„Az eleje döcögött, de a végére sima lett”

„Az eleje döcögött, de a végére sima lett” - © Fotó: ÉM-Archívum
Miskolc – A labdarúgó megyei I. osztály 15. fordulójában szombaton öt mérkőzést rendeztek meg.

Encs – Szerencs 3-0 (0-0)

Encs, 90 néző. V.: Séra.

Encs: Éliás – Molnár L. (Varga), Vígh (Tarr), Lencsés, Rakaczki M. (Gregó), Kerekes, Kádár, Hankó, Kontra, Molnár J. (Ferenczi), Fülöp (Havas). Edző: Kocsis Nándor.

Szerencs: Kristóf – Tóth A., Hlavács, Kiss K. (Gombos), Kiss D. (Kiss M.), Ternyik (Nagy L.), Buri Sz. (Szegedi), Hajdu (Suller), Tóth T., Buri A., Berecz. Edző: Tóth István, Lukács Bertalan.

G.: Lencsés, Havas, Ferenczi. Jók: Lencsés, Kerekes, Fülöp, Ferenczi Kádár, ill. Tóth A., Szegedi, Tóth T. Ifi: 5-1.

Kocsis Nándor: – Az eleje döcögött, de a végére sima lett a mérkőzés. Köszönjük a szurkolóknak a biztatást, gratulálunk az ificsapat őszi első helyezéséhez. További sok sikert a Szerencsnek.

Lukács Bertalan: – Gratulálunk az Encsnek.

Hidasnémeti VSC – Bánhorváti-KBSC 4-1 (0-1)

Hidasnémeti, 100 néző. V.: Tóth M.

Hidasnémeti: Laczkó – Homonnay, Menougong (Plavuscsák), Sirgely (Ágoston), Szurdok, Hankó R. (Tóth Z.), Turoczi, Hankó N., Bortnyák, Fülöp, Czingely. Edző: Susnyak Ladislav.

Bánhorváti-KBSC: Botló – Hallgató, Horváth Sz., Pecsenye, Kazvinszki, Máthé (Bicskey Á.), Nestián (Bicskey B.), Siskó, Kovács P., Lajkó (Lázi), Albók. Játékos-edző: Mátyás József.

G.: Menougong (2), Bortnyák, Czingely, ill. Pecsenye. Jók: az egész csapat, ill. senki. Ifi: elmaradt.

Bóni Tamás, elnök: – Egy csapatra való hiányzó ellenére is megmutatták a pályán lévők, hogy igenis van tartásuk és hátrányól fordítva megérdemelten tartották itthon a három pontot. További sok sikert a Bánhorváti csapatának. Jó volt a játékvezetés.

Mátyás József: – 1-0-nál szabályos gólunkat vette el a játékvezető mellyel úgy gondolom erősen befolyásolta a mérkőzést. A második félidőben sajnos kijöttek játékosaink hiánya és néhány emberen a fáradság is mutatkozott. Az eredmény kicsit túlzó, de gratulálunk a hazai csapatnak. Irigylésre méltó a hazaiak infrastruktúrája.

Ózdi FC – Edelényi FC 3-1 (1-1)

Ózd, 800 néző. V.: Bán.

Ózd: Erdei – Elek, Tönkő, Gál, Ádám, Pataki (Agócs), Bogáti, Danyi (Győri), Szemere, El-Sherif (Sóskúti), Marczis. Edző: Zoran Kuntic.

Edelény: Lövey – Tóth N., Komjáti (Kovács), Mészáros, Sikur, Kótai, Tasi, Hanász, Figeczki (Burinda), Hegedűs, Pataki. Edző: Kócsi József.

G.: Ádám (2), Pataki, ill. Komjáti. Jók: Tönkő, Bogáti, Ádám, ill. Komjáti, Pataki, Hegedűs.

Zoran Kuntic: – Az elején rúgtunk gólt ám ahelyett, hogy így folytattuk volna, engedtük, hogy az ellenfél uralja a középpályát. A második félidőben kijavítottuk a hibáinkat és újabb gólokat szereztünk az egyébként stabil ellenfelünk ellen.

Kócsi József: – 60 percig méltó ellenfelei voltunk a bajnokesélyesnek, a végén viszont kihasználták a hibáinkat a hazaiak. Gratulálok, további sok sikert nekik.

Bükkzsérc – Mád 2-3 (2-1)

Bükkzsérc, 75 néző. V.: Jakab.

Bükkzsérc: Varsányi – Csirmaz, Nagygyörgy, Mikita, Fehér, Karancsi, Kovács B., Nagy B., Sápi (Gáspár), Csiszár Sz., Lázár. Edző: Kovács József.

Mád: Madarasi – Kiss, Kramcsák, Janikó, Bakos, Potyka, Godzsák, Szűcs Á., Balog, Bodnár (Bolló), Tóth B. Csapatvezető: Szűcs Ádám.

G.: Kovács B., Csiszár Sz., ill. Potyka, Bodnár, Balog. Jók: Varsányi, Fehér, ill. az egész csapat. Ifi: 12-0.

Kovács József: – Az, hogy több sebből vérzünk nem igaz, mert már elvéreztünk. Sápi Józsi már az ötödik sérültünk, akire nem számíthatunk. Lendületes, jól játszó vendégcsapat jött ki a második félidőre így győzelmük megérdemelt.

Szűcs Ádám: – Jelenlegi helyzetünkben nagyon értékes három pont szereztünk, a második félidő már hasonlított a focira. Mielőbbi gyógyulást Sápi Öcsinek!

Gesztely – Bőcs 1-0 (0-0)

Gesztely, 100 néző. V.: Nagy F.

Gesztely: Szegő – Tóth D., Demkó (Katona), Gyöngyösi, Bacsó (Hajdú), Papp (Szűcs), Mészáros, Berta, Gergely, Hutter (Zsoldos), Gantner (Erdélyi). Edző: Bárdos Károly.

Bőcs: Mertus – Nyircsák G., Molnár Zs., Mida, Macsó, Orosz, Balázs, Tóth T., Banu (Nyircsák A.), Kerekes (Vadász), Szabó Zs. Edző: Zsiga Gyula.

G.: Hutter. Kiállítva: Gergely (47.). Jók: az egész csapat, ill. senki. Ifi: 3-1.

Bacsó Levente, csapatkapitány: – Gratulálok az egész csapatnak, mert egy félidőt tíz emberrel játszva meg tudtuk nyerni a mérkőzést, ez mutatja, hogy milyen erős csapat vagyunk, ha oda tudunk figyelni. Gratulálok az U 19-es csapatunknak a sikeres fél szezonhoz, mert övék a jövő. További sok sikert a Bőcs csapatának.

Zsiga Gyula: – Gratulálok a hazai csapatnak adódó helyzetüket ők kihasználták mi a végén kihagytuk. A vége nem úgy alakult ahogy terveztük, de így is gratulálok a csapatnak az őszi második helyezéshez. Köszönjük támogatóink segítségét, vezetőink áldozatos munkáját és szurkolóink biztatását.

Illusztráció
Miskolc - A labdarúgó Heves megyei I. osztály 14. fordulójában szombaton döntetlent játszott a BLASE. Eger SE II. - Borsodnádasd 3-3 (0-1) Eger, 50 néző. V.: Pádár. Eger II: Molnár - Bálint, Lehóczky (Nagylaki), Pápai (Barta), Kovács D. (Farkas), Lázár, Kovács G., Nyilas (Szuromi), Czéh, Fodor, P...