„Az iskolában nagyon jól megfelelnénk ennyi ötössel”

A Hosszúpályi a Berettyóújfaluval csapott össze.
A Hosszúpályi a Berettyóújfaluval csapott össze. - © Fotó: Matey István
Hajdú-Bihar – Véget ért a labdarúgó megye I-es bajnokság második fordulója. Lássuk az eredményeket!

DASE–Hajdúsámsoni T.T.I.SZ.E. 1–1 (0–1)

100 néző Vezette: Hajdú I.(Török Cs., Katona L.)

Debrecen: Dobó L. – Kiss L., Bernáth Cs., Rácz N., Gellérfi S.(Lengyel I.), Sütő B., Németh G., Pázmándi D., Hudák B.(Demeter Á.), Tári P.(Czibi Zs.), Mezei M. Edző: Dér István.

Hajdúsámson: Bíró T. – Kasuba M., Mertin L., Biri B.(Mertin D.) (Babik M.), Halász Z., Molnár Á., Mertin D., Béke F., Papp M., Szabó B.(Dávid T.), Nagy K. Edző: Halász Zoltán.

Gól: Lengyel I., illetve Kasuba M. Jók: Bernáth Cs., Sütő B., illetve Kasuba M., Papp M.

Dér István: –Első félidei játékunk alapján mentettünk egy pontot. A második félidei játékunk alapján veszítettünk kettőt. Mindenféleképpen a második félidei játékra kell törekedni, továbbá arra, hogy a csapat összeérjen, illetve pár fiatal játékos már a mérkőzés elején higgye el, hogy nem Supermanekkel áll szemben. További sok sikert kívánok a Hajdúsámson csapatának!

Halász Zoltán: –Nagyon fontos lett volna ma nyernünk, főleg annak tudatában, hogy fogalmam sincs, hogy jövő héten hogyan fogunk egyáltalán tizenegyen kiállni. A második félidőben teljesen magunkra húztuk az ellenfelet, így ez alapján igazából nem is érdemeltünk három pontot.

DVSC II.–Nyíradony VVTK 3–2 (2–2)

100 néző Vezette: Nagy T.(Nagy L., Kriston T.)

Debrecen: Szabados I. – Rácz Zs.(Hevesi K.), Kozák A., Haraszti P., Tonhaizer F., Bíró P., Nagy K., Kuti K., Barna Sz., Koval V., Szilvási P. Edző: Gyarmati András.

Nyíradony: Bákonyi N. – Kerecsen J., Gyurina J.(Takács A.), Tömöri L., Furó Zs., Mercs J., Vasas T.(Szilágyi Z.), Pataki E., Éles Z., Somogyi T.(Gafour Oglou A.), Gyügyei Z. Edző: Orosz János.

Gól: Bíró P., Nagy K., Éles Z. (ög), illetve Kerecsen J., Somogyi T. Jók: Az egész csapat 1-2 embert kivéve. Ifi: 1–10.

Gyarmati András: –Később nyilatkozik.

Orosz János: –Nem érdemeltünk vereséget. Az első félidőben a hazai csapat védelmi megingásait nem sikerült jobban kihasználni, még büntetőt is hibáztunk. A második félidőben nagy nyomás nehezedett ránk, de csak a 90. percben sikerült a hazai csapatnak a győztes gólt megszerezni.

Hajdúszoboszlói SE–Kabai Meteorit SE 3–1 (1–0)

120 néző Vezette: Erdélyi T.(Dávid A., Katona D.)

Hajdúszoboszló: Német J. – László R., Kökényesi Á.(Kovács Gy.), Kálmán Z., Pap L.(Galgóczi P.), Éder G., Kunkli B.(Butor Cs.), Szabó B.(Pallagi J.), Szabó M.(Szabó G.), Pataki P.(Tóth L.), Márton D. Edző: Sarkadi Zoltán.

Kaba: Nagy J. – Sarkadi A., Mester M.(Kuhajda A.), Plókai G., Kovács M., Szabó B.(Németi M.), Varga P., Kozma L.(Lázár R.), Czidor R.(Rózsa O.), Kiss R., Magyar A.(Szabó D.) Edző: Plókai Mihály.

Gól: Szabó B., Pap L., Szabó M., illetve Szabó B. Jók: Mindenki, illetve Plókai G., Kovács M. Ifi: 9–2.

Sarkadi Zoltán: –Egy küzdelmes mérkőzésen sikerült megszereznünk a három pontot. Köszönöm a csapatnak a szülinapi ajándékot!

Plókai Mihály: –A mérkőzés előtt, amit megbeszéltünk sajnos öt perc után elborult, mert olyan hibákat követtünk el, amelyet mérkőzés előtt megbeszéltük, hogy ilyet nem lehet csinálni. Sajnos mi azt a hibát elkövettük és már nem azt a taktikai dolgokat csináltuk, amit kellett volna. Amíg az ellenfélnek nincsen helyzete, de nekünk van, és mi azt nem tudjuk kihasználni, addig n várjunk más eredményt! A szünetben megbeszéltük, hogy milyen játékot kell játszani, abból rúgtuk a gólt. Sajnos a gól bennünket zavart meg. Ismételten elkövettünk két olyan hibát, amelyet már óvodás szinten sem lehetne. A mai napon az a csapat nyert, amelyik kevesebbet hibázott. Sajnos ez nem mi voltunk. További sok sikert kívánok a Szoboszlónak, de azért nem adjuk fel, csináljuk tovább és jönni fognak az eredmények, ha ezeket a hibákat kiszűrjük a játékunkból! Szeretném megköszönni a kabai szurkolóknak, hogy idegenbe is ilyen szép létszámmal elkísérték a csapatot!

Hajdúdorog SE–Monostorpályi SE 0–4 (0–1)

100 néző Vezette: Gulyás S.(Papp J., Benedek Zs.)

Hajdúdorog: Tóth Z. – Dálnoki Zs., Máthé I., Juhász T., Kovács A.(Balla K.), Simicsku I., Franczel P.(Kelemen B.), Szabó Z.(Franczel R.), Kiss A., Papp J., Pogácsás J. Edző: Juhász Bertalan.

Monostorpályi: Sallai J. – Patka J., Tapoti J., Hegedűs Gy.(Bodnár I.), Nyilas Sz., Cseke B., Bereczky B., Gellért M.(Bodnár L.), Tóth A., Dorogi Gy.(Mile D.), Lakatos Zs.(Bodnár P.) Edző: Kaszás János.

Gól: Tóth A. (2), Lakatos Zs., Dorogi Gy. Jók: Az egész csapat. Ifi: 2–1.

Juhász Bertalan: –Később nyilatkozik.

Kaszás János: –A mérkőzés első percétől kezdve a mi akaratunk érvényesült. Sok gólhelyzetet alakítottunk ki, amelyből négyet értékesítettünk.

Derecskei LSE–Téglási VSE 4–0 (0–0)

100 néző Vezette: Tóth T.(Forgács K., Vadon T.)

Derecske: Menyhárt N.(Alimán Gy.) – Szilágyi M., Vadász I.(Burkus D.), Csizmadia Cs.(Trembeczki M.), Sólyom M. Alimán J., Kovács M., Papp Á.(Nagy P.), Berán B., Papp R., Fekete L.(Lakatos R.) Edző: Szép Sándor.

Téglás: Szilágyi A. – Bánfi Cs., Tóth Cs.(Kiss Z.), Botos S., Hevesi F., Csapó A., Nagy N.(Nagy M.), Pelles T., Danó Zs., Jeney D.(Bógyis I.), Kovács K. Edző: Kiss Zoltán.

Gól: Csizmadia Cs., Sólyom M. (2), Lakatos R. Jók: Csizmadia Cs., Alimán J., Sólyom M., Lakatos R. Ifi: 0–12.

Szép Sándor: –Nem azt kaptunk, amit vártunk. Egy kicsit könnyebb mérkőzésre számítottam, de a téglási csapat szervezetten, nagy akarattal játszott hetven percig, de a hetvenedik perc után elfáradtak és magabiztos győzelmet tudtunk aratni. Gratulálok csapatomnak és további sok sikert kívánunk a Téglás csapatának!

Kiss Zoltán: –Később nyilatkozik.

Hajdúhadházi FK–Sárrétudvari KSE 0–5 (0–2)

100 néző Vezette: Puskás Z.(Vasziliu T., Prezenszki M.)

Hajdúhadház: Kiss L. – Rostás M., Lakatos S.(Hunyadi R.), Kiss Zs.(Szabó I.), Horváth A., Balogh I.(Czibere T.), Veres S.(Dancsi J.), Offra T.(Kovács G.), Fekete I.(Dancsi J.), Halder P., Szabó G. Edző: Pintér István.

Sárrétudvari: Kiss B. – Rozsik K., Szűcs P., Kovács B., Gyáni R.(Juhász B.), Füleki B., Pálinkás R., Szabó T., Fegyverneki M., István B., Elek S. Edző: Szabó Lajos.

Gól: Fegyverneki M. (2), Kovács B., Füleki B., Balog A. Jók: Szabó G., Horváth A., Czibere T., illetve Az egész csapat. Ifi: 1–4.

Pintér István: –Az iskolában nagyon jól megfelelnénk ennyi ötössel.

Szabó Lajos: –Rányomta a bélyegét az előző forduló nyolc rúgott gólja az első félidőre. A szünetben rendeztük sorainkat és újra azt az arcát láttuk a csapatnak, amit elvárok tőlük. Lassan több pontunk lesz, mint a katicának. Úgy gondolom, hogy kiesési gondjaink nem lesznek. Az Ifi csapatnak gratulálok az újabb győzelemhez! Csák Attila négy rúgott gólja önmagáért beszél. Hajrá Udvari!

Hosszúpályi SE–Berettyóújfalui SE 1–4 (0–2)

50 néző Vezette: Kovács Á.(Jánvári T., Tőkés R.)

Hosszúpályi: Szabó A. – Bagi L., Gyökeres Z., Rostás K., Bencsik A., Kobezda S., Lakatos I.(Lakatos T.), Szabó G., Rostás G.(Lakatos Zs.), Nagy M., Lakatos F. Edző: Selyem Nándor.

Berettyóújfalu: Virányi G. – Kardos I., Nagy S.(Szitkó R.), Békési D., Nagy B., Takács Z.(Daróczi D.), Jancsó A., Szabó P., Poloni Guerreiro J.(Moga E.), Sándor Sz., Kártik Zs.(Szabó G.) Edző: Szitkó Róbert.

Gól: Lakatos Zs., illetve Békési D., Szabó G. (3) Jók: Lakatos F., Nagy M., illetve Szabó G., Jancsó A. Ifi: 0–1.

Selyem Nándor: –A lelkesedésünk csak arra volt elég, hogy megnehezítsük a BUSE játékát. Bár gólhelyzeteink nekünk is voltak, sőt rúgtunk két gólt is, de a mai teljesítményünk csak erre volt elegendő. Gratulálunk a Berettyóújfalu csapatának!

Szitkó Róbert: –Hoztuk a kötelező győzelmet, ami akár nagyobb különbségű is lehetett volna, de sajnos a mai helyzetkihasználásunk az messze volt a maximálistól. Ettől függetlenül elégedettek lehetünk, hiszen uralni tudtuk végig a mérkőzést és teljesen megérdemelt győzelmet arattunk.

Hajdúnánás FK–Hajdúböszörményi TE 2–5 (1–1)

100 néző Vezette: Muszka Z.(Varga Gy., Rezes M.)

Hajdúnánás: László T. – Csatári D.(Kun Á.), Perényi R., Cservák T., Kiss L.(Kállai M.), Gyöngy T., Polgár G., Félegyházi Z.(Dalos-Nagy T.), Fodor J., Zsuga Á., Vígh L. Edző: Daróczi Péter.

Hajdúböszörmény: Tiba G., Oláh N.(Bereczki T.), Tóth T.(Rőth A.), Jeremiás G., Szathmári Zs.(Linzenbold Zs.), Szabó M.(Tóth V.), Hortó A., Lippai T., Fodor T.(Kerek B.), Lovas M., Nagy M.(Barna B.) Edző: Bogdanovic Igor.

Gól: Perényi R., Gyöngy T., illetve Lovas M., Oláh N., Barna B. (3) Jók: Zsuga Á., Polgár G., Gyöngy T., illetve Az egész csapat, Szathmári Zs., Barna B. a mérkőzés legjobbjai. Ifi: 5–2.

Daróczi Péter: –Beragadtunk a rajtnál, két mérkőzés, két vereség. De a vereségekből mindig tanulni kell és reméljük, a folytatás sokkal jobb lesz. Hetven percig partiban voltunk a Böszörménnyel, de erőnkből ennyire futotta. Egy jobb csapattól kaptunk ki. Gratulálok a Böszörménynek!

Bogdanovic Igor: –Pont erre számítottunk a mérkőzés előtt, hogy a hazai csapat agresszívan le fog támadni minket. Az első félidőt ajándékba adtuk nekik, de a második félidőben már elkezdtünk jól játszani és nem volt kérdés, hogy ki nyerje a találkozót. Szeretném, ha több ilyen harcos meccset tudnánk játszani, mert ebből profitál mindkét csapat és a szurkolók is.