„Ma küzdöttünk a semmiért”

Illusztráció
Miskolc – A labdarúgó megyei II. osztály Kelet csoportjának 12. fordulójában öt meccset játszottak vasárnap.

Garadna – Abaújszántó 3-5 (0-3)

Encs, 100 néző. V.: Belicza.

Garadna: Kiss B. – Kocsis, Beregi D., Fülöp (Beregi P.), Sabján (Bujnóczki), Szabó N., Varga, Fajkó (Bányai), Kovács B. (Szaniszló), Veres, Molnár. Edző: Berencsi László.

Abaújszántó: Szerencsi – Szőcs, Árvai (Azari), Tóth M., Erdei, Séra (Báder), Budai (Sivák), Monyók, Kovács V., Tóth K., Szoták. Edző: Gyulai József.

G.: Kovács B. (2), Szabó N., ill. Budai (2), Monyók (2), Azari. Jók: Molnár, Varga, Kovács B., ill. senki. Ifi: 1-4.

Berencsi László: – Az első félidőben mi irányítottuk a játékot mégis három gólt kaptunk, a második játékrészben ki tudtunk egyenlíteni, de gyermeteg hibákból adódóan az ellenfél újra fölénk kerekedett. A helyzetkihasználásunk csapnivaló.

Konyecsnyik János, szakosztályvezető: – 3-0 után elszórakoztuk az előnyt a szervezett és lelkes hazai csapat ellen, a második félidei játékunkat át kell hogy beszéljük. A mai napon csak a három pontnak örülhetünk.

Mezőzombor – Karcsa 0-1 (0-1)

Mezőzombor, 100 néző. V.: Majoros.

Mezőzombor: Spisák – Klenyár, Taksás, Takács, Pangyelka D., Pajger B. (Pajger D.), Szabó (Lukács), Glonczi (Rontó), Pangyelka A., Kiss (Gál), Balogh. Edző: Pangyelka András.

Karcsa: Molnár – Terjék (Pósa), ifj. Petercsák, Bagonyi, Balla, Dakos, Kovács D., Kovács M. (Szabó), Petercsák, Váradi G. (Rendes), Fodor. Játékos-edző: Petercsák Márton.

G.: Kovács D. (11-esből). Jók: Spisák, Szabó, Taksás, Takács, ill. Kovács D., ifj. Petercsák, Fodor. Ifi: 3-3.

Pangyelka András: – Az ellenfél egy büntetővel megnyerte a mérkőzést. Ami nekik járt, az nekünk sajnos nem. Ma küzdöttünk a semmiért.

Petercsák Márton: – Több lehetőségünk is volt, hogy hamarabb lezárjuk a mérkőzést, nem tettük meg, így végéig kiélezett, szoros meccs volt.

Pácin – Tiszaladány 5-3 (2-2)

Pácin, 100 néző. V.: Tóth Zs.

Pácin: Soltész – Halász Attila, Kóró, Lakatos S., Lakatos R. (Nagy G.), Góré, Osztroha (Szabadka), Paronai (Gombos), Besztercei (Halász András), Kovács (Ignáth), Gönczi. Játékos-edző: Paronai Tamás.

Tiszaladány: Lánczi (Lechner) – Koncsol, Balogh (Csócsics), Lakatos R., Liszkai K., Bódi M., Szabó B., Gégény (Halász M.), Gáspár, Hideg (Szadai), Szívós M. Csapatvezető: Liszkai Attila.

G.: Paronai, Besztercei, Góré, Gombos, Gönczi, ill. Szívós M. (2, egyet 11-esből), Gáspár. Jók: az egész csapat, ill. senki. Ifi: 2-3.

Paronai Tamás: – A második félidei teljesítményünk hozta meg a győzelmet. Gratulálok a csapatnak, sok sikert a Tiszaladánynak. Az ifistáknak üzenem, hogy fel a fejjel!

Liszkai Attila: – Sajnos a meccs 90 percig tart, mi csak egy félidőt fociztunk. Gratulálok a Pácinnak.

Telkibánya – Tarcal 2-0 (1-0)

Telkibánya, 98 néző. V.: Németh.

Telkibánya: Gallyas – Horváth G., Pelles, Krajczár (Kovács), Mata, Dudás, Fajger (Sontra), Saláta, Galyas V. (Kuti), Szendrey (Pelles), Horváth K. (Géczi). Edző: Kovács Róbert.

Tarcal: Deák (Kiss) – Nagy Cs., Hojdák, Szegedi, Kádas, Ónodi, Czentnár (Dovák), Sami (Ambrus), Matolcsi, Nagy I., Székely. Elnök: Soltész Csaba.

G.: Krajczár, Fajger (11-esből). Jók: Fajger, Saláta, Horváth G., ill. senki. Ifi: 2-7.

Kovács Róbert: – Kissé nehéz szülés volt, de végre újra sikerült nyernünk. A helyzeteket nagyobb százalékban kell kihasználni, nekünk minden apró sikert meg kell becsülni. Köszönjük főszurkolónk ajándékát, jó játékvezetői hármas. Hajrá TASE!

Soltész Csaba: – Rengeteg hibával csak ez lehet az eredmény, gratulálok az ellenfélnek és az ifinknek.

Erdőhorváti – Sátoraljaújhely 4-3 (2-2)

Erdőhorváti, 200 néző. V.: Rendek.

Erdőhorváti: Olajos – Granoviter (Gulyás), Pothurszky, Peimli (Kovács Á.), Makkai, Lukács, Horváth, Engel, Kazsimér, Novák, Popovics. Játékos-edző: Mata Sándor.

Sátoraljaújhely: Rozgonyi (Gyöngyösi) – Kovács L., Jáger, Bódi Sz., Farkas T., Bódi R. (Kucsinka), Farkas J., Lukács, Reskó, Farkas A., Fedor. Vezetőedző: Nagy Zsolt Csaba.

G.: Pothurszky (2, egyet 11-esből), Horváth, Engel, ill. Kovács L. (2), Farkas A. Jók: az egész csapat, ill. senki. Ifi: 1-4.

Mata Sándor: – Jól kezdtünk aztán saját magunkat hoztuk nehéz helyzetbe figyelmetlenségeink miatt. A végére akár nagyobb arányban is nyerhettünk volna, gratulálok a csapatnak. Jó játékvezetés a rangadóhoz mérten.

Nagy Zsolt Csaba: – Saját magunkat vertük meg azzal, hogy olyan szarvashibákat vétettünk melyek nem engedhetőek meg egy ilyen rangadónak mondható mérkőzésen. A lelkes hazaiak mindezt kihasználva a mai napon fölénk kerekedtek, gratulálok az Erdőhorvátinak. Isten éltesse a technikai vezetőnket születésnapja alkalmából!