Az NB III Keleti csoport 2018/19-es idényének őszi menetrendje

Illusztráció - Az NB III Keleti csoport 2018/19-es idényének őszi menetrendje
Illusztráció - Az NB III Keleti csoport 2018/19-es idényének őszi menetrendje
A labdarúgó NB III Keleti csoport 2018/19-es tavaszi idényének órarendje.

1. forduló, augusztus 4-5.

Szo., 17.00: Cigánd SE – Jászberényi FC
Szo., 17.00: Szolnoki MÁV FC – Salgótarjáni BTC
Szo., 17.00: Debreceni EAC – Putnok FC
Szo., 17.00: Eger SE – FC Tiszaújváros
Szo., 17.00: Füzesgyarmati SK – Nyírbátori FC
Szo., 17.00: Gyöngyösi AK – Sényő-Carnifex
V., 17.00: Erzsébeti SMTK – Tállya KSE
V., 17.00: DVTK tartalék – Sajóbábonyi VSE

2. forduló, augusztus 11-12.

Szo., 17.00: Nyírbátori FC – Eger SE
Szo., 17.00: FC Tiszaújváros – Debreceni EAC
Szo., 17.00: Putnok FC – Szolnoki MÁV FC
Szo., 17.00: Sajóbábonyi VSE – Erzsébeti SMTK
Szo., 17.00: Tállya KSE – Cigánd SE
Szo., 17.00: Jászberényi FC – Gyöngyösi AK
V., 17.00: Sényő-Carnifex – Füzesgyarmati SK
V., 17.00: Salgótarjáni BTC – DVTK tartalék

3. forduló, augusztus 18-19.

Szo., 17.00: Cigánd SE – Sajóbábonyi VSE
Szo., 17.00: Szolnoki MÁV – FC Tiszaújváros
Szo., 17.00: Debreceni EAC – Nyírbátori FC
Szo., 17.00: Eger SE – Sényő-Carnifex
Szo., 17.00: Füzesgyarmati SK – Gyöngyösi AK
Szo., 17.00: Jászberényi FC – Tállya KSE
V., 17.00: Erzsébeti SMTK – Salgótarjáni BTC
V., 17.00: DVTK tartalék – Putnok FC

4. forduló, augusztus 25-26.

Szo., 17.00: Füzesgyarmati SK – Jászberényi FC
Szo., 17.00: Gyöngyösi AK – Eger SE
Szo., 17.00: Nyírbátori FC – Szolnoki MÁV
Szo., 17.00: Putnok FC – Erzsébeti SMTK
Szo., 17.00: Salgótarjáni BTC – Cigánd SE
Szo., 17.00: Sajóbábonyi VSE – Tállya KSE
V., 17.00: Sényő-Carnifex – Debreceni EAC
V., 17.00: FC Tiszaújváros – DVTK tartalék

5. forduló, szeptember 1-2.

Szo., 16.00: Cigánd SE – Putnok FC
Szo., 16.00: Szolnoki MÁV – Sényő-Carnifex
Szo., 16.00: Debreceni EAC – Gyöngyösi AK
Szo., 16.00: Eger SE – Füzesgyarmati SK
Szo., 16.00: Tállya KSE – Salgótarjáni BTC
Szo., 16.00: Jászberényi FC – Sajóbábonyi VSE
V., 16.00: Erzsébeti SMTK – FC Tiszaújváros
V., 16.00: Diósgyőri VTK tartalék – Nyírbátori FC

6. forduló, szeptember 9.

V., 16.00: Eger SE – Jászberény FC
V., 16.00: Füzesgyarmati SK – Debreceni EAC
V., 16.00: Gyöngyösi AK – Szolnoki MÁV
V., 16.00: Sényő-Carnifex – DVTK tartalék
V., 16.00: Nyírbátori FC – Erzsébeti SMTK
V., 16.00: FC Tiszaújváros – Cigánd SE
V., 16.00: Putnok FC – Tállya KSE
V., 16.00: Salgótarjáni BTC – Sajóbábonyi VSE

7. forduló, szeptember 15-16.

Szo., 16.00: Cigánd SE – Nyírbátori FC
Szo., 16.00: Szolnoki MÁV – Füzesgyarmati SK
Szo., 16.00: Debreceni EAC – Eger SE
Szo., 16.00: Sajóbábonyi VSE – Putnok FC
Szo., 16.00: Tállya KSE – FC Tiszaújváros
Szo., 16.00: Jászberényi FC – Salgótarjáni BTC
V., 15.30: Erzsébeti SMTK – Sényő-Carnifex
V., 15.30: DVTK tartalék – Gyöngyösi AK

8. forduló, szeptember 29-30.

Szo., 15.30: Debreceni EAC – Jászberény FC
Szo., 15.30: Eger SE – Szolnoki MÁV
Szo., 15.30: Gyöngyösi AK – Erzsébeti SMTK
Szo., 15.30: Nyírbátori FC – Tállya KSE FC
Szo., 15.30: FC Tiszaújváros – Sajóbábonyi VSE
Szo., 15.30: Putnok FC – Salgótarjáni BTC
V., 15.30: Füzesgyarmati SK – DVTK tartalék
V., 15.30: Sényő-Carnifex – Cigánd SE

9. forduló, október 6-7.

Szo., 14.30: Cigánd SE – Gyöngyösi AK
Szo., 14.30: Szolnoki MÁV – Debreceni EAC
Szo., 14.30: Salgótarjáni BTC – FC Tiszaújváros
Szo., 14.30: Sajóbábonyi VSE – Nyírbátori FC
Szo., 14.30: Tállya KSE – Sényő-Carnifex
Szo., 14.30: Jászberényi FC – Putnok FC
V., 14.30: Erzsébeti SMTK – Füzesgyarmati SK
V., 14.30: Diósgyőri VTK tartalék – Eger SE

10. forduló, október 13-14.

Szo., 14.30: Szolnoki MÁV – Jászberényi FC
Szo., 14.30: Debreceni EAC – DVTK tartalék
Szo., 14.30: Eger SE – Erzsébeti SMTK
Szo., 14.30: Füzesgyarmati SK – Cigánd SE
Szo., 14.30: Gyöngyösi AK – Tállya KSE
Szo., 14.30: Nyírbátori FC – Salgótarjáni BTC
Szo., 14.30: FC Tiszaújváros – Putnok FC
V., 14.30: Sényő-Carnifex – Sajóbábonyi VSE

11. forduló, október 20-21.

Szo., 14.00: Cigánd SE – Eger SE
Szo., 14.00: Putnok FC – Nyírbátori FC
Szo., 14.00: Salgótarjáni BTC – Sényő-Carnifex
Szo., 14.00: Sajóbábonyi VSE – Gyöngyösi AK
Szo., 14.00: Tállya KSE – Füzesgyarmati SK
Szo., 14.00: Jászberényi FC – FC Tiszaújváros
V., 14.00: Erzsébeti SMTK – Debreceni EAC
V., 14.00: DVTK tartalék – Szolnoki MÁV

12. forduló, október 27-28.

Szo., 14.00: Szolnoki MÁV – Erzsébeti SMTK
Szo., 14.00: Debreceni EAC – Cigánd SE
Szo., 14.00: Eger SE – Tállya KSE
Szo., 14.00: Füzesgyarmati SK – Sajóbábonyi VSE
Szo., 14.00: Gyöngyösi AK – Salgótarjáni BTC
Szo., 14.00: Nyírbátori FC – FC Tiszaújváros
V., 13.30: DVTK tartalék – Jászberényi FC
V., 13.30: Sényő-Carnifex – Putnok FC

13. forduló, november 3-4.

Szo., 13.30: Cigánd SE – Szolnoki MÁV
Szo., 13.30: FC Tiszaújváros – Sényő-Carnifex
Szo., 13.30: Putnok FC – Gyöngyösi AK
Szo., 13.30: Salgótarjáni BTC – Füzesgyarmati SK
Szo., 13.30: Sajóbábonyi VSE – Eger SE
Szo., 13.30: Tállya KSE – Debrecfeni EAC
Szo., 13.30: Jászberényi FC – Nyírbátori FC
V., 13.30: Erzsébeti SMTK – Diósgyőri VTK tartalék

14. forduló, november 10-11.

Szo., 13.30: Szolnoki MÁV – Tállya KSE
Szo., 13.30: Debreceni EAC – Sajóbábonyi VSE
Szo., 13.30: Eger SE – Salgótarjáni BTC
Szo., 13.30: Füzesgyarmati SK – Putnok FC
Szo., 13.30: Gyöngyösi AK – FC Tiszaújváros
V., 13.30: Erzsébeti SMTK – Jászberényi FC
V., 13.30: Diósgyőri VTK tartalék – Cigánd SE
V., 13.30: Sényő-Carnifex – Nyírbátori FC

15. forduló, november 17-18.

Sz., 13.00: Cigánd SE – Erzsébeti SMTK
Sz., 13.00: Nyírbátori FC – Gyöngyösi AK
Sz., 13.00: FC Tiszaújváros – Füzesgyarmati SK
Sz., 13.00: Putnok FC – Eger SE
Sz., 13.00: Salgótarjáni BTC – Debreceni EAC
Sz., 13.00: Sajóbábonyi VSE – Szolnoki MÁV
Sz., 13.00: Tállya KSE – Diósgyőri VTK
Sz., 13.00: tartalék Jászberényi FC – Sényő-Carnifex

16. forduló, november 24-25.

Szo., 13.00: Jászberényi FC – Cigánd SE
Szo., 13.00: Tállya KSE – Erzsébeti SMTK
Szo., 13.00: Salgótarjáni BTC – Szolnoki MÁV
Szo., 13.00: Putnok FC – Debreceni EAC
Szo., 13.00: FC Tiszaújváros – Eger SE
Szo., 13.00: Nyírbátori FC – Füzesgyarmati SK
V., 13.00: Sajóbábonyi VSE – Diósgyőri VTK tartalék
V., 13.00: Sényő-Carnifex – Gyöngyösi AK

ÉM