi Beatrix, Rakittyán Martin, Rási Szilárd, Reiprich Brigitta, Remeczki Martin, Ruszó Dániel, Sári Nikolett, Szegedi Szabolcs, Szemere Szabolcs Szilveszter, Vancsa Georgina

11. c osztály, osztályfőnök: Pózer Péter

Csizi Márk, Farkas Géza, Farkas Norbert, Kórik Tamás, Mezei Sámuel Kevin, Oláh Máté, Papp Erik, Pogonyi Bence Balázs, Rácz Patrik, Váradi Dániel

13. c osztály, osztályfőnök: Henyeczné Antal Gabriella
Dorogi Kamilla Virág, Fazekas Marianna Nikoletta, Görömbei Lúcia, Horváth Roland, Kuna Emese, Manóczki Patrik Márk, Palugyai Attila, Póbis Gábor József, Pogonyi Roland Norbert, Spisák Ágnes, Szalkó László István, Szögedi Bálint Rafael, Szőke Tibor, Tengely Lajos, Váradi Ádám, Várhegyi Virág

14. c osztály, osztályfőnök: Tenkiné Nagymengyi Ildikó
Dorogi Barbara Ivett, Eperjesi Csaba, Gyetvai Georgina Zsuzsanna, Kónyai Tamás, Kovács Balázs Lajos, Máté Lajos, Mester Gábor, Pipoly Gyula, Tóth László, Tukacs Zoltán János

Gomba Levente Gimnázium

12.A
Osztályfőnök: Bakai Vilmosné

Árvai Patrícia, Csizi József, Csorba Krisztina, Dávid Tihamér Milán, Elek Boglárka, Farkas Dominika, Farkas Viktória, Kálló Georgina Brigitta, Lakatos Lilla, Lechóczki Gréta, Lichner Szabolcs, Lukács Balázs Bence, Madar Szabolcs, Majoros Erika, Mátraházi Máté, Mester Lilla, Nagy Brigitta, Nyíri Adrián, Pákó Krisztina, Péter Petra, Szatmári Stella, Tóth József, Udvardi Blanka, Váradi Anikó, Váradi István, Váradi Petra Enikő, Váradi Rebeka Nikoletta, Varga Flóra, Varga Nikolett

12.B
Osztályfőnök: Endrésik Zsolt

András Kristóf, Bodogán Szabolcs Kristóf, Dányi Adrienn, Dúl Dominik, Farkas Márk, Geiszelhardt Martin, Horváth Patrik, Kovács Ákos, Kovács Kevin, Lakatos Roland, Márton Emese, Máté Szabolcs Péter, Nagy-Győr Péter, Orosházi Laura, Polonkai Boglárka, Restás Dávid, Siroki Kiara Ágnes, Szántó Réka, Tengely Annabella, Tóbiás Martin, Tóth Marcell, Várady Csaba, Varga Martin


Sárospatak

Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium

12. A osztály
Osztályfőnök: Csicsek Éva
Balázs Bence, Bánhegyi Máté, Baráth Csenge Eszter, Batta Eszter, Egyed Anna, Egyed Boglárka, Egyed Csilla, Fürjész Fanni, Galgovics Csaba, Helmeczi Viktória, Kecskeméti Fanni, Kendrovszki Máté, Klima Odett, Kocsik Martin, Kocsis Elizabet, Kovács Dóra, Kovács Péter, Körmöndi Noémi Zsuzsanna, Mihalovits Miklós, Miklós Luca, Orosz Máté, Rák Máté, Révész Ilka, Sándor Edina, Skinti Levente, Spisák Balázs, Sütő Réka, Varjas Marcell, Vaszilkó Ivett

12. B osztály
Osztályfőnök: Jancsó Erzsébet
Baksa Alexandra, Balogh Anikó, Benkő Péter, Bodnár Tamás, Budai Réka, Csipkés Bianka, Enyedi Eszter Judit, Gazdicskó Marcell, Géczi Enikő, Gergely Petronella, Hajdú Felícia, Hornyák Levente, Horváth Cintia, Hosszú Dalma, Humenyik Dóra, Kéri Szilvia, Kiss Vivien, Lakatos Cintia, Májer Dorina Ágnes, Matisz Anna, Nagy Annamária, Oláh Máté, Sándor Viktória, Selyebi Erika, Ténai Éva, Tóth Patrícia, Vida Bianka

12. C osztály
Osztályfőnök: dr. Egri Károly
Benő Dominika, Bigda Márk László, Bujdosó Richárd, Butkai Péter, Búza Ábel, Deák Dávid, Dócs Kinga Fruzsina, Erdősi Gábor Ákos, Havrilla Petra, Hornyák Fruzsina, Kántor Darina, Kováts Botond, Laczkó Annamária, Leczó Gábor Bálint, Lendvai Kristóf, Matta Mercédesz, Molnár András Imre, Molnár Dénes Dominik, Molnár Judit, Mondok Bence, Orosz Nikolett, Orosz Vivien, Pataki Petra, Román Petra, Sipos Áron, Suskó Edmond, Szabó Martin, Szendrei Nikolett, Tallárom Benedek, Tóth Anikó, Vajóczki Zoltán, Zvolenszki Beatrix, Zsigus Péter Tamás

12. D osztály
Osztályfőnök: Maszkály Ágnes
Bajtel Szilárd, Bartha Ákos, Boda Mátyás Zoltán, Boros Panna Flóra, Borz Barbara, Csorba Réka, Donkó Janka, Földes Lili, Fűzéri Fruzsina, Géczi Zsombor, Hallók Petra, Ignéczi Márk, Jaskó Eszter Margit, Kiss Anna Kata, Kiss Boglárka, Koncz Flórián, Koncsol Rajmund, Leskó Anna, Majoros Máté, Mitró Dávid, Péter Anett, Szabó Barbara Gréta, Szőnyi Máté István, Tarr Milán,
Vajda Eszter, Varga Eszter

Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona

12. A osztály
Osztályfőnök: Demkó Ferenc
Balabás Dominika, Bárány Dominika, Bolbás Brigitta, Csizmár Alexandra, Egyed Fédra Hajnalka, Fegyveres Gergely, Gergely Eszter, Görögh Marcell, Gulyás Péter, Gyöngyössy Csenge, Hochvárt Martina, Jakab András Dániel, Kaibás Boglárka Petra, Margittay Fanni, Nyilas Barbara Magdolna, Pándy-SzekeresRachel Julianna, Pap Noémi, Plávenszki Péter Tibor, Rák Petra, Rubóczi Renáta, Sárik Angelika, Sedlák Zoltán Bence, Sikorszki Máté, Sipos Balázs Gergő, Spisák Mária, Szabó Dániel, Szabó Klaudia, Tóth Ádám, Virág Orsolya Georgina, Zagyva Bence, Zombori Gréta

12. E osztály
Dual-LanguageClass
Osztályfőnök: Kiss Norbert
Balla Réka, Bana Bíborka, Batta Bálint, Csecskedi Alexandra Petra, Durányik Fanni, Esztergályos Bence Márk, Illés Anett, Kállai Noémi, Karászi Kíra, Karászi Kitti, Kardos Luca Sára, Koselák Petra, Lakatos Bianka, Lőrinczy Panna, Nagy Gábor, Pásztor Dávid, Rózsahegyi Luca, Sánta Soma, Tamás Ilka

Vay Miklós Református Szakgimnázium, Szakközépiskola és Diákotthon

12. A osztály
Osztályfőnök: Dancs László
Autószerelő
Gergely Pentele, Géczi Barnabás, Grabicza Dávid, Kis Tóth Gergő, Kovács Martin, Kövér Dániel, Sáfrányos Norbert, Szekszárdi Ferenc, Tóth Norbert
Épületgépész technikus
Balogh Bettina, Barati Lajos, Csomós Hajnalka Anna, Gulyás Gabriella, Kendi Olivér Ticián, Mezey Norbert Tamás, Rostás Ferenc Ruben

11/1 osztály
Osztályfőnök: Fedor Mátyás
Pincér
Balogh Fanni, Fehérvári Bianka, Muszka Etelka, Peimli Krisztina Katalin, Szemán Ramóna Vivien
Szakács
Ferenczi Szimonetta, Marton Péter Pál, Szatmári Alexandra, Zsíros Nóra
Erdészeti szakmunkás
Csatári István Richárd, Juhász László, Oláh Tamás, Turányi Patrik Dominik

11/2 osztály
Osztályfőnök: Szurominé Dénes Emese
Gépi forgácsoló
Csendes Bence, László Dezső, Pesta Erik, Székely Kristóf, Tóth Roland
Hegesztő
Bagosi Dániel, Bodog László, Deák Ákos Viktor, Kóró Ádám, Lakatos Zsolt, Mundér Patrik Zsolt, Recsó Dániel
Kőműves és hidegburkoló
Kazsimér Patrik Zsolt, Kocsis Dániel, Mózes Zsolt, Pápa Attila, Rendes Benjamin

KSZ/12/1 osztály
Osztályfőnök: Borosné Petró Edit
Szakács
Budai Viktória, Horváth Rita, Kondor Kinga, Matta Ilona, Nagyidai Beáta Kitti, Palombi Patrik Dávid, Veres Márk Szilárd
Hegesztő
Gerák Tibor, Kállai Milán, Kretovics Marcell, Miklódi András, Mundér Tibor, Póth Dávid István, Szabó Alex Endre, Tarr Patrik Zsolt, Tóth Gyula

KSZ/12/2 osztály
Osztályfőnök: Egyedné Csorba Erika
Gépi Forgácsoló
Bagonyi Bence, Csóka Ferenc Imre, Feke Benedek, Jáger Csaba, Marczi László József, Mezei János Márió, Mihalkó Márk, Oláh Bence, Pitlik Roland, Varga Bence
Autószerelő
Kis János, Misztina Patrik Zsolt, Pongrácz Tibor Máté, Róka Dániel, Szabó Márk, Szemán László

13. A osztály
Osztályfőnök: Molnár Péter
Épületgépész technikus
Csecskedi Balázs Bence, Kövér Tamás, Miklódi Nikolett, Milik János, Molnár Attila, Pauljucsák Beáta, Sipos Gábor, Szuromi Dávid, Viczmándi Gábor
Autószerelő
Ács Bettina, Migyu Márk, Oláh Sándor, Szakál Mihály


Sátoraljaújhely

Szerencsi Szakképzési Centrum Sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

12.A
Osztályfőnök: Mizsák Éva
Balog Vivien, Czók Hajnalka, Farkas Anna, Gál Réka, Halász Bettina, Horváth Máté, Hrinkó Fanni, Hutkai István, Huz Gabriella, Kulcsár Sándor Bence, Matta Jázmin Eszter, Novák Nóra, Stamatiu Diána, Urbanovics Viktor János

12.B
Osztályfőnök: Kispál Józsefné
Barna Amarilla Dalma, Bojtár Viktória, Deák Enikő, Demeter Szabolcs, Feke Szilvia, Frikker Hajnalka , Gombos Mózes, Hadari Dániel, Kecskés Dominik, Kiss Máté, Koleszár Zoltán, Leichter Boglárka, Meggyesi Márk, Négyesi Elizabet, Oláh Alexandra, Pósa Pál, Raguczky Ákos, Regéczy Gréta, Sárosi Flóra, Sütő Zsófia, Szemán Karina, Vásárhelyi Balázs, Vičán Dása

12.C
Osztályfőnök: Erdei Zoltán, Pongrácz-Rubóczi Krisztina
Ágoston Krisztina, Czudor Patrícia, Csendi Erzsébet, Daróczi Zsófia, Demeter Alexandra, Drotár Enikő , Durányik Bianka, Furik Stella , Gálya Renáta, Hantos Martina, Jakab Veronika, Kálmán Eszter, Kertész Ágnes Luca, Kertész Tamara, Kocsi Erik, Matusz Ádám, Szabó Lejla Auróra, Szedlák Dominika, Tóbiás Tünde, Tóth Patrícia, Varga Orsolya

V. István Katolikus Szakgimnázium és Gimnázium, Árpád-házi Szent Margit Általános Iskola, Óvoda

12. A gimnázium
Osztályfőnökök: Szemánné Majoros Anikó és Szabóné Hornyák Emőke
Czilli Natália, Fekete Anett, Füzéri Zsolt, Hegyessy Réka, Juhász Gergő, Juhász Máté, Klisovszki Leila, Menyhárt Izabella, Nagy Gréta, Pala Edina, Pálóczi Lúcia, Pandák Viktória, Sápi-Járdán László, Szalánczi Dóra, Szegedi Tamás, Széles Mónika, Timkó Panna, Tokár Kitti, Varga Balázs Vince

12. B közgazdaság ágazat
Osztályfőnök: Pandák Katalin
Barati Blanka, Barati Vanessza, Barnóth Petra, Berei Boglárka Zsófia, Fazekas Eszter, Horváth Zsanett Ágnes, Juhász Ádám, Karádi Nikolett, Kiss Alexandra, Lingvai Réka, Lőrincz Cintia, Molnár Eszter, Móré Janka, Nagy Patrik Sándor, Nagy Réka, Nagypál Kitti, Oláh Alexandra, Sipos Konstantina Délia, Siska Jennifer, Sütő Fruzsina, Szabó Franciska Tünde, Székely Andrea, Várszegi Fanni, Zagyi Zita

12. C informatika ágazat
Osztályfőnök: Suhaj László
Bodnár Gábor, Bodnár Zoltán, Czipf Péter, Fábián Levente, Farkas Ádám, Filep Leonárdó Márk, Géza Dániel, Hegymegi Tamás, Hoffmann Erik, Horváth Gábor, Husóczki Dániel, Huszovszki Gergő Gábor, Ihnáth Bence, Jeddi Eszter, Kazsimérszky Bence, Nyitrai Gábor, Rétközi Máté, Rolyák Gergő, Szalontai Bence, Szénfi Kevin, Szuhi Márk, Tarr Máté Gábor, Toronyi Dominik Máté, Török Tamás, Ulicsák Ádám

12. D ügyvitel ágazat
Osztályfőnök: Gecse Istvánné
Budai Amarilla Mirtill, Bukó Klaudia, Csetreki Beatrix, Farkas Alexandra, Fodor Liliána, Hadari Henrietta, Jaskó Barbara, Kusztván Anett, Lizanec Szabina, Nagy Bianka Vivien, Nagy Dóra, Pápa Fanni, Sipos Eszter, Szendrei Henrietta, Szilágyi Éva, Szombati Dalma, Takács Vivien, Trankusz Szabina, Vágó Nikolett, Várszegi Petra, Viczmándi Vivien

Georgikon Görögkatolikus Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium

12. A
Osztályfőnök:Bocsor Istvánné
Deák Richárd,Horváth Alexandra, Iski Petra, Kocsár Dominik, Szabó Zsolt Richárd, Szuhai Ágnes, Tomkó Kitti Patrícia, Vámos Viktória

12. B
Osztályfőnök:Bocsor Istvánné
Baráz Márkó, Batta Dávid, Bodnár Jordán Gáspár, Budai Tamás, Fodor Patrik, Juhász Péter, Kazup Kristóf, Mogyorósi Dávid Márk, Nádaskai Dénes, Ónodi Tivadar, Szemán Martin, Szuhai István, Tóth Róbert, Vámosi István, Zsófi Csaba János

12. E
Osztályfőnök:Szűcs Zita
Derczó Eliza, Elbasha Muszlim, Fedor László, Galyas Géza, Hornyák Péter Alex, Horváthné Tauzer Laura, Juhász Rudolf, Kaszonyiová Enikő, Miklós Máté, Molnár Csaba, Oláh Ágnes Rita, Rehor Tibor, Szikszai János, Váradi Laura, Wang Ye Ádám

2/13.
Osztályfőnök:Nagypál Magdolna
Beregszászy Ákos, Czirják Alexandra, Gombos Petra, Halászné Pauleczki Anikó, Horváth Jenő, Körmöndi Vanda, Marozsán Tamás László, Tóth Péter, Verbinyecz Máté

2/14.
Élelmiszeripari technikus
Osztályfőnök:Szabó Tamás
Hajas Mihály Tamás, Kaskó Nikoletta, Mirájder Regina
Mezőgazdasági gépésztechnikus
Czilli Ákos, Fazekas László, Gazsi Máté, Jatkovics Noel, Kecsmár Norbert, Kuczik Dániel, Nemes Róbert László, Pásztor Attila, Peremiczki Adrián, Róka Sándor, Szalánczi Roland, Szedlák Zoltán Márk, Tóth András, Tóth Sándor, Turcsák Virgil

3/11.
Pék
Osztályfőnök:Moravszki Melinda
Dakos Tamás, Horváth Nikoletta, Juhász Ernő, Kecsmár Gergő, Molnár Annamária, Szatmári Viktória
Cukrász
Osztályfőnök:Moravszki Melinda
Bakó Barbara, Botos Tímea, Dandás Hermina, Derczó Vivien, Farkas Attila, Kaskó Melinda Evelin, Sáfrányos Emese
Mezőgazdasági gépész
Osztályfőnök:Lukács Edwin
Barati László, Czinke Milán Csaba, Erdei László, Fábián Máté, Hantos Martin, Herman Gergely, Horváth Bence, Juhász Péter, Kácsándi András, Mirki Csaba, Pásztor Lehel, Szabó Máté, Szava Dávid, Ulicsák Dániel, Vécsi János

5/13.
Élelmiszeripari technikus
Osztályfőnök:Lukács Edwin
Balogh Mihály, Drengubák Csenge, Tóth Marianna
Mezőgazdasági gépésztechnikus
Fischinger Bence, Horváth József, Kovács Bálint, Lukács Bence László, Olexa Krisztofer Tamás, Páricsi Péter Zoltán, Peimli Richárd, Tarjányi András, Zalkodi Róbert

Szerencsi Szakképzési Centrum Sátoraljaújhelyi Trefort Ágoston Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

SzH/2/2.
Osztályfőnök: Balogh Gábor
Konyhai kisegítő
Csóka Rajmund, Galyas Pedro Salamon, Horváth Dániel, Horváth Krisztina, Markovics Adrián, Soltész Vivien

11.D
Osztályfőnök: Géczy György
Eladó
Balogh Anasztázia, Fajger Kitti, Hantos Vivien, Horváth Krisztián Attila, Horváth Rebeka, Kompusz Alexandra, Kóró Alexandra, Oláh Dorottya Viktória, Táncos Dzsenifer

13.B
Osztályfőnök: Géczy-Erdélyi Beáta
Érettségire felkészítő szakközépiskolai osztály
Bandor Árpád, Harsányi Nikolett, Kajuha Szilvia, Kövér Kevin, Papp Krisztofer, Rickó Gyula, Sikora Ádám, Szabóová Alexandra, Szűcs Vendel, Zsoldos Annamária

11.B
Osztályfőnök: Huszovszki Mária
Pincér
Balogh Lóránt, Bulicska János, Gulyás Natália, Horváth Szabina, Meggyesi Eszter, Mundér Alex Krisztián, Sándor Bertalan, Tóth Pamela
Szakács
Behina Bence Máté, Gyökér Andrea, Juhász Erika, Juhász Laura, Soltész Szabolcs Alex, Zsarnai Nikoletta Gizella

11.C-KSz/12.
Osztályfőnök: Takács Róbert
Ipari gépész
Bandor Antal, Juhász Miklós
Szerszámkészítő
Bárány Ferenc, Csóka Márk, Horváth István, Illés Dávid, Markovics Ábel, Mundér Krisztián, Oláh Gábor, Péter Erik, Sárosi János, Stempel Balázs, Szabó István, Szász Dániel


Szerencs

Bocskai István Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium

12. A
Nyelvi tagozat
Osztályfőnök: Vitányiné Papagorasz Heléna
Barabás Vivien, Bartus Ivett, Cseppely Viktória, Csider Norina, Dócs Fruzsina,
Fodor Tifani, Forrai József, Golopi Klaudia, Horánszky Zsófia, Hunyor Máté, Illés Lili, Juhász Nikolett, Kiss Debóra, Laczkó Szilárd, Majoros Dávid, Meczó Kristóf, Mészáros Réka, Mihalik Csaba Endre, Nagy Eliza, Nagy Márk, Ónodi Tamara, Pacsuta Nikolett, Pisák Erik, Sallai Péter, Tamás Ádám, Toronya Bianka, Tóth Bálint, Török Balázs, Varga Koppány Péter, Vasvári Adél

12. B
Biológia-informatika tagozat
Osztályfőnök: Bodnár Györgyné
Baráz Dávid, Borbély Milán, Cseh Franciska Luca, Csizmarik Balázs, Fekete Zsófia, Fercsák András, Hallgató Zoltán, Hankó Hajnalka, Haraszin Brigitta,
Kavasánszki Evelin, Kórán Alexandra, Kriván Levente, Kupcsik Patrik, Lakatos Leila Julianna, Lippai Barbara, Matyisák Attila Zalán, Motkó Dániel Miklós, Nyigu Viktória, Onda Letícia, Pocsai Zsolt, Polacskó Lili, Szabó Dávid, Szacskó Krisztián, Szemán Gábor, Tóth Boglárka, Víg Viktor, Zsofcsák Valentin

12. C
Általános-ügyviteli tagozat
Osztályfőnök: Visontai Anita
Bacso Nándor Róbert, Baghy Kitti, Bálint Attila, Bodnár Dóra, Braun Levente, Csengeri Barbara, Csobádi Annabella, Dolányi Melinda, Fodor Enikő, Győri Gergő, Hausel Petra, Jákob Milán, Kájer Arnold, Kalina Hella, Kondás Tibor Olivér, Lévay Dániel, Nikházi Mónika, Nyiri Cintia, Sinka Cintia, Tóth József, Vadászi Eszter

12. H
Hatosztályos tagozat
Osztályfőnök: Pajuf Izabella
Bodnár Gábor, Bodnár Zoltán, Borbély Levente, Czipa Alexandra, Csalavári Kristóf, Durku Máté Barnabás, Gál Réka, Golenyák Virág, György László Áron, Jurek Ádám, Kiss Kamilla Virág, Korcsmáros Zsolt, Kovács Petra Dominika, Kőrösi Márk, Kusper Fanni, Majoros Réka, Pásztor Máté, Stevlik Tamás, Szabó Áron, Tilk Tamás, Tóth Adrián, Török Róbert, Tverdota Karina, Visnyánszki Dalma, Volcz Tamás Dávid

12. Ra
Rendészeti tagozat
Osztályfőnök: Kocsis József
Balázsfalvi Gergő, Bárány Gergő, Barta István, Benda Boglárka, Diószegi Kristóf, Éliás Ádám Norbert, Farmosi Zsombor István, Horváth Vivien, Katona Máté János, Kovács Orsolya, Körtvélyesi Dániel, Lakatos Milán, Mercz Máté, Merva Bence, Nagy Kornél, Nagy Szimonetta Tímea, Németh Martin, Novák Fruzsina, Oláh András, Ónodi Laura, Petró László, Poncsák Máté Péter, Séra Ádám, Tamás Kitti, Vasas Péter

12. Rb
Rendészeti tagozat
Osztályfőnök: Endrész Tamás
Bárány Imre Attila, Boza Dávid, Bukovenszki Kinga, Dudovics Dániel, Horváth Nikolett, Kelemen Csaba, Koliba Viktória, Kovács Krisztina, Körömi Kinga, Maczkó Enikő, Mogyoró Dávid, Panyik Gábor, Pataki Zoltán, Simon Bianka, Szilágyi Melitta, Szuhai Dorottya, Veres Zoltán László, Vitányi Patrik

Szerencsi Szakképzési Centrum
Műszaki és Szolgáltatási Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

12. A
Szakgimnázium – szépészet
Osztályfőnök: Kissné Gulyás Borbála
Balogh Andrea, Fodor Judit, Horváth Boglárka, Horváth Irén, Horváth Nikoletta, Kállai Zita Nikoletta, Kis Vanessza, Lakatos Roxána, Misalek Alexandra, Molnár Kíra, Oláh Patrícia, Tóth Vivien

12. B
Szakgimnázium – informatika
Osztályfőnök: Gabura Judit
Balázs Rudolf , Barta Dávid János, Damu Mózes, Dányi Fatime Kinga, Grebely Gergő, Kállai Bátor Ádám, Maczkó Dávid, Mitró Marianna, Pajkó Roland, Tamás Marietta, Tóth Bence, Tóth Martin, Vizsolyi Judit

13. B
Szakgimnázium – informatikai rendszergazda
Osztályfőnök: Nagyné Sztankovics Nikolett
Erdei Ákos, Ficsor Márk, Fogarasi Bence, Gál Zoltán, Horváth Éva Gina, Jurek Patrik, Kalina Milán, Kállai Lukács Máté, Kiss Roland , Kozma János, Lucskai Laura, Matisz Márk, Ruszó Szabolcs, Spéder Andrea, Vaskó Zoltán

13. Szk
Szakközépiskola – nappali tagozat
Osztályfőnök: Miskolczi-Kovács Éva
Busku Fruzsina, Gyöngyösi Petra Noémi, Jobbágy Marcell, Katona Dénes, Lajcsák Gyula, Szalontai Gréta, Szatmári Dávid, Vachter Márk, Vargyas Adrienn

12. L
Szakközépiskola – levelező tagozat
Osztályfőnök: Bartovics Erika
Barnáné Bóna Evelin, Hausel Sándorné, Horváth Alexandra, Király István, Lapis Melinda Vilma, Marcis Réka, Molnár János, Nagy Zoltán, Nagyné Oláh Etelka, Rostás Mária, Sárossi Szimonetta, Zsadányi Katalin

14. FV
Szakközépiskola – nappali tagozat
Osztályfőnök: Goda Mónika
fodrász
Benke Bettina, Buri Virág Kamilla, Homér Petra, Oláh Fruzsina, Oleár Fanni, Szilágyi Luca, Tóth Petra, Vágvölgyi Rebeka, Veres Angelika
villanyszerelő
Dobos Dániel, Kertész Richárd, Kovács Roland, Kozák Ádám, Mizsó Ferenc, Molnár Ádám, Nagy Péter, Tímár Gábor, Veres Tamás

11/1
Szakközépiskola – nappali tagozat
Osztályfőnök: Láng Sándorné
női szabó
Balogh Réka, Kovács Natália, Szabó Judit
központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelő:
Csepcsényi Norbert, Csikja Krisztián Attila, Galyas Jenő, Hegedűs Gergő, Horváth Alex, Moczó Roland, Sándor Máté, Skarupa László

11/2
Szakközépiskola – nappali tagozat
Osztályfőnök: Fábián Katalin
villanyszerelő
Czink Martin, Horváth Dezső János, Jávorkai László, Vas Titusz Richárd
asztalos
Kenderes Ádám László, Madarasi Erik, Serfőző Norbert, Serfőző Patrik, Vadászi Jenő


Szikszó

Szikszói Szakképző Iskola és Szakgimnázium

Gépi forgácsoló osztály 10/3
Osztályfőnök: Budai Nándor

Balogh Dávid, Berki József, Bodó József, Borza József, Gál Miklós, Horváth Dávid, Horváth Patrik, Horváth Miklós, Kis Márk, Kótai Csaba, Tóth Tamás, Vígh Zsolt

Hegesztő osztály 10/2
Osztályfőnök: Vozár László

Aranyosi Valentin, Bartus Jenő, Dávid Ferenc, Galyas Patrik, Hamza István, Horváth István, Horváth Lajos, Horváth Sándor, Juhász Dominik, Király Máté Gábor, Kiss János, Kiss Marcell, Labancz Patrik, Lakatos Krisztián Alex, Márton József, Molnár Márk, Orgona Krisztián, Rusz Zoltán

Szent Benedek Általános Iskola, Középiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium Miskolci Tagintézménye

3/11. osztály
Eladó – Szakács
Osztályfőnök: dr. Kovács-Pásztor Éva

Balázs Tímea, Horváth Olga, Horváth Zsanett, Molnár Beatrix, Munkácsi Anasztázia, Olej Viktória, Szűcs Boglárka Éva, Vadászi Andrea Napsugár, Gottfried Dániel, Kiss Krisztián, Kovács Bence Miklós, Kucskár Kitti Zsanett, Papp Melinda, Tóth Adrián Zoltán

3/11. osztály
Hegesztő – Szociális gondozó és ápoló
Osztályfőnök: Muha Zsolt

Babos Ábrahám, Farkas Balázs, Fodor Csaba, Fórizs István, Funák Máté Zsolt, Galamb Dávid, Glonczi Krisztián Ábrahám, Hankó Ernő Erik, Horvát Sándor, Horváth Dániel, Horváth Krisztofer, Horváth László, Kótai Ádám, Mida János, Molnár Péter, Pruma Alex, Siroki Krisztián Vilmos, Tóth Róbert Tivadar, Barna Barbara, Bóni Szimonetta, Bozik Vivien, Glonczi Gréta, Kisgergely András, Kovács Erika, Szamkó Attila, Turi Tibor Patrik, Váradi Klaudia, Váradi Szilvia, Váradi Valentina Mirjam

5/13. osztály
Gyakorló ápoló
Osztályfőnök: Veszprémi Balázs Ottóné

Bakaja Tamás Martin, Magyar Vivien, Mészáros Helga, Rendes Ramóna, Szamkó Anita Liliána, Váradi Annamária Melinda, Váradi Béla, Váradi Dominika, Váradi Jolán Borostyán


Tiszaújváros

Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium

12. A
Általános tantervű gimnáziumi osztály
Osztályfőnök: Bakos Viktor. Volt osztályfőnök: Molnár Róbertné.
Badics Bence Márk, Bíró Dávid Márk, Bragato Giada, Csapkó Réka, Csonk Péter, Dobi Bianka Cintia, Farkas Zoltán, Gyárfás Nikolett, Gyurkó Richárd, Kapczár Ádám, Kassai Krisztina, Kaszai Dávid Mihály, Kiss Tamás, Kiss Vanessza Barbara, Kovács Bianka, Kovács Eszter, Kovács Viktor, Lukács Vivien, Matiszcsák Vivien, Mayer Flóra, Orosz Gergő, Papp Zsombor, Pétervári Melinda, Rózsahegyi-Balázs Bence, Sárga Gréta, Szabó Emese, Szabó Martin Gergő, Székely Ákos, Tóth Evelin.

12. B
Emelt szintű informatika és általános tantervű gimnáziumi osztály
Osztályfőnök: Takácsné Pelles Erika.
Bakos Dániel, Baranyai Bettina, Ferenczi Viktor, Gazdag Boglárka, György Anna, Horváth Zoltán, Juhász Martin, Kanda Dániel, Kéki Gergely Dávid, Kovács Bence, Kristály Csanád Endre, Lehmann Csongor, Marozsán Brigitta, Mezei Zsolt, Mézes Tamás, Molnár Tímea, Nagy János, Nagy Róbert, Németh Kristóf, Orosz Dominik János, Pöstényi Márk, Pöstényi Regina Eszter, Putnóczki Dorka, Répási Ákos, Stelkovics Réka, Szabó Attila, Szarka Péter, Szikszai Kristóf, Tóth Bettina Beatrix, Tóth Péter, Zsarnai Petra Anna.

12. H
Hatévfolyamos általános tantervű gimnáziumi osztály
Osztályfőnök: Böcsödi Éva.
Baráth Lilla, Birkás Bence, Bódogh Máté, Bóta János, Czakó Roland, Csapkovics Roxána, Demeter Diána, Fülöp Enikő Zsanett, Gábor Netta, Galgóczy Hanna, Homenszki Rita, Horváth Kálmán Vendel, Illyés Ádám, Józsa Bianka, Juhász Réka, Kapitány Levente, Kiss Ádám, Kóczé Gábor, Kovács Bálint, Legoza Lucia, Mártha Balázs Levente, Németh Dóra Viktória, Orbán Gréta, Soltész Luca Sára, Tóth Balázs, Tóth Melinda, Vámosi Dóra, Varga Patrik.

12. M
Angol nyelvi előkészítő gimnáziumi osztály
Osztályfőnök: Barabás Katalin.
Alexa Fanni, Bata Dániel, Berki Dorottya, Dudás Levente Ákos, Filep Zsanna, Jakab Ilka, Katlan Roland, Kelemen Richárd, Király Dóra, Kovács Anna, Kovács Áron, Kovács Éva, Lévai Zoltán, Máté Krisztina, Meczkó Vivien Szilvia, Mecsei Dóra, Mészáros Tünde, Nagy Evelin, Nagy Lóránd Attila, Orosz Fanni, Pallagi Zsófia, Pónus Nikolett, Surányi Barbara, Szegedi Enikő, Szegedi Sára, Szentandrássy László, Szilágyi Petra, Takács Enikő, Teslér Dóra.

12. K
Közgazdasági szakgimnáziumi osztály
Osztályfőnök: Daragó Tamás.
Bodnár Bence, Boros Henrietta Mónika, Bugya Péter, Csanya Boglárka Laura, Csuhai Petra, Deli Edina, Dózsa Petra, Erdei Ágnes, Fábián Annamária Csenge, Glonczi Klaudia, Herperger Emese, Kiss Dorina, Kóti Beatrix Ibolya, Kurucz Fanni, Muhi Eszter, Papp Nóra Kinga, Tóth Gellért, Tóth Kitti, Tóth Szilvia, Török Ramóna.


Tokaj

Szerencsi Szakképzési Centrum Tokaji Kereskedelmi és Idegenforgalmi Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

12/A
Vendéglátóipar ágazat, szakgimnáziumi osztály
Osztályfőnök: Csicsekné Helmeczi Szilvia.
Nevelőtanárok: Nemcsik Judit, Farkas Zoltán, Gégény Viktor.
Ács Evelin, Besenyei Szabolcs Ronald, Budai Kinga, Csehi Ibolya, Debreczeni Krisztina, Domoszlai Szimonetta, Géczi László, Horváth Eszter, Juhász Roland, Kovács Dániel, Kuknyó Csaba, Lampert Gabriella, Ligler Gábor, Magyar Barbara, Nagy Tamás Ákos, Nagyidai Ivett, Szilva Dóra, Török Tamás.

12. B
Szakgimnáziumi osztály – kereskedelem ágazat
Osztályfőnök: Bogdánné Regős Márta, Szabó Edina.
Kollégiumi nevelő: Simon Ilona, Farkas Zoltán.
Adu Krisztina, Csorba Patrik József, Fábián Richárd, Gazdag Anasztázia Klaudia, Gyömbér Evelin, Hajas Laura Kinga, Hortobágyi Vivien, Ivány János Dániel, Kondrát Imre, Kovács Beatrix, Nagyidai Attila Márk, Szántó István, Szilva Melitta, Szőcs Tímea Szandra, Takács Viktória, Tóthné Vadászi Katrin.

3/11.C
Vendéglátás – turisztika szakmacsoport
Pincér – szakközépiskolai osztály
Osztályfőnök: Vallerné Venczel Éva.
Balogh Andrea, Barna Ágnes, Bejó Éva, Benes Imre, Botos László Renátó, Fekete Tibor Sándor, Gombos Attila, Koleszár Réka, Nagy Gabriella, Petró Dániel, Pitkó Brigitta, Sipőcz Adrián Gábor, Szász Gabriella, Szilágyi Krisztina, Vámosi Noémi.

3/11.D osztály
Vendéglátás – turisztika szakmacsoport
Szakács – szakközépiskolai osztály
Osztályfőnök: Fekete Gyula.
Beke György, Breza Roland, Erdősi Kinga, Glonczi Elizebet, Implom József, Juszku Rudolf József, Kádas Tamás, Kiss Szabó Dávid, Kocsis Balázs, Ónodi Csaba Attila, Simko Dávid, Szabó Ádám Zsolt, Vadászi Kitti, Varga Máté.

3/11.E
Kereskedelem-marketing, üzleti adminisztráció szakmacsoport
Eladó – szakközépiskolai osztály
Osztályfőnök: Éles Anita.
Balogh Evelin, Balogh Szebasztián, Borai Szabina, Bódi Tünde Erzsébet, Budai Árpád, Dolányi Gabriella, Encsi Julianna, Horváth Gergely Mózes, Király Krisztina, Kiss Dénes, Kiss Oszkár, Kiss Vivien Erika, Kovács Klaudia, Lakatos Luca Dominika, Mika Tamás, Miklósi Ádám, Radics Vivien Mária, Völgyák Renáta.

5/13.G
Érettségire felkészítő osztály
Osztályfőnök: Szénási Zsuzsanna.
Balogh Róbert, Barna Bernadett, Béleczki Alex, Berzeviczi Adrienn, Czirjáki Csilla, Csengeri Anetta, Fülöp Béla, Gecse Viktor, Helgert József, Jávorkai Alexandra, Juhász Tibor, Kapusi Norbert, Kapusi Tamás, Kovács Róbert Patrik, Molnár Krisztina, Németh Noémi, Orosz Zsófia, Rovenszki Richárd, Szakolczai Eliza, Szilvási Katalin, Szóráth Máté Attila, Tóth András, Tóth Krisztián, Völgyák Máté.

Tokaji Mezőgazdasági Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium

12. D
Mezőgazdasági gépésztechnikus
Osztályfőnök: Sándorné Sajtos Katalin.
Bodnár Zsolt, Csáki Gergő, Géczi Rajmund József, Hornyák Máté, Ivancsó Tamás Sándor, Kajuha Zsolt, Kiss Péter, Lajcsák Lajos, Mészár Marcell Csaba, Peremiczki Levente, Spisák Miklós, Tószegi Ádám.

11. A
Mezőgazdasági gépész
Osztályfőnök: Majercsák László.
Balogh Roland, Csernyik Máté, Hajdú Viktor, Horváth Dávid, Horváth Dominik, Jaskó Zsolt, Juhos Márk, Kiss Áron, Klaj Flórián József, Nagy Kristóf, Nagy Márk, Novák Máté, Róth István, Sebők Dávid, Serfőző Dávid Attila, Stefán Ádám László, Tóth István, Tóth Sándor, Ujhelyi Sándor Tamás, Varga János.

11. B
Szakács
Osztályfőnök: Bényeiné Horváth Éva.
Balogh Izsák, Bancsók Katalin Barbara, Horváth Marianna, Horváth Roland László, Lakatos Karola, Lakatos Szeréna Ibolya, Sztrezeniczky Fanni.

SZH. II.
Kerti munkás
Osztályfőnök: Nyestyné Kovács Györgyi.
Farkas Krisztián, Libor István, Radics Attila, Tóth Kristóf.

Szerencsi Szakképzési Centrum Tokaji Ferenc Gimnáziuma és Szakgimnáziuma

12. A

Angol–német nyelvi tagozatos gimnáziumi osztály
Osztályfőnök:Patakiné Litva Boglárka Judit.
Balla Barbara, Bencs Noémi, Bodnár Bella Rebeka, Bodnár Eszter, Borbély Lili, Brindzár Zsolt, Csikai Dorottya, Fekete Gabriella, Graczka Csongor, Hadnagy Klaudia, Havasi Virág Petra, Hásper Patrícia Daniella, Hubert Fruzsina Zoé, Jenvay Zsolt, Juhász Csilla, Kocsis Nóra, Kotán Beatrix, Kovács Georgina, Krakkai Bianka, Lőrincz Vivien, Márton Mercédesz, Molnár Martin, Mudri Panna, Nagy Márton, Nagy Vendel, Pájer Bence, Porubszki Dávid György, Sóvári Ádám, Stomp Balázs, Suller Janka, Szabó Bianka Emese, Szabó Nikoletta, Szarka Orsolya, Tamaskovics Diána, Tóth Nóra, Vajda Evelin, Zajácz Krisztina.

12. B
Biológia–matematika tagozatos – általános tantervű gimnáziumi osztály
Osztályfőnök: Tóth Attila.
Baranyai Dalma, Bartus Ákos, Csehi Gréta Tímea, Cserés Gábor, Demeter Dóra Enikő, Farkas Bettina, Hadzsi Kristóf, Hornyák Laura, Kander Áron, Koleszár Fruzsina, Kornis Péter, Kovács Dániel, Krausz Kevin, Molnár Fanni, Nyesti Péter Benedek, Palsics Patrik János, Rózsa Inez, Szénási Tibor, Szitanics Márk Mihály, Szurovi-Halász Kinga, Tamás Patrícia Julianna, Tóth Kitti, Ujvári Enikő.

12. C
Bbelügyi rendészeti gimnáziumi osztály
Osztályfőnök: Csáki Gabriella.
Balogh Anna Zsuzsanna, Balogh Kristóf, Boós Péter, Bordás Nikolett Fanni, Géczi Eszter, Gyarmati Anett, Hornyák Ádám József, Horváth Inez, Katona Tamás, Kerekes János Tamás, Kovács Barbara, Lovász Dóra, Molnár Zsolt, Mráz Richárd, Nagy Panna, Rajt Patrik, Rusz Ákos, Spinda Regina, Szabó Bálint, Szemán Szabolcs, Tóth Ivett, Tóth Petra, Veleczki Laura.

12. D
Pedagógia–környezetvédelem-vízgazdálkodás szakgimnáziumi osztály
Osztályfőnök: Feketéné Csoma Gabriella.
Ádám Patrik, Bagoly Petra, Botos Borbála, Földesi Éva, Gromóczki Dóra, Hornyák Bianka, Hornyák Kevin Viktor, Horváth Kinga, Horváth Sándor, Horváth Vivien, Kanyok Kinga, Keresztes Viktória, Kondrát Klaudia Csilla, Kontrás Ádám, Ladinszki Kinga, Lovász Martin László, Molnár Gábor, Papos Patrik, Rusznyák Zsófia, Schvarcz Mónika, Szalka Szabolcs István, Tar Vivien, Tóth Péter, Tóth Tamara, Vajkai Bence Lóránt, Varga Aletta, Zsigmond Bianka.

12. E

Informatika–ügyvitel szakgimnáziumi osztály
Osztályfőnök:Szabó Tamás.
Ádám Patricia, Bácsalmási Márk, Baranyovszki Dávid, Bíró Bianka Viktória, Bódi Márk, Bodó Attila Bálint, Csatlós Fanni, Csősz Péter, Gabura Anna, Gazdag Fruzsina, Hegedűs Alexandra, Ignácz Szabolcs, Jedlicska Róbert, Jóni András Sándor, Kanyok Dávid, Kolcsiter Klaudia, Kun Eszter, Mezei Virág Mária, Mohácsi Mária, Németh Krisztián, Oláh Eszter, Orosz Levente, Sütő Réka, Szopkó Márk, Tarnai Boglárka, Tassi Bettina, Toma Dominik, Tóth Petra, Tőzsér Barbara, Veisz Bálint Zsolt, Vigh Bence Imre, Zajakocki László.

12. F
Rendészet és közszolgálat szakgimnáziumi osztály
Osztályfőnök: Gyüre Levente László.
Bajzáth Emese, Bánóczi Regina, Botos Viviven, Csábi Viktor, Csákó Gergő Csaba, Duljánszki Evelin, Farkas Patrik Norbert, Ferencz Dorina, Hörcsik Péter, Iski Evelin, Jaskó Gergő, Karajos Márk, Katona Ákos, Makula Kristóf Ferenc, Muri Kristóf Zsolt, Nagy Nikoletta Patrícia, Pányi Péter, Péter Ferenc, Popovics Patrik Árpád, Preszoly Patrik, Solymosi Attila, Szabó Szilárd, Toboz Tamás, Tóth Árpád, Tóth Szebasztián Márk, Velmovszki Dóra.









hirdetés










hirdet�s