boon-sportoldal

2011.10.08. 17:58

A Putnok nyert, az Ózd kikapott

A labdarúgó NB III Mátra csoportjának 8. fordulójában két megyei csapatunk lépett pályára szombaton.Putnok VSE – Dunakeszi    3-0 (2-0)

Putnok, 200 néző. V.: Szíjjártó.

Putnok: Roza - Sebők, Nagy Cs., Kovács R., Boczki, Zabos, Zimányi Á., Sápi, Zsarnai (Mészáros), Monyók (Bányai), Máthé (Bányász). Edző: Koszta Péter.

Dunakeszi: Beke - Tóth T., Csitári, Krajcsek, Molnár, Mundi, Székesi, Madar, Dizmatsek, Lőrincz, Kovacsics. Játékos-edző: Lőrincz László.

G.: Máthé, Boczki, Kovács R.

Jók: Zabos, Máthé,. Sebők, Nagy Cs., Kovács R., Boczki, ill. Madar.

Koszta Péter: - Végig mi irányítottuk a mérkőzést és ilyen arányban is megérdemelten nyertünk.

Lőrincz László: - Nagy figyelmetlenségeinkkel, két pontrúgás utáni szituációból óriási előnyhöz jutattuk a hazai csapatot. Így a második félidőben hiába próbáltunk meg mindent, teljesen megérdemelten tartotta otthon a három pontot a hazai gárda.

Maglódi TC - Ózdi FC    3-1 (0-1)

Maglód 100 néző. V.: Szanyi.

Maglódi TC: Kovács B. - Bogdán, Molnár, Pozder, Vincze (Sályi), Budafai, Németh, Weisz (Tabányi), Lázár, Lukács, Gajda (Pfeffer). Edző: Baranyai Pál.

Ózdi FC: Jakab - Nagy, Füleki, Kovács Á., Bihari, Berta, Oltyán (Danyi), Ruszó (Csák K.), Asszony, Kovács Sz., Bakos. Edző: Zimmermann Tamás.

G.: Pozder, Vincze, Gajda ill. Oltyán.

Jók: Pozder, Bogdán, Németh, Budafai, Lukács ill. az egész csapat.

Pozder Nenad, csapatkapitány: - Az első félidő rosszabb helyzetkihasználása után a másodikban sikerült három gólt szereznünk, ehhez gratulálok a csapatnak csakúgy, mint a nagyszerű ellenfélnek, akiknek sok sikert kívánok a továbbiakban.

Zimmermann Tamás: - A második félidőben hat perces rövidzárlatunkat kihasználta a Maglód, ezután már hiába voltunk jók, 2-1-nél kapufát is rúgtunk, a harmadik gól eldöntötte a mérkőzést. Mindemellett dicséret illeti az egész csapatot, mert végig bátran és jól játszottunk.