Állásajánlat

Akt.:
A Keleméri Báránykák új munkatársakat keres az alábbi munkakörök betöltésére:

ÁLLATTENYÉSZTÉSI MÉRNÖKI
állás betöltésére keres a Keleméri Báránykák kollegát.

A kollegával szembeni elvárás:

– kérődzők takarmányozási, és egészségügyi szakmai gyakorlati ismerete, valamint annak alkalmazása

– legalább 3 éves gyakorlati tapasztalat

– az állatokhoz kapcsolódó nyilvántartások értelmezése, és alkalmazása

– vezetői képesség,

– új ismeretekre való nyitottság,

– megfelelő képesség arra, hogy napi szinten több száz állatot, és 4-5 kollegát irányítson

– előző munkahelyről ajánló levél

– rugalmasság

– felelősségteljes, ésszerű, logikus, takarékos gondolkodás

– számítógép felhasználói szintű ismerete

– B kategóriás jogosítvány

– erkölcsi bizonyítvány

Előny:

– bio gazdálkodáshoz kapcsolódó ismeret

– gyepgazdálkodási ismeret

– angol nyelvtudás

– Ózdi, Putnoki járásban lakhely

Amit biztosítunk:

– Magyarország vezető juhászatában való munkahely

– munkaruha

– céges telefon

– céges gépkocsi

– laptop/számítógép

– versenyképes fizetés. Az első 3 hónapban diplomás minimálbér, az egymással szembeni elvárások miatt!

Jelentkezni lehet, csak e-mailen: info@kelemeribaranykak.hu

ÁLLATGONDOZÓ MUNKAKÖR
betöltésére keres a Keleméri Báránykák kollegát.

– a kérődzők- juhok, szarvasmarha állatok ismerete

– a kérődzők gondozása

– alkalmazkodó képesség

– megbízhatóság

– terhelhetőség

– józan életmód

– helyben lakás- Kelemér, Serényfalva, Hét, Gömörszőlős, Putnok

– munkaruha

– közös céges telefon

– versenyképes fizetés

Jelentkezni lehet a 06-20-596-4242 telefonon.

hirdet�s