Az operafesztivál hétvégi programja

Miskolc – Ezt a hétvégét még kiélvezhetjük, de vasárnap zár az Operafesztivál. Nézze meg milyen fő és kiegészítő programokat tartogat erre a hétvégére a fesztivál!

Június 21. (szombat)
Főprogramok:

11.00. – Elméleti előadás – Játékszín

„Zene+Elmélet”
Földes Imre: a Borisz Godunovtól A katona történetéig
11.00. – Muszorgszkij: Egy kiállítás képei – Miskolci Csodamalom Bábszínház
15.00. – A Brassimum Rézfúvós Kvintett koncertje – Baradla Barlang Aggteleki Hangversenyterme
17.00. – A Moszkvai Patriarchatus Ortodox Kórusának koncertje – Belvárosi Evangélikus templom
17.30. – Sztravinszkij: A katona története – Csarnok
A Miskolci Nemzeti Színház és a Miskolci Operafesztivál Kht. közös produkciója

19.00. – Sosztakovics: Kisvárosi Lady Machbeth
A Moszkvai Helikon Színház vendégjátéka

20.00. – Leggiero énekegyüttes koncertje – Barlangfürdő

Kiegészítő programok:
Városház tér

A zene napja

17.00. – A Balkán Táncegyüttes és a Pravo zenekar
19.00. – Leggerio koncert
19.30. – Borlovagok avatása
Szinva terasz
17.00. – Musical összeállítás

18.00. – T-Dance

19.00. – Miskolci ütősök

Miskolci Galéria

Múzeumok nyitott éjszakája
18.45. – Czakó-szaxi
19.00. – Ismeretlen ismerősök kamaraest
kb. 21.00. – Vasfű – filmvetítés
Herman Ottó Múzeum – Papszer

Múzeumok nyitott éjszakája

Fröccs fesztivál

21.00. – Frapé trió

22.00. – Jazzinside
23.00. – La Giralda

Június 22. (vasárnap)
Főprogramok

11.00. – Filmvetítés – Játékszín
Smetana: Az eladott menyasszony

Felvétel a Bécsi Opera előadásáról

Bevezetőt tart: Bócz Sándor
11.00. – Muszorgszkij: Egy kiállítás képei – Miskolci Csodamalom Bábszínház

17.00. – Az Amadinda együttes vendégjátéka – Nyári Színház (A kamaraszínház helyett!!)
19.00. – Zárógála – Nagyszínház

Szólisták: Karine Babajanyan, Zlatomira Nikolova, Tomas Juhas, Egils Silins

Közreműködik a Miskolci Szimfonikus Zenekar

Vezényel: Ivan Anguélov

Rendezte: Majoros István
Kiegészítő programok
Városház tér

Minden jó, ha a vége jó
17.00. – Theater Brass
18.15. – Egressy – Erkel Ifjúsági Szimfonikus Zenekara
19.00. – Ki nyer ma? – Regős Zsolttal
19.10. – Bartók + Bécs – Operett Bécsből

20.10. – Dance pour Dance
20.40. – ELPirates

21.40. – Tűzijáték
22.00. – Utcabál az Alliance Francaise-zel
Szinva terasz

17.00. – Miskolci Ifjúsági Fúvószenekar
18.00. – Leggiero koncert

19.00. – La Giralda koncert

Avasi Bormúzeum

20.00. – Leggiero koncert

21.00. – Operett








hirdet�s