A Miskolci Egyetem diplomásai lettek – A végzős hallgatók névsora

Akt.:
A Miskolci Egyetem diplomásai lettek – A végzős hallgatók névsora
Miskolc – Több mint 500 végzős hallgató vette át csütörtökön és pénteken a diplomáját a Miskolci Egyetemen. A Borsod Online-nál hagyomány, hogy minden esztendőben közöljük a végzős hallgatók névsorát, ezzel köszöntve őket.

GAZDASÁGTUDOMÁNYI KAR

Alapképzésen oklevelet szerzettek

Bognár Zsuzsanna, Burka Nikoletta Zsuzsanna, Czinege Bonifác, Császár Erzsébet, Éliás András, Fábián Kitti, Fotiu Aphrodité, Gergely Amina, Hámori Hajnalka, Helmeczi Ágnes, Hok Zsófia, Horváth Henrietta, Horváth Krisztián, Hrubiné Szárcsaházi Erika, Imricskó Péter, Kertes Enikő Katalin, Kis Klaudia, Kissné Pető Ildikó, Koleszár Enikő, Kökény Tímea, Köteles Norina, Krajczár Alex, Kurilla Dorottya dr., Legoza Attila, Magyar Fanni dr., Mikola Andor Bence, Mogyorósi Gábor, Murányi Klaudia dr., Nagy Nikoletta, Nyeste Alexa Laura, Oláhné Füz Nikoletta, Ortó Anikó Barbara, Osváth Fanni, Pecsenye Máté dr., Polonkai Eszter, Radvánszki István, Rémiás Marianna, Réti Virág, Rózsavölgyi Nóra, Sándor Dávid Károly, Szabó Nóra Réka, Száraz Dóra, Szmrek Marcell László

Egyetemi képzésben oklevelet szerzettek

Aswad Martin, Baffi Roland, Barcsák Linda, Benedek Ivett, Bodnár Szabolcs, Bujnóczki Beatrix, Czégel Máté, Csoma Péter, Dobronoki Mercédesz, Domos Tamás János, Fábián Áron, Fazekas Adél, Fegyverneki Fanni, Fóris Bence, Fűzi Orsolya Dalma, Gulyás Nóra, Halász Anett, Havasi Anikó, Héjjas Andrea, Holló Ágota, Honti Bálint Viktor, Jelcs Viktória Nikolett, Kacsó Dalma, Kánya Dorottya, Kerezsi Gabriella, Kiss Barbara, Kiss Viktor, Kocsis Gréta, Kolláth Vivien, Kovács Viktória, Lehóczki Milán, Lingurár Jánosné, Markovics Márk József, Marozsák Benedek, Meczenzóf Judit, Miklós Ildikó Emese, Miklós Viktor, Molnár Katalin, Morvai Dóra, Nyitrai Vanessza, Orosz Dávid, Orosz Lilla, Orosz Tamás Ádám, Oszlánszky Evelin, Pájer Zita, Papp Zoltán, Piskóti-Kovács Zsuzsa dr., Ravasz Alexandra, Rindt Orsolya, Sabbagh Mirjam, Schnek Zsófia, Sipos Dóra, Somosi Ágnes Katalin, Spisák-Szkárosi Eszter, Szamarasz Alexis, Szeli Kitti, Szmetán Patrik, Szűk Mariann, Thúry-Bajai Péter, Thúry-Bajai Petra, Tóth Márta, Tóth Regina, Vajda Brigitta, Varga Tamás, Vitányi Dominika Zsófia, Vitéz Levente, Zádeczki Petra

Szakirányú továbbképzésben oklevelet szerzettek

Dr. Nehézné Dr. Mandják Noémi, Dr. Tóthné Frisch Anita

GÉPÉSZMÉRNÖKI ÉS INFORMATIKAI KAR

Energetikai mérnöki alapszak, Gépészeti szakirány

Bacsó Bence, Faragó Fanni, Lévai Péter, Polyák Patrik, Seszták Ottó Bence

Gazdaságinformatikus alapszak, E-kormányzás sáv

Kaprinyák Péter, Vágner Máté

Gazdaságinformatikus alapszak, Termelésinformatika sáv

Biró Dávid, Dojcsák Győző Gergő, Horváth Laura, Kucsma Roland, Marton István Dávid, Rusz Dávid, Sitkey Tamás, Tóth Máté

Gépészmérnöki alapképzési szak, Anyagtechnológia szakirány

Flonta Richárd, Kelemen Zoltán, Lippai Ádám, Losonczy Roland, Muhari Dávid, Papp Zsolt, Stefanovics Richárd

Gépészmérnöki alapképzési szak, Gépgyártástechnológia szakirány

Dulina Gábor, Fehér Gábor, György Márk, Lovas Péter

Gépészmérnöki alapképzési szak, Géptervező szakirány

Bakó István, Bálint Dániel, Bartha István, Bubonyi Andrea, Derekas Csaba, Fedor Áron, Fejér Norbert, Gyökér Gábor, Kocsis Balázs, Kriston József Balázs, László Tibor, Molnár Fanni Csilla, Nagy Tamás, Szabó Zoltán, Varjú Levente

Gépészmérnöki alapképzési szak, Létesítményszerelő és üzemeltető szakirány

Kántor Dániel, Klubert Máté, Mizsák Marcell Sándor, Nyuzó Péter, Szeghő Gábor

Gépészmérnöki alapképzési szak, Logisztika és termelésirányítás szakirány

Héczey Gábor, Ujaczki Bence

Gépészmérnöki alapképzési szak, Minőségbiztosítás szakirány

Miklós Fanni

Gépészmérnöki alapképzési szak, Szerszámgépészet és mechatronika szakirány

Deák Péter, Tóth Márk Pál

Gépészmérnöki alapképzési szak, Szerszámgépészeti és célgép tervező szakirány

Borinszkij Viktor Mihajlovics, Laczkó Franciska Nóra, Mirkó Dániel, Szabó Dániel, Timári Gergő, Trembulyák Marcell

Gépészmérnöki alapképzési szak, Vegyipari gépészeti szakirány

Butkai Lídia, Fidrus Balázs, Petró Richárd, Tóth Kinga

Gépészmérnöki alapszak, Gépgyártástechnológia szakirány

Batta Máté, Csurka István, Orosz Norbert

Gépészmérnöki alapszak, Géptervező szakirány

Gerzsenyi Tamás, Szabó Dávid György

Gépészmérnöki alapszak, Létesítményszerelő és üzemeltető szakirány

Hornyák Tamás

Gépészmérnöki alapszak, Logisztika és termelésirányítás szakirány

Roszik Péter, Tábi Attila

Gépészmérnöki alapszak, Minőségbiztosítás szakirány

Legoza Cristopher Boldizsár, Tóth Máté László

Ipari termék- és formatervező mérnöki alapszak

Sándor Miron

Logisztikai mérnöki alapszak, Lean folyamatmérnök szakirány

Bujdosó Bettina, Csorbai Tamás, Daku Dávid László, Erdei László, Gulyás Laura, Losonczi Roland, Maksa Balázs, Matiscsák Réka, Meczó Kinga Mercédesz, Nagy Gréta, Papp Ivett, Pásztor Júlia

Mechatronikai mérnöki alapszak, Gépészeti mechatronika szakirány

Gyöngyösi Balázs, Hajdu Martin, Hegedűs Anna Krisztina, Kovács Máté, Mázor Bence, Németh Viktor, Sebők Gergő, Uhrin Benjamin

Mérnökinformatikus alapszak, Infokommunikációs rendszerek szakirány

Boros Tamás, Katona Tamás

Mérnökinformatikus alapszak, Korszerű WEB technológiák szakirány

Gábori Péter Márk, Javora Gábor, Károlyi Máté, Nagy Tünde, Nóta Dávid, Tóth Alex, Zajáros Tamás

Mérnökinformatikus alapszak, Logisztikai rendszerek szakirány

Hornok Nándor Zsolt, Nagy Dániel

Mérnökinformatikus alapszak, Termelésinformatika szakirány

Árva Zoltán, Füz Attila, Kriston Csaba, Szabó Martin

Műszaki menedzser alapszak, Gazdasági (kifutó) szakirány

Barancsi Gergő, Juhász Előd Farkas, Oprável Marcell, Ozsvárt Sándor, Perjési Kristóf, Tamás István

Műszaki menedzser alapszak, Gépészeti (új) szakirány

Komáromi Róbert, Nemes Gabriella

Programtervező informatikus alapszak, Korszerű WEB technológiák sáv szakirány

Hilóczki Zoltán, Király Krisztián, Madar Roland, Pozsgay Máté, Viszlai Viktória

Villamosmérnöki alapszak, Elektronikai tervezés és gyártás szakirány

Bárány János Tamás, Harangozó Bence, Németh Sándor, Szűcs András Márk, Tucsa Levente

Villamosmérnöki alapszak, Ipari automatizálás és kommunikáció szakirány

Bessenyei László, Bodnár Erik, Flaskó Tamás, Győri Álmos, Katona Tamás, Kvaszta Ádám, Lámer Gyula, Lengyel Gergő, Leskó Alex, Pető Zsolt, Tanyi Gergő, Timár Ádám Zoltán, Vojtonovszki Gergő

Villamosmérnöki alapszak, Villamosenergetika szakirány

Burg Frigyes, Illés Tamás, Mészáros Károly Marcell, Skribanek Ádám

Mechanical Engineering MSc (in English), CAD/CAM-a szakirány

Otuibe Ogadimma Franklin, Santoshi Ankit Kumar

Gépészmérnöki mesterszak, Alkalmazott mechanika szakirány

Hodák Dávid Zoltán, Spisák Bernadett, Szűcs Viktória

Gépészmérnöki mesterszak, Általános géptervező szakirány

Szmutkó Csaba, Tóth Ádám

Gépészmérnöki mesterszak, Anyagtechnológiai és hegesztéstechnológiai szakirány

Juhász Erik, Kovács Ádám, Kovács Gábor, Póka György, Végh Norbert, Wölfl Péter

Gépészmérnöki mesterszak, CAD/CAM szakirány

Horváth Tibor, Kaczur-Spisák Mária, Kadlott Dávid, Kamuti Lajos, Kubányi György, Mandula Dávid, Molnár Máté, Moravecz Ádám, Novák Jusztina, Pekár Péter, Simon Emma, Szabó Zsolt, Szalóki Dániel Károly, Varga Dániel, Varga Tamás Antal, Zsigó Martin

Gépészmérnöki mesterszak, Gépgyártástechnológia és gyártási rendszerek szakirány

Asztalos Ádám, Balsa Péter, Bodnár Dániel, Danyi Annamária, Fekete András, Kaposvári János György, Szigeti András, Szilágyi Dániel, Tariné Csomor Mária

Gépészmérnöki mesterszak, Minőségbiztosítás szakirány

Brebán Dóra, Brevák Tamás, Debreceni István, Gazdik Veronika, Kocsondi Róbert Imre, Nagy Krisztián, Németh Gergely, Orosz Péter, Puskás Tibor, Tőkés Katalin, Vig Martin

Logisztikai mérnöki mesterszak, Logisztikai folyamatok szakirány

Fodor Máté, Juhász Dávid, Kalinák Fanni, Keresztessy László, Mácsay Vivien, Pham Viktor, Szabó Árpád, Szabó Péter

Mechatronikai mérnöki mesterszak

Maradics Zoltán

Mérnökinformatikus mesterszak, Alkalmazás fejlesztő szakirány

Kun Dániel Péter, Kurilla Botond, Maradics Zoltán, Márton László, Ondrésik Tamás, Stremler Szabolcs

Villamosmérnöki mesterszak, Folyamatirányítási és ipari kommunikációs rendszerek szakirány

Beleon Krisztián, Csörgő Ádám, Földi Szabolcs, Kiss Dávid, Kiss Zsolt, Lenkei Zoltán Gábor, Nagy László, Nagy Norbert, Rakovszky Zoltán, Simkó Bence, Tóth Béla Bence, Türk Norbert

ÁLLAM- ÉS JOGTUDOMÁNYI KAR

Jogász szak

Bartos Fruzsina, Berzeviczi Márk Zsolt, Bruckner János, Cserjés Alexandra, Droppa Ákos, Gyöngy-Kovács Enikő, Hallgató Judit, Hutka Renáta, Ivancsó Beatrix Lilla, Királyhegyi Ádám, Kormos Ádám, Lábas Kata, Lakatos Petra, Maksa Bence, Molnár László, Nagy Andrea, Oláh Orsolya, Pellei Rebeka Ráhel, Ress Károly, Szabó Éva, Szabó Marcel, Sztaniszlovszki Attiláné, Tóth Krisztián, Török Viktória, Turán Ildikó, Urbán Éva, Vári Erika, Villás Petra

Közigazgatási mesterszak

Wéber Gábor Szabolcs

Munkaügyi és társadalombiztosítási igazgatási mesterszak

Antal Barbara, Antal Gergő, Hankó Vivien Kincső, Herfort Marianna, Lipták Istvánné, Mátrai Mária Zsuzsanna, Minyó Szilvia, Urszin Alexandra

Igazgatásszervező alapszak

Nyeste Zsanett

Igazságügyi igazgatási alapszak

Borbély Friderika Andrea, Csopják Ildikó, Oláh Gréta, Szigeti Judit

Munkaügyi és társadalombiztosítási igazgatási alapszak

Szaniszlóné Orbán Judit

Munkaügyi és társadalombiztosítási igazgatási alapszak

Csörgei Viktória, Pallai Ádám

Jogi felsőoktatási szakképzés

Utasi Gréta

Végrehajtási jogi szakjogász szakirányú továbbképzés

dr. Csorvási Lajos, dr. Kavecsánszki Éva, dr. Kiss-Kondás Eszter, dr. Mezei Róbert Ádám, dr. Molnár Renáta, dr. Theiszné Dr. Varró Adrienn, Szimilkóné dr. Gócs Edina

Általános és igazságügyi mediátor szakirányú továbbképzés

Bodnár Ferenc Tibor, Dr. Mecsei Nóra, Karakas-Tóth Erika

BÖLCSÉSZETTUDOMÁNYI KAR

Anglisztika alapszak

Csont Tamás, Kiss Ádám, Konyári Ádám, Mészáros László, Nalesnyik Mátyás, Szabó Viktor, Szaniszló Xénia Gréta, Tripsó Éva

Germanisztika alapszak

Kerepesi Éva

Kulturális antropológia alapszak

Csabai Flóra, Eizen Fruzsina, Lipták Gergely

Politológia alapszak

Dr. Pető László, Szvoboda László

Szociális munka alapszak

Klucsik Fruzsina, Vörös Adrienn

Történelem alapszak

Mikóné Spisák Anita

Filozófia mesterszak

Tóth Réka

Angoltanár mesterszak

Holló-Csíki Ágnes, Király Veronika, Mészárosné Sajtos Éva, Viráné Gaál Marianna

Angoltanár- Etikatanár mesterszak

Hangyel-Mátrai Rita, Dr. Hauserné Gaál Ildikó, Szántóné Széplaki Judit

Angoltanár – Magyartanár mesterszak

Lovas János Bence, Tóthné Kincs Vivien Zsuzsanna

Angoltanár – Némettanár mesterszak

Madácsi Lilla Éva

Angoltanár- Történelemtanár mesterszak

Bodó Viktória, Drótos Anita, Szovák István Gábor

Földrajztanár –Angoltanár mesterszak

Holácsik Réka

Magyartanár – Angoltanár mesterszak

Endrész Patrik, Ferencsik Marcell, Herbák Andrea, Veresné Baranyai Marianna

Magyartanár –Ember és társadalom műveltségterületi tanár mesterszak

Kecskés Evelin, Zsuponyó Mária

Magyartanár – Némettanár mesterszak

Munkácsiné Ádám Enikő

Magyartanár – Történelemtanár mesterszak

Seszták Beáta

Történelemtanár mesterszak

Ancsin Anita

Történelemtanár – Ember és társadalom műveltségterületi tanár mesterszak

Riz Dávid

Közoktatási vezető és pedagógus szakvizsga szakirányú továbbképzés

Balázs Borsa, Beluzsárné Torkos Erzsébet, Bodóné Varga Dóra, Bodorné Nagy Erzsébet, Borkáné Zord Andrea, Danyikóné Géresi Anita, Dobos László Endre, Fajkis Éva, Farkas Andrea, Fehérné Nagy Emese, Filep Doina Otilia, Gaálné Simon Ildikó Zsuzsanna, Gellér Dávid, Gilicze Judit Rózsa, Hajagos Kiss Margit, Horváth-Medla Anikó, Jeszenszky Zsuzsanna, Kenéz Szabolcsné, Keszthelyi Zoltán László, Dr. Kisida Tamás, Kóródiné Bojtor Anikó, Kovács Ágnes Anett, Kovács Katalin Ágnes, Kurucz Gabriella, Márton Péter, Molnár Erika, Olasz Attila, Orosházi Vencel, Pivárcsik László, Popp Judit, Séra Jánosné, Seregi Sára Ráhel, Sinkovicsné Király Angéla, Szabó-Bérces Katalin, Szalóczyné Sivák Melinda, Tóthné Márton Mónika, Ullmann Mária, Vastag Csaba Rózsa

Pedagógus szakvizsga szakirányú továbbképzés

Bárány-Bárdos Adrienn, Báriné Krajnyák Szilvia, Bényeiné Vas Ildikó, Deutsch Vanda, Ducsai Mónika, Györgyné Gyarmati Andrea, Hajdu Eszter Erika, Halász Anita, Horváth Mária, Klopfer Ágnes, Kovácsné Rakaczki Zsuzsanna, Lévai Emese, Matiscsákné Pocsay Enikő, Nagyné Baranyi Mária, Németh Anna Mária, Oláh-Gyúró Anna Mária, Szamosfalvy Tamás, Szemerszki István, Urbánné Tóth Edit Vilma

Felsőoktatási szakképzés

Zselenák Fanni

MŰSZAKI ANYAGTUDOMÁNYI KAR

Anyagmérnöki mesterszak

Balogh Tamás, Balogh Tamás, Béres András, Csanálosi Ádám, Daruka Márton, Dobó Dániel, Fridrik Mihály, Hámoros Ferenc, Kiss Nándor, Lu Min Yen, Matesz Attila, Mádai Nóra, Rácz Mária, Rezes József, Ring György, Szász Judit, Szőnyi Szabolcs Bence, Toldi Rudolf, Urbán Erika

Kohómérnöki mesterszak

Erdei Ferenc Dániel, Klam Kitti, Saláta Mária, Vincze Roland, Zöld Csaba

Anyagmérnöki alapszak

Asztalos Flóra, Bársony Ádám, Bubonyi Tamás, Burkus Krisztina, Gabányi Gábor, Gyarmati Gábor, Hegedüs Balázs, Horváth Balázs, Juhász Dániel, Juhász Viktor Tamás, Kazup Ágota, Kárpáti Viktor, Lovász Tamás, Molnár Zsanett, Pail Brigitta, Prekob Ádám, Sepsi Máté, Sikora Emőke, Szankai Csaba, Szecskó Ádám, Szilágyi Tamás, Szoboczki Ákos, Takács Bence, Váradi Lajos Ádám, Veres Tamás, Zsóka Gergő

MŰSZAKI FÖLDTUDOMÁNYI KAR

Bánya- és geotechnika mérnöki mesterképzési szak levelező

Lukács Lóránt

Geográfus mesterképzési szak

Petrovics Dorina

Hidrogeológus mérnöki mesterképzési szak

Benidir Mohammed

Hidrogeológus mérnöki mesterképzési szak

Király Zsófia

Olajmérnöki mesterképzési szak

Ikechukwu Chikaodili

Olajmérnöki mesterképzési szak

Tősér Patrik

Környezetmérnöki alapszak

Csák Lúcia

Műszaki Földtudományi alapszak

Alimbayev Mansur, Fayenda Mario Camove Jacinto, Kozhamurat Adilzhan, Nurekenov Bauyrzhan, Yolanda Veronica Ramos Bau, Balovics Ádám, Eperjesi Gábor, Huszka Máté, Kocsis Tamás, Kósik Márk, Mészáros Katalin, Molnár Evelin, Németh Benjámin, Oberting Viktor, Tanács Bence Gábor, Tóth Alfréd


diploma-oszto-unnepseg01-st
Miskolc - Több mint 500 végzős hallgató vette át csütörtökön és veszi át pénteken a diplomáját a Miskolci Egyetemen. – A magyar népi bölcsesség úgy szól, ki mint vet, úgy arat. A vetés és aratás körforgása az egyetemi életre is igaz. Önök, hallgatók és mi, oktatók négy-öt évvel ezelőtt elültettü...