Loki-Újpest élő közvetítés

<p>Kövesse portálunkon élőben a Loki-Újpest összecsapást, és szurkoljunk együtt a fiúknak!</p>

DVSC-TEVA-Újpest 1-1

Mészáros lefújja a meccset.

91. perc: Kerekes kerül helyzetbe az újpesti kapu előtt, ám ez a lehetőség is kimarad.

89. perc:Szakály buktatásáért kap a Loki szabadrúgást, Leo ívelés messze száll. A nézőtéren füttyszó hangzik fel.

85. perc:Sándor György vette célba a debreceni kapu sarkát, Polekszics vetődve védett.

81. perc: Cserél az Újpest: Bozsik helyett Da Silva Jucemar.

79. perc: Az újpestiek szabadrúgása veszélyezteti a DVSC kapuját, Polekszics szögletre hárít. A szögletből nem alakul ki helyzet.

77. perc: Egyenlít a Loki! Oláh Lóránt talált az újpestiek kapujába. (1-1)

74. perc:Leo próbálkozik beadással balról, a védőről kipattan - a szurkolók kezet reklamálnak.

71. perc: Vezet az Újpest, gyors akció után Simon talált a debreceni kapuba. (0-1)

69. perc: Veszélyes helyzet alakul ki, amikor Polekszics a játékosok közé öklözi a labdát - az újpestiek nem tudnak a lehetőséggel élni.

67. perc:Varga Zoltán helyett Szakály Péter a pályán.

64. perc:Rajczi megsérült, Széki érkezik a helyére.

63. perc:Szűcs István kapott sárga lapot buktatásért, újpesti szabadrúgással folytatódik a meccs - azonban nem lesz helyzet belőle.

59. perc:Kerekes elesik az újpesti tizenhatoson belül - amiért sárga lapot kap.

57. perc:Czvitkovics helyett Dombi érkezik a pályára.

56. perc:Loki-helyzet alakul ki, Leo kerül a kapu elé, ám kimarad a lehetőség, a védők szögletre mentenek.

54. perc: Foxi helyett Rajczi jön be.

52. perc: Foxi indult meg Loki kapuja felé, beadását szögletre mentik a debreceniek.  A beívelt labda ide-oda pattog, majd végül tisztáznak a debreceniek.

49. perc: Kerekest cibálták meg az újpesti védők, aminek eredményeként szabadrúgáshoz jut a Loki mintegy húsz méterre az újpesti kaputól. Leo rúgja el - szó szerint, a labda messze a kapu fölé száll.

46. perc: A Loki kezdi a második félidőt.

A félidőben az állás: 0-0.

45. perc:Leo szabadrúgása az utolsó momentum a félidőben.

44. perc:DVSC-szöglet után a labda Kerekes elé került, ám miután megpattant a játékszer, úgy felgyorsult, hogy a debreceni csatár nem érte el.

42. perc:Foxi került helyzetbe a Loki kapuja előtt egy beívelés után, azonban a lila mezes játékos lemaradt a labdáról.

38. perc: Szabadrúgás a Lokinak, Czvitkovics lövését Balajcza hárítja.

35. perc: Oláh ívelte szépen az Újpest kapujára a labdát, ám fölément.

32. perc: Oláh Lórántot próbálták kiugratni a társak, de túl hosszú lett, és a labda Balajcza kezébe jutott.

29. perc: Újpest-lövés veszélyeztette a DVSC kapuját, Polekszics védett szépen.

27. perc: Újabb Loki-kísérlet a gólszerzésre, Balajcza kezében landolt a játékszer.

24. perc: Kerekes esett el az Újpest kapuja előtt, természetesen nincs tizenegyes.

22. perc:Simon próbálkozását szögletre mentik a debreceni védők, a szöglet után a Loki jöhet.

21. perc:Kiss Zoltán tűzte rá a védőkről lecsorgó labdát az Újpest kapujára, Balajcza megfogta.

17. perc: Simon vette célba a Loki kapuját egy újpesti támadás végén, a labda fölé szállt, két perccel később újra a lilák támadnak, ezúttal oldalról találják el a hálót.

14. perc: Varga Z. kerül helyzetbe, de a védők beleérnek, így a kapu fölé megy. A szögletről beívelt labda végig gurul a kapu előtt.

11. perc: Az Újpest kerül helyzetbe, a DVSC játékosai tisztáznak - az újpesti drukkerek tizenegyest reklamálnak, mivel játékosuk elesett a tizenhatoson belül.

9. perc: Bírói ítéletek borzolják a Loki-szurkolók idegeit: Kerekest buktatták, de nem ítélt semmit, majd a lilák kaptak vitatott szabadrúgást.

7. perc: Loki-szabadrúgás ígéretes szögből, ám a védők kifejelik.

4. perc: Kerekest próbálták kiugratni az Újpest kapuja előtt, de a védők tisztáztak, majd a Loki kapuja előtt a lilák kísérleteztek, a lövés a kapu mellé szállt.

20 óra 5 perckor az Újpest végzi el a kezdőrúgást.

A mérkőzés egy perces gyászszünettel kezdődik, Garamvölgyi Lajosra és Petróczi Gáborra emlékeznek.

Az Újpesttel, a bajnoki tabella második helyezettjével találkozik szombat este a DVSC-TEVA csapata, a mérkőzés 20 órakor kezdődik.

A kezdőcsapatok:

DVSC-TEVA: Polekszics - Bernáth, Mészáros, Szűcs, Takács - Varga Z., Kiss Z., Leandro, Czvitkovics - Kerekes, Oláh

Újpest: Balajcza - Dudics, Vaskó, Lipták, Mijadinoski - Sándor, Bozsics, Korcsmár, Remili - Foxi - Simon

A mérkőzést vezeti Mészáros István, asszisztensek Viszokai és Vígh.