„A sors visszaadta, amit a múlt héten elvett”

Miskolc – A labdarúgó megyei II. osztály Kelet csoportjának 11. fordulójában három meccset játszottak vasárnap.

Garadna – Pálháza 2-8 (2-1)

Encs, 50 néző. V.: Fercsák.

Garadna: Kiss B. – Beregi P., Fülöp, Sabján, Molnár M., Bréda, Szabó N., Bujnóczki, Varga, Fajkó (Szaniszló), Molnár D. Edző: Berencsi László.

Pálháza: Zubik (Zelencz) – Buda (Illés), Baráz, Ónodi, Orosz (Nagy P.), Szabó I., Timkó Á., Lukács (Fedor), Suták (Pálóczi), Csizmár, Marozsán. Edző: Tokár Tibor.

G.: Sabján, Szabó N., ill. Orosz (3), Ónodi (2), Suták, Szabó I., Timkó. Jók: senki, ill. az egész csapat. Ifi: 1-2.

Berencsi László: – Húsz év alatt nem volt részem olyanban, hogy az ellenfél öt perc alatt három góllal sokkoljon a megérkeztemkor. Feltettem a kérdést a csapatomnak, hogy ez minek köszönhető, néma csend volt a válasz, tehát nem egy-két emberről van szó, az egész csapat hibázott. További sok sikert a Pálházának kitartásuk megérdemelt győzelmet jelentett.

Tokár Tibor: – Az első félidőben kaptunk két buta gólt, de a félidei elbeszélgetés megtette a hatását. Gratulálunk az ifi győzelméhez is.

Gönc – Erdőhorváti 2-2 (0-1)

Gönc, 50 néző. V.: Majoros.

Gönc: Jósvai – Mózes A., Galajda, Molnár I., Bodnár (Pápai), Lehoczki, Orosz (Tóth), Mózes J., Szemán, Konkoly T., Fekete. Edző: Vranyák György.

Erdőhorváti: Mata – Granoviter, Pothurszky, Peimli (Kovács), Makkai, Lukács, Horváth, Engel, Kazsimér, Novák, Popovics. Játékos-edző: Mata Sándor.

G.: Mózes A., Pápai, ill. Popovics, Horváth. Jók: az egész csapat, ill. az egész csapat. Ifi: 2-2.

Szarka Zsolt, szakosztályvezető: – Izgalmas és változatos mérkőzésen sajnos az utolsó pillanatban buktuk el a három pontot.

Mata Sándor: – Az első félidőben eldönthettük volna a mérkőzést harcias és jó játékunknak köszönhetően. A második játékrészt viszont álmosan kezdtük és emiatt a hazaiak megfordították a mérkőzést, de a sors visszaadta, amit a múlt héten elvett.

Tokaj – Kenézlő 4-2 (2-1)

Tokaj, 111 néző. V.: Rendek.

Tokaj: Tóth Á. – Tóth D., Molnár K., Pásztor, Lakatos I., Ádám, Fazekas, Halász, Bejó, Cseh K., Nagy R. (Vámosi). Edző: Vojnár István.

Kenézlő: Horváth Z. – Czibóka R., Lakatos L., Kardosi, Horváth A., Szemán, Balogh, Nyiczki (Tiszai), Mida, Horváth G., Bódog. Játékos-edző: Lakatos Róbert.

G.: Pásztor (2, egyet 11-esből), Cseh K., Lakatos I., ill. Mida (11-esből), Balogh. Jók: Tóth Á., ill. Bódog, Balogh. Ifi: 5-0.

Vojnár István: – Nem játszottunk jól de győztünk és a múlt hét után ez fontos volt. Jó volt a játékvezetés.

Lakatos Róbert: – Egy győztes meccset sikerült megint elrontanunk, 2-1-nél 10 perc alatt megfordíthattuk volna a mérkőzést, de idegenben nem találjuk magunkat. Sok sikert Vojnár István barátomnak, jó volt a játékvezetés.