„A mi akaratunk érvényesült, csak sajnos egy gól hiányzott a sikerhez.”

Mindkét csapat eredménytelen volt - © Fotó: ÉM-Archívum
Miskolc – A női labdarúgó NB I, 12. fordulójában döntetlent játszott a DVTK.

Haladás Viktória – Diósgyőri VTK 0-0

Szombathely, 100 néző. V.: Sipos.

Haladás-Viktória FC: Bíró – Kopcsándi, Manhart, Fürdős, Siklér (Harsányi, 81.), Tóth A. I., Kiss Zs., Szakonyi, Balogh H., Öreg, Rácz. Vezetőedző: Simon Attila.

DVTK: Szőke-Nagy – Ficzay, Sandu, André, Bradic, Boros, Vachter (Kiamou, 78.), Milunovic, Tóth A., Nagy F., Jáhn. Vezetőedző: Fórizs Sándor.

Simon Attila: – Jól felkészültünk a találkozóra, sajnos gólt nem tudtunk szerezni, így ugyanannyi ponttal telelünk a negyedik helyen, mint a Diósgyőr a harmadikon. Mindenkinek jó pihenést!

Fórizs Sándor: – A mérkőzésen megvoltak a helyzeteink ahhoz, hogy győzelemmel zárjuk az évet, a mi akaratunk érvényesült, csak sajnos egy gól hiányzott a sikerhez. Gratulálok a csapatnak az őszi teljesítményhez, tavasszal biztosan jobbak leszünk, szeretnénk a szurkolóinknak minél több boldog órát szerezni.

Háromgólos győzelmet aratott Makón a DVTK
Miskolc - A labdarúgó női Magyar Kupa negyeddöntőjében diadalmaskodott a DVTK. Szent Mihály FC – Diósgyőri VTK 1–4 (1–3) Makó, 50 néző. V.: Somogyi. SZMFC: Skoric – Harcel, Szil, Papp, ZimányiKovács (Frankó, 46.) – Sávai, Koprena, Bartalis, Lipták – Pilán, Török. Vezetőedző: Hódi Mihály. DVT...