„Még nagyon idény eleji forma”

Illusztráció
Miskolc – A labdarúgó megyei II. osztály Kelet csoportjának 1. fordulójában három meccset játszottak szombaton.

Sátoraljaújhely – Abaújszántó 3-1 (2-1)

Sátoraljaújhely, 80 néző. V.: Tóth J.

Sátoraljaújhely: Gyöngyösi – Zsiga (Kucsinka), Reskó, Bódi Sz. (Pápa), Bódi R., Farkas J. (Farkas T.), Lukács, Csonka, Farkas A., Fedor, Kovács L. Edző: Nagy Zsolt Csaba.

Abaújszántó: Ujj – Tóth M., Erdei (Mika), Monyók, Sivák, Szőcs, Simon, Azari (Báder), Tóth K., Séra (Budai), Szoták. Edző: Gyulai József.
G.: Farkas A., Bódi Sz., Csonka, ill. Séra.

Jók: Lukács (a mezőny legjobbja) és az egész csapat, ill. Ujj. Ifi: 1-7.

Nagy Zsolt Csaba: – Az első félidő 30. percéig diktáltuk az iramot, jó ütemű játékkal vezetést szereztünk. A második félidőben is irányítottuk a játékot több kontrából eredményes támadásokat vezettünk mindebből adódóan sikerült a mérkőzést eldöntenünk egy sportszerű, hajtós és egyben lelkiismeretesen játszó Abaújszántóval szemben. További sok sikert nekik.

Konyecsnyik János, csapatvezető: – Egy feljutó csapat otthonában mindig nehéz kezdeni, lelkesedéssel felülmúltak minket. Csapkodó játék volt, helyzet itt, helyzet ott, amiből a hazaiak többet értékesítettek. Gratulálok az ifi győzelméhez.

Pálháza – Tarcal 1-0 (1-0)

Pálháza, 80 néző. V.: Majoros.

Pálháza: Zubik – Baráz, Szemán, Erdei, Fedor, Orosz (Timkó Zs.), Lukács, Timkó Á., Szabó I., Buda, Pálóczi (Nagy P.). Edző: Tokár Tibor.
Tarcal: Dovák – Kamarási, Hojdák, Ötvös, Ónodi, Czentnár, Kádas, Matolcsi, Székely, Kovács, Nagy I. Elnök: Soltész Csaba.

G.: Pálóczi. Jók: Buda, ill. az egész csapat. Ifi: 10-0.

Tokár Tibor: – Nagyon sportszerű csapat ellen meddő mezőnyfölényt nyújtottunk. Még nagyon idény eleji forma. Gratulálok az ifi győzelméhez.

Soltész Csaba: – Gratulálok a fiúknak, akarásból és küzdeni tudásból jelesre vizsgáztak. Jó volt a játékvezetés.

Erdőhorváti – Tokaj 3-1 (1-0)

Erdőhorváti, 170 néző. V.: Tóth II T.

Erdőhorváti: Mata – Pothurszky, Gálya, Makkai, Lukács, Horváth Zs., Engel, Kazsimér, Kovács (Granoviter), Kántor, Gulyás. Játékos-edző: Mata Sándor.

Tokaj: Tóth Á. – Lukács, Cseh A., Tóth D., Cseh K., Molnár, Pásztor, Szűkösdi, Bejó, Hajnal (Nagy R.), Beör (Horváth G.). Edző: Vojnár István.

G.: Makkai (2), Engel, ill. Pásztor. Jók: Horváth, Kazsimér, Makkai, Kántor, Engel, ill. az egész csapat. Ifi: 1-17.

Mata Sándor: – Gratulálok a csapatomnak a győzelemhez. 2-0 után kicsit bealudtunk, de gólra góllal válaszoltunk így győzelmünk nem forgott veszélyben egy percig sem.

Vojnár István: – Először is szeretném megköszönni a tokaji vezetőségnek, hogy egy ilyen nagy múltú csapatot irányíthatok. Szerintem a döntetlent megérdemeltük volna, a második félidőben háromszor álltunk a kapussal szemben…