„Az új szerelés nem hozott szerencsét, pedig csak köszönettel tartozunk Krisztinának érte”

Miskolc – A labdarúgó megyei II. osztály Közép csoportjának 22. fordulójában négy mérkőzést játszottak vasárnap.

Cserépfalu – Tibolddaróc 3-0 (1-0)

Cserépfalu, 120 néző. V.: Séra.

Cserépfalu: Demeter – Polgár, Himer, Badalik, Csirmaz, Barzsó, Urbancsik, Domján (Farkas), Kis, Török, Mizser. Technikai vezető: Csendes Péter.

Tibolddaróc: Besenyei – Gyökér, Huszár, Hallai, Kiss (Holicskó G.), Holicskó Gy. (Balázs), Pásztor (Hócza), Nagy, Sályi (Görzsöny), Varga (Szanyi), Juhász. Edző: Szűcs Levente.

G.: Mizser (2), Himer. Jók: az egész csapat, ill. Juhász. Ifi: 1-5.

Csendes Péter: – A megfelelő hozzáállás 3 pontot eredményezett. Gratulálok a csapatnak.

Szűcs Levente: – 180 fokos fordulatot mutatott a csapat. Igaz egy malac góllal és két jól eltalált lövéssel megvert minket az ellenfél. Nekünk még a ziccereink is kifelé jöttek mert megijedtünk a hazai kapustól.

Vatta – Mezőzombor 1-0 (1-0)

Vatta, 80 néző. V.: Nagy L.

Vatta: Kónya – Orosz, Német, Tóth, Harsányi, Kerekes, Kövesdi (Sebestyén), Rontó, Tarnóczi (Atucsűk), Szarvas, Bubenkó (Juhos). Edző: Kovalik Mihály.

Mezőzombor: Spisák – Balogh, Taksás M. I., Taksás M. II., Pangyelka D., Tóth (Lukács), Vadász, Pajger, Kiss, Pangyelka A., Szabó (Pajger). Edző: Pangyelka Amdrás.

G.: Rontó. Jók: az egész csapat, ill. senki. Ifi: elmaradt mert a vendégek nem álltak ki.

Tóth Péter csapatkapitány: – A mérkőzés képe alapján teljesen megérdemelten győztünk, azonban több gól volt ebben a mérkőzésben. Jó játékvezetés.

Pangyelka András: – Az új szerelés nem hozott szerencsét, pedig csak köszönettel tartozunk Krisztinának érte. Majd a jövő héten!

Harsány – Hernádnémeti 7-1 (3-0)

Harsány, 110 néző. V.: Haraszin.

Harsány: Bene (Pusztai) – Csizmadia, Éliás, Burai (Bihari), Dévai, Dancs (Nagy), Simon (Kazareczki), Nagy, Tyukodi, Rafael, Tóth. Edző: Gável Zsolt.

Hernádnémeti: Répási – Zsova, Szendrei, Juhász, Hídvégi, Sulkovszki (Ruzsvánszki), Horváth, Szabó (Debrődi), Pálinkás, Orosz, Nótár. Edző: Kahancz Ottó.

G.: Burai (2), Tyukodi, Tóth, Dancs, Éliás, Bihari, ill. Juhász. Jók: az egész csapat ill. senki. Ifi: 3-5.

Gável Zsolt: – Jól játszva megérdemelt győzelmet arattunk. Gratulálok a csapatnak.

Kahancz Ottó: – Gratulálok a hazaiaknak. Szereztünk nekik egy kellemes délutánt.

Alsózsolca – Bükkzsérc 1-8 (1-0)

Alsózsolca, 150 néző. V.: Sipos.

Alsózsolca: Franczuz – Vadász (Ivancsó), Roha, Balogh (Mulató), Erdei Nagy, Bódi K., Hajdu, Bódi Gábor, Bódi Gergő, Balog, Szegő. Edző: Hegedüs Csaba.

Bükkzsérc: Bukta – Csiszár I., Nagygyörgy, Mikita, Kriston (Szemán), Oborzil, Horváth, Csiszár Sz., Fehér, Jóna (Reményi), Lázár. Edző: Kovács József.

G.: Bódi K., ill. Horváth (4), Mikita (2), Reményi, Csiszár I. Jók: senki, ill. az egész csapat. Ifi: 6-4.

Hegedüs Csaba: – Két ellentétes félidőt láthattunk. Ellenfelünk kihasználta helyzeteit. Az első félidő jó játékát nem tudtuk áthozni a másodikra. Egyéni hibák is voltak. A koncentráció sem volt megfelelő, így csúnya lett a vége.

Kovács József: – Nehéz mérkőzésre készültünk. Az első félidő igazolta a hazaiak erősségét és bátor játékát. Egy hibánkból gólt szereztek. A mi játékunkba is benne volt a gól már ekkor is. A második félidő meghozta a fordulatot. Játékosaink bajnokesélyes csapat módjára teljesítettek. Jó játékvezetés.

„Nehéz mit mondani a 90. percben kapott büntető gól után”

A labdarúgó megyei II. osztály Közép csoportjának 22. fordulójában három mérkőzést játszottak szombaton.

A gönci sportszakember fél éves eltiltást kapott – Labdarúgó fegyelmi határozatok

A Magyar Labdarúgó Szövetség Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Igazgatóságának fegyelmi bizottsága a következő határozatokat hozta a legutóbbi ülésén az elmúlt heti forduló után.

A megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság Közép csoportjának tavaszi sorsolása – 2016/2017

A 2016/2017-os Borsod-Abaúj-Zemplén megyei II. osztályú bajnokság Közép csoportjának tavaszi órarendje.