A Vegyész számára közel a négyes döntő

A férfi röplabda Magyar Kupa negyeddöntőjének első mérkőzését rendezték 11 órától Budapesten. A mérkőzés eredményének alakulásáról élőben számoltunk be.

A harmadik játszmában mindenképpen döntésre akarta vinni a dolgot a VRC, ennek megfelelően, ha nem is parádés, de eredményes játékkal rukkoltak elő: így nem csak ezt a játszmát, hanem a mérkőzés t is megnyerték. A barcikai visszavágó ezután csak formalitásnak tűnk.

Növelte előnyét a Barcika

A második szett ugyancsak nagy küzdelmet hozott,  a vendéglátók nagyon küzdöttek, érezve, hogy ez a felvonás döntő fontosságú lehet a meccs végeredménye szempontjából.

Azonban Szalaiék a megszerzett 2-3 pontos előnyt nem adták ki a kezükből, és első játékhoz hasonlóan 22 pontig „hagyták” menni a MAFC-ot.

Az  első a Vegyészé

A MAFC-Hartmann vendége a Vegyész RC Kazincbarcika, amely az első szettben ha nem is könnyedén, de hozta az elvárhatót és 22 pontot engedélyezve ellenfelének vezetést szerzett.

A továbbjutás kérdése két mérkőzésen dől el, a második találkozót Kazincbarcikán rendezik.