Az NB III Keleti csoport 2016/17-es menetrendje

Akt.:
Putnok FC – Tállya KSE meccsel kezdődik az NB III 2016/2017-es idénye
Putnok FC – Tállya KSE meccsel kezdődik az NB III 2016/2017-es idénye
Elkészítették a labdarúgó NB III Keleti csoport 2016/2017-es évadjának sorsolását, órarendjét.

1. forduló (augusztus 6–7.)

Sz, 17.30: STC Salgótarján – Kazincbarcikai SC

Sz, 17.30: Termálfürdő FC Tiszaújváros – Nyírbátori FC

Sz, 17.30: Jászberényi FC – Rákospalotai EAC

Sz, 17.30: Putnok FC – Tállya KSE

V, 11.00: Újpest FC tartalék – FC Hatvan

V, 17.30: Monori SE – Diósgyőri VTK tartalék

V, 17.30: BKV Előre – Rákosmente KSK

V, 17.30: Erzsébeti SMTK – MTK tartalék

V, 17.30: Debreceni VSC tartalék – Hajdúböszörményi TE

2. forduló (augusztus 13–14).

Sz, 16.00: Tállya KSE – Jászberényi FC

Sz, 17.30: Hajdúböszörményi TE – Erzsébeti SMTK

Sz, 17.30: FC Hatvan – STC Salgótarján

Sz, 17.30: Rákosmente KSK – Monori SE

Sz, 19.00: Rákospalotai EAC – Termálfürdő FC Tiszaújváros

V, 11.00: Nyírbátori FC – Újpest FC tartalék

V, 11.00: Diósgyőri VTK tartalék – Debreceni VSC tartalék

V, 17.30: MTK Budapest tartalék – Putnok FC

V, 17.30: Kazincbarcikai SC – BKV Előre

3. forduló (augusztus 21.)

V, 11.00: Újpest FC tartalék – Rákospalotai EAC

V, 11.00: Diósgyőri VTK tartalék – Rákosmente KSK

V, 17.30: Monori SE – Kazincbarcikai SC

V, 17.30: BKV Előre – FC Hatvan

V, 17.30: STC Salgótarján – Nyírbátori FC

V, 17.30: Termálfürdő FC Tiszaújváros – Tállya KSE

V, 17.30: Jászberényi FC – MTK Budapest tartalék

V, 17.30: Putnok FC – Hajdúböszörményi TE

V, 17.30: Erzsébeti SMTK – Debreceni VSC tartalék

4. forduló (augusztus 27–28.)

Sz, 17.30: Hajdúböszörményi TE – Jászberényi FC

Sz, 17.30: Nyírbátori FC – BKV Előre

Sz, 17.30: FC Hatvan – Monori SE

Sz, 17.30: Kazincbarcikai SC – Rákosmente KSK

Sz, 19.00: Rákospalotai EAC – STC Salgótarján

V, 17.00: Tállya KSE – Újpest FC tartalék

V, 17.30: Erzsébeti SMTK – Diósgyőri VTK tartalék

V, 17.30: Debreceni VSC tartalék – Putnok FC

V, 17.30: MTK Budapest tartalék – Termálfürdő FC Tiszaújváros

5. forduló (szeptember 3–4.)

Sz, 16.30: Monori SE – Nyírbátori FC

Sz, 16.30: STC Salgótarján – Tállya KSE

Sz, 16.30: Termálfürdő FC Tiszaújváros – Hajdúböszörményi TE

Sz, 16.30: Putnok FC – Erzsébeti SMTK

Sz, 16.30: Rákosmente KSK – FC Hatvan

V, 11.00: Újpest FC tartalék – MTK Budapest tartalék

V, 11.00: Diósgyőri VTK tartalék – Kazincbarcikai SC

V, 16.30: BKV Előre – Rákospalotai EAC

V, 16.30: Jászberényi FC – Debreceni VSC tartalék

6. forduló (szeptember 10–11.)

Sz, 16.30: Tállya KSE – BKV Előre

Sz, 16.30: Nyírbátori FC – Rákosmente KSK

Sz, 16.30: FC Hatvan – Kazincbarcikai SC

Sz, 18.00: Rákospalotai EAC – Monori SE

V, 16.30: Putnok FC – Diósgyőri VTK tartalék

V, 16.30: Erzsébeti SMTK – Jászberényi FC

V, 16.30: Debreceni VSC tartalék – Termálfürdő FC Tiszaújváros

V, 16.30: Hajdúböszörményi TE – Újpest FC tartalék

V, 16.30: MTK Budapest tartalék – STC Salgótarján

7. forduló (szeptember 17–18.)

Sz, 16.00: Monori SE – Tállya KSE

Sz, 16.00: STC Salgótarján – Hajdúböszörményi TE

Sz, 16.00: Termálfürdő FC Tiszaújváros – Erzsébeti SMTK

Sz, 16.00: Jászberényi FC – Putnok FC

Sz, 16.00: Kazincbarcikai SC – Nyírbátori FC

Sz, 16.00: Rákosmente KSK – Rákospalotai EAC

V, 11.00: Újpest FC tartalék – Debreceni VSC tartalék

V, 11.00: Diósgyőri VTK tartalék – FC Hatvan

V, 16.00: BKV Előre – MTK Budapest tartalék

8. forduló (szeptember 24–25.)

Sz, 14.30: Tállya KSE – Rákosmente KSK

Sz, 16.00: Putnok FC – Termálfürdő FC Tiszaújváros

Sz, 16.00: Hajdúböszörményi TE – BKV Előre

Sz, 16.00: Nyírbátori FC – FC Hatvan

Sz, 18.00: Rákospalotai EAC – Kazincbarcikai SC

V, 11.00: MTK Budapest tartalék – Monori SE

V, 16.00: Jászberényi FC – Diósgyőri VTK tartalék

V, 16.00: Erzsébeti SMTK – Újpest FC tartalék

V, 16.00: Debreceni VSC tartalék – STC Salgótarján

9. forduló (október 1–2.)

Sz, 15.00: Monori SE – Hajdúböszörményi TE

Sz, 15.00: STC Salgótarján – Erzsébeti SMTK

Sz, 15.00: Termálfürdő FC Tiszaújváros – Jászberényi FC

Sz, 15.00: FC Hatvan – Rákospalotai EAC

Sz, 15.00: Kazincbarcikai SC – Tállya KSE

V, 11.00: Újpest FC tartalék – Putnok FC

V, 11.00: Diósgyőri VTK tartalék – Nyírbátori FC

V, 15.00: BKV Előre – Debreceni VSC tartalék

V, 15.00: Rákosmente KSK – MTK Budapest tartalék

10. forduló (október 8–9.)

Sz, 15.00: Putnok FC – STC Salgótarján

Sz, 15.00: Hajdúböszörményi TE – Rákosmente KSK

Sz, 15.00: Tállya KSE – FC Hatvan

Sz, 15.00: Rákospalotai EAC – Nyírbátori FC

V, 15.00: Termálfürdő FC Tiszaújváros – Diósgyőri VTK tartalék

V, 15.00: Jászberényi FC – Újpest FC tartalék

V, 15.00: Erzsébeti SMTK – BKV Előre

V, 15.00: Debreceni VSC tartalék – Monori SE

V, 15.00: MTK Budapest tartalék – Kazincbarcikai SC

11. forduló (október 15–16.)

Sz, 14.30: Monori SE – Erzsébeti SMTK

Sz, 14.30: STC Salgótarján – Jászberényi FC

Sz, 14.30: Nyírbátori FC – Tállya KSE

Sz, 14.30: Kazincbarcikai SC – Hajdúböszörményi TE

V, 11.00: Újpest FC tartalék – Termálfürdő FC Tiszaújváros

V, 11.00: Diósgyőri VTK tartalék – Rákospalotai EAC

V, 14.30: BKV Előre – Putnok FC

V, 14.30: FC Hatvan – MTK Budapest tartalék

V, 14.30: Rákosmente KSK – Debreceni VSC tartalék

12. forduló (október 22.)

Sz, 11.00: Újpest FC tartalék – Diósgyőri VTK tartalék

Sz, 14.30: Termálfürdő FC Tiszaújváros – STC Salgótarján

Sz, 14.30: Jászberényi FC – BKV Előre

Sz, 14.30: Putnok FC – Monori SE

Sz, 14.30: Erzsébeti SMTK – Rákosmente KSK

Sz, 14.30: Debreceni VSC tartalék – Kazincbarcikai SC

Sz, 14.30: Hajdúböszörményi TE – FC Hatvan

Sz, 14.30: MTK Budapest tartalék – Nyírbátori FC

Sz, 14.30: Tállya KSE – Rákospalotai EAC

13. forduló (október 29–30.)

Sz, 14.30: Monori SE – Jászberényi FC

Sz, 14.30: Nyírbátori FC – Hajdúböszörményi TE

Sz, 14.30: Kazincbarcikai SC – Erzsébeti SMTK

Sz, 14.30: Rákosmente KSK – Putnok FC

V, 11.00: Diósgyőri VTK tartalék – Tállya KSE

V, 13.30: BKV Előre – Termálfürdő FC Tiszaújváros

V, 13.30: STC Salgótarján – Újpest FC tartalék

V, 13.30: Rákospalotai EAC – MTK Budapest tartalék

V, 13.30: FC Hatvan – Debreceni VSC tartalék

14. forduló (november 5–6.)

Sz, 13.30: Termálfürdő FC Tiszaújváros – Monori SE

Sz, 13.30: Jászberényi FC – Rákosmente KSK

Sz, 13.30: Putnok FC – Kazincbarcikai SC

Sz, 13.30: Hajdúböszörményi TE – Rákospalotai EAC

V, 11.00: Újpest FC tartalék – BKV Előre

V, 13.30: STC Salgótarján – Diósgyőri VTK tartalék

V, 13.30: Erzsébeti SMTK – FC Hatvan

V, 13.30: Debreceni VSC tartalék – Nyírbátori FC

V, 13.30: MTK Budapest tartalék – Tállya KSE

15. forduló (november 12.)

Sz, 11.00: Diósgyőri VTK tartalék – MTK tartalék

Sz, 13.30: Monori SE – Újpest FC tartalék

Sz, 13.30: BKV Előre – STC Salgótarján

Sz, 13.30: Tállya KSE – Hajdúböszörményi TE

Sz, 13.30: Rákospalotai EAC – Debreceni VSC tartalék

Sz, 13.30: Nyírbátori FC – Erzsébeti SMTK

Sz, 13.30: FC Hatvan – Putnok FC

Sz, 13.30: Kazincbarcikai SC – Jászberényi FC

Sz, 13.30: Rákosmente KSK – Termálfürdő FC Tiszaújváros

16. forduló (november 19–20.)

Sz, 13.00: STC Salgótarján – Monori SE

Sz, 13.00: Termálfürdő FC Tiszaújváros – Kazincbarcikai SC

Sz, 13.00: Jászberényi FC – FC Hatvan

Sz, 13.00: Putnok FC – Nyírbátori FC

V, 11.00: Újpest FC tartalék – Rákosmente KSK

V, 13.00: BKV Előre – Diósgyőri VTK tartalék

V, 13.00: Erzsébeti SMTK – Rákospalotai EAC

V, 13.00: Debreceni VSC tartalék – Tállya KSE

V, 13.00: Hajdúböszörményi TE – MTK Budapest tartalék

17. forduló (november 26–27.)

Sz, 13.00: Monori SE – BKV Előre

Sz, 13.00: Tállya KSE – Erzsébeti SMTK

Sz, 13.00: Rákospalotai EAC – Putnok FC

Sz, 13.00: Nyírbátori FC – Jászberényi FC

Sz, 13.00: FC Hatvan – Termálfürdő FC Tiszaújváros

Sz, 13.00: Rákosmente KSK – STC Salgótarján

V, 11.00: Diósgyőri VTK tartalék – Hajdúböszörményi TE

V, 13.00: MTK Budapest tartalék – Debreceni VSC tartalék

V, 13.00: Kazincbarcikai SC – Újpest FC tartalék

18. forduló (december 3–4.)

Sz, 13.00: Rákosmente KSK – BKV Előre

Sz, 13.00: Kazincbarcikai SC – STC Salgótarján

Sz, 13.00: Nyírbátori FC – Termálfürdő FC Tiszaújváros

Sz, 13.00: Rákospalotai EAC – Jászberényi FC

Sz, 13.00: Tállya KSE – Putnok FC

V, 10.00: Diósgyőri VTK tartalék – Monori SE

V, 13.00: FC Hatvan – Újpest FC tartalék

V, 13.00: MTK Budapest tartalék – Erzsébeti SMTK

V, 13.00: Hajdúböszörményi TE – Debreceni VSC tartalék

19. forduló (február 18–19.)

Sz, 14.00: Jászberényi FC – Tállya KSE

Sz, 14.00: Termálfürdő FC Tiszaújváros – Rákospalotai EAC

Sz, 14.00: STC Salgótarján – FC Hatvan

Sz, 14.00: Monori SE – Rákosmente KSK

V, 11.00: Újpest FC tartalék – Nyírbátori FC

V, 14.00: Erzsébeti SMTK – Hajdúböszörményi TE

V, 14.00: Putnok FC – MTK Budapest tartalék

V, 14.00: BKV Előre – Kazincbarcikai SC

V, 14.00: Debreceni VSC tartalék – Diósgyőri VTK tartalék

20. forduló (február 25–26.)

Sz, 14.00: Kazincbarcikai SC – Monori SE

Sz, 14.00: FC Hatvan – BKV Előre

Sz, 14.00: Nyírbátori FC – STC Salgótarján

Sz, 14.00: Tállya KSE – Termálfürdő FC Tiszaújváros

Sz, 14.00: Hajdúböszörményi TE – Putnok FC

V, 14.00: Rákospalotai EAC – Újpest FC tartalék

V, 14.00: MTK Budapest tartalék – Jászberényi FC

V, 14.00: Debreceni VSC tartalék – Erzsébeti SMTK

V, 14.00: Rákosmente KSK – Diósgyőri VTK tartalék

21. forduló (március 4–5.)

Sz, 14.30: Jászberényi FC – Hajdúböszörményi TE

Sz, 14.30: STC Salgótarján – Rákospalotai EAC

Sz, 14.30: Monori SE – FC Hatvan

Sz, 14.30: Rákosmente KSK – Kazincbarcikai SC

V, 11.00: Diósgyőri VTK tartalék – Erzsébeti SMTK

V, 11.00: Újpest FC tartalék – Tállya KSE

V, 14.30: Putnok FC – Debreceni VSC tartalék

V, 14.30: Termálfürdő FC Tiszaújváros – MTK Budapest tartalék

V, 14.30: BKV Előre – Nyírbátori FC

22. forduló (március 11–12.)

Sz, 14.30: Nyírbátori FC – Monori SE

Sz, 14.30: Rákospalotai EAC – BKV Előre

Sz, 14.30: Tállya KSE – STC Salgótarján

Sz, 14.30: Hajdúböszörményi TE – Termálfürdő FC Tiszaújváros

Sz, 14.30: FC Hatvan – Rákosmente KSK

V, 14.30: MTK Budapest tartalék – Újpest FC tartalék

V, 14.30: Debreceni VSC tartalék – Jászberényi FC

V, 14.30: Erzsébeti SMTK – Putnok FC

V, 14.30: Kazincbarcikai SC – Diósgyőri VTK tartalék

23. forduló (március 18–19.)

Sz, 15.00: Jászberényi FC – Erzsébeti SMTK

Sz, 15.00: Monori SE – Rákospalotai EAC

Sz, 15.00: Rákosmente KSK – Nyírbátori FC

Sz, 15.00: Kazincbarcikai SC – FC Hatvan

V, 11.00: Diósgyőri VTK tartalék – Putnok FC

V, 11.00: Újpest FC tartalék – Hajdúböszörményi TE

V, 15.00: STC Salgótarján – MTK Budapest tartalék

V, 15.00: Termálfürdő FC Tiszaújváros – Debreceni VSC tartalék

V, 15.00: BKV Előre – Tállya KSE

24. forduló (március 27.)

V, 16.00: Tállya KSE – Monori SE

V, 16.00: MTK Budapest tartalék – BKV Előre

V, 16.00: Hajdúböszörményi TE – STC Salgótarján

V, 16.00: Debreceni VSC tartalék – Újpest FC tartalék

V, 16.00: Erzsébeti SMTK – Termálfürdő FC Tiszaújváros

V, 16.00: Putnok FC – Jászberényi FC

V, 16.00: Nyírbátori FC – Kazincbarcikai SC

V, 16.00: Rákospalotai EAC – Rákosmente KSK

V, 16.00: FC Hatvan – Diósgyőri VTK tartalék

25. forduló (április 1–2.)

Sz, 16.30: Termálfürdő FC – Tiszaújváros Putnok FC

Sz, 16.30: Rákosmente KSK – Tállya KSE

Sz, 16.30: Kazincbarcikai SC – Rákospalotai EAC

Sz, 16.30: FC Hatvan – Nyírbátori FC

V, 11.00: Diósgyőri VTK tartalék – Jászberényi FC

V, 16.30: STC Salgótarján – Debreceni VSC tartalék

V, 16.30: Újpest FC tartalék – Erzsébeti SMTK

V, 16.30: BKV Előre – Hajdúböszörményi TE

V, 16.30: Monori SE – MTK Budapest tartalék

26. forduló (április 8–9.)

Sz, 16.30: Hajdúböszörményi TE – Monori SE

Sz, 16.30: Jászberényi FC – Termálfürdő FC Tiszaújváros

Sz, 16.30: Rákospalotai EAC – FC Hatvan

Sz, 16.30: Tállya KSE – Kazincbarcikai SC

V, 16.30: Debreceni VSC tartalék – BKV Előre

V, 16.30: Erzsébeti SMTK – STC Salgótarján

V, 16.30: Putnok FC – Újpest FC tartalék

V, 16.30: MTK Budapest tartalék – Rákosmente KSK

V, 16.30: Nyírbátori FC – Diósgyőri VTK tartalék

27. forduló (április 15–16.)

Sz, 16.30: STC Salgótarján – Putnok FC

Sz, 16.30: Rákosmente KSK – Hajdúböszörményi TE

Sz, 16.30: FC Hatvan – Tállya KSE

Sz, 16.30: Nyírbátori FC – Rákospalotai EAC

V, 11.00: Diósgyőri VTK tartalék – Termálfürdő FC Tiszaújváros

V, 11.00: Újpest FC tartalék – Jászberényi FC

V, 16.30: BKV Előre – Erzsébeti SMTK

V, 16.30: Monori SE – Debreceni VSC tartalék

V, 16.30: Kazincbarcikai SC – MTK Budapest tartalék

28. forduló (április 22–23.)

Sz, 17.00: Putnok FC – BKV Előre

Sz, 17.00: Jászberényi FC – STC Salgótarján

Sz, 17.00: Tállya KSE – Nyírbátori FC

Sz, 17.00: Hajdúböszörményi TE – Kazincbarcikai SC

V, 11.00: Termálfürdő FC Tiszaújváros – Újpest FC tartalék

V, 17.00: Erzsébeti SMTK – Monori SE

V, 17.00: MTK Budapest tartalék – FC Hatvan

V, 17.00: Debreceni VSC tartalék – Rákosmente KSK

V, 17.00: Rákospalotai EAC – Diósgyőri VTK tartalék

29. forduló (április 29–30.)

Sz, 17.00: STC Salgótarján – Termálfürdő FC Tiszaújváros

Sz, 17.00: Monori SE – Putnok FC

Sz, 17.00: Rákosmente KSK – Erzsébeti SMTK

Sz, 17.00: FC Hatvan – Hajdúböszörményi TE

Sz, 17.00: Rákospalotai EAC – Tállya KSE

V, 11.00: Diósgyőri VTK tartalék – Újpest FC tartalék

V, 17.00: BKV Előre – Jászberényi FC

V, 17.00: Kazincbarcikai SC – Debreceni VSC tartalék

V, 17.00: Nyírbátori FC – MTK Budapest tartalék

30. forduló (május 6–7.)

Sz, 17.30: Jászberényi FC – Monori SE

Sz, 17.30: Termálfürdő FC Tiszaújváros – BKV Előre

Sz, 17.30: Hajdúböszörményi TE – Nyírbátori FC

Sz, 17.30: Putnok FC – Rákosmente KSK

V, 11.00: Újpest FC tartalék – STC Salgótarján

V, 17.00: Tállya KSE – Diósgyőri VTK tartalék

V, 17.00: MTK Budapest tartalék – Rákospalotai EAC

V, 17.00: Debreceni VSC tartalék – FC Hatvan

V, 17.00: Erzsébeti SMTK – Kazincbarcikai SC

31. forduló (május 13–14.)

Sz, 17.30: Monori SE – Termálfürdő FC Tiszaújváros

Sz, 17.30: Rákosmente KSK – Jászberényi FC

Sz, 17.30: Kazincbarcikai SC – Putnok FC

Sz, 17.30: FC Hatvan – Erzsébeti SMTK

Sz, 18.00: Rákospalotai EAC – Hajdúböszörményi TE

V, 11.00: Diósgyőri VTK tartalék – STC Salgótarján

V, 17.00: Tállya KSE – MTK Budapest tartalék

V, 17.30: BKV Előre – Újpest FC tartalék

V, 17.30: Nyírbátori FC – Debreceni VSC tartalék

32. forduló (május 20–21.)

Sz, 18.00: STC Salgótarján – BKV Előre

Sz, 18.00: Hajdúböszörményi TE – Tállya KSE

Sz, 18.00: Putnok FC – FC Hatvan

Sz, 18.00: Jászberényi FC – Kazincbarcikai SC

Sz, 18.00: Termálfürdő FC Tiszaújváros – Rákosmente KSK

V, 11.00: Újpest FC tartalék – Monori SE

V, 18.00: Debreceni VSC tartalék – Rákospalotai EAC

V, 18.00: Erzsébeti SMTK – Nyírbátori FC

V, 18.00: MTK Budapest tartalék – Diósgyőri VTK tartalék

33. forduló (május 27–28.)

Sz, 18.00: Monori SE – STC Salgótarján

Sz, 18.00: Kazincbarcikai SC – Termálfürdő FC Tiszaújváros

Sz, 18.00: FC Hatvan – Jászberényi FC

Sz, 18.00: Nyírbátori FC – Putnok FC

Sz, 18.00: Rákospalotai EAC – Erzsébeti SMTK

V, 11.00: Diósgyőri VTK tartalék – BKV Előre

V, 17.00: Tállya KSE – Debreceni VSC tartalék

V, 18.00: MTK Budapest tartalék – Hajdúböszörményi TE

V, 18.00: Rákosmente KSK – Újpest FC tartalék

34. forduló (június 4.)

V, 18.00: BKV Előre – Monori SE

V, 18.00: Debreceni VSC tartalék – MTK Budapest tartalék

V, 18.00: Erzsébeti SMTK – Tállya KSE

V, 18.00: Putnok FC – Rákospalotai EAC

V, 18.00: Jászberényi FC – Nyírbátori FC

V, 18.00: Termálfürdő FC Tiszaújváros – FC Hatvan

V, 18.00: Újpest FC tartalék – Kazincbarcikai SC

V, 18.00: STC Salgótarján – Rákosmente KSK

V, 18.00: Hajdúböszörményi TE – Diósgyőri VTK tartalék

 








hirdetés