Az NB II Keleti csoportjának tavaszi sorsolása

MLSZ logó
MLSZ logó
A Magyar Labdarúgó Szövetségben elkészítették a labdarúgó NB II Keleti csoport órára lebontott tavaszi menetrendjét.

16. forduló
Március 5-6. (szombat, vasárnap)
Sz, 14.00: Újpest FC tartalék – Békéscsabai ESE
Sz, 14.30: Vecsés FC – Orosháza FC
Sz, 14.30: Bőcs KSC – Restart-Ceglédi VSE
Sz, 14.30: Nyíregyházi SFC – Hajdúböszörményi TE
Sz, 14.30: Dunakanyar-Vác – MTK Budapest tartalék
Sz, 17.00: Diósgyőri VTK – Rákospalotai EAC
V, 14.30: Debreceni VSC tartalék – Mezőkövesd-Zsóry
V, 14.30: Makói FC – Kazincbarcikai SC

17. forduló
Március 12-13. (szombat, vasárnap)
Sz, 14.30: Kazincbarcikai SC FC – Dunakanyar-Vác
Sz, 14.30: Hajdúböszörményi TE – Makói FC
Sz, 14.30: Restart-Ceglédi VSE – Debreceni VSC tartalék
Sz, 14.30: Orosháza FC – Bőcs KSC
Sz, 14.30: Békéscsabai ESE – Diósgyőri VTK
Sz, 14.30: MTK Budapest tartalék – Újpest FC
V, 14.30: Mezőkövesd-Zsóry – Nyíregyháza SFC
V, 15.00: Rákospalotai EAC – Vecsés FC

18. forduló
Március 19-20. (szombat, vasárnap)
Sz, 15.00: Vecsés FC – Békéscsabai ESE
Sz, 15.00: Bőcs KSC – Rákospalotai EAC
Sz, 15.00: Nyíregyháza SFC – Restart-Ceglédi VSE
Sz, 15.00: Dunakanyar-Vác – Hajdúböszörményi TE
Sz, 17.00: Diósgyőri VTK – Újpest FC tartalék
V, 15.00: Debreceni VSC tartalék – Orosháza FC
V, 15.00: Makói FC – Mezőkövesd-Zsóry
V, 15.00: MTK Budapest tartalék – Kazincbarcikai SC

19. forduló
Március 26-27. (szombat, vasárnap)
Sz, 15.00: Újpest FC tartalék – Kazincbarcikai SC
Sz, 15.00: Hajdúböszörményi TE – MTK Budapest tartalék
Sz, 15.00: Restart-Ceglédi VSE – Makói FC
Sz, 15.00: Orosháza FC – Nyíregyháza SFC
Sz, 15.00: Rákospalotai EAC – Debreceni VSC tartalék
Sz, 15.00: Békéscsabai ESE – Bőcs KSC
Sz, 17.00: Diósgyőri VTK – Vecsés FC
 V, 15.00: Mezőkövesd-Zsóry – Dunakanyar-Vác

20. forduló
Április 2-3. (szombat, vasárnap)
Sz, 16.30: Debreceni VSC tartalék – Békéscsabai ESE
Sz, 16.30: Nyíregyháza SFC – Rákospalotai EAC
Sz, 16.30: Dunakanyar-Vác – Restart-Ceglédi VSE
Sz, 16.30: Kazincbarcikai SC – Hajdúböszörményi TE
Sz, 16.30: Bőcs KSC – Diósgyőri VTK
Sz, 16.30: Vecsés FC – Újpest FC tartalék
V, 16.30: Makói FC – Orosháza FC
V, 16.30: MTK Budapest tartalék – Mezőkövesd-Zsóry

21. forduló
Április 9-10. (szombat, vasárnap)
Sz, 15.00: Orosháza FC – Dunakanyar-Vác
Sz, 16.00: Újpest FC tartalék – Hajdúböszörményi TE
Sz, 16.30: Restart-Ceglédi VSE – MTK Budapest tartalék
Sz, 16.30: Békéscsabai ESE – Nyíregyháza SFC
Sz, 16.30: Vecsés FC – Bőcs KSC
V, 16.30: Mezőkövesd-Zsóry – Kazincbarcikai SC
V, 16.30: Debreceni VSC tartalék – Diósgyőri VTK
V, 17.00: Rákospalotai EAC – Makói FC

22. forduló
Április 16-17. (szombat, vasárnap)
Sz, 17.00: Dunakanyar-Vác – Rákospalotai EAC
Sz, 17.00: Kazincbarcikai SC – Restart-Ceglédi VSE
Sz, 17.00: Hajdúböszörményi TE – Mezőkövesd-Zsóry
Sz, 17.00: Nyíregyháza SFC – Diósgyőri VTK
Sz, 17.00: Bőcs KSC – Újpest FC tartalék
V, 17.00: Makói FC – Békéscsabai ESE
V, 17.00: MTK Budapest tartalék – Orosháza FC
V, 17.00: Debreceni VSC tartalék – Vecsés FC

23. forduló
Április 23-24. (szombat, vasárnap)
Sz, 15.00: Újpest FC tartalék – Mezőkövesd-Zsóry
Sz, 17.00: Restart-Ceglédi VSE – Hajdúböszörményi TE
Sz, 17.00: Orosháza FC – Kazincbarcikai SC
Sz, 17.00: Békéscsabai ESE – Dunakanyar-Vác
Sz, 17.00: Vecsés FC – Nyíregyháza SFC
Sz, 17.00: Bőcs KSC – Debreceni VSC tartalék
Sz, 19.00: Diósgyőri VTK – Makói FC
V, 18.00: Rákospalotai EAC – MTK Budapest tartalék

24. forduló
Április 30.-május 1. (szombat, vasárnap)
Sz, 17.00: Kazincbarcikai SC – Rákospalotai EAC
Sz, 17.00: Hajdúböszörményi TE – Orosháza FC
Sz, 17.00: Bőcs KSC – Nyíregyháza SFC
Sz, 17.00: Makói FC – Vecsés FC
Sz, 17.00: Dunakanyar-Vác – Diósgyőri VTK
V, 17.00: MTK Budapest tartalék – Békéscsabai ESE
V, 17.00: Mezőkövesd-Zsóry – Restart-Ceglédi VSE
V, 17.00: Debreceni VSC tartalék – Újpest FC tartalék

25. forduló
Május 7-8. (szombat, vasárnap)
Sz, 17.30: Orosháza FC – Mezőkövesd-Zsóry
Sz, 17.30: Békéscsabai ESE – Kazincbarcikai SC
Sz, 17.30: Vecsés FC – Dunakanyar-Vác
Sz, 17.30: Bőcs KSC – Makói FC
Sz, 19.00: Diósgyőri VTK – MTK Budapest tartalék
V, 15.00: Újpest FC tartalék – Restart-Ceglédi VSE
V, 17.30: Debreceni VSC tartalék – Nyíregyháza SFC
V, 18.00: Rákospalotai EAC – Hajdúböszörményi TE

26. forduló
Május 14-15. (szombat, vasárnap)
Sz, 17.30: Hajdúböszörményi TE – Békéscsabai ESE
Sz, 17.30: Restart-Ceglédi VSE – Orosháza FC
Sz, 17.30: Dunakanyar-Vác – Bőcs KSC
Sz, 17.30: Kazincbarcikai SC – Diósgyőri VTK
Sz, 17.30: Nyíregyháza SFC – Újpest FC tartalék
V, 17.30: Mezőkövesd-Zsóry – Rákospalotai EAC
V, 17.30: Makói FC – Debreceni VSC tartalék
V, 17.30: MTK Budapest tartalék – Vecsés FC

27. forduló
Május 21-22. (szombat, vasárnap)
Sz, 15.00: Újpest FC tartalék – Orosháza FC
Sz, 18.00: Békéscsabai ESE – Mezőkövesd-Zsóry
Sz, 18.00: Vecsés FC – Kazincbarcikai SC
Sz, 18.00: Bőcs KSC – MTK Budapest tartalék
Sz, 18.00: Debreceni VSC tartalék – Dunakanyar-Vác
Sz, 18.00: Nyíregyháza SFC – Makói FC
Sz, 19.30: Diósgyőri VTK – Hajdúböszörményi TE
V, 18.00: Rákospalotai EAC – Restart-Ceglédi VSE

28. forduló
Május 28-29. (szombat, vasárnap)
Sz, 18.00: Restart-Ceglédi VSE – Békéscsabai ESE
Sz, 18.00: Orosháza FC – Rákospalotai EAC
Sz, 18.00: Dunakanyar-Vác – Nyíregyháza SFC
Sz, 18.00: MTK Budapest tartalék – Debreceni VSC tartalék
Sz, 18.00: Kazincbarcikai SC – Bőcs KSC
Sz, 18.00: Hajdúböszörményi TE – Vecsés FC
V, 18.00: Mezőkövesd-Zsóry – Diósgyőri VTK
V, 18.00: Makói FC – Újpest FC tartalék

29. forduló
Június 4-5. (szombat, vasárnap)
Sz, 16.00: Újpest FC tartalék – Rákospalotai EAC
Sz, 18.00: Békéscsabai ESE – Orosháza FC
Sz, 18.00: Vecsés FC – Mezőkövesd-Zsóry
Sz, 18.00: Bőcs KSC – Hajdúböszörményi TE
Sz, 18.00: Nyíregyháza SFC – MTK Budapest tartalék
Sz, 19.30: Diósgyőri VTK – Restart-Ceglédi VSE
V, 18.00: Debreceni VSC tartalék – Kazincbarcikai SC
V, 18.00: Makói FC – Dunakanyar-Vác

30. forduló
Június  12. (szombat)
Sz, 18.00: Rákospalotai EAC – Békéscsabai ESE
Sz, 18.00: MTK Budapest tartalék – Makói FC
Sz, 18.00: Kazincbarcikai SC – Nyíregyháza SFC
Sz, 18.00: Hajdúböszörményi TE – Debreceni VSC tartalék
Sz, 18.00: Mezőkövesd-Zsóry – Bőcs KSC
Sz, 18.00: Restart-Ceglédi VSE – Vecsés FC
Sz, 18.00: Orosháza FC – Diósgyőri VTK
Sz, 18.00: Dunakanyar-Vác – Újpest FC tartalék

 








hirdet�s