„Az első félidőben aludtunk”

© Illusztráció - Vajda János
Miskolc – A labdarúgó megyei II. osztály Keleti csoportjának 21. fordulójában négy meccset játszottak le vasárnap.

Önnek melyik a kedvenc csapata a megyei II. osztály Keleti csoportjában?

Eredmények megtekintése

Betöltés ... Betöltés ...

Gönc – Cigánd II 1-1 (0-1)

Gönc, 50 néző. V.: Tóth I T.

Gönc: Jósvai – Mózes A. (Parzignáth), Molnár I., Csernyiczki, Lehoczki, Budai (Kiss), Konkoly K. (Orosz), Mózes J., Szemán D., Konkoly T., Fekete. Edző: Vranyák György.

Cigánd II.: Nagy I. – Répási, Baráz, Pásztor, Béres, Kiss M. (Szemán M.), Balogh (Jasceg), Horváth, Jóni (Dócs), Sáfrány (Hogya), Jáger. Edző: Nagy Gábor.

G.: Csernyiczki, ill. Jóni. Jók: az egész csapat, ill. Baráz, Béres.

Szarka Zsolt, szakosztályvezető: – Minden megtett ma a csapat annak érdekében hogy egy jó ellenféllel szemben pontot szerezzen, megérdemelt az iksz, még ha a 92. percben is egyenlítettünk.

Nagy Gábor: – Az egész szezonban jellemző ránk, hogy lezárhatnánk a mérkőzést több alkalommal, de nem tettük, ezért ma is bűnhődnünk kell, „természetes” hogy a 92. percben kiegyenlít az ellenfél.

Ináncs – Garadna 2-2 (2-1)

Ináncs, 80 néző. V.: Balázsi.

Ináncs: Gecse – Flaskó, Pockodi, Váradi, Horváth E., Csesznik (Horváth R.), Teleki (Budai), Takács P., Takács B., Csizmár, Balogh. Elnök: Montvajszki Bertalan.

Garadna: Kiss – Horváth B., Galajda, Kis, Beregi D., Sabján (Oláh), Rozgonyi, Szabó, Bujnóczki (Fajkó), Molnár (Krajcz), Orosz (Nagy). Edző: Berencsi László.

G.: Flaskó, Takács P., ill. Galajda, Szabó N. Jók: az egész csapat, ill. Orosz, Szabó N., Beregi D. Ifi: 3-9.

Montvajszki Bertalan: – Nehéz talajú pályán jó játékkal sajnos a 90. percben kapott góllal elvesztettünk két pontot. Köszönöm a fiúknak a lelkes játékot ebben az esős, sáros időben.

Berencsi László: – Az első félidőben aludtunk, játékunk akaratgyenge és enervált volt ennek az eredménye a két kapott gól. A második játékrészben már akartunk, többet támadtunk ez a döntetlenre volt elég. A partjelző egy szabályos góltól fosztott meg minket.

Erdőhorváti – Abaújszántó 1-0 (0-0)

Erdőhorváti, 120 néző. V.: Nagy F.

Erdőhorváti: Olajos – Gálya, Orosz Máté, Makkai, Lukács, Orosz Miklós (Jaskó), Engel, Novák, Popovics (Mata), Kántor, Gulyás. Edző: Mata Sándor.

Abaújszántó: Ujj – Tóth L., Tóth M., Tatár, Simon (Galyas), Sivák, Jáger (Séra), Mató (Tahi), Szőcs, Tóth K. (Novák), Szoták. Edző: Gyulai József.

G.: Engel. Jók: az egész csapat, ill. az egész csapat. Ifi: 2-4.

Mata Sándor: – Az igaz, hogy a pálya minősége hagyott kívánnivalót maga után de ennél rosszabb talajú pályán is játszottak mérkőzést. Ha a helyzeteinket berúgjuk több góllal is nyerhettünk volna, de a lényeg hogy győztünk, és küzdeni tudásból jelesre vizsgázott a csapat. Köszönjük a szurkolóink lelkes támogatását.

Konyecsnyik János, csapatvezető: – Rossz minőségű pályán minden elismerésünk a játékosoké, nagyot küzdöttünk rászolgáltunk volna a döntetlenre de egy pontrúgás eldöntötte a három pont sorsát. Gratulálok az ifi újabb győzelméhez.

Tokaj – Tarcal 5-2 (2-1)

Tokaj, 50 néző. V.: Rendek.

Tokaj: Tóth Á. – Lukács, Bódi M., Cseh K., Pásztor (Vámosi), Lakatos (Zelenák), Halász, Bejó, Bódi T. (Mihali), Molnár, Hauberger. Edző: Juhász Zsolt.

Tarcal: Lechner – Hojdák, Szegedi, Kádas (Rácz), Ötvös, Szűkösdi, Czentnár (Kamarási), Szárnya (Dovák), Beör G. (Gál), Sárosi, Beör B. Elnök: Soltész Csaba.

G.: Lakatos (2), Pásztor, Cseh K., Bódi M., ill. Szegedi, Rácz. Jók: Lakatos, Bódi M., ill. senki. Ifi: 9-0.

Juhász Zsolt: – Irreális időben, nagy küzdelemben sikerült nyernünk gratulálok a csapatnak.

Soltész Csaba: – Megnyitottuk az új uszodát…

A Telkibánya – Pácin a pálya használhatatlansága miatt elmaradt.

A megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság Keleti csoportjának tavaszi sorsolása - 2017/2018 - illusztráció
Miskolc - A 2017/2018-as Borsod-Abaúj-Zemplén megyei II. osztályú bajnokság Keleti csoportjának tavaszi órarendje. [poll id="1524"] 18. forduló, március 11. V., 14.30: Abaújszántó – Telkibánya V., 14.30: Kenézlő – Tokaj V., 14.30: Cigánd II – Taktaharkány V., 14.30: Garadna – Gönc...

img_3020
Miskolc - A Magyar Labdarúgó Szövetség Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Igazgatósága a következő büntetéseket osztotta ki az elmúlt heti fordulóban kiállított játékosoknak. 3 felnőtt mérkőzéstől eltiltva: Somogyi Sándor (Sajószentpéter). 1 felnőtt mérkőzéstől eltiltva: Katona János (Gesztely), Rézm...