Antifoci, ózdi vereség

Ózd  – Hazai pályán vereséggel kezdett a labdarúgó NB III-ban az Ózdi FC.

A téli szünetben alaposan átalakult fekete-fehérek a szintén gyenge produkciót nyújtó Gyöngyöstől kaptak ki egy büntetőből szerzett góllal. A játék enyhén szólva is feledhető volt mind a két csapat részéről.

Ózdi FC – Gyöngyösi AK 0-1 (0-1)
Ózd, 300 néző. Vezette: Fazekas A. (Feith Zs., Kristóf P.)
Ózdi FC: Csák – Bakos, Pingiczer (Szakács 73.), Juhász Cs., Csatlós Cs., Birincsik, Dudás A., Galbács, Csatlós T., Lukács (Oltyán, 60.), Budai. Edző: Vigh Tibor. Gyögyösi AK: Juhász E. – Molnár G., Vernyik, Nagyfalusi, Takács (Tóth T., 86.), Puly, Nagy G., Góhér, Bódis, Csomós (Kolompár, 90.), Molnár B. (Kiss Cs., 73.). Edző: Majzik Zoltán. Gólszerző: Bódis (11-esből, 0-1) a 20. percben. Jók: Csák, Birincsik, ill. Juhász E., Vernyik, Puly.
Vigh Tibor: – A Gyöngyös vezető gólja után hiába alakítottunk ki helyzeteket, ezek közül egyet sem tudtunk értékesíteni. Rúgott gól nélkül pedig nem lehet meccset nyerni, sajnálom, hogy hazai pályán ilyen rosszul sikerült a bemutatkozásunk.
Majzik Zoltán: – Jelen helyzetünk nagyon boldogok vagyunk, hogy három ponttal távozhatunk Ózdról. Keményen küzdöttünk, hogy megőrizzük az előnyünket a sokat kezdeményező hazaiakkal szemben.