Állásajánlat – CNC gépbeállító/gépkezelő

Cégünk munkatársakat keres CNC gépbeállító/gépkezelő pozícióba.

Cégjellemzők:

Fémmegmunkálás területén tevékenykedő, magyar tulajdonú cégünk keres Miskolc melletti üzemébe új munkatársakat az alábbi pozícióba: CNC gépbeállító

Feladatok:

  • CNC multi központok, marók, elsősorban eszterga gépek beállítása,
  • művelettervek és műszaki rajzok ellenőrzése,
  • mintadarabok elkészítése, beállítások tesztelése,
  • gyártási hibák ellenőrzése és javítása,
  • magas minőségbiztosítási elvek figyelembevétele,
  • gépkezelő kollégák betanítása.
  • egyedi termékek gyártása, kisszériás gyártási feladatok ellátása

Elvárások:

  • járműipari tapasztalat,
  • CNC programozói ismeretek,
  • CNC végzettség,
  • CNC vezérlésű gépkezelésben, beállításban való jártasság,
  • termelő cégnél szerzett tapasztalat,
  • műszaki rajz olvasásának készsége,
  • mérési és alkatrész ismeretek,
  • felhasználói szintű PC ismeret,
  • önálló, precíz munkavégzés, megbízhatóság, igényességre való törekvés
  • erős fizikum, terhelhetőség.

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely
  • fix alapbér+műszakpótlékok, (nettó 110.000 – 200.000 gyakorlattól függően)
  • egyéb juttatások,
  • kulturált munkakörnyezet,
  • professzionális szakmai háttér,
  • hosszú távú munkavégzés,
  • fejlődési lehetőségek,
  • modern géppark.

Munkaidő:

  • Munkaidő: H-P, két műszakos munkarendben

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a unifykft@gmail.com e-mail címre bérigényének megjelölésével.

0Hozzászólás

Herzlichen Dank für Ihren Kommentar - dieser wird nach einer Prüfung von uns freigeschaltet. Beachten Sie, dass dies gerade an Wochenenden etwas länger dauern kann. Kommentare von registrierten Usern werden sofort freigeschaltet - hier registrieren!

Még 1000 karakter

A kommentelés opció, a jó magaviselet kötelező! Moderációs elveinket itt olvashatja .

hirdet�s