Az NB II 2016/17-es évadjának sorsolása, órarendje

Akt.:
A Kisvárda és a Cigánd az NB II-ben fog meccselni
A Kisvárda és a Cigánd az NB II-ben fog meccselni
A Magyar Labdarúgó Szövetségben elkészítették a labdarúgó NB II órarendjét.

1. forduló (július 31.)

V, 18.00: Dorog – Cigánd

V, 18.00: Soroksár – Puskás Akadémia

V, 18.00: Budaörs – Kisvárda

V, 18.00: Mosonmagyaróvár – Zalaegerszeg

V, 18.00: Cegléd – Békéscsaba

V, 18.00: Szeged 2011 – Szegedi EOL

V, 18.00: Nyíregyháza – Csákvár

V, 19.00: Siófok – Vác

V, 19.00: Szolnok – Kozármisleny

V, 19.00: Balmazújváros – Sopron

2. forduló (augusztus 7.)

V, 17.30: Cigánd – Szeged 2011

V, 17.30: Vác – Nyíregyháza

V, 17.30: Szegedi EOL – Cegléd

V, 17.30: Békéscsaba – Balmazújváros

V, 17.30: Kisvárda – Soroksár

V, 17.30: Kozármisleny – Mosonmagyaróvár

V, 19.00: Csákvár – Dorog

V, 19.00: Zalaegerszeg – Siófok

V, 19.00: Sopron – Budaörs

V, 19.00: Puskás Akadémia – Szolnok

3. forduló (augusztus 10.)

Sze, 17.30: Cegléd – Cigánd

Sze, 17.30: Soroksár – Sopron

Sze, 17.30: Budaörs – Békéscsaba

Sze, 17.30: Kozármisleny – Puskás Akadémia

Sze, 17.30: Szeged 2011 – Csákvár

Sze, 17.30: Dorog – Vác

Sze, 19.00: Szolnok – Kisvárda

Sze, 19.00: Balmazújváros – Szegedi EOL

Sze, 19.00: Nyíregyháza – Zalaegerszeg

Sze, 19.00: Siófok – Mosonmagyaróvár

4. forduló (augusztus 14.)

V, 17.30: Cigánd – Balmazújváros

V, 17.30: Mosonmagyaróvár – Nyíregyháza

V, 17.30: Vác – Szeged 2011

V, 17.30: Kisvárda – Puskás Akadémia

V, 17.30: Szegedi EOL – Budaörs

V, 17.30: Békéscsaba – Soroksár

V, 19.00: Sopron – Szolnok

V, 19.00: Csákvár – Cegléd

V, 19.00: Siófok – Kozármisleny

V, 19.00: Zalaegerszeg – Dorog

5. forduló (augusztus 21.)

V, 17.30: Budaörs – Cigánd

V, 17.30: Soroksár – Szegedi EOL

V, 17.30: Cegléd – Vác

V, 17.30: Szeged 2011 – Zalaegerszeg

V, 17.30: Dorog – Mosonmagyaróvár

V, 17.30: Nyíregyháza – Siófok

V, 19.00: Puskás Akadémia – Sopron

V, 19.00: Kozármisleny – Kisvárda

V, 19.00: Szolnok – Békéscsaba

V, 19.00: Balmazújváros – Csákvár

6. forduló (augusztus 24.)

Sze, 17.30: Cigánd – Soroksár

Sze, 17.30: Nyíregyháza – Kozármisleny

Sze, 17.30: Mosonmagyaróvár – Szeged 2011

Sze, 17.30: Vác – Balmazújváros

Sze, 17.30: Szegedi EOL – Szolnok

Sze, 19.00: Békéscsaba – Puskás Akadémia

Sze, 19.00: Sopron – Kisvárda

Sze, 19.00: Csákvár – Budaörs

Sze, 19.00: Zalaegerszeg – Cegléd

Sze, 19.00: Siófok – Dorog

7. forduló (augusztus 28.)

V, 17.30: Soroksár – Csákvár

V, 17.30: Budaörs – Vác

V, 17.30: Cegléd – Mosonmagyaróvár

V, 17.30: Szeged 2011 – Siófok

V, 17.30: Dorog – Nyíregyháza

V, 17.30: Kisvárda – Békéscsaba

V, 19.00: Szolnok – Cigánd

V, 19.00: Puskás Akadémia – Szegedi EOL

V, 19.00: Kozármisleny – Sopron

V, 19.00: Balmazújváros – Zalaegerszeg

8. forduló (szeptember 11.)

V, 16.30: Cigánd – Puskás Akadémia

V, 16.30: Szegedi EOL – Kisvárda

V, 16.30: Békéscsaba – Sopron

V, 16.30: Dorog – Kozármisleny

V, 16.30: Nyíregyháza – Szeged 2011

V, 16.30: Mosonmagyaróvár – Balmazújváros

V, 16.30: Vác – Soroksár

V, 18.00: Csákvár – Szolnok

V, 18.00: Zalaegerszeg – Budaörs

V, 18.00: Siófok – Cegléd

9. forduló (szeptember 14.)

Sze, 16.30: Kisvárda – Cigánd

Sze, 16.30: Soroksár – Zalaegerszeg

Sze, 16.30: Budaörs – Mosonmagyaróvár

Sze, 16.30: Cegléd – Nyíregyháza

Sze, 16.30: Szeged 2011 – Dorog

Sze, 18.00: Puskás Akadémia – Csákvár

Sze, 18.00: Kozármisleny – Békéscsaba

Sze, 18.00: Sopron – Szegedi EOL

Sze, 18.00: Balmazújváros – Siófok

Sze, 18.00: Szolnok – Vác

10. forduló (szeptember 18.)

V, 16.00: Cigánd – Sopron

V, 16.00: Szegedi EOL – Békéscsaba

V, 16.00: Szeged 2011 – Kozármisleny

V, 16.00: Dorog – Cegléd

V, 16.00: Nyíregyháza – Balmazújváros

V, 16.00: Mosonmagyaróvár – Soroksár

V, 16.00: Vác – Puskás Akadémia

V, 18.00: Csákvár – Kisvárda

V, 18.00: Zalaegerszeg – Szolnok

V, 18.00: Siófok – Budaörs

11. forduló (szeptember 25.)

V, 16.00: Békéscsaba – Cigánd

V, 16.00: Soroksár – Siófok

V, 16.00: Budaörs – Nyíregyháza

V, 16.00: Cegléd – Szeged 2011

V, 16.00: Kisvárda – Vác

V, 18.00: Puskás Akadémia – Zalaegerszeg

V, 18.00: Kozármisleny – Szegedi EOL

V, 18.00: Szolnok – Mosonmagyaróvár

V, 18.00: Sopron – Csákvár

V, 18.00: Balmazújváros – Dorog

12. forduló (október 2.)

V, 15.00: Cigánd – Szegedi EOL

V, 15.00: Cegléd – Kozármisleny

V, 15.00: Szeged 2011 – Balmazújváros

V, 15.00: Dorog – Budaörs

V, 15.00: Nyíregyháza – Soroksár

V, 15.00: Siófok – Szolnok

V, 15.00: Mosonmagyaróvár – Puskás

V, 15.00: Vác – Sopron

V, 17.00: Csákvár – Békéscsaba

V, 17.00: Zalaegerszeg – Kisvárda

13. forduló (október 16.)

V, 14.30: Soroksár – Dorog

V, 14.30: Budaörs – Szeged 2011

V, 14.30: Szegedi EOL – Csákvár

V, 14.30: Békéscsaba – Vác

V, 14.30: Kisvárda – Mosonmagyaróvár

V, 17.00: Kozármisleny – Cigánd

V, 17.00: Puskás Akadémia – Siófok

V, 17.00: Sopron – Zalaegerszeg

V, 17.00: Balmazújváros – Cegléd

V, 17.00: Szolnok – Nyíregyháza

14. forduló (október 22.)

Szo, 14.30: Cegléd – Budaörs

Szo, 14.30: Szeged 2011 – Soroksár

Szo, 14.30: Dorog – Szolnok

Szo, 14.30: Siófok – Kisvárda

Szo, 14.30: Mosonmagyaróvár – Sopron

Szo, 14.30: Vác – Szegedi EOL

Szo, 17.00: Csákvár – Cigánd

Szo, 17.00: Balmazújváros – Kozármisleny

Szo, 17.00: Zalaegerszeg – Békéscsaba

Szo, 17.00: Nyíregyháza – Puskás Akadémia

15. forduló (október 30.)

V, 13.30: Cigánd – Vác

V, 13.30: Soroksár – Cegléd

V, 13.30: Budaörs –Balmazújváros

V, 13.30: Szegedi EOL– Zalaegerszeg

V, 13.30: Kisvárda – Nyíregyháza

V, 17.00: Puskás Akadémia – Dorog

V, 17.00: Kozármisleny – Csákvár

V, 17.00: Békéscsaba – Mosonmagyaróvár

V, 17.00: Sopron – Siófok

V, 17.00: Szolnok – Szeged 2011

16. forduló (november 6.)

V, 13.30: Budaörs – Kozármisleny

V, 13.30: Vác – Csákvár

V, 13.30: Cegléd – Szolnok

V, 13.30: Szeged 2011 – Puskás Akadémia

V, 13.30: Dorog – Kisvárda

V, 13.30: Nyíregyháza – Sopron

V, 13.30: Siófok – Békéscsaba

V, 13.30: Mosonmagyaróvár – Szegedi EOL

V, 16.00: Zalaegerszeg – Cigánd

V, 16.00: Balmazújváros – Soroksár

17. forduló (november 20.)

V, 13.00: Cigánd – Mosonmagyaróvár

V, 13.00: Szolnok – Balmazújváros

V, 13.00: Soroksár – Budaörs

V, 13.00: Szegedi EOL – Siófok

V, 13.00: Kisvárda – Szeged 2011

V, 16.00: Puskás Akadémia – Cegléd

V, 16.00: Kozármisleny – Vác

V, 16.00: Csákvár – Zalaegerszeg

V, 16.00: Békéscsaba – Nyíregyháza

V, 16.00: Sopron – Dorog

18. forduló (november 27.)

V, 13.00: Siófok – Cigánd

V, 13.00: Soroksár – Kozármisleny

V, 13.00: Budaörs – Szolnok

V, 13.00: Cegléd – Kisvárda

V, 13.00: Szeged 2011 – Sopron

V, 13.00: Dorog – Békéscsaba

V, 13.00: Nyíregyháza – Szegedi EOL

V, 13.00: Mosonmagyaróvár – Csákvár

V, 16.00: Zalaegerszeg – Vác

V, 16.00: Balmazújváros – Puskás Akadémia

19. forduló (december 4.)

V, 13.00: Cigánd – Nyíregyháza

V, 13.00: Szolnok – Soroksár

V, 13.00: Vác – Mosonmagyaróvár

V, 13.00: Szegedi EOL – Dorog

V, 13.00: Kisvárda – Balmazújváros

V, 15.00: Puskás Akadémia – Budaörs

V, 15.00: Kozármisleny – Zalaegerszeg

V, 15.00: Csákvár – Siófok

V, 15.00: Békéscsaba – Szeged 2011

V, 15.00: Sopron – Cegléd

20. forduló (december 11.)

V, 13.00: Cigánd – Dorog

V, 13.00: Szegedi EOL – Szeged 2011

V, 13.00: Kisvárda – Budaörs

V, 13.00: Vác – Siófok

V, 15.00: Kozármisleny – Szolnok

V, 15.00: Puskás Akadémia – Soroksár

V, 15.00: Sopron – Balmazújváros

V, 15.00: Békéscsaba – Cegléd

V, 15.00: Csákvár – Nyíregyháza

V, 15.00: Zalaegerszeg – Mosonmagyaróvár

21. forduló (február 19.)

V, 14.00: Szeged 2011 – Cigánd

V, 14.00: Siófok – Zalaegerszeg

V, 14.00: Nyíregyháza – Vác

V, 14.00: Dorog – Csákvár

V, 14.00: Cegléd – Szegedi EOL

V, 14.00: Budaörs – Sopron

V, 14.00: Soroksár – Kisvárda

V, 14.00: Szolnok – Puskás Akadémia

V, 14.00: Mosonmagyaróvár – Kozármisleny

V, 16.00: Balmazújváros – Békéscsaba

22. forduló (február 26.)

V, 14.00: Cigánd – Cegléd

V, 14.00: Kisvárda – Szolnok

V, 14.00: Szegedi EOL – Balmazújváros

V, 14.00: Mosonmagyaróvár – Siófok

V, 14.00: Vác – Dorog

V, 16.00: Csákvár – Szeged 2011

V, 16.00: Zalaegerszeg – Nyíregyháza

V, 16.00: Puskás Akadémia – Kozármisleny

V, 16.00: Sopron – Soroksár

V, 16.00: Békéscsaba – Budaörs

23. forduló (március 5.)

V, 14.30: Kozármisleny – Siófok

V, 14.30: Nyíregyháza – Mosonmagyaróvár

V, 14.30: Dorog – Zalaegerszeg

V, 14.30: Szeged 2011 – Vác

V, 14.30: Cegléd – Csákvár

V, 14.30: Budaörs – Szegedi EOL

V, 14.30: Soroksár – Békéscsaba

V, 14.30: Szolnok – Sopron

V, 17.00: Balmazújváros – Cigánd

V, 17.00: Puskás Akadémia – Kisvárda

24. forduló (március 12.)

V, 14.30: Cigánd – Budaörs

V, 14.30: Szegedi EOL – Soroksár

V, 14.30: Vác – Cegléd

V, 14.30: Mosonmagyaróvár – Dorog

V, 14.30: Siófok – Nyíregyháza

V, 14.30: Kisvárda – Kozármisleny

V, 17.00: Sopron – Puskás Akadémia

V, 17.00: Zalaegerszeg – Szeged 2011

V, 17.00: Csákvár – Balmazújváros

V, 17.00: Békéscsaba – Szolnok

25. forduló (március 16.)

Cs, 15.00: Soroksár – Cigánd

Cs, 15.00: Kozármisleny – Nyíregyháza

Cs, 15.00: Dorog – Siófok

Cs, 15.00: Szeged 2011 – Mosonmagyaróvár

Cs, 15.00: Cegléd – Zalaegerszeg

Cs, 15.00: Kisvárda – Sopron

Cs, 15.00: Budaörs – Csákvár

Cs, 15.00: Szolnok – Szegedi EOL

Cs, 17.00: Puskás Akadémia – Békéscsaba

Cs, 17.00: Balmazújváros – Vác

26. forduló (március 19.)

V, 15.00: Cigánd – Szolnok

V, 15.00: Vác – Budaörs

V, 15.00: Mosonmagyaróvár – Cegléd

V, 15.00: Siófok – Szeged 2011

V, 15.00: Nyíregyháza – Dorog

V, 15.00: Békéscsaba – Kisvárda

V, 15.00: Szegedi EOL – Puskás Akadémia

V, 17.00: Sopron – Kozármisleny

V, 17.00: Zalaegerszeg – Balmazújváros

V, 17.00: Csákvár – Soroksár

27. forduló (április 2.)

V, 16.30: Kozármisleny – Dorog

V, 16.30: Szeged 2011 – Nyíregyháza

V, 16.30: Cegléd – Siófok

V, 16.30: Budaörs – Zalaegerszeg

V, 16.30: Soroksár –Vác

V, 16.30: Szolnok – Csákvár

V, 16.30: Kisvárda – Szegedi EOL

V, 18.00: Puskás Akadémia – Cigánd

V, 18.00: Sopron – Békéscsaba

V, 18.00: Balmazújváros – Mosonmagyaróvár

28. forduló (április 9.)

V, 16.30: Cigánd – Kisvárda

V, 16.30: Vác – Szolnok

V, 16.30: Békéscsaba – Kozármisleny

V, 16.30: Mosonmagyaróvár – Budaörs

V, 16.30: Siófok – Balmazújváros

V, 16.30: Nyíregyháza – Cegléd

V, 16.30: Dorog – Szeged 2011

V, 16.30: Szegedi EOL – Sopron

V, 18.00: Csákvár – Puskás Akadémia

V, 18.00: Zalaegerszeg – Soroksár

29. forduló (április 12.)

Sze, 16.30: Kozármisleny – Szeged 2011

Sze, 16.30: Cegléd – Dorog

Sze, 16.30: Békéscsaba – Szegedi EOL

Sze, 16.30: Budaörs – Siófok

Sze, 16.30: Soroksár – Mosonmagyaróvár

Sze, 16.30: Szolnok – Zalaegerszeg

Sze, 16.30: Kisvárda – Csákvár

Sze, 18.00: Sopron – Cigánd

Sze, 18.00: Balmazújváros – Nyíregyháza

Sze, 18.00: Puskás Akadémia – Vác

30. forduló (április 16.)

V, 16.30: Cigánd – Békéscsaba

V, 16.30: Mosonmagyaróvár – Szolnok

V, 16.30: Siófok – Soroksár

V, 16.30: Nyíregyháza – Budaörs

V, 16.30: Dorog – Balmazújváros

V, 16.30: Szeged 2011 – Cegléd

V, 16.30: Szegedi EOL – Kozármisleny

V, 16.30: Vác – Kisvárda

V, 18.00: Csákvár – Sopron

V, 18.00: Zalaegerszeg – Puskás Akadémia

31. forduló (április 23.)

V, 17.00: Szegedi EOL – Cigánd

V, 17.00: Kozármisleny – Cegléd

V, 17.00: Budaörs – Dorog

V, 17.00: Soroksár – Nyíregyháza

V, 17.00: Szolnok – Siófok

V, 17.00: Békéscsaba – Csákvár

V, 17.00: Kisvárda – Zalaegerszeg

V, 18.00: Sopron – Vác

V, 18.00: Puskás Akadémia – Mosonmagyaróvár

V, 18.00: Balmazújváros – Szeged 2011

32. forduló (április 30.)

V, 17.00: Cigánd – Kozármisleny

V, 17.00: Nyíregyháza – Szolnok

V, 17.00: Dorog – Soroksár

V, 17.00: Szeged 2011 – Budaörs

V, 17.00: Cegléd – Balmazújváros

V, 17.00: Vác – Békéscsaba

V, 17.00: Mosonmagyaróvár – Kisvárda

V, 18.00: Siófok – Puskás Akadémia

V, 18.00: Zalaegerszeg – Sopron

V, 18.00: Csákvár – Szegedi EOL

33. forduló (május 3.)

Sze, 17.30: Cigánd – Csákvár

Sze, 17.30: Kozármisleny – Balmazújváros

Sze, 17.30: Budaörs – Cegléd

Sze, 17.30: Soroksár – Szeged 2011

Sze, 17.30: Kisvárda – Siófok

Sze, 17.30: Békéscsaba – Zalaegerszeg

Sze, 17.30: Szegedi EOL – Vác

Sze, 18.00: Szolnok – Dorog

Sze, 18.00: Puskás Akadémia – Nyíregyháza

Sze, 18.00: Sopron – Mosonmagyaróvár

34. forduló (május 7.)

V, 17.30: Vác – Cigánd

V, 17.30: Cegléd – Soroksár

V, 17.30: Szeged 2011 – Szolnok

V, 17.30: Mosonmagyaróvár – Békéscsaba

V, 17.30: Dorog – Puskás Akadémia

V, 18.00: Csákvár – Kozármisleny

V, 18.00: Siófok – Sopron

V, 18.00: Nyíregyháza – Kisvárda

V, 18.00: Zalaegerszeg – Szegedi EOL

V, 18.00: Balmazújváros – Budaörs

35. forduló (május 14.)

V, 17.30: Cigánd – Zalaegerszeg

V, 17.30: Kozármisleny – Budaörs

V, 17.30: Soroksár – Balmazújváros

V, 17.30: Kisvárda – Dorog

V, 17.30: Békéscsaba – Siófok

V, 17.30: Szegedi EOL – Mosonmagyaróvár

V, 18.00: Csákvár – Vác

V, 18.00: Szolnok – Cegléd

V, 18.00: Puskás Akadémia – Szeged 2011

V, 18.00: Sopron – Nyíregyháza

36. forduló (május 21.)

V, 18.00: Mosonmagyaróvár – Cigánd

V, 18.00: Balmazújváros – Szolnok

V, 18.00: Budaörs – Soroksár

V, 18.00: Zalaegerszeg – Csákvár

V, 18.00: Siófok – Szegedi EOL

V, 18.00: Nyíregyháza – Békéscsaba

V, 18.00: Dorog – Sopron

V, 18.00: Szeged 2011 – Kisvárda

V, 18.00: Cegléd – Puskás Akadémia

V, 18.00: Vác – Kozármisleny

37. forduló (május 28.)

V, 18.00: Cigánd – Siófok

V, 18.00: Kozármisleny – Soroksár

V, 18.00: Szolnok – Budaörs

V, 18.00: Puskás Akadémia – Balmazújváros

V, 18.00: Kisvárda – Cegléd

V, 18.00: Sopron – Szeged 2011

V, 18.00: Békéscsaba – Dorog

V, 18.00: Szegedi EOL – Nyíregyháza

V, 18.00: Csákvár – Mosonmagyaróvár

V, 18.00: Vác – Zalaegerszeg

38. forduló (június 4.)

V, 18.00: Nyíregyháza – Cigánd

V, 18.00: Soroksár – Szolnok

V, 18.00: Mosonmagyaróvár – Vác

V, 18.00: Siófok – Csákvár

V, 18.00: Dorog – Szegedi EOL

V, 18.00: Szeged 2011 – Békéscsaba

V, 18.00: Cegléd – Sopron

V, 18.00: Balmazújváros – Kisvárda

V, 18.00: Budaörs – Puskás Akadémia

V, 18.00: Zalaegerszeg – Kozármisleny








hirdetés