„Az eredmény tükrözi a kihasználatlan helyzeteink sokaságát”

Miskolc – A labdarúgó megyei II. osztály Keleti csoportjának 20. fordulójában három meccset játszottak szombaton.

Abaújszántó – Ináncs 3-1 (3-1)

Abaújszántó, 70 néző. V.: Rúsz.

Abaújszántó: Ujj – Tóth L., Árvai Z., Tóth M., Simon (Jáger), Tóth K., Mató (Novák), Séra (Galyas), Sivák (Tahi), Szőcs, Szoták. Edző: Gyulai József.

Ináncs: Kádas – Flaskó, Pockodi, Balogh, Karaffa, Csesznik (Nagy Á.), Árvai M., Takács B., Csizmár, Kádas (Takács P.), Váradi. Elnök: Montvajszki Bertalan.

G.: Szőcs (2), Mató, ill. Árvai M. Kiállítva: Árvai Z. (45.). Jók: Szoták, Tóth M., ill. Kádas, Flaskó, Balogh. Ifi: 8-2.

Konyecsnyik János, csapatvezető: – Győzelmünk megérdemelt, mert az első félidőben eldöntöttük a mérkőzést. További sok sikert a sportszerű vendégeknek.

Montvajszki Bertalan: – Az első félidőben három súlyos hibát vétettünk, amit a hazai csapat könyörtelenül kihasznált így megérdemelten nyerte a mérkőzést. Jó játékvezetői hármas.

Kenézlő – Telkibánya 2-2 (1-1)

Kenézlő, 45 néző. V:: Szoboszlay.

Kenézlő: Farkas – Tóth Á., Pápai R., Horváth Z., Horváth G. (Tóth G.), Czibóka, Tóth D., Balogh, Bilku (Máté), László, Tóth P. Csapatvezető: Pápai Attila.

Telkibánya: Szobota – Galyas R., Kundrák, Pelles, Krajczár (Kovács), Mata Gy., Mata D., Galyas Zs., Boda (Kuti), Galyas D., Sontra. Edző: Kovács Róbert.

G.: Bilku, Tóth Á., ill. Krajczár, Galyas Zs. Jók: Farkas, Czibóka, Tóth Á., ill. Galyas R., Kundrák, Galyas D. Ifi: 14-0.

Pápai Attila: – A szezon első mérkőzése nagyon nehezen indult számunkra, az eredmény tükrözi a kihasználatlan helyzeteink sokaságát. Reméljük lesz ez jobb is. Gratulálunk az ifi győzelméhez.

Kovács Róbert: – Erősen tartalékos csapatunk lelkesen játszva értékes pontot szerzett.

Cigánd II – Tokaj 2-0 (1-0)

Cigánd, 200 néző. V.: Szutorcsik.

Cigánd II.: Nagy I. – Baráz, Pásztor, Dócs, Béres, Oravecz, Balogh (Kiss M.), Gönczi (Jasceg), Jóni, Sáfrány, Sánta K. (Hogya). Edző: Nagy Gábor.

Tokaj: Tóth Á. – Hauberger, Bódi M., Bódi T., Molnár K. (Németh), Pásztor (Bokor), Hajnal, Fazekas (Lakatos), Bejó, Cseh K., Hódosi. Edző: Juhász Zsolt.

G.: Jóni (2). Jók: Jóni (a mezőny legjobbja), Gönczi, Béres, ill. senki.

Nagy Gábor: – Gratulálok a csapatnak jól álltak hozzá a mérkőzéshez. Egy percig sem forgott veszélyben a győzelmünk, ami külön öröm számomra.

Juhász Zsolt: – Küzdöttünk, de az erőnkből csak ennyire futotta. Végre elkezdtük a bajnokságot, remélem lesz ez jobb is.

Gesztely vs. Karcsa - illusztráció
Miskolc - Az MLSZ Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Igazgatóságának fegyelmi bizottsága a következő büntetéseket osztotta ki az elmúlt heti fordulóban kiállított játékosnak. 2 felnőtt bajnoki mérkőzéstől eltiltva: Demkó Balázs (Gesztely). Egyéb fegyelmi határozat – Sajósenye sportszervezete, késé...

Abaújszántó vs. Pácin
Miskolc - A 2017/2018-as Borsod-Abaúj-Zemplén megyei II. osztályú bajnokság Keleti csoportjának őszi órarendje. [poll id="1524"] 1. forduló (augusztus 12–13.) Sz., 13.00: Telkibánya – Ináncs Sz., 17.00: Sárospatak – Garadna Sz., 17.00: Pálháza – Pácin Sz., 17.00: Tiszakarád – Tiszalad...