A Miskolci Egyetem diplomásai lettek – A végzős hallgatók névsora

Akt.:
A Miskolci Egyetem diplomásai lettek - A végzős hallgatók névsora
A Miskolci Egyetem diplomásai lettek - A végzős hallgatók névsora - © Fotó: Bujdos Tibor
Miskolc – Csütörtökön és pénteken, két nap alatt több mint 1100 hallgató vehette át diplomáját a Miskolci Egyetemen. Az oklevelek átadása mellett tiszteletbeli doktori okleveleket, habilitációs és PhD okleveleket, valamint egyetemi kitüntetéseket is átadtak.

Az Észak-Magyarországnál és a Borsod Online-nál hagyomány, hogy minden esztendőben közöljük a végzős hallgatók névsorát, ezzel köszöntve őket. Csütörtökön a Gazdaságtudományi Kar, az Egészségtudományi Kar, az Állam- és Jogtudományi Kar és a Műszaki Anyagtudományi Kar, pénteken a Bölcsészettudományi Kar, a Bartók Béla Zeneművészeti Intézet, a Gépészmérnöki és Informatikai Kar és Műszaki Földtudományi kar végzősei vették át oklevelüket.

GAZDASÁGTUDOMÁNYI KAR

Alapképzésen oklevelet szerzettek

Adorján Alexandra, Bárdos Zsuzsanna, Barócsi Daniella Blanka, Bartek Viktória, Birinyi Zsófia, Bordás Gabriella, Czipczer Tamara, Csizmadia Tímea Kinga, Csoma Orsolya Zita, Csucsi Alíz, Drozsdik Nóra, Fábián Szabina, Gratz Bence, Gyenge Norbert, Gyenes Mirella, Győri Szandra, Gyurkó Adrienn, Háfra László, Harhai Dorina, Holló Szabina, Horváth Róbert, Jakab Júlia, Juhász Evelin, Kalanovics Evelin, Kocsi Nikoletta, Komáromi Korinna, Koschik Dániel, Kriván Ildikó, Oláh Kristóf, Mihics Boglárka, Muha Boglárka, Ónodi Ivett, Orosz Krisztián, Molnár Mónika, Nagy Eszter, Nagy Roland, Naszádi Noémi, Pásztor Ádám, Patay Ilona, Perge Olivér, Schiffmann Henriett, Semsey Hajnalka, Smaraglai Helga, Somi Norbert Csaba, Soós Alexandra, Sum Vanessza, Szabó Gabriella, Szabó Nikolett, Szabó Noémi, Szabó Szilárd, Szabó-Tóth Katalin, Szántó Eleonóra, Szathmári Loretta, Szeszák Eszter Nóra, Tóth Anita, Turcsány Ádám, Veréb Brigitta, Viszlai Borbála, Vizi Dalma, Zámbó László, Zemlényi Regina

Egyetemi képzésben oklevelet szerzettek

dr. Ádám Patrícia Regina, Bacsik Szilárd József, Balog Orsolya, Barancsy Dávid, Batka Dalma, Bernáth Zalán Csaba, Braun Beáta, Csirszki Mercédesz, Dancsok Ágnes, Dargai Ákos, Demeter György, Dobos Tamás, Drótos Ellák, Durts Ádám, Farkas Alexandra Anett, Fekete Eszter Nóra, Fodor Kitti, Gergely Zita, Gökhan Coskun, Handa Eszter Zsófia, Horváth Orsolya, Illés Vince, Jacsó Szabina, Juha Dóra, Juhász Annamária, Kavecsánszki Petra, Kerékgyártó Zoltán László, Kesik László Attila, Khatuna Buchashvili, Király Andrea, Király Bernadett, Király Júlia, Királyné Gergely Beatrix Renáta, Kiss Gergely, Kiss Nóra, Kól Brigitta, Konderák Renáta, Konkoly Ramóna, Lakatos Orsolya, Lánginé Vanyó Marietta, Lehotai Szilvia, Metszősy Gabriella, dr. Miklós Nóra Pálma, Misztina Magdolna, Molnár Pálma, Nagy Eszter, Namuundari Bat-Erdene, Natia Kantaria, Lengyel Levente, Losonci Bernadett, Ongai Máté, Ónodi Balázs, Ónodi Ildikó, Orbán Bianka, Orbán Henrietta, Orosz Dániel, Osváth Imola, Pachmanné Tóth Anita, Pajger Barnabás, Sallai Csaba, Salome Gelashvili, Sándor Mária, Simkó Réka, Somos Kinga, Soós Tibor, Sütő Kitti, Szabó Máté, dr. Szamosi Zoltán, Szaniszló Réka, Szilágyi Levente, Szoboczki Diána, Tálosi Xénia Ágnes, Terhes Katalin, Tirpák Eszter, Tóth Eszter Krisztina, Vályi Erika, Váradi Sarolta, Varga Zita, Varró Viktor, Viszóczki István, Vitárius-Gazdag Ildikó, Xiaoru Shang

Szakirányú továbbképzésben oklevelet szerzettek

dr. Ármós Orsolya, Bagoly Brigitta, Balázs Melinda, Baloghné Varga Anikó, Beke Andrea, Botos István, Csiszárik Miklós, Gál Zsolt, dr. Girhiny Tamás, dr. Kavecsánszki Réka, Kerekes Gábor, Kersmájer Ágota, Kisapáti Angéla, Koncz Emese, Körei László, Kuszinger Andrea, Lezákné Vajda Lilla, Mészárosné Pljesovszki Anita, Mikó Kata, Mokánszkiné Mengyi Andrea, dr. Nagy Ádám Zoltán, Nagy Adrienn, Novák Márta, Orosz Diána, Pálfi Sándor, Péter Ákos, Póta István, Práviczné Pejkó Noémi, Rabóczki Miklós, Renner Andrea, Szarvas Szilárd, Szász Brigitta, Szeibel Gáborné, Szombathy Katalin, Teski Norbert, Tolnai Éva Eszter, Tóth Richárd, dr. Voith Katalin

EGÉSZSÉGTUDOMÁNYI KAR

Ápolás és betegellátás alapszak

Bagyinszki Laura, Balázs Melinda, Baranyó Petra, Dudás Emese, Gönczi Viktória, Kelemen Zita, Kiss Lili Anna, Lipták Brigitta, Mucha Bernadett, Mulató Éva, Nagy Alexandra, Nagy Emese, Ökrös Gyöngyi, Pallai Krisztina, Prága Emese, Priskin László, Ráski Brigitta, Sándor Dorottya Lilla, Szabó Beatrix, Szabó Klára, Szentes Júlia Fanni, Szikszay Zsófia, Szilágyi Viktória, Taskovics Fruzsina, Tőzsér Ágnes, Váradi Klaudia, Vaskó Zsófia, Virányi Gábor Csaba

Egészségügyi gondozás és prevenció

Farkas Fanni, Gáspár Tünde, Gulya Boglárka, Hamar Dóra, Kerekes Dóra, Kovács Alexandra, Nagy Éva, Szilágyi Szilvia Rita

Orvosi laboratóriumi és képalkotó diagnosztikai analitikus alapszak

Benko Fruzsina Borbála, Földvári Vivien, Gadóczi Balázs, Helgert Bettina Ágnes, Majoros Bernadett, Mátyus Nikolett, Vajda Bettina, Vigh Szabina

Egészségügyi szervező alapszak

Barancsi Enikő, Góré Viktória, Illés Veronika, Kánya-Balkányi Adrián, Kassai Kitti, Lakatos Lili, Madarász Nóra, Marcinkó Lilla, Nagy Alexandra, Nagy Brigitta, Nagy Eszter, Papp Viktória, Török Evelin, Veres Diána, Vízy Viola

Klinikai kutatási munkatárs szakirányú továbbképzési szak

Béky Nikolett, Dr. Brunyánszki Attila, Jánosi Alexandra, Lelesz Beáta, Nagy Lilla Nikoletta, Semánová Csilla, Zimonyi Ferenc György

ÁLLAM- ÉS JOGTUDOMÁNYI KAR

Közigazgatási mesterszak

Kézi-Szabó Zsuzsanna

Igazgatásszervező alapszak

Fogarasi Nóra, Csabai Judit, Kalina Bernadett

Igazságügyi igazgatási alapszak

Baranyai Judit, Barkai Erika, Benedek Gabriella Barbara, Csengeri Réka, Fodor Nikoletta Diána, Harkel Ingrid, Hornyik Mónika, Juhász Enikő, Konzili Petra, Kovács Krisztián, Körtvélyesi Cintia, Maksa Albin, Mikó Anett, Molnár Adrienn, Molnár Emőke, Németh Adrienn Lilla, Orosz Emese, Pap Mária, Pásztor Katalin, Rózsa Beatrix, Ster Fruzsina, Stofán Lászlóné, Szajkó Anita Mária, Szigetvári Márk, Szűcs Dóra, Tóth Péter, Vámos Eszter, Varga Noémi, Varga Zsuzsanna

Közigazgatás-szervező alapszak

Balázs Bence, Bonnár Lajos, Bozó Petronella, Csáti Edina Rita, Fehér Nikolett, Géczi Ákos, Gilan Bettina, Juhász Eszter Ibolya, Kovács Tímea, Kulcsár Alexandra, Oláh Károly, Rigó Nikoletta, Várnai Róbert, Vidák Viktor

Munkaügyi és társadalombiztosítási igazgatási alapszak

Bán Vanda, Csorba Mónika Mária, Hajdu Gabriella Lívia, Harsányi Mihály, Hornyák Georgina, Hriczu Enikő Anita, Imri-Szarka Éva, Kerekes Krisztina Réka, Kiss Alexandra Erzsébet, Kiss Béla, Kollár Adrienn, Kovács Alexandra, Kovács Ferenc, Krajnyák Otília, Lukács-Aleva Zsuzsanna, Sallai Tímea, Szakos Szimonetta, Telky Balázs, Varga Andrea Anna

Jogász

Antal Ákos, Böszörményi Dóra, Csizmár Ada, Dezső Angéla Henriett, Dr. Novák István, Halász Csenge, Juhász Gabriella, Kállai Klaudia, Kiss Andrea, Kopcsó Renáta, Kovács Dóra, Orosz Flóra, Ritó Evelin, Sereg Péter, Bánhegyesi Lajos, Budavári Anna Fruzsina, Bukodi Blanka Eszter, Csitári Katalin, Csizmár Réka, Ercsey Pál, Fodor Kinga Anna, Forgó Andrea, Góczi Gergő, Gregor Hanna, Gulyás Alajos, Horváth Csaba Gábor, Huszár József, Juhász Judit, Juhász Péter, Katona Balázs, Király Éva, Kiss Magdolna, Kiss Márton, Kojszáné Buró Diána, Korotki Gergő, Krupár Ida, Lubai Gábor, Menyhért Enikő, Mészáros József, Molnár Tamás, Nagy Éva, Nagy István, Pipicz Gábor, Ragályi Laura, Rigó Roland, Simon Réka, Sipos Ádám Ferenc, Szász Kata, Szimonidesz Éva, Tóth Annamária Nikoletta, Vágner István, Vitányi Nikolett, Csépe Norbert, Cseri Petra Patrícia, Fekete Marianna, Földi Viktória, Ignácz István, Jakabné Szántósi Zsófia, Jász Nóra, Juhász Nóra, Kis-Orosz Dóra, Kiss Dániel, Koncz Endre, Lekli Ágota, Lénártné Juhász Luca, Nagy Barbara, Németh Judit, Pallay Noémi, Szabó Bence, Szakács József, Szépe Zsombor, Tatár Adrienn, Temesi Zsolt, Tóth Flórián, Ujhelyiné Szász Zsuzsanna, Vigóczki Dóra, Vinnai Ágnes, Virág Kitti, Visnyainé Hernádi Zsuzsanna

Jogi felsőoktatási szakképzés

Ábel Tamás, Bartha Vanda, Báthoriné Tóth Edina, Bodolai Anett, Czeglédi Cintia, Csóka Klaudia, Dombai Renáta, Fazekas Fruzsina, Germus Brigitta, Gerőcsné Dudás Judit, Horváth Katalin, Jancsurák Vivien, Kovács Kármen Mónika, Kovács Patrik, Kristóf Viktória, Kriston Renáta Tímea, Losonczi Laura Anna, Mérei Adrienn, Nagy Viktória, Pálinkás Judit, Plósz Regina, Réti Virág Ildikó, Rónahegyi Melinda, Szabó Zoltán, Szilasi Brigitta, Takács Zsuzsanna, Tamás Gréta, Tóth Enikő

Fiatalkorúak ügyeinek szakjogásza szakirányú továbbképzés

dr. Baksy Emese, dr. Bana-Nagy Adrienn, Becserné dr. Szarka Zsuzsanna, dr. Becse Zsuzsanna, dr. Borbély Nóra Mária, Dr. Borsodi Károlyné dr. Nagy Erika, Dr. Boschánszkyné Dr. Timkó Renáta Orsolya, Csizmadiáné dr. Pethő Tímea Erzsébet, Csemáné dr. Váradi Erika, dr. Dajkó Péter, Dr. Demeter Gabriella, dr. Farkas Eszter, dr. Fekete Máté, Dr. Gál Csaba, Dr. Gáll Tímea, Gömöriné dr. Fehér Zsuzsanna, Dr. Gubás Péter Bertalanné dr. Kelemen Judit, dr. Gyulai Márta, dr. Hepp János, dr. Jeddi Katalin, Dr. Kállai Gábor, dr. Kálmánczi Antal János, dr. Kazimérszki Lívia, Dr. Kelemenné dr. Zupcsán Ágnes, dr. Kenyeresné dr. Ignáth Andrea, Kornideszné dr. Oprável Judit, dr. Kiss Judit, dr. Molnár András, Dr. Murvayné dr. Márkus Katalin, Dr. Nádaskay Zsuzsanna, Nagyné dr. Gál Mónika, dr. Nagy Alexandra, dr. Novák Attila, dr. Pásztor Zsófia, Dr. Perecz András, dr. Puskár József, Dr. Répássy Árpádné dr. Német Laura, dr. Soltész Blanka, Dr. Sörös Lászó, Dr. Svedáné dr. Marcsek Anikó, Dr. Szabó Bernadett, Szebényiné dr. Németh Nóra Eszter, Dr. Szunyog Tibor, dr. Tasnádi Zoltán, Dr. Tolvay Csaba, dr. Tóth Eszter, Varjasné dr. Nagy Anita

Általános és igazságügyi mediátor

Dr. Andó Bálint, Bliszkó Edit Anita, dr. Gorta Tünde, dr. Kiss Lilla Nóra, Ivánné dr. Balázs Mária, Kerekes Barbara, Koós Krisztina, Marikné Fancsiki Margaréta, Marjánné dr. Rinyu Ilona, Papp Józsefné, Sándor Anna, Soltész Eszter, Szatlóczki Gréta, Untiszné Árvai Ilona, Zsédőné Lukács Anita

MŰSZAKI ANYAGTUDOMÁNYI KAR

Anyagmérnöki mesterszak, angol nyelvű képzés

Manivannan Nithyapriya, Sovet Balnur, Udayakumar Mahitha

Kohómérnöki mesterszak, angol nyelvű képzés

Bayaraa Otgonbayar, Talgotra Arjun Kumar

Anyagmérnöki mesterszak

Bedő Lilla, Bók Viktória, Czikora Zoltán, Csordás Bernadett, Gurbán Ádám, Kurovics Emese, Olajos István, Oláh Beáta, Pavliscsák Márk Artúr, Rácz Márk, Szabóné Hordós Dorina, Szalai Judit, Végh Ádám, Vincze Vivien, Vizi Dávid

Kohómérnöki mesterszak

Angel Dávid Ádám, Antalicz Gergő, Bárdos Erika, Biró Nóra, Czagány Máté, Dudás Dóra Daniella, Mészáros Zoltán, Szemán Melinda, Szurdán Szabolcs, Vaskó Gergely, Wagner István Dezső

Anyagmérnöki alapszak

Ákos Áron Balázs, Borsody Alpár István, Juhász Noémi, Jurányi Ádám Péter, Karászi Árpád, Pamlényi Nóra, Safarcsik Tibor, Tóth Anita

BÖLCSÉSZETTUDOMÁNYI KAR

Filozófia szak

Ritter Renáta Rita

Szociológia szak

Balla-Daragó Laura, Németh Tünde Anita

Anglisztika alapszak

Balogh Fanni, Bartók Nándor, Buri Attila, Czuczi Manuéla, Hetei Tímea, Koncsik Tamás, Koseczki Dorina, Kurucz Katalin, Laczkó Helga, Lenkei Norbert, Mihalik Eszter, Nagy Zsófia, Pap Fruzsina, Réthy Fruzsina, Stuller Dávid, Szabó Zoltán, Szilágyi Tamás, Tóth Boglárka, Zoller Andrea

Germanisztika alapszak

Boncsér Éva Adrienne

Kulturális antropológia alapszak

Herczku Mihály Balázs, Pálinkás Judit, Pusztafalvi Zsófia Ildikó, Vajó Viktória

Magyar alapszak

Bánfalvy Eszter

Politológia alapszak

Fehértói László, Prion Sándor, Tregova Balázs

Szabad bölcsészet alapszak

Dienes Viktor, Himer Edina, Türk Petra, Zsigmond Zsombor

Szociális munka alapszak

Orliczkiné Bánvölgyi Bernadett

Szociológia alapszak

Kolozsváry-Kiss Dániel

Történelem alapszak

Bencze Adrienn, Kiss Gábor, Mezei Gergely, Tóth Boglárka

Történelem-régészet alapszak

Bajusz Péter Tamás, Farkas Ádám

Filozófia mesterszak

Kiss Judit

Fordító és tolmács mesterszak

Androvics Dániel, Békési Hedvig, Burkus Anna, Fügedi Anita Krisztina, Gere Zsanett, Gyimesi Tina, Károly Dóra, Kozma Adrienn, Sztupák Márton

Kulturális antropológia mesterszak

Cservenyák Olivér, Fóti Dávid, Kiss Viktória Beáta, Matéz Judit, Swiderski Anna, Szabó Henriett, Takács Bence, Tóth Diána

Politikatudomány mesterszak

Haffner Adrienne, Kecskeméti Ágnes

Szociológia mesterszak

Kerekes Bernadett, Keszi Bálint, Körömi Eszter Sára, Méder Noémi, Szigeti Csenge

Tanár-angoltanár mesterszak

Ágoston Gyöngyi, Csepely Gergő Barnabás, Csonka Andrea, Fridrikné Várhegyi Renáta, Juhász Anita, Kőhegyi Zsoltné, Molnárné Varga Anita, Nagy Renáta Erika, Nics-Battyányi Andrea, Orbán Irén, Papp Zsófia, Ragányné Burja Enikő, Ronyecz-József Krisztina, Sasvári Anna Emőke, Szabó Attiláné, Szalai András, Takácsné Ptacsek Erzsébet Magdolna, Tomorszkiné Mátyásföldi Ágota, Tóth Endréné, Varga Bernadett Dóra, Varga Fruzsina, Velkey Éva, Zomborné Festő Boglárka

Tanár-angoltanár-történelemtanár mesterszak

Frei Rita, Ruszó Mónika

Tanár-földrajztanár-történelemtanár mesterszak

Örkényi Csaba

Tanár-magyartanár mesterszak

Kiss Katalin, Lavács-Kovács Tímea, Resetár Edit, Sándor Veronika, Sárkány-Balázs Anita, Zsuga-Tar Judit

Tanár-mérnöktanár (anyagmérnök) mesterszak

Fórián Imre, Molnár Csaba

Tanár-némettanár mesterszak

Arondel Andrea, Brendzsákné Boros Anikó, Dulikné Szakál Mandy, Gribovszky-Timku Rita Ildikó, Hornyik Tibor, Józsa István, Miskolczi-Kovács Éva, Reményi Krisztina Klára

Tanár-történelemtanár mesterszak

Lőrincz Adrienne, Melegh Gábor Balázs

Szociális és ifjúsági munka felsőoktatási szakképzés

Balogh Szilvia, Burányi Nikolett, Gállné Sipos Judit, Guba Nikolett, Havasiné Magyar Szilvia, Képes Anett, Kernács Alexandra, Kis Ildikó Virág, Kiss Kinga, Kiss Zsanett, Kovács Kinga, Kovács Viktória, Köteles Jánosné, Nagy Etele, Nagy Mónika, Orosz Liza Brigitta, Sztupák Orsolya, Torhányné Kiss Virág, Váradi Lajos, Vetési Mónika Krisztina

Közoktatási vezető és pedagógus szakvizsga szakirányú továbbképzés

Ágoston Csaba, Bakonyi Beáta, Balázs Anikó, Baló Attila Károlyné, Bán Csaba Attila, Bán Csaba Attiláné, Barkóczi Mariann, Barnóczki Szilvia, Berényiné Böjti Annamária, Bergendi Rita, Boda Katalin, Bódi Éva, Bodnárné Novák Anita, Bohusné Kotrucz Angéla Mária, Borsosné Nagy Erzsébet, Brantner Katalin, Buzás Jánosné, Csiki Melinda, Csongrádiné Démusz Amanda, Csutor Balázs, Darvassi Andrea Kamilla, Deák Lászlóné, Deli Emese, Deliné Iglai Katalin Ágota, Dezső Józsefné, Dobriné Németh Rita, Drizner Anita, Filep Mária, Friesz Krisztina, Gáll Marcell, Gálné Asztalos Kinga, Gedai György, Gémes Katalin, Gere Judit, Gerőcsné Berkes Judit Katalin, Györfi Imre, Gyulay Mónika, Hák Sándor, Hákné Kiss Tekla, Halcsikné Fejes Anetta, Hanyeczné Pinczés Edina, Haraszti Zsuzsanna, Hergert Menyhértné, Horváth Emília, Horváthné Almási Tímea, Huszár Gábor, Huszár Natália Erzsébet, Husztiné Povelcsák Ibolya, Jansik Mária Terézia, Juhász Katalin, Juhászné Eperjesi Lilla, Kardos Attila, Kelemen Zsófia, Király Tibor Péter, Kiss Erzsébet Ilona, Kiss Gabriella, Korpásné Sir Andrea, Kossuthné Németh Éva, Kovács Melinda, Kovács Zsuzsanna, Kovácsné Belinszky Valéria, Köböl Zsolt Lászlóné, Kőszegi László, Krajnyák Péter, Krokos Andrea, Kuti Judit, Ledenyák Orsolya Klára, Lehoczkiné Csúzi Andrea, Lukács Szandra, Magyar Krisztina, Magyarné Tóth Ildikó, Majercsikné Nagy Tünde, Major Zsuzsa, Mesterné Nagy Csilla, Mohos-Kopcsándi Rózsa, Monostoriné Szuhár Barbara, Nagyné Komáromi Ibolya Mária, Németh Béla, Nyárádi Zsolt, Ónadi Bálintné, Orémusz Anett, Orosz Emese, Pallagi Kinga, Pásztor Zoltán Albert, Pazsitni Tünde, Pócz-Nagyné Pásztor Andrea, Polgár Attila, Pongrácz Józsefné, Pongrácz Viktória, Prém Angéla, Putz Andrea, Rajtáné Forray Tünde Mária, Rajz-Juhász Renáta, Rehák Emma, Simon Zoltán Dr., Simonné Gincsai Rita Anna, Smidróczki Zsolt, Soltész Péter, Stetina Mónika, Suhajda Réka Anna, Szabó Szilvia, Szalóczy Tibor, Szatmáriné Tóth Szilvia, Szendrei Csilla, Szirtes Ferenc Józsefné, Szviatkovszkyné Géczi Melinda, Timár Ilona Edit, Tóth Judit, Tóth Katalin Erzsébet, Tóth László, Tóthné Babos Katalin, Tóthné Klema Mária Dorottya, Tőkés Mária Tünde, Trájer Györgyi Katalin, Váraljai Tímea, Vári Ágnes, Vasváry Zsolt Józsefné, Vaszkun Anita, Verébné Szoldatics Rita, Veres Gáborné, Zimán Edvin Sándorné

Pedagógus szakvizsga szakirányú továbbképzés

Balajthi Zsolt, Balajthiné Juhász Boglárka Dóra, Balajtiné Markó Judit Mária, Béki Zsuzsanna Dr., Nagyné Fedor Edina, Plaszkóné Ferkovics Karolina, Rimánné Mucsonyi Andrea Katalin, Szemerszki Mihályné, Uzsoki Márta Mária

Szociális menedzser szakirányú továbbképzés

Fejszésné Iván Kinga, Jászka Tamara, Knausz Imre, Morvai Anikó Erzsébet Dr., Sulyok Krisztina, Zsíros Viktória

Társadalomtudományi és gazdasági szakfordító szakirányú továbbképzés

Bodnár Edina, Fekszi Kinga, Gyetvainé Szabad Dóra Klára, Herczeg Adél, Kaló Ágnes Anikó, Kovács Emese, Lempner Laura, Madarász Péter, Nemes Magdolna Dr., Réthly Anetta, Tóth Gábor, Tóthné Kincs Vivien Zsuzsanna

BARTÓK BÉLA ZENEMŰVÉSZETI INTÉZET

Előadóművészet alapszak

Baksa Tibor – klasszikus mélyhegedű, Dorotovics Ádám – klasszikus zongora, Fodor Szabina Barbara –klasszikus ének, Hajdú Szabolcs – klasszikus trombita, Mózer Zsófia – klasszikus ének, Nagy Anita – klasszikus ének

Szakirányú továbbképzés

Mozer Attila János – klasszikus furulya előadóművész

Tanár-zenetanár mesterképzés

Antalné Antal Erika – gordonka, Bakos Tamás – hegedű, Baksa Tibor – mélyhegedű, Bodor Enikő – gordonka, Bolykó Judit – hegedű, Borbély Zsófia – furulya, Czirok Ildikó – gitár, Csiki Lilla – furulya, Csíková Esterá – zongora, Duba Szilvia – magánének, Dusík István – zongora, Fehér Gyula – harsona, Grósz Zsuzsanna – zongora, Gyüre-László Réka –magánének, Hajdú Szabolcs – trombita, Hocza Viktória – zeneismeret, Jakab Zsófia – klarinét, Jobbágy-Szegő Angéla – gitár, Kautsky Rita Anna – zongora, Kósa József – zongora, Magyar Dóra – fuvola, Marozsán Zoltán – magánének, Mezei Dániel – hegedű, Mezei Olivér – hegedű, Nálhi Éva – zongora, Péti Sára – szaxofon, Pető István – harsona, Szabó Péter – trombita, Szalóki Roland – trombita, Tulkán Péter – trombita, Ujhelyi Eszter – magánének, Wladyczanski Mihály Tamás – kürt, Cs. Nagy András – zongora, Horváth Eszter – zongora

GÉPÉSZMÉRNÖKI ÉS INFORMATIKAI KAR

Energetikai mérnöki alapszak, Gépészeti

Czuczor Tardos Mátyás

Gazdaságinformatikus alapszak, E-kormányzás sáv

Uri Zsombor

Gazdaságinformatikus alapszak, Korszerű WEB-technológiák sáv

Hercsik Dénes, Kohl Péter, Tanyi Dániel Zoltán

Gazdaságinformatikus alapszak, Termelésinformatika sáv

Farkas Attila Ádám, Magyar Vivien, Péli Dorottya, Péli Tamás János, Sedenszki Zoltán, Ternay Máté

Gépészmérnöki alapképzési szak, Anyagtechnológia

Farkas Szabolcs, Gibolya Noémi, Szabó Gábor Zsolt, Tóth Gergő, Török Ádám, Valler Péter

Gépészmérnöki alapképzési szak, Gépgyártástechnológia

Elek Antal, Hudák Péter, Huszár Márk, Mózsik Dávid, Pénzes Máté, Péter Máté, Simon Péter

Gépészmérnöki alapképzési szak, Géptervező

Orosz Ádám, Szabó Szabolcs

Gépészmérnöki alapképzési szak, Létesítményszerelő és üzemeltető

Bucsku Béla, Csábrági Csaba, Laci Zsófia, Szőke Zsolt

Gépészmérnöki alapképzési szak, Logisztika és termelésirányítás

Biró Gábor, Győrfi Ádám

Gépészmérnöki alapképzési szak, Minőségbiztosítás

Bódi-Nagy Gergő, Gazda Péter Zoltán, Hajdu Kamilla, K Nagy József, Marton István

Gépészmérnöki alapképzési szak, Szerszámgépészet és mechatronika

Bányai Gábor, Bekker Tamás, Blahota Boglárka, Bodnár Réka, Nagy Szabolcs, Páhy Nikolett, Pap Zoltán, Szabó Gábor, Szokolovszki Balázs, Tamás Ádám

Gépészmérnöki alapszak, Gépgyártástechnológia

Aranyossy Dániel, Balázs Gabriella, Dienes Lóránt, Ferenczi Lilla, Nagy Gergő, Papp Dorisz, Szerencsi Miklós

Gépészmérnöki alapszak, Géptervező

Szabó Ákos Imre

Gépészmérnöki alapszak, Létesítményszerelő és üzemeltető

Pásztor Ádám, Szabó Roland Frigyes, Vigh Zsófia

Gépészmérnöki alapszak, Logisztika és termelésirányítás

Mustos Attila, Soltész Gábor

Gépészmérnöki alapszak, Minőségbiztosítás

Czirják István, Réti Balázs, Tisza Laura

Ipari termék- és formatervező mérnöki alapszak

Nagy Ádám

Mechatronikai mérnöki alapszak, Gépészeti mechatronika

Bognár Szabolcs, Illyés Bence, Juhász Péter, Kovács Gergő, Lénárt Levente, Novák Dominika, Serfőző Bettina, Szekeres János, Tugyi Levente

Mérnökinformatikus alapszak, Infokommunikációs

Bodnár Gábor, Halász Réka, Kovács Gábor, Laczkó Alex Dániel, Löfflinger Attila, Remenyiczki Éva, Tőkés Máté, Vékony Emese

Mérnökinformatikus alapszak, Korszerű WEB-technológiák

Gurály János, Koleszár Gábor, Nagy Béla Richárd, Négyesi Gábor, Pankucsi Máté

Mérnökinformatikus alapszak, Logisztikai rendszerek

Cziczer Norbert, Dobróczy Viktor Tamás

Mérnökinformatikus alapszak, Termelésinformatika

Szakolczai Martin

Műszaki menedzser alapképzési szak, Gépészeti szakirány, Technológiai blokk

Szabó Márk

Műszaki menedzser alapszak, Gazdasági

Hudi Erik Alex

Műszaki menedzser alapszak, Gépészeti

Ádám Krisztián, Bak Zsuzsanna Viktória, Elek János, Eszenyi Enikő Dalma, Gergely Erzsébet Petra, Harsányi Fanni, Kelemen Krisztián, Kovács Ramóna, Krucsai Ádám József, Mátyus Petra, Rémiás Dóra, Tóth Tímea

Programtervező informatikus alapszak, Korszerű WEB-technológiák sáv

Bodnár Attila,Csikos Gábor, Dorgai Attila, Karajz Sándor, Lévai Krisztián, Sánta Marcell

Villamosmérnöki alapszak, Elektronikai tervezés és gyártás

Gulybán Márton, Szemán Máté

Villamosmérnöki alapszak, Ipari automatizálás és kommunikáció

Ács Zsigmond Ádám, Brezvai Benedek, Kovács Dávid, Morvai Zoltán, Tóth Zoltán János

Villamosmérnöki alapszak, Villamosenergetika

Mida Attila

Egyetemi szintű Műszaki Informatikai szak – Kredites, Telekommunikációs szakirány, Távközléstechnikai blokk

Gifló Henrik Gábor

Gépészmérnöki mesterszak, Általános géptervező

Czeininger Zoltán, Czibere Sándor, Kellner Ernst Márk, Lévai András Bálint, Lövei Tamás Mihály, Répásy Tamás, Smid Zoltán, Soltész János, Szikora Gergő, Szőnyi Gábor, Szücs-Szabó Ádám

Gépészmérnöki mesterszak, Anyagtechnológiai és hegesztéstechnológiai

Gál Viktor, Gellén Bence, Svercsok Beáta

Gépészmérnöki mesterszak, CAD/CAM

Balogh Ádám, Filep Tibor, Frey Bence Sándor, Garam Martin Lajos, Gulyás Eszter, Gyenis Péter, Józsa Szabolcs, Mohamed Anisz Awad, Pásztor Ádám Gyula, Pataki Nóra, Purda Ádám, Suha Dániel, Sztankó Zombor, Tóth László, Tózsa István, Vasas Róbert

Gépészmérnöki mesterszak, CAD/CAM – angol nyelvű képzés

Attafi Ramzi, Mennour Abdelwahhab, Onubaye Shaibu Onimisi, Siddiqui Shiraz Ahmad, Sisodia Raghawendra Pratap Singh

Gépészmérnöki mesterszak, Gépgyártástechnológia és gyártási rendszerek

Bádogos Tamás, Lipcsik Márk Bence, Mirkovszki Adrienn, Nagy Antal, Novák Máté, Rimóczi Roland, Tóth Ildikó

Gépészmérnöki mesterszak, Vegyipari gépészeti

Balázs Tímea, Bara Zsolt, Bukovenszki Péter, Kállai Viktória, Kelemen Lilla, Kóti Tamás, Medve Gábor, Miklós Evelin, Molnár Ágnes, Sebe István, Szani Tomaj Máté, Vöröskői András

Logisztikai mérnöki mesterszak, Logisztikai folyamatok

Juhász János, Kőrösi Dániel, Misztina Péter, Rási Péter

Mechatronikai mérnöki mesterszak

Kiss Dániel, Nagy Tibor József, Pesel Tibor, Rémiás Lilla, Szecskó Bence

Mérnökinformatikus mesterszak – angol nyelvű képzés

Ejiogu Anthony Chidozie

Mérnökinformatikus mesterszak, Alkalmazás fejlesztő

Czinke Csaba, Durda Gyula, Gégény Dávid, Gömöri Balázs, Makranczi Dávid, Tamás Judit, Zsíros Zsombor József

Villamosmérnöki mesterszak, Folyamatirányítási és ipari kommunikációs rendszerek

Faragó Richárd, Forgács Zsófia, Hajdú László, Horváth Péter, Kiss Piusz, Komló György, Köteles Gergő, L. Kiss Márton, Potoczki Adrián, Rácz Tibor,Szabó Gergő, Szeitz László, Szilágyi Tamás

MŰSZAKI FÖLDTUDOMÁNYI KAR

Bánya- és geotechnika mérnöki mesterképzési szak levelező

Hangrád Claudia, Horzsa András, Leó Gergely, Nagy Tamás

Földtudományi mérnöki mesterképzési szak

Halmágyi Anett

Földtudományi mérnöki mesterképzési szak (angol nyelven)

Braun Bence Ádám, Farkas Kolos, Fűzéri Dániel, Halyag Nóra, Miklovicz Tamás, Nagy Ádám

Geográfus mesterképzési szak

Dienes Ádám, Mezei Gábor, Nagy Éva Noémi, Pecsmány Péter, Varga Zsófia

Hidrogeológus mérnöki mesterképzési szak

Büki Attila Imre, Unyi Zsófia Erzsébet

Hidrogeológus mérnöki mesterképzési szak (angol nyelven)

Béres Tamás, Czibere Dániel, Demény Anita, Fekete Carmen Brigitta, Madi Mohammed Abdallah, Mohammed Sarkhel Hawre, Nádasi János, Ramdani Abdellah, Tokárszki Zoltán László

Környezetmérnöki mesterképzési szak

Magyar Milán János, Ujvári Tímea

Olaj- és gázmérnöki mesterképzési szak

Agárdi Máté, Bodnár Balázs, Hajdú Gergely, Hunyor Álmos, Kaczur Illés, Körtvély Richárd József, Lány Ádám, Seres Lehel, Szolyák Zsuzsanna, Tóth Tibor Dániel

Olajmérnöki mesterképzési szak

Aliyeva Aida, Amador Chamorro Christian Hernan, Bánki Dániel, Fűzi János Márk, Kalmár Dávid, Kormos Marcell, Lengyel Tamás, Lucero Calvache Fernando Andres, Papp Ábel Milán, Planicska Máté, Pusztai Patrik, Vig Martin

Olajmérnöki mesterképzési szak (külföldi hallgatók)

Abosaba Alghdafi Khamess M, Elfeitouri Ibrahim, Yasir Muhammad

Földrajz alapszak

Bartók Ádám, Hadobás Ádám, Hajdu Gábor, Huszti Ádám Márk, Kiss János Gábor, Oroszi Lídia, Szalóczy Gyula, Tomkó-Ádám Tímea, Varga Fanni

Környezetmérnöki alapszak

Bihari Dóra, Jakab Zsófia, Kajtár Mónika, Porcs Dániel, Sebe Emese, Siska Orsolya, Szabóné Ritz Zsuzsanna

Műszaki Földtudományi alapszak

Abonyi Ádám, Antonovits Ábel Dániel, Balog Lóránd, Baráth Máté, Bratu Gréta, Csernyák Dóra Zsanett, Dékány Eszter, Egyed Balázs, Gáti László, Gáti-Kiss Dániel, Götz Gergő, Heffler Vivien, Hegyi Márió, Hornyák Anett, Kasóné Makrai Aliz, Kelemen Bálint, Kiss Krisztina, Kőhalmi Boglárka Kinga, Lakatos Dániel, László Dávid, Lente Miklós, Majoros Péter, Minyóczki Gábor, Németh Gréta, Ott András, Serfőző Lilla, Szakácsi Csaba, Szaniszló László, Szepesi Zsolt Kornél, Tamás Kitti, Tihanyi Gábor Attila, Tóbis Péter, Ujlaki István

Szakmérnökök

Földgázellátási szakmérnöki szakirányú továbbképzési szak

Fekete József, Gurzó Mihály, Illés Csaba, Kátai György Tamás, Kiss Árpád, Kopácsy Balázs, Oláh Zoltán József, Pintér Attila, Salamon Gábor, Tóth Zoltán

Geotermikus szakirányú továbbképzési szak

Hangrád Claudia, Horzsa András, Torma Ferenc

Olajmérnöki Szakirányú Továbbképzési Szak

Sőregné Zelei Krisztina

ÉM



„Itt születtem, itt tanultam, így itt szeretnék dolgozni is!”

A Miskolci Egyetem friss diplomásai itthon képzelik el a jövőjüket. Legalább is azok, akiket megkérdeztünk.

 

Zongoraszó, boldogság és igazán pozitív jövőkép

Újabb karokon vehették át diplomájukat a Miskolci Egyetem végzősei.

 

Ismét élőben nézhettük a Miskolci Egyetem diplomaosztóit!

A 2017. június 29-én (csütörtökön) és 30-án (pénteken) tartandó diplomaátadó ünnepi szenátusüléseket élőben követhetik a hozzátartozók, érdeklődők.








hirdetés




hirdet�s