A negyedik döntetlen

Vasas - DVTK 0-0
Ma este 7 órától Budapesten, a Vasas otthonában szerepelt a Diósgyőri VTK a labdarúgó NB I-ben. A találkozó gólnélküli döntetlennel zárult.   Vasas - DVTK, 2007.08.31.

90+2. perc: vége a mérkőzésnek.

90. perc: A hazaiak több lövési kísérlete pattant le a védőkről, majd a végén Kiss K. emelését ölelte magához Köteles.

88. perc: Jobb oldali Vasas szöglet után a középen továbbcsúsztatott labda Németh N. elé került aki 5 méterről nagy erővel lőtt kapura: Köteles óriási bravúrral mentett szögletre.

85. perc: Jobb oldali szöglet után Unierzyski emelkedett a legmagasabbra és fejelt 9 méterről a kapu mellé.

82. perc:Lázok szerzett labdát, majd lendületből 12 méterről 10 méterrel a kapu fölé lőtt…

80. perc: Ismét a mezőnyben folyik a játék, következik a hajrá.

72. perc: Mundi távoli kísérlete mozgatta meg Kötelest, aki simán védett.

68. perc: Bodiong 22 méterről középről szánta el magát lövésre: a labda a bal kapufáról pattant vissza a mezőnybe: Németh G. verve volt…
63. perc: A bal oldalt Douva húzta meg majd laposan középre adott, ahol Simon védőjétől szorongatva lőtt: a közeli próbálkozást Németh G. bravúrral védte.

58. perc: Bodiong szerzett harcosan labdát a Vasas térfelén majd 18 méterről lőtt, de Németh G.-nek nem okozott gondot a hárítás.

56. perc: Lipusz beadása kipattant a védőkről Sipeki elé, aki 19 méterről kapásból a kapu fölé durrantott.

51. perc: Lázok verekedte be magát a diósgyőri kapu előtt majd közelről laposan lőtt: a labda Kötelesen megpattanva veszélyesen gurult el a kapu előtt – szögletre.

48. perc: Douva rázta le védőjét majd balról, 8 méterről kissé kisodródva lőtt, de Németh G. hárított.

46. perc: Megkezdődött a második félidő.

45. perc: Nem hosszabbított a játékvezető, vége az első félidőnek.

40. perc: Cserélt a Vasas sérülés miatt: Balogh helyett Mundi a pályán.

35. perc: Hosszú percek után volt dolga a Kötelesnek: Németh 27 méterről lőtt, de a középre tartó labdát a kapus biztosan fogta.

28. perc: Szép diósgyőri passzolgatás végén Sipeki 23 méterről célozta meg a kaput: a jobb alsó sarokba tartó labdát Németh szögletre tolta.

21. perc: Kincses passzolt középen Némethez aki 16 méterről lőtt: a labda a bal kapufáról pattant vissza a mezőnybe.

20. perc: Balogh jobb oldali beadása Rebryket találta üresen középen, aki 10 méterről méterekkel fejelte a labdát a kapu fölé.

16. perc: Sipeki adott forintos labdát a tizenhatoson belül Lipusznak, aki egy csel után ráfordult a kapura, de lövésébe beleléptek, így szöglet következett.

12. perc: Próbálkoznak a csapatok, de a tizenhatos előtt elfogy a lendület, így helyzet nem alakul ki a kapuk előtt.

4. perc: Lipusz ment el a bal oldalon, az alapvonal közeléből középre adta a labdát amely a felső lécre pattant: igaz korábban már elhagyta a játékteret, így kirúgás lett belőle.

1. perc: Veizer játékvezető sípjelére a vendég Diósgyőr kezdte a mérkőzést.

18.50: gyülekeznek a nézők, perceken belül indul a mérkőzés.

Labdarúgó Soproni Liga, 7. forduló:

Bp. Vasas – Diósgyőri VTK 0-0

Budapest, Illovszky-stadion,1000 néző. V.: Veizer (Kovács Z., Deutsch)
Vasas: Németh G. – Balog Zs., Pandur, Unierzyski, Tóth A. – Kincses, Tandari, Pavicsevics, Rebryk – Németh, Lázok. Edző: Mészöly Géza.
Diósgyőr: Köteles – Farkas N., Hegedűs Gy., Katona, Elek – Sipeki, Vitelki, Bodiong, Lipusz – Douva, Simon. Edző: Pajkos János

Csere: Balogh helyett Mundi a 40., Tandari helyett Kiss K. a 64., Bodiong helyett Huszák a 72., Lipusz helyett Ngam a 75., Rebryk helyett Somorjai a 78., Simon helyett P. Carr a 83. percben.
Sárga lap: Katona a 63., Vitelki a 68., Farkas N. a 78. percben.