Az élre állt a Mezőkövesd Zsóry FC

Mezőkövesd – Csákváron nyert szombaton a Mezőkövesd, így a hatodik forduló után az élen áll a labdarúgó NB II-ben.

Csákvár – Mezőkövesd-Zsóry FC 1-3 (0–3)

Csákvár, 300 néző. V.: Szőts.

Csákvár: Gróf – Hajdú S., Vaszicsku (Kocsis G., 46.), Dulló, Baranyai Á. – Szalai T. – Oldal (Molnár T., 34.), Bakos Sz. (Mihály D., 75.), Molnár Cs., Bartos – Makrai G. Vezetőedző: Toldi Gábor.

Mezőkövesd: Dombó – Nagy J., Dvorschák, Devecseri, Fótyik – Takács P., Szeles – Molnár G. (Polényi, 80.), Rácz F., Heffler N. (Tóth L., 88.) – Máté J. (Harsányi, 62.). Vezetőedző: Benczés Miklós.

19. perc: Rácz kapott jó labdát a hazai kapu előtt, majd a bal alsó sarokba lőtt, 0-1.

40. perc: Molnár G. beadását követően Máté fejelt kapura, a labdát Gróf még védte, de a kipattanót Máté a kapuba vágta, 0-2.

45. perc: Hefflert vágták fel a tizenhatoson belül: a megítélt büntetőt Máté a jobb sarokba lőtte, 0-3.

46. perc: Szabadrúgáshoz jutott a Csákvár a kövesdi kaputól 18 méterre: a labda mögé Szalai állt, aki a bal felső sarokba csavart, 1-3.

Jók: Szalai T., Dulló, ill. az egész csapat.

Toldi Gábor: – A helyzeteket be kell rúgni, de mi nulla-nullánál sorozatban kihagytuk, vendégeink viszont kihasználták hibáinkat. Szünet után irányítottunk, de csak a szépítésre tellett.

Benczés Miklós: – Jó iramú meccset játszottunk, örülök, hogy végre idegenben is nyertünk. Mindkét csapat felvállalta a támadófutballt, így élvezetes meccset láthatott a közönség.