Akkorát rúgott a földbe a DVSC játékosa, hogy le kellett cserélni

© Forrás: M4 Sport
Debrecen – A Debrecen hazai pályán szenvedett vereséget az egy félidőt emberhátrányban futballozó Mezőkövesd ellen az OTP Bank Liga 2017/2018-as szezonjának első fordulójában. Az összecsapás első félidejében egy kicsit vicces, de annál fájdalmasabb jelenetet láthatott a publikum – számol be az m4sport.hu.

A 16. percben egy hazai támadás közben két debreceni játékos egymást zavarta a tizenhatoson belül, majd közülük Takács Tamás akkorát rúgott a gyepbe, hogy ápolásra szorult az esetet követően, majd a 19. minutumban le is kellett cserélni.

A videót a képre kattintva tudja megtekinteni.

t22

Forrás: M4 Sport

Ez még nem igazán állt össze a Lokinál
Fotó: Molnár Péter
Debrecen - Csúnya szezonkezdet: 2–1-re kikapott a második félidőben emberelőnyben játszó Loki a matyóföldi gárdától. Hazai pályán kezdte meg az OTP Bank Liga NB I. 2017/18-as pontvadászatát a DVSC, a Mezőkövesd Zsóry látogatott szombaton este a Nagyerdei Stadionba. Mindkét csapat kerete...

DVSC vs. Mezőkövesd - Edzői nyilatkozatok
Herczeg András és Radványi Miklós
Debrecen, Mezőkövesd - A DVSC vs. Mezőkövesd (1-2) NB I-es mérkőzés után a két edző, Herczeg András és Radványi Miklós értékelte a látottakat. Radványi Miklós: - A mérkőzés elejétől a mi akaratunk érvényesült. Tudtuk, mi vár ránk, ezért próbáltunk gyors oldalforgatásokkal operálni. Az e...