A Mezőkövesd nyerte a megyeit

By Pásztor Attila
A labdarúgó NB II Keleti csoportjának 26. fordulójában Mezőkövesden megyei meccset játszottak vasárnap csapataink.

Mezőkövesd-Zsóry SE – Kazincbarcikai SC    1-0 (0-0)
Mezőkövesd, 700 néző. V.: Berke.

Mezőkövesd-Zsóry: Szántai – Nagy P., Vámosi, Elek, Lakatos – Bagi, Jeremiás (Irhás, 62.), Enescu (Kaszás, 85.), Bogdány – Hamar, Lipusz. Edző: Véber György.
Kazincbarcika: Szabó Á. – Toplenszki, Konate, Nyisalovits, Komlósi – Nyitrai (Bene, 62.), Szabó P. (Tátrai, 67.), Fehér, Halgas – Horváth B. (Illés, 75.), Gomez. Edző: Szabó János.
60. perc: Hamar vitte be a labdát a tizenhatoson belülre majd az alapvonalról a kivetődő kapus mellett középre passzolt ahol Bogdány levette a labdát és 2 méterről az üres kapuba passzolt, 1-0.
84. perc: Toplenszki megkapta a második sárga lapját így a kiállítás sorsára jutott.
Jók: Bogdány, Enescu, Elek, ill. Szabó Á., Fehér, Nyisalovits.

Véber György: – Az első félidőt átaludtuk a második játékrész alapján a győzelmünk megérdemelt.
Szabó János: – Gratulálok a Mezőkövesdnek. Nem érdemeltünk vereséget, ikszes meccs volt.