Baktalórántházán ikszelt a Kazincbarcika

A labdarúgó NB II tavaszi nyitófordulójában a Baktalórántházán szerepelt a Kazincbarcika.

Megkezdődött. Több, mint három hónap szünet után újfent labdába rúgtak a csapatok az NB II-ben is – a  Kazincbarcika futballcsapata a Baktalórántháza elleni idegenbeli fellépéssel indította a tavaszi szezont.

Az első félidő a vendégek számára sült el jobban: Szögedinek a 32. percben tizenegyesből szerzett góljára a második játékrész elején érkezett a válasz, midőn Szabó Róbert szép támadás végén mutatós kapáslövéssel egyenlített. Mi több: az 59. minutumban Pálvölgyi löketét még védte a borsodi kapus, Ádámszki ismétlésével szemben viszont már tehetetlennek bizonyult – vagyis, fordított a Bakta.

Győznie mégsem sikerült, mert a hajrában a szemfüles Simkó pontot mentett a Barcikának (2–2)