Állásajánlat

Akt.:
Cégünk területi képviselő munkakör betöltésére keres munkatársat.

A Nyírfacukor Kft. dinamikusan növekvő, prémium kategóriájú élelmiszerforgalmazó vállalat az egészséges életmód iránt érdeklődő, legalább 3 éves FMCG területi képviselői tapasztalattal rendelkező munkatársakat keres, TERÜLETI KÉPVISELŐ munkakör betöltésére, ÉK-Magyarország területre.

Feladatai:

  • Megkötött hálózati szerződések bolti működtetése
  • Önálló értékesítés, rendelések felvétele
  • Új üzleti és piaci lehetőségek felkutatása
  • A meglévő kereskedelmi kapcsolatok fejlesztése, új partnerek akvirálása
  • Akciók, promóciók, bolti végrehajtása
  • A partnerek és viszonteladók munkájának napi szintű támogatása
  • Folyamatos konkurencia- és piacfigyelés

Elvárások:

  • Élelmiszerértékesítésben szerzett min. 3 éves területi képviselői tapasztalat
  • Kiváló tárgyalási és kommunikációs készség
  • Kereskedelmi hálózatok működésének ismerete
  • Teljesítmény-orientáltság, üzleti gondolkodásmód, önállóság, megbízhatóság
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Tiszta, ápolt megjelenés

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő, stabil hátterű vállalkozás
  • Felelősségteljes munkakör
  • Alapbér és teljesítményarányos motivációs rendszer
  • Fiatal csapat, támogató munkatársi légkör
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök

Munkavégzés helye:

  • ÉK-Magyarország

Cégünknek a www.nyirfacukor.hu weboldalon tud utánanézni.

Fényképes szakmai önéletrajzát az allas@nyirfacukor.hu e-mail címre várjuk!

hirdet�s