BOON - Sport - Megye II.

2016.10.02. 18:55

„Egy félidőt fociztunk, aztán azt hittük, hogy ez is elég”

Miskolc - A labdarúgó megyei II. osztály Keleti csoportjának 8. fordulójában vasárnap öt mérkőzést rendeztek.

[poll id="1176"]

Telkibánya – Füzér 1-2 (1-0)

Telkibánya, 80 néző. V.: Szutorcsik.

Telkibánya: Dudás R. (Kormos) – Pelles (Szendrey), Dudás G. (Bodnár II P.), Géczi, Dudás T., Mata, Fajger, Galyas, Bodnár I P. (Saláta), Dányi (Sontra), Krakkai. Edző: Kovács Róbert.

Füzér: Vaszlavik - Gali (Oroszy), Dandás, Tamás, Pásztor (Tóth), Ónodi, Orosz, Harcsárik, Reskó, Csizmár, Takács. Edző: Tóth László.

G.: Géczi, ill. Orosz, Ónodi. Kiállítva: Géczi (81.). Jók: senki, ill. az egész csapat. Ifi: 4-1.

Kovács Róbert: – Vezetésünk ellenére a második félidő elején sikerült öt percet átaludnunk, aminek két kapott gól lett az eredménye. Vesztett állásból nem tudtunk újítani, a vendégek pedig rutinosan tartották az eredményt.

Orosz Péter, csapatkapitány: – Gratulálok a csapat hozzáállásához, hátrányból sikerült megfordítani a meccset. Sok sikert a Telkibányának. Hajrá Füzér!

Erdőhorváti – Tiszakarád 1-1 (1-0)

Erdőhorváti, 70 néző. V.: Gáll.

Erdőhorváti: Olajos – Radics, Gálya, Szutorcsik, Gulyás, Farkas, Kazsimér, Sáfrány, Orosz, Iglai (Rebecsák), Pufnyák (Báder). Edző: Vojnár István.

Tiszakarád: Nagy J. – Pásztor, Horváth R., Fodor, Csóka (Csáki), Tóth R. (Tóth M.), Egyed, Karászi (Budai), Tóth D., Tóth S., Horváth M. Játékos-edző: Tóth Sándor, Pásztor Attila.

G.: Gálya, ill. Horváth M. Jók: senki, ill. Pásztor, Horváth R., Tóth D. Ifi: 3-3.

Vojnár István: – Kritikán aluli játékvezetés. Akármelyik pályán, hogy ha közelről a játékvezető felé köpnek, az mindenütt kiállítás, ez még az első félidőben történt nálunk.

Batta Dezső, elnök: – Az első tíz percben eldönthettük volna a mérkőzést, majd 11-est is hibáztunk, végül sikerült egy gólt begyötörni, így igazságos eredmény született jó játékvezetés mellett.

Gönc – Tiszaladány 8-1 (1-1)

Gönc, 50 néző. V.: Tarjányi.

Gönc: Oláh – Hlavács, Szemán M., Szemán D., Géczi, Parzignáth (Fekete), Molnár (Füleki), Lehoczki, Tóth L. (Veres), Kiss L. (Kiss I.), Konkoly. Edző: Vranyák György.

Tiszaladány: Bacsó – Tóth D., Lukács (Szadai), Juhász, Lakatos R., Prekob (Bódi), Hideg, Major (Barna), Kovács, Szívós, Bejó. Játékos-edző: Liszkai Attila.

G.: Lehoczki (5), Szemán M., Konkoly, Füleki, ill. Juhász. Kiállítva: Szemán M. (89.). Jók: Lehoczki (a mezőny legjobbja) és az egész csapat, ill. senki. Ifi: 5-3.

Szarka Zsolt, szakosztályvezető: – Az első félidő akaratgyenge játéka után összekaptuk magunkat, szinte minden helyzetünket értékesítettük és magabiztosan nyertük meg a mérkőzést: ezzel is boldog szülinapot kívánva edzőnknek, Vranyák Györgynek.

Liszkai Attila: – Egy félidőt fociztunk aztán azt hittük, hogy ez is elég, sajnos nem.

Garadna – Hidasnémeti 1-3 (0-2)

Garadna, 300 néző. V.: Haraszin.

Garadna: Szolnoki – Orosz, Szabó, Kis (Beregi P.), Rozgonyi, Fajkó, Feka, Sabján (Molnár), Horváth, Beregi D., Bujnóczki (Oláh). Edző: Berencsi László.

Hidasnémeti: Rohály (Bóni) – Horváth Gy. (Fülöp G.), Eperjesi, Fülöp N., Hankó R., Turoczi, Hankó N., Konya (Csengő), Sztankovics, Makranczi (Galyas), Borbély. Edző: Susnyak Ladislav.

G.: Molnár, ill. Makranczi, Konya, Sztankovics. Jók: Vajkó, Szabó, Szolnoki, ill. senki. Ifi: 4-3.

Berencsi László: – Tudtuk, hogy nehéz mérkőzés vár ránk. Ismét az egyéni hibáinkból szerzett az ellenfél gólokat, és nehezen tudunk javítani góllövési képességünkön. Gratulálok az ifik győzelméhez annak ellenére, hogy az ellenfél részére váratlan eredménnyel zárult a mérkőzés. Kívánjuk, hogy a Hidasnémeti érje a céljait, további sok sikert nekik.

Susnyak Ladislav: – Szomszédvárak mérkőzésén sikerült begyűjteni a három pontot. A sportszerű hazaiak igyekeztek megnehezíteni tartalékos csapatunk dolgát, gratulálunk nekik és további sok sikert kívánunk a bajnokságban.

Hollóháza – Tarcal 1-1 (0-1)

Hollóháza, 70 néző. V.: Majoros.

Hollóháza: Olexa – Dobai I., Dobai Z., Dobai M., Magyari, Király, Horváth T., Molnár (Kormos), Tegda, Bodnár (Kántor), Kenyherz. Játékos-edző: Hegedűs Róbert.

Tarcal: Lechner – Spitzmüller, Kamarási, Czentnár, Hojdák, Ötvös (Rácz), Szegedi, Nagy (Mérész), Sárosi, Kovács (Jerebák), Vadászi. Elnök: Soltész Csaba.

G.: Tegda, ill. Czentnár. Jók: az egész csapat, ill. senki. Ifi: 0-15.

Hegedűs Róbert: – Az első félidőt a vendégek irányították, a másodikban a helyzetek alapján győzhettünk volna. Sok sikert a Tarcalnak.

Soltész Csaba: – Számunkra egy hízelgő eredmény született, ilyen rosszul még sosem játszottunk. Gratulálok a hazaiaknak és mi ifink győzelméhez.

16. Hollóháza 8 - 2 6 3-26 2

Miskolc - A labdarúgó megyei II. osztály Keleti csoportjának 8. fordulójában három meccset játszottak szombaton.